Vlačilec Mercedes-Benz Actros, 33000 EUR naprodaj na Truck1 Slovenija - ID: 10767173
Poišči MERCEDES-BENZ ActrosPojdi na oglase za MERCEDES-BENZ Actros
Arhiviran oglas

Ta oglas je bil odstranjen iz naše baze podatkov. Vendar pa lahko pošljete obrazec "Iskano vozilo": Mercedes-Benz Actros

Pošlji zahtevo "Iščem ..."
Odprite katalog
Oglas Vlačilec Mercedes-Benz Actros ni več na voljo, vendar smo našli podobne ponudbe (20)
Podobne ponudbe:
Mercedes-Benz Actros  - Vlačilec: slika 1
Mercedes-Benz Actros  - Vlačilec: slika 2
Mercedes-Benz Actros  - Vlačilec: slika 3
Mercedes-Benz Actros  - Vlačilec: slika 4
Mercedes-Benz Actros  - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (43)

Mercedes-Benz Actros

Vlačilec
2017335 KMBruto teža: 27000 kg
Švedska, Halmstad
Objavljeno: 1mes

32 516EUR

  • ≈ 37 487 USD
2017335 KMBruto teža: 27000 kg
Švedska, Halmstad
Kontaktirajte prodajalca
Mercedes-Benz Actros 1845 - Vlačilec: slika 1
Mercedes-Benz Actros 1845 - Vlačilec: slika 2
Mercedes-Benz Actros 1845 - Vlačilec: slika 3
Mercedes-Benz Actros 1845 - Vlačilec: slika 4
Mercedes-Benz Actros 1845 - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Mercedes-Benz Actros 1845

Vlačilec
2020432533 km4x2Euro 6Koristni tovor: 11287 kgBruto teža: 19000 kg
Belgija, Hooglede
Objavljeno: 10danReferenčna številka TC71910

33 900EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 39 082 USD
2020432533 km4x2Euro 6Koristni tovor: 11287 kgBruto teža: 19000 kg
Belgija, Hooglede
Kontaktirajte prodajalca
Mercedes-Benz Actros 1845 - Vlačilec: slika 1
Mercedes-Benz Actros 1845 - Vlačilec: slika 2
Mercedes-Benz Actros 1845 - Vlačilec: slika 3
Mercedes-Benz Actros 1845 - Vlačilec: slika 4
Mercedes-Benz Actros 1845 - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Mercedes-Benz Actros 1845

Vlačilec
2020550977 km4x2Euro 6450 KMKoristni tovor: 11299 kgBruto teža: 19000 kg
Belgija, Hooglede
Objavljeno: 6danReferenčna številka TC60272

33 900EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 39 082 USD
2020550977 km4x2Euro 6450 KMKoristni tovor: 11299 kgBruto teža: 19000 kg
Belgija, Hooglede
Kontaktirajte prodajalca
Mercedes-Benz Actros 1845 - Vlačilec: slika 1
Mercedes-Benz Actros 1845 - Vlačilec: slika 2
Mercedes-Benz Actros 1845 - Vlačilec: slika 3
Mercedes-Benz Actros 1845 - Vlačilec: slika 4
Mercedes-Benz Actros 1845 - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Mercedes-Benz Actros 1845

Vlačilec
2020542643 km4x2Euro 6450 KMKoristni tovor: 11299 kgBruto teža: 19000 kg
Belgija, Hooglede
Objavljeno: 6danReferenčna številka TC29727

33 900EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 39 082 USD
2020542643 km4x2Euro 6450 KMKoristni tovor: 11299 kgBruto teža: 19000 kg
Belgija, Hooglede
Kontaktirajte prodajalca
Mercedes-Benz Actros 1845 - Vlačilec: slika 1
Mercedes-Benz Actros 1845 - Vlačilec: slika 2
Mercedes-Benz Actros 1845 - Vlačilec: slika 3
Mercedes-Benz Actros 1845 - Vlačilec: slika 4
Mercedes-Benz Actros 1845 - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Mercedes-Benz Actros 1845

Vlačilec
2020565109 km4x2Euro 6450 KMKoristni tovor: 11299 kgBruto teža: 19000 kg
Belgija, Hooglede
Objavljeno: 4danReferenčna številka TC70449

33 900EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 39 082 USD
2020565109 km4x2Euro 6450 KMKoristni tovor: 11299 kgBruto teža: 19000 kg
Belgija, Hooglede
Kontaktirajte prodajalca
MERCEDES-BENZ ACTROS 2044 MP3 / STELL SUSPENCION - Vlačilec: slika 1
MERCEDES-BENZ ACTROS 2044 MP3 / STELL SUSPENCION - Vlačilec: slika 2
MERCEDES-BENZ ACTROS 2044 MP3 / STELL SUSPENCION - Vlačilec: slika 3
MERCEDES-BENZ ACTROS 2044 MP3 / STELL SUSPENCION - Vlačilec: slika 4
MERCEDES-BENZ ACTROS 2044 MP3 / STELL SUSPENCION - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

MERCEDES-BENZ ACTROS 2044 MP3 / STELL SUSPENCION

Vlačilec
2013679933 km4x4Euro 5440 KM
Portugalska, Pampilhosa do Botao
Objavljeno: 1let Referenčna številka 0055320

33 000EUR

  • ≈ 38 045 USD
2013679933 km4x4Euro 5440 KM
Portugalska, Pampilhosa do Botao
Kontaktirajte prodajalca
Mercedes-Benz 1845 Actros EURO 6 MEGA/lowdeck - Vlačilec: slika 1
Mercedes-Benz 1845 Actros EURO 6 MEGA/lowdeck - Vlačilec: slika 2
Mercedes-Benz 1845 Actros EURO 6 MEGA/lowdeck - Vlačilec: slika 3
Mercedes-Benz 1845 Actros EURO 6 MEGA/lowdeck - Vlačilec: slika 4
Mercedes-Benz 1845 Actros EURO 6 MEGA/lowdeck - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (18)

Mercedes-Benz 1845 Actros EURO 6 MEGA/lowdeck

Vlačilec
2021607900 km4x2Euro 6449 KMBruto teža: 18000 kg
Češka, Nové Strašecí
Objavljeno: 2mes Referenčna številka 7826-56

32 900EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 37 929 USD
2021607900 km4x2Euro 6449 KMBruto teža: 18000 kg
Češka, Nové Strašecí
Kontaktirajte prodajalca
MERCEDES-BENZ ACTROS 1851 LS EURO 6 - Vlačilec: slika 1
MERCEDES-BENZ ACTROS 1851 LS EURO 6 - Vlačilec: slika 2
MERCEDES-BENZ ACTROS 1851 LS EURO 6 - Vlačilec: slika 3
MERCEDES-BENZ ACTROS 1851 LS EURO 6 - Vlačilec: slika 4
MERCEDES-BENZ ACTROS 1851 LS EURO 6 - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (24)

MERCEDES-BENZ ACTROS 1851 LS EURO 6

Vlačilec
2018649182 km4x2Euro 6503 KMKoristni tovor: 9934 kg
Češka, Lavičky

32 620EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 37 606 USD
2018649182 km4x2Euro 6503 KMKoristni tovor: 9934 kg
Češka, Lavičky
Kontaktirajte prodajalca
Mercedes-Benz 1845 ACTROS, STANDKLIMA - Vlačilec: slika 1
Mercedes-Benz 1845 ACTROS, STANDKLIMA - Vlačilec: slika 2
Mercedes-Benz 1845 ACTROS, STANDKLIMA - Vlačilec: slika 3
Mercedes-Benz 1845 ACTROS, STANDKLIMA - Vlačilec: slika 4
Mercedes-Benz 1845 ACTROS, STANDKLIMA - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (22)

Mercedes-Benz 1845 ACTROS, STANDKLIMA

Vlačilec
2018623713 km4x2Euro 6449 KMBruto teža: 18000 kg
Češka, Velke Mezirici

31 900EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 36 776 USD
2018623713 km4x2Euro 6449 KMBruto teža: 18000 kg
Češka, Velke Mezirici
Kontaktirajte prodajalca
Mercedes-Benz Actros 1845 - Vlačilec: slika 1
Mercedes-Benz Actros 1845 - Vlačilec: slika 2
Mercedes-Benz Actros 1845 - Vlačilec: slika 3
Mercedes-Benz Actros 1845 - Vlačilec: slika 4
Mercedes-Benz Actros 1845 - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (19)

Mercedes-Benz Actros 1845

Vlačilec
867000 km4x2Euro 6
Litva, Klaipėda
Objavljeno: 13dan

34 900EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 40 235 USD
867000 km4x2Euro 6
Litva, Klaipėda
Kontaktirajte prodajalca
Mercedes-Benz Actros 1845 - Vlačilec: slika 1
Mercedes-Benz Actros 1845 - Vlačilec: slika 2
Mercedes-Benz Actros 1845 - Vlačilec: slika 3
Mercedes-Benz Actros 1845 - Vlačilec: slika 4
Mercedes-Benz Actros 1845 - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (27)

Mercedes-Benz Actros 1845

Vlačilec
2020449000 km4x2Euro 6450 KM
Poljska, Bodzentyn
Objavljeno: 25dan

34 780EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 40 097 USD
2020449000 km4x2Euro 6450 KM
Poljska, Bodzentyn
Kontaktirajte prodajalca
MERCEDES-BENZ ACTROS 1848 EURO 6 - Vlačilec: slika 1
MERCEDES-BENZ ACTROS 1848 EURO 6 - Vlačilec: slika 2
MERCEDES-BENZ ACTROS 1848 EURO 6 - Vlačilec: slika 3
MERCEDES-BENZ ACTROS 1848 EURO 6 - Vlačilec: slika 4
MERCEDES-BENZ ACTROS 1848 EURO 6 - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (22)

MERCEDES-BENZ ACTROS 1848 EURO 6

Vlačilec
2018557066 kmEuro 6469 KMKoristni tovor: 9798 kg
Češka, Lavičky

31 430EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 36 235 USD
2018557066 kmEuro 6469 KMKoristni tovor: 9798 kg
Češka, Lavičky
Kontaktirajte prodajalca
Mercedes-Benz Actros 4 1845 4x2 BL Euro6D, Retarder - Vlačilec: slika 1
Mercedes-Benz Actros 4 1845 4x2 BL Euro6D, Retarder - Vlačilec: slika 2
Mercedes-Benz Actros 4 1845 4x2 BL Euro6D, Retarder - Vlačilec: slika 3
Mercedes-Benz Actros 4 1845 4x2 BL Euro6D, Retarder - Vlačilec: slika 4
Mercedes-Benz Actros 4 1845 4x2 BL Euro6D, Retarder - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (44)

Mercedes-Benz Actros 4 1845 4x2 BL Euro6D, Retarder

Vlačilec
2019399842 kmEuro 6449 KMKoristni tovor: 10707 kgBruto teža: 18000 kg
Nemčija, Dom-Esch
Objavljeno: 5danReferenčna številka 13706

32 800EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 37 814 USD
2019399842 kmEuro 6449 KMKoristni tovor: 10707 kgBruto teža: 18000 kg
Nemčija, Dom-Esch
Kontaktirajte prodajalca
Mercedes-Benz ACTROS 1845 - Vlačilec: slika 1
Mercedes-Benz ACTROS 1845 - Vlačilec: slika 2
Mercedes-Benz ACTROS 1845 - Vlačilec: slika 3
Mercedes-Benz ACTROS 1845 - Vlačilec: slika 4
Mercedes-Benz ACTROS 1845 - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (23)

Mercedes-Benz ACTROS 1845

Vlačilec
2019609500 km450 KMBruto teža: 18000 kg
Poljska, Busko-Zdrój
Objavljeno: 1mes

30 536EUR

  • ≈ 35 204 USD
2019609500 km450 KMBruto teža: 18000 kg
Poljska, Busko-Zdrój
Kontaktirajte prodajalca
Mercedes-Benz 1848 Actros SZM mit Kipperpumpe 2x im Bestand - Vlačilec: slika 1
Mercedes-Benz 1848 Actros SZM mit Kipperpumpe 2x im Bestand - Vlačilec: slika 2
Mercedes-Benz 1848 Actros SZM mit Kipperpumpe 2x im Bestand - Vlačilec: slika 3
Mercedes-Benz 1848 Actros SZM mit Kipperpumpe 2x im Bestand - Vlačilec: slika 4
Mercedes-Benz 1848 Actros SZM mit Kipperpumpe 2x im Bestand - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (17)

Mercedes-Benz 1848 Actros SZM mit Kipperpumpe 2x im Bestand

Vlačilec
2020560829 km4x2Euro 6476 KMBruto teža: 18000 kg
Nemčija, Gladbeck
Objavljeno: 2mes Referenčna številka MB 1848 Actros SZM 4x2

33 800EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 38 967 USD
2020560829 km4x2Euro 6476 KMBruto teža: 18000 kg
Nemčija, Gladbeck
Kontaktirajte prodajalca
MERCEDES-BENZ ACTROS 1853 EURO 6 - Vlačilec: slika 1
MERCEDES-BENZ ACTROS 1853 EURO 6 - Vlačilec: slika 2
MERCEDES-BENZ ACTROS 1853 EURO 6 - Vlačilec: slika 3
MERCEDES-BENZ ACTROS 1853 EURO 6 - Vlačilec: slika 4
MERCEDES-BENZ ACTROS 1853 EURO 6 - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (24)

MERCEDES-BENZ ACTROS 1853 EURO 6

Vlačilec
2018605830 kmEuro 6523 KMKoristni tovor: 9918 kg
Češka, Lavičky

31 030EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 35 773 USD
2018605830 kmEuro 6523 KMKoristni tovor: 9918 kg
Češka, Lavičky
Kontaktirajte prodajalca
Mercedes-Benz Actros V 1953 L BigSpace LL*Retarder/Vollspoiler - Vlačilec: slika 1

Mercedes-Benz Actros V 1953 L BigSpace LL*Retarder/Vollspoiler

Vlačilec
2021709000 km4x2Euro 6510 KMBruto teža: 18000 kg
Poškodovan
Nemčija, Mühlheim am Main
Objavljeno: 3danReferenčna številka AP111 , 495632

31 990EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 36 880 USD
2021709000 km4x2Euro 6510 KMBruto teža: 18000 kg
Damaged
Nemčija, Mühlheim am Main
Mercedes-Benz Actros V 1953 L BigSpace LL*Retarder/Vollspoiler - Vlačilec: slika 1

Mercedes-Benz Actros V 1953 L BigSpace LL*Retarder/Vollspoiler

Vlačilec
2021709000 km4x2Euro 6510 KMBruto teža: 18000 kg
Poškodovan
Nemčija, Mühlheim am Main
Objavljeno: 3danReferenčna številka AP111 , 495632

31 990EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 36 880 USD
2021709000 km4x2Euro 6510 KMBruto teža: 18000 kg
Damaged
Nemčija, Mühlheim am Main
MERCEDES-BENZ Actros 2551 6x2 -Steering axle - Euro6 - Vlačilec: slika 1
MERCEDES-BENZ Actros 2551 6x2 -Steering axle - Euro6 - Vlačilec: slika 2
MERCEDES-BENZ Actros 2551 6x2 -Steering axle - Euro6 - Vlačilec: slika 3
MERCEDES-BENZ Actros 2551 6x2 -Steering axle - Euro6 - Vlačilec: slika 4
MERCEDES-BENZ Actros 2551 6x2 -Steering axle - Euro6 - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (18)

MERCEDES-BENZ Actros 2551 6x2 -Steering axle - Euro6

Vlačilec
2017656952 km6x2Euro 6502 KM
Litva, Nemencine

31 900EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 36 776 USD
2017656952 km6x2Euro 6502 KM
Litva, Nemencine
Kontaktirajte prodajalca
MERCEDES-BENZ ACTROS 1853 EURO 6 - Vlačilec: slika 1
MERCEDES-BENZ ACTROS 1853 EURO 6 - Vlačilec: slika 2
MERCEDES-BENZ ACTROS 1853 EURO 6 - Vlačilec: slika 3
MERCEDES-BENZ ACTROS 1853 EURO 6 - Vlačilec: slika 4
MERCEDES-BENZ ACTROS 1853 EURO 6 - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (23)

MERCEDES-BENZ ACTROS 1853 EURO 6

Vlačilec
2018637994 kmEuro 6523 KMKoristni tovor: 9918 kg
Češka, Lavičky

30 620EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 35 301 USD
2018637994 kmEuro 6523 KMKoristni tovor: 9918 kg
Češka, Lavičky
Kontaktirajte prodajalca

Vlačilec Mercedes-Benz Actros

Poglej podobne
Hmm, zdi se, da je izdelek prodan
Vlačilec Mercedes-Benz Actros: slika 1

Poiščite nove ponudbe v katalogu

Odprite katalog
zoom in
Vlačilec Mercedes-Benz Actros: slika 1
See what's in stock now
Komercialna vozila MERCEDES-BENZ
4.43
Pregledi: 7
PRODANO

33 000EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 38 045 USD

1 Januar 2026

Ta oglas je shranjen v arhivu za referenco (specifikacije, običajna cena). Na spletnem mestu ni zastarelih oglasov — vse aktivne možnosti najdete spodaj.

Model

Prevoženi kilometri

752000 km
VIN (številka šasije)

w1t96340... Show
Datum prve registracije

01.09.2021
Neto teža

8209 kg
Barva

bela
Lokacija

Litva, Lithuania, Vilnius County, 02241, Vilnius, V. A. Graičiūno g. 1
Motor/pogon
emisijski razred

gorivo

diesel
izhodna moč

510 KM
Šasija/vzmetenje
osna konfiguracija

Kabina/notranjost
število postelj

2

Ta ponudba je samo informativne narave. Prosimo, potrdite podrobnosti neposredno pri prodajalcu.

Komercialna vozila MERCEDES-BENZ
4.43
Pregledi: 7
PRODANO

33 000EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 38 045 USD

1 Januar 2026

Ta ponudba je samo informativne narave. Prosimo, potrdite podrobnosti neposredno pri prodajalcu.

Druge serije Vlačilci MERCEDES-BENZ

S klikom na katero koli povezavo na tej strani potrjujete vaše soglasje in dovoljenje za obdelavo vaših osebnih podatkov, vključno z uporabo piškotkov in drugih tehnologij za sledenje. Namen tega je izboljšati in prilagoditi vaše izkušnje na tej spletni strani, drugih naših straneh in straneh oglaševalcev tretjih oseb, ki sodelujejo z nami. Naše partnerske družbe lahko tudi shranijo datoteke piškotkov na vašem napravi ali uporabljajo podobne tehnologije za zbiranje in obdelavo osebnih podatkov. Preberite več o tem, kako obdelujemo vaše osebne podatke.
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - UAB „GK Transport“