Vlačilci 2022 Leto, 4x2, diesel
Najdeni rezultati: 0
Noben oglas ne ustreza vašim kriterijem. Poskusite prilagoditi filtre.
Podobne ponudbe

Sinotruk Used Howo Truck 371 hp 6x4 Head for Sale In Ghana Accra
Vlačilec
20226x4Euro 2371 KM
Kitajska, Shengjing Homeland ,14F , Building B , Bajianbao Rd, Lixia District, Jinan, Shandong, China, 250131
Objavljeno: 8mes 19dan
14 000EUR
-32,4%
9 464EUR
- ≈ 11 000 USD
20226x4Euro 2371 KM
Kontaktirajte prodajalca
T1 new listing page - Vlačilci