Vlačilec Iveco Stralis 510, 2017 naprodaj na Truck1 Slovenija - ID: 9424202
Poišči IVECO Stralis 510Pojdi na oglase za IVECO Stralis 510
Arhiviran oglas

Ta oglas je bil odstranjen iz naše baze podatkov. Vendar pa lahko pošljete obrazec "Iskano vozilo": Iveco Stralis 510

Pošlji zahtevo "Iščem ..."
Odprite katalog
Oglas Vlačilec Iveco Stralis 510 ni več na voljo, vendar smo našli podobne ponudbe (20)
Podobne ponudbe:
Iveco Stralis 510 - Vlačilec: slika 1
Iveco Stralis 510 - Vlačilec: slika 2
Iveco Stralis 510 - Vlačilec: slika 3
Iveco Stralis 510 - Vlačilec: slika 4
Iveco Stralis 510 - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Iveco Stralis 510

Vlačilec
2019726043 km4x2Euro 6510 KM
Francija, Neuville-en-Ferrain
Objavljeno: 2mes

15 300EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 17 865 USD
2019726043 km4x2Euro 6510 KM
Francija, Neuville-en-Ferrain
Kontaktirajte prodajalca
2017 Iveco Stralis 510 4x2 S/A Sleeper Truck Tractor - Vlačilec: slika 1
2017 Iveco Stralis 510 4x2 S/A Sleeper Truck Tractor - Vlačilec: slika 2
2017 Iveco Stralis 510 4x2 S/A Sleeper Truck Tractor - Vlačilec: slika 3
2017 Iveco Stralis 510 4x2 S/A Sleeper Truck Tractor - Vlačilec: slika 4
2017 Iveco Stralis 510 4x2 S/A Sleeper Truck Tractor - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2017 Iveco Stralis 510 4x2 S/A Sleeper Truck Tractor

Vlačilec
2017936424 km
Španija, Ocaña
Objavljeno: 4dan
Dražba
2017936424 km
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
Iveco Stralis 460 Hi-Way - Vlačilec: slika 1
Iveco Stralis 460 Hi-Way - Vlačilec: slika 2
Iveco Stralis 460 Hi-Way - Vlačilec: slika 3
Iveco Stralis 460 Hi-Way - Vlačilec: slika 4
Iveco Stralis 460 Hi-Way - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (16)

Iveco Stralis 460 Hi-Way

Vlačilec
2017625538 km4x2Euro 6460 KMBruto teža: 44000 kg
Francija, Saint-Victoret
Objavljeno: 20dan

14 900EUR

  • ≈ 17 398 USD
2017625538 km4x2Euro 6460 KMBruto teža: 44000 kg
Francija, Saint-Victoret
Kontaktirajte prodajalca
Iveco Stralis 440 S46 - Vlačilec: slika 1
Iveco Stralis 440 S46 - Vlačilec: slika 2
Iveco Stralis 440 S46 - Vlačilec: slika 3
Iveco Stralis 440 S46 - Vlačilec: slika 4
Iveco Stralis 440 S46 - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Iveco Stralis 440 S46

Vlačilec
2017549471 km4x2Euro 6480 KM
Belgija, Hooglede
Objavljeno: 5danReferenčna številka TC83634

15 500EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 18 098 USD
2017549471 km4x2Euro 6480 KM
Belgija, Hooglede
Kontaktirajte prodajalca
Iveco Stralis 440 S46 - Vlačilec: slika 1
Iveco Stralis 440 S46 - Vlačilec: slika 2
Iveco Stralis 440 S46 - Vlačilec: slika 3
Iveco Stralis 440 S46 - Vlačilec: slika 4
Iveco Stralis 440 S46 - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Iveco Stralis 440 S46

Vlačilec
2017592978 km4x2Euro 6480 KM
Belgija, Hooglede
Objavljeno: 6danReferenčna številka TC89529

15 500EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 18 098 USD
2017592978 km4x2Euro 6480 KM
Belgija, Hooglede
Kontaktirajte prodajalca
IVECO STRALIS 480 E6 - Vlačilec: slika 1
IVECO STRALIS 480 E6 - Vlačilec: slika 2
IVECO STRALIS 480 E6 - Vlačilec: slika 3
IVECO STRALIS 480 E6 - Vlačilec: slika 4
IVECO STRALIS 480 E6 - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

IVECO STRALIS 480 E6

Vlačilec
2017973971 kmEuro 6480 KM
Italija, Lamezia Terme
Objavljeno: 21dan

15 000EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 17 515 USD
2017973971 kmEuro 6480 KM
Italija, Lamezia Terme
Kontaktirajte prodajalca
Iveco STRALIS480 .AS440/P - Vlačilec: slika 1
Iveco STRALIS480 .AS440/P - Vlačilec: slika 2
Iveco STRALIS480 .AS440/P - Vlačilec: slika 3
Iveco STRALIS480 .AS440/P - Vlačilec: slika 4
Iveco STRALIS480 .AS440/P - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (15)

Iveco STRALIS480 .AS440/P

Vlačilec
2017826670 km4x2Euro 6480 KMBruto teža: 18000 kg
Islandija, Saudarkrokur

15 000EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 17 515 USD
2017826670 km4x2Euro 6480 KMBruto teža: 18000 kg
Islandija, Saudarkrokur
Kontaktirajte prodajalca
Iveco STRALIS480 .AS440/P - Vlačilec: slika 1
Iveco STRALIS480 .AS440/P - Vlačilec: slika 2
Iveco STRALIS480 .AS440/P - Vlačilec: slika 3
Iveco STRALIS480 .AS440/P - Vlačilec: slika 4
Iveco STRALIS480 .AS440/P - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (15)

Iveco STRALIS480 .AS440/P

Vlačilec
2017826670 km4x2Euro 6480 KMBruto teža: 18000 kg
Islandija, Saudarkrokur

15 000EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 17 515 USD
2017826670 km4x2Euro 6480 KMBruto teža: 18000 kg
Islandija, Saudarkrokur
Kontaktirajte prodajalca
Iveco Stralis 480 EURO 6, Standairco - Vlačilec: slika 1
Iveco Stralis 480 EURO 6, Standairco - Vlačilec: slika 2
Iveco Stralis 480 EURO 6, Standairco - Vlačilec: slika 3
Iveco Stralis 480 EURO 6, Standairco - Vlačilec: slika 4
Iveco Stralis 480 EURO 6, Standairco - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (15)

Iveco Stralis 480 EURO 6, Standairco

Vlačilec
2017796000 km4x2Euro 6480 KM
Nizozemska, Ede
Objavljeno: 1mes Referenčna številka 373298

8 900EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 10 392 USD
2017796000 km4x2Euro 6480 KM
Nizozemska, Ede
Kontaktirajte prodajalca
Iveco AS440S51 STRALIS 510 INTARDER 487TKM - Vlačilec: slika 1
Iveco AS440S51 STRALIS 510 INTARDER 487TKM - Vlačilec: slika 2
Iveco AS440S51 STRALIS 510 INTARDER 487TKM - Vlačilec: slika 3
Iveco AS440S51 STRALIS 510 INTARDER 487TKM - Vlačilec: slika 4
Iveco AS440S51 STRALIS 510 INTARDER 487TKM - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (18)

Iveco AS440S51 STRALIS 510 INTARDER 487TKM

Vlačilec
2021487304 km4x2Euro 6510 KMKoristni tovor: 12059 kgBruto teža: 20000 kg
Nizozemska, Vuren
Objavljeno: 15danReferenčna številka 329450

27 500EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 32 110 USD
2021487304 km4x2Euro 6510 KMKoristni tovor: 12059 kgBruto teža: 20000 kg
Nizozemska, Vuren
Kontaktirajte prodajalca
Iveco Stralis 480 E 6 ONLY PARTS - Vlačilec: slika 1
Iveco Stralis 480 E 6 ONLY PARTS - Vlačilec: slika 2
Iveco Stralis 480 E 6 ONLY PARTS - Vlačilec: slika 3
Iveco Stralis 480 E 6 ONLY PARTS - Vlačilec: slika 4
Iveco Stralis 480 E 6 ONLY PARTS - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (11)

Iveco Stralis 480 E 6 ONLY PARTS

Vlačilec
2017
Poškodovan
Danska, -
Vprašajte za ceno
2017
Damaged
Danska, -
Kontaktirajte prodajalca
Iveco Stralis 400 LNG 293'km intarder - Vlačilec: slika 1
Iveco Stralis 400 LNG 293'km intarder - Vlačilec: slika 2
Iveco Stralis 400 LNG 293'km intarder - Vlačilec: slika 3
Iveco Stralis 400 LNG 293'km intarder - Vlačilec: slika 4
Iveco Stralis 400 LNG 293'km intarder - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (13)

Iveco Stralis 400 LNG 293'km intarder

Vlačilec
2017293624 km4x2Euro 6400 KMKoristni tovor: 11240 kgBruto teža: 19000 kg
Belgija, Bree
Objavljeno: 1let Referenčna številka 30013035

9 000EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 10 509 USD
2017293624 km4x2Euro 6400 KMKoristni tovor: 11240 kgBruto teža: 19000 kg
Belgija, Bree
Kontaktirajte prodajalca
IVECO Stralis AS440S40TP - Vlačilec: slika 1
IVECO Stralis AS440S40TP - Vlačilec: slika 2
IVECO Stralis AS440S40TP - Vlačilec: slika 3
IVECO Stralis AS440S40TP - Vlačilec: slika 4
IVECO Stralis AS440S40TP - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (15)

IVECO Stralis AS440S40TP

Vlačilec
2017548894 km4x2Euro 6399 KM
Srbija, Cukarica

39 500EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 46 122 USD
2017548894 km4x2Euro 6399 KM
Srbija, Cukarica
Kontaktirajte prodajalca
IVECO STRALIS 500 E6 IMP. IDRAULICO - Vlačilec: slika 1
IVECO STRALIS 500 E6 IMP. IDRAULICO - Vlačilec: slika 2
IVECO STRALIS 500 E6 IMP. IDRAULICO - Vlačilec: slika 3
IVECO STRALIS 500 E6 IMP. IDRAULICO - Vlačilec: slika 4
IVECO STRALIS 500 E6 IMP. IDRAULICO - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (5)

IVECO STRALIS 500 E6 IMP. IDRAULICO

Vlačilec
2017803000 km
Italija, Lamezia Terme
Objavljeno: 1mes

25 000EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 29 191 USD
2017803000 km
Italija, Lamezia Terme
Kontaktirajte prodajalca
Iveco Stralis - Vlačilec: slika 1
Iveco Stralis - Vlačilec: slika 2
Iveco Stralis - Vlačilec: slika 3
Iveco Stralis - Vlačilec: slika 4
Iveco Stralis - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (15)

Iveco Stralis

Vlačilec
2020367273 km4x2Euro 6Bruto teža: 19000 kg
Poškodovan
Francija, Illkirch-Graffenstaden

21 900EUR

  • ≈ 25 571 USD
2020367273 km4x2Euro 6Bruto teža: 19000 kg
Damaged
Francija, Illkirch-Graffenstaden
Kontaktirajte prodajalca
Iveco Stralis - Vlačilec: slika 1
Iveco Stralis - Vlačilec: slika 2
Iveco Stralis - Vlačilec: slika 3
Iveco Stralis - Vlačilec: slika 4
Iveco Stralis - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

Iveco Stralis

Vlačilec
20111294417 km4x2500 KMBruto teža: 18000 kg
Romunija, Chiajna
Objavljeno: 1mes

6 500EUR

  • ≈ 7 589 USD
20111294417 km4x2500 KMBruto teža: 18000 kg
Romunija, Chiajna
Kontaktirajte prodajalca
Iveco Stralis - Vlačilec: slika 1
Iveco Stralis - Vlačilec: slika 2

Iveco Stralis

Vlačilec
2015
PoškodovanZa dele
Litva, Vilnius
Vprašajte za ceno
2015
DamagedFor parts
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
IVECO STRALIS - Vlačilec: slika 1
IVECO STRALIS - Vlačilec: slika 2
IVECO STRALIS - Vlačilec: slika 3
IVECO STRALIS - Vlačilec: slika 4
IVECO STRALIS - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (7)

IVECO STRALIS

Vlačilec
2019802101 km4x2Euro 6480 KMBruto teža: 20000 kg
Romunija, Ogrezeni

19 662EUR

Dražba
  • ≈ 22 958 USD
2019802101 km4x2Euro 6480 KMBruto teža: 20000 kg
Romunija, Ogrezeni
Kontaktirajte prodajalca
IVECO Stralis AS440S40T/PCNG - Vlačilec: slika 1
IVECO Stralis AS440S40T/PCNG - Vlačilec: slika 2
IVECO Stralis AS440S40T/PCNG - Vlačilec: slika 3
IVECO Stralis AS440S40T/PCNG - Vlačilec: slika 4
IVECO Stralis AS440S40T/PCNG - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

IVECO Stralis AS440S40T/PCNG

Vlačilec
2017637133 kmEuro 6399 KMBruto teža: 18000 kg
Srbija, Cukarica

38 500EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 44 955 USD
2017637133 kmEuro 6399 KMBruto teža: 18000 kg
Srbija, Cukarica
Kontaktirajte prodajalca
IVECO Stralis AS440S46T/P - Vlačilec: slika 1
IVECO Stralis AS440S46T/P - Vlačilec: slika 2
IVECO Stralis AS440S46T/P - Vlačilec: slika 3
IVECO Stralis AS440S46T/P - Vlačilec: slika 4
IVECO Stralis AS440S46T/P - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (9)

IVECO Stralis AS440S46T/P

Vlačilec
2017832859 km4x2Euro 6459 KMKoristni tovor: 10450 kgBruto teža: 18000 kg
Hrvaška, Lucko

14 900EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 17 398 USD
2017832859 km4x2Euro 6459 KMKoristni tovor: 10450 kgBruto teža: 18000 kg
Hrvaška, Lucko
Kontaktirajte prodajalca

Vlačilec Iveco Stralis 510

Poglej podobne
Hmm, zdi se, da je izdelek prodan
Vlačilec Iveco Stralis 510: slika 1

Poiščite nove ponudbe v katalogu

Odprite katalog
zoom in
Vlačilec Iveco Stralis 510: slika 1
See what's in stock now
Komercialna vozila IVECO
4.4
Pregledi: 2
PRODANO

The seller didn't indicate the price

Ta oglas je shranjen v arhivu za referenco (specifikacije, običajna cena). Na spletnem mestu ni zastarelih oglasov — vse aktivne možnosti najdete spodaj.

Znamka

Leto proizvodnje

Prevoženi kilometri

603 km
VIN (številka šasije)

WJMM62AU00C367392
Stanje

odlično
Barva

modra
Lokacija

Avstrija, Wwihburggasse 22/5 , Wien 1010 Austria
Motor/pogon
emisijski razred

gorivo

diesel
izhodna moč

510 KM
menjalnik

Šasija/vzmetenje
osna konfiguracija

število osi

2-osni

Ta ponudba je samo informativne narave. Prosimo, potrdite podrobnosti neposredno pri prodajalcu.

Komercialna vozila IVECO
4.4
Pregledi: 2
PRODANO

The seller didn't indicate the price

Ta ponudba je samo informativne narave. Prosimo, potrdite podrobnosti neposredno pri prodajalcu.

Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - Total Kran SC GmbH