Tovornjaki Dražba, 2003 Leto, 6x6
Najdeni rezultati: 0
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Noben oglas ne ustreza vašim kriterijem. Poskusite prilagoditi filtre.
Podobne ponudbe

Kranbil Volvo FM9 4X2 med tipp
Tovornjak z dvigalom
2003
Švedska
Objavljeno: 2dan
18EUR
Dražba
- ≈ 20 USD
2003
Švedska
Kontaktirajte prodajalca

Torrsug Scania R114 GB6x2*4na 380 med sugarm
Tovornjak
2003
Švedska, Timrå
Objavljeno: 2dan
9EUR
Dražba
- ≈ 10 USD
2003
Švedska, Timrå
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (8)
2003 Hydraulisk sag med Kinshofer rotator – lite brukt
Tovornjak
20031 kmBruto teža: 1 kg
Norveška, Norheimsund
Objavljeno: 3dan
Dražba
20031 kmBruto teža: 1 kg
Norveška, Norheimsund
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (21)
2003 - MERCEDES-BENZ - ATEGO 823/923 TOW TRUCK - TRUCK
Tovornjak
2003
Nemčija
Objavljeno: 4dan
9 999EUR
Dražba
- ≈ 11 622 USD
2003
Nemčija





Oglejte si vse fotografije (29)
Camion plateau basculant Mercedes-Benz 814 DE (2003-160.763 km)( Vin: WDB6703231N108924)
Tovornjak prekucnik
2003160763 km
Belgija
Objavljeno: 4danReferenčna številka 014656-012
Dražba
2003160763 km
Belgija
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (9)
DAF D.A.F. - MAUGUIN 85
Tovornjak prekucnik
2003Bruto teža: 26000 kg
Francija, Ribaute-les-Tavernes
Objavljeno: 4danReferenčna številka agora-358918
67 135EUR
Cena brez DDV
Dražba
- ≈ 78 032 USD
2003Bruto teža: 26000 kg
Francija, Ribaute-les-Tavernes
AGORASTORE
10
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (47)
2003 DAF LF45
Tovornjak s kesonom
2003372970 km
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 8danReferenčna številka 200313974
Dražba
2003372970 km
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (20)
DAF AE55CF
Tovornjak zabojnik
2003417350 km251 KM
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 9dan
2 000EUR
Cena brez DDV
Dražba
- ≈ 2 324 USD
2003417350 km251 KM
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (20)
Mercedes-Benz Sprinter 308 CDI
Tovornjak s hrano
2003398937 kmKoristni tovor: 1190 kgBruto teža: 3500 kg
Litva, Vilnius
Objavljeno: 9dan
10 000EUR
Cena brez DDV
Dražba
- ≈ 11 623 USD
2003398937 kmKoristni tovor: 1190 kgBruto teža: 3500 kg
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (50)
RENAULT PREMIUM 420
Tovornjak s kesonom
2003860 km
Poljska, Kobyłka
Objavljeno: 2mes
Dražba
2003860 km
Poljska, Kobyłka
Kontaktirajte prodajalca
Bodite obveščeni: naročite se na nove oglasePrejmite najnovejše oglase, prilagojene vašim željam
T1 new listing page - Tovornjaki


