Tovornjaki Dražba, 2026 Leto
Najdeni rezultati: 8
za leasing
5
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?



2026 Spartveit Nettkasse til lastebilhenger
Tovornjak
20261 kmBruto teža: 1 kg
Norveška, Larvik
Objavljeno: 3dan
Dražba
20261 kmBruto teža: 1 kg
Norveška, Larvik
Kontaktirajte prodajalca
DODGE - RAM 250 - TRUCK - MOT 23-10-2026
Tovornjak
2026
Nizozemska, Emmer-Compascuum
Objavljeno: 4dan
3 200EUR
Dražba
- ≈ 3 706 USD
2026
Nizozemska, Emmer-Compascuum





Oglejte si vse fotografije (50)
2026 Mercedes-Benz Actros 2540 6x2 – kun 2 909 km – Tijhof lukket biltransporter – 4T lift / hydraulisk 2. etasje
Tovornjak avtotransporter
20262909 kmBruto teža: 26000 kg
Norveška, -
Objavljeno: 5dan
Dražba
20262909 kmBruto teža: 26000 kg
Norveška, -
Kontaktirajte prodajalca
DODGE - RAM 250 - TRUCK - MOT 23-10-2026
Tovornjak
2026
Nizozemska, Emmer-Compascuum
Objavljeno: 6dan
1EUR
Dražba
- ≈ 1 USD
2026
Nizozemska, Emmer-Compascuum
OGLASI
Post your ads and let buyers choose you!
4 million buyers per month search for vehicles and machinery on Truck1.
2026 MERCEDES-BENZ ATEGO 1530 TOW TRUCK
Tovornjak
2026
Belgija, Ieper
Objavljeno: 11dan
76 000EUR
Dražba
- ≈ 88 040 USD
2026
Belgija, Ieper





Oglejte si vse fotografije (10)
Isuzu M27 3.5 to with tipper body type 3400×1950, NEW!!!
Tovornjak prekucnik
20261 kmEuro 6150 KM
Romunija, Podari
Objavljeno: 1mes
11 260EUR
Dražba
- ≈ 13 043 USD
20261 kmEuro 6150 KM
Romunija, Podari
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (21)
Isuzu M21, Auto Chassis 3.5 To, NEW/NEW, TOP !!!
Tovornjak-šasija
2026Euro 6120 KM
Romunija, Mihai Voda
11 341EUR
Dražba
- ≈ 13 137 USD
2026Euro 6120 KM
Romunija, Mihai Voda
Kontaktirajte prodajalca




Isuzu M27, Prelata Culisanta/ Curtain Side, NOU/NEW, TOP !!!
Tovornjak s ponjavo
2026Euro 6150 KM
Romunija, Podari
12 988EUR
Dražba
- ≈ 15 045 USD
2026Euro 6150 KM
Romunija, Podari
Kontaktirajte prodajalca
Bodite obveščeni: naročite se na nove oglasePrejmite najnovejše oglase, prilagojene vašim željam
Cene za Tovornjaki
| Isuzu M27, Prelata Culisanta/ Curtain Side, NOU/NEW, TOP !!! | leto proizvodnje: 2026, emisijski razred: Euro 6, izhodna moč: 150 KM | 12 988 EUR |
| 2026 MERCEDES-BENZ ATEGO 1530 TOW TRUCK | leto proizvodnje: 2026 | 76 000 EUR |
| Isuzu M21, Auto Chassis 3.5 To, NEW/NEW, TOP !!! | leto proizvodnje: 2026, emisijski razred: Euro 6, izhodna moč: 120 KM | 11 341 EUR |
| DODGE - RAM 250 - TRUCK - MOT 23-10-2026 | leto proizvodnje: 2026 | 3 200 EUR |
| Isuzu M27 3.5 to with tipper body type 3400×1950, NEW!!! | leto proizvodnje: 2026, prevoženi kilometri: 1 km, emisijski razred: Euro 6, izhodna moč: 150 KM | 11 260 EUR |
T1 new listing page - Tovornjaki


