Vlačilec DAF XF 105 510, 2017, 9537 EUR naprodaj na Truck1 Slovenija - ID: 8909821
Poišči DAF XF 105 510Pojdi na oglase za DAF XF 105 510
Arhiviran oglas

Ta oglas je bil odstranjen iz naše baze podatkov. Vendar pa lahko pošljete obrazec "Iskano vozilo": DAF XF 105 510

Pošlji zahtevo "Iščem ..."
Odprite katalog
Oglas Vlačilec DAF XF 105 510 ni več na voljo, vendar smo našli podobne ponudbe (10)
Podobne ponudbe:
DAF XF510 EURO 6 - Vlačilec: slika 1
DAF XF510 EURO 6 - Vlačilec: slika 2
DAF XF510 EURO 6 - Vlačilec: slika 3
DAF XF510 EURO 6 - Vlačilec: slika 4
DAF XF510 EURO 6 - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (19)

DAF XF510 EURO 6

Vlačilec
20171055700 km4x2Euro 6510 KMBruto teža: 18000 kg
Češka, Nové Strašecí
Objavljeno: 1mes Referenčna številka 26725-60

9 500EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 10 853 USD
20171055700 km4x2Euro 6510 KMBruto teža: 18000 kg
Češka, Nové Strašecí
Kontaktirajte prodajalca
DAF CF510 - Vlačilec: slika 1
DAF CF510 - Vlačilec: slika 2
DAF CF510 - Vlačilec: slika 3
DAF CF510 - Vlačilec: slika 4
DAF CF510 - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

DAF CF510

Vlačilec
2017493698 km
Francija, Livron-sur-Drôme
Objavljeno: 27danReferenčna številka 375004

9 600EUR

  • ≈ 10 968 USD
2017493698 km
Francija, Livron-sur-Drôme
Kontaktirajte prodajalca
DAF XF 105 510 - Vlačilec: slika 1
DAF XF 105 510 - Vlačilec: slika 2
DAF XF 105 510 - Vlačilec: slika 3
DAF XF 105 510 - Vlačilec: slika 4
DAF XF 105 510 - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (22)

DAF XF 105 510

Vlačilec
2011862211 km
Poljska, Namysłaki
Objavljeno: 2dan

9 000EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 10 282 USD
2011862211 km
Poljska, Namysłaki
Kontaktirajte prodajalca
DAF XF 105 460 - Vlačilec: slika 1
DAF XF 105 460 - Vlačilec: slika 2
DAF XF 105 460 - Vlačilec: slika 3
DAF XF 105 460 - Vlačilec: slika 4
DAF XF 105 460 - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (22)

DAF XF 105 460

Vlačilec
2011903600 km
Poljska, Namysłaki
Objavljeno: 2dan

9 500EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 10 853 USD
2011903600 km
Poljska, Namysłaki
Kontaktirajte prodajalca
DAF XF105.410 Manual - Vlačilec: slika 1
DAF XF105.410 Manual - Vlačilec: slika 2
DAF XF105.410 Manual - Vlačilec: slika 3
DAF XF105.410 Manual - Vlačilec: slika 4
DAF XF105.410 Manual - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (15)

DAF XF105.410 Manual

Vlačilec
20104x2410 KM
Litva, Dievogala
Objavljeno: 27danReferenčna številka M394-6876

9 500EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 10 853 USD
20104x2410 KM
Litva, Dievogala
Kontaktirajte prodajalca
DAF XF 510 - Vlačilec: slika 1
DAF XF 510 - Vlačilec: slika 2
DAF XF 510 - Vlačilec: slika 3
DAF XF 510 - Vlačilec: slika 4
DAF XF 510 - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

DAF XF 510

Vlačilec
2015931682 km4x2Euro 6510 KM
Belgija, Hooglede
Objavljeno: 7danReferenčna številka TC81594

9 250EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 10 568 USD
2015931682 km4x2Euro 6510 KM
Belgija, Hooglede
Kontaktirajte prodajalca
DAF XF 105.410 Tractor unit - Vlačilec: slika 1
DAF XF 105.410 Tractor unit - Vlačilec: slika 2
DAF XF 105.410 Tractor unit - Vlačilec: slika 3
DAF XF 105.410 Tractor unit - Vlačilec: slika 4
DAF XF 105.410 Tractor unit - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

DAF XF 105.410 Tractor unit

Vlačilec
20081498029 km4x2Euro 5410 KMKoristni tovor: 10875 kgBruto teža: 18000 kg
Nizozemska, Uden
Objavljeno: 4dan

9 500EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 10 853 USD
20081498029 km4x2Euro 5410 KMKoristni tovor: 10875 kgBruto teža: 18000 kg
Nizozemska, Uden
Kontaktirajte prodajalca
DAF XF 105.410 Tractor unit - Vlačilec: slika 1
DAF XF 105.410 Tractor unit - Vlačilec: slika 2
DAF XF 105.410 Tractor unit - Vlačilec: slika 3
DAF XF 105.410 Tractor unit - Vlačilec: slika 4
DAF XF 105.410 Tractor unit - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

DAF XF 105.410 Tractor unit

Vlačilec
20081612114 km4x2Euro 5410 KMKoristni tovor: 10200 kgBruto teža: 18000 kg
Nizozemska, Uden
Objavljeno: 4dan

9 500EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 10 853 USD
20081612114 km4x2Euro 5410 KMKoristni tovor: 10200 kgBruto teža: 18000 kg
Nizozemska, Uden
Kontaktirajte prodajalca
DAF XF 105.460 - Vlačilec: slika 1
DAF XF 105.460 - Vlačilec: slika 2
DAF XF 105.460 - Vlačilec: slika 3
DAF XF 105.460 - Vlačilec: slika 4
DAF XF 105.460 - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (9)

DAF XF 105.460

Vlačilec
20131 km4x2Euro 5462 KMBruto teža: 18600 kg
Nizozemska, Vuren
Objavljeno: 26danReferenčna številka 324161

9 750EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 11 139 USD
20131 km4x2Euro 5462 KMBruto teža: 18600 kg
Nizozemska, Vuren
Kontaktirajte prodajalca
DAF XF105 460 Retarder - Vlačilec: slika 1
DAF XF105 460 Retarder - Vlačilec: slika 2
DAF XF105 460 Retarder - Vlačilec: slika 3
DAF XF105 460 Retarder - Vlačilec: slika 4
DAF XF105 460 Retarder - Vlačilec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

DAF XF105 460 Retarder

Vlačilec
20121109455 km4x2Euro 5455 KM
Litva, Nemencine
Objavljeno: 6danReferenčna številka 223370

9 900EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 11 310 USD
20121109455 km4x2Euro 5455 KM
Litva, Nemencine
Kontaktirajte prodajalca

Vlačilec DAF XF 105 510

Poglej podobne
Hmm, zdi se, da je izdelek prodan
Vlačilec DAF XF 105 510: slika 1

Poiščite nove ponudbe v katalogu

Odprite katalog
zoom in
Vlačilec DAF XF 105 510: slika 1
See what's in stock now
Komercialna vozila DAF
4.65
Pregledi: 4
PRODANO

9 537EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 10 896 USD

31 Januar 2024

Ta oglas je shranjen v arhivu za referenco (specifikacije, običajna cena). Na spletnem mestu ni zastarelih oglasov — vse aktivne možnosti najdete spodaj.

Znamka

Leto proizvodnje

Datum prve registracije

05.05.2017
Barva

bela
Lokacija

Združeno Kraljestvo, North Lincolnshire

Ta ponudba je samo informativne narave. Prosimo, potrdite podrobnosti neposredno pri prodajalcu.

Komercialna vozila DAF
4.65
Pregledi: 4
PRODANO

9 537EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 10 896 USD

31 Januar 2024

Ta ponudba je samo informativne narave. Prosimo, potrdite podrobnosti neposredno pri prodajalcu.

Druge serije Vlačilci DAF

S klikom na katero koli povezavo na tej strani potrjujete vaše soglasje in dovoljenje za obdelavo vaših osebnih podatkov, vključno z uporabo piškotkov in drugih tehnologij za sledenje. Namen tega je izboljšati in prilagoditi vaše izkušnje na tej spletni strani, drugih naših straneh in straneh oglaševalcev tretjih oseb, ki sodelujejo z nami. Naše partnerske družbe lahko tudi shranijo datoteke piškotkov na vašem napravi ali uporabljajo podobne tehnologije za zbiranje in obdelavo osebnih podatkov. Preberite več o tem, kako obdelujemo vaše osebne podatke.
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - GRC Truck Sales LTD