Vlačilci MAN TGX 24.460 6x2
Najdeni rezultati: 0
Noben oglas ne ustreza vašim kriterijem. Poskusite prilagoditi filtre.
Podobne ponudbe

Oglejte si vse fotografije (14)
Hot offer
DOGOVORLJIVO
TOP
MAN TGX 18.460 AG Mega
Vlačilec
2018800000 km4x2Euro 6460 KM
Litva, Lazdynai
Objavljeno: 4ura 11min
10 900EUR
-9,2%
9 900EUR
Cena brez DDV
- ≈ 11 492 USD
2018800000 km4x2Euro 6460 KM
Litva
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (38)
MAN TGX 18.470 / MEGA / LOW DECK / NAVI RIO / EURO 6
Vlačilec
2021589000 km4x2Euro 6470 KM
Poljska, Bodzentyn
Objavljeno: 4ura 38min
30 185EUR
Cena brez DDV
- ≈ 35 040 USD
2021589000 km4x2Euro 6470 KM
Poljska
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (40)
MAN TGS 18.360 2017 NAUKA JAZDY POLIFT FULL ELKA AUTOMAT 4x2 STANDARD 315/70r22.5 SUPER STAN HYDRAULIKA TGX 470 460 420 430 500 510 400 360 410
Vlačilec
2017610000 km360 KM
Poljska, Bodzentyn
Objavljeno: 4ura 44min
16 219EUR
- ≈ 18 827 USD
2017610000 km360 KM
Poljska
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (16)
MAN TGX 26 510 6X2/2 BL Pusher - PTO - EURO 6 D - CLEAN TRUCK
Vlačilec
2020913250 km6x2Euro 6510 KMKoristni tovor: 17583 kgBruto teža: 26000 kg
Nizozemska, Rijnsburg
Objavljeno: 7ura 23minReferenčna številka K1966
25 900EUR
Cena brez DDV
- ≈ 30 066 USD
Nizozemska
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (15)
MAN TGX 26 470 BL 6x2/2 TG3 - 2x Bed - LED LAMPEN - schuifschotel
Vlačilec
2021798822 km6x2Euro 6470 KMKoristni tovor: 17410 kgBruto teža: 26000 kg
Nizozemska, Rijnsburg
Objavljeno: 7ura 33minReferenčna številka K1965
31 900EUR
Cena brez DDV
- ≈ 37 031 USD
Nizozemska
Kontaktirajte prodajalca