Tovornjaki Dražba, 1992 Leto, 8x2: novi in rabljeni Tovornjaki Dražba, 1992 Leto, 8x2 naprodaj - Truck1 Slovenija

Tovornjaki
Dražba, 1992 Leto, 8x2

Najdeni rezultati: 0
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Noben oglas ne ustreza vašim kriterijem. Poskusite prilagoditi filtre.
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
Dražba
1992
8x2

Podobne ponudbe

Tippbil Scania P93HL4X2 - Tovornjak prekucnik: slika 1

Tippbil Scania P93HL4X2

Tovornjak prekucnik
1992
Švedska, Kungsbacka
Objavljeno: 9ura

6 295EUR

Dražba
  • ≈ 7 316 USD
1992
Švedska, Kungsbacka
Kontaktirajte prodajalca
Mercedes-Benz 1722/Kammer/2258 Liter/Motorschaden - Tovornjak cisterna: slika 1
Mercedes-Benz 1722/Kammer/2258 Liter/Motorschaden - Tovornjak cisterna: slika 2
Mercedes-Benz 1722/Kammer/2258 Liter/Motorschaden - Tovornjak cisterna: slika 3
Mercedes-Benz 1722/Kammer/2258 Liter/Motorschaden - Tovornjak cisterna: slika 4
Mercedes-Benz 1722/Kammer/2258 Liter/Motorschaden - Tovornjak cisterna: slika 5
Oglejte si vse fotografije (15)

Mercedes-Benz 1722/Kammer/2258 Liter/Motorschaden

Tovornjak cisterna
1992298774 km4x2295 KMBruto teža: 18000 kg
Nemčija, Butzbach
Objavljeno: 10ura

14 500EUR

  • ≈ 16 853 USD
1992298774 km4x2295 KMBruto teža: 18000 kg
Nemčija, Butzbach
Kontaktirajte prodajalca
VOLVO F12 360 - Tovornjak zabojnik: slika 1

VOLVO F12 360

Tovornjak zabojnik
19926x4
Združeno Kraljestvo, -
Objavljeno: 2danReferenčna številka J290AAO
Dražba
19926x4
Združeno Kraljestvo, -
Kontaktirajte prodajalca
Tippbil Scania T113HL 6X2L plogutrustad - Tovornjak prekucnik: slika 1

Tippbil Scania T113HL 6X2L plogutrustad

Tovornjak prekucnik
1992
Švedska, Arjeplog
Objavljeno: 2dan

8 993EUR

Dražba
  • ≈ 10 452 USD
1992
Švedska, Arjeplog
Kontaktirajte prodajalca
MAN 26.372 MANUAL ZF GEARBOX STEEL SUSPENSION 6X4 - Tovornjak-šasija: slika 1
MAN 26.372 MANUAL ZF GEARBOX STEEL SUSPENSION 6X4 - Tovornjak-šasija: slika 2
MAN 26.372 MANUAL ZF GEARBOX STEEL SUSPENSION 6X4 - Tovornjak-šasija: slika 3
MAN 26.372 MANUAL ZF GEARBOX STEEL SUSPENSION 6X4 - Tovornjak-šasija: slika 4
MAN 26.372 MANUAL ZF GEARBOX STEEL SUSPENSION 6X4 - Tovornjak-šasija: slika 5
Oglejte si vse fotografije (15)

MAN 26.372 MANUAL ZF GEARBOX STEEL SUSPENSION 6X4

Tovornjak-šasija
1992643246 km6x4Euro 1370 KMKoristni tovor: 17000 kgBruto teža: 26000 kg
Nizozemska, Maarssen
Objavljeno: 3dan
Vprašajte za ceno
1992643246 km6x4Euro 1370 KMKoristni tovor: 17000 kgBruto teža: 26000 kg
Nizozemska, Maarssen
Kontaktirajte prodajalca
Volvo FL 614 4x2 Box - Tovornjak zabojnik: slika 1
Volvo FL 614 4x2 Box - Tovornjak zabojnik: slika 2
Volvo FL 614 4x2 Box - Tovornjak zabojnik: slika 3
Volvo FL 614 4x2 Box - Tovornjak zabojnik: slika 4
Volvo FL 614 4x2 Box - Tovornjak zabojnik: slika 5
Oglejte si vse fotografije (12)

Volvo FL 614 4x2 Box

Tovornjak zabojnik
1992418957 km4x2Euro 1Koristni tovor: 7180 kgBruto teža: 14000 kg
Nizozemska, Maarssen
Objavljeno: 3dan

7 950EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 9 240 USD
1992418957 km4x2Euro 1Koristni tovor: 7180 kgBruto teža: 14000 kg
Nizozemska, Maarssen
Kontaktirajte prodajalca
Scania P113-360 8x4 Kipper Steel Suspension - Tovornjak prekucnik: slika 1
Scania P113-360 8x4 Kipper Steel Suspension - Tovornjak prekucnik: slika 2
Scania P113-360 8x4 Kipper Steel Suspension - Tovornjak prekucnik: slika 3
Scania P113-360 8x4 Kipper Steel Suspension - Tovornjak prekucnik: slika 4
Scania P113-360 8x4 Kipper Steel Suspension - Tovornjak prekucnik: slika 5
Oglejte si vse fotografije (17)

Scania P113-360 8x4 Kipper Steel Suspension

Tovornjak prekucnik
1992571036 km8x4Euro 1360 KMKoristni tovor: 21000 kgBruto teža: 34000 kg
Nizozemska, Maarssen
Objavljeno: 3dan
Vprašajte za ceno
1992571036 km8x4Euro 1360 KMKoristni tovor: 21000 kgBruto teža: 34000 kg
Nizozemska, Maarssen
Kontaktirajte prodajalca
Scania 143-400 V8 6x4 - Tovornjak prekucnik: slika 1
Scania 143-400 V8 6x4 - Tovornjak prekucnik: slika 2
Scania 143-400 V8 6x4 - Tovornjak prekucnik: slika 3
Scania 143-400 V8 6x4 - Tovornjak prekucnik: slika 4
Scania 143-400 V8 6x4 - Tovornjak prekucnik: slika 5
Oglejte si vse fotografije (10)

Scania 143-400 V8 6x4

Tovornjak prekucnik
19926x4400 KM
Nizozemska, Maarssen
Objavljeno: 3dan
Vprašajte za ceno
19926x4400 KM
Nizozemska, Maarssen
Kontaktirajte prodajalca
IVECO 80E15 A TELAIO - Tovornjak-šasija: slika 1
IVECO 80E15 A TELAIO - Tovornjak-šasija: slika 2
IVECO 80E15 A TELAIO - Tovornjak-šasija: slika 3
IVECO 80E15 A TELAIO - Tovornjak-šasija: slika 4
IVECO 80E15 A TELAIO - Tovornjak-šasija: slika 5
Oglejte si vse fotografije (7)

IVECO 80E15 A TELAIO

Tovornjak-šasija
1992210700 kmEuro 1138 KM
Italija, San Pietro in Gu
Objavljeno: 3danReferenčna številka 24C86

4 500EUR

  • ≈ 5 230 USD
1992210700 kmEuro 1138 KM
Italija, San Pietro in Gu
Kontaktirajte prodajalca
MAN 17.232 BB Meiller 4x4 *ATLAS-Kran/5m3/AHK/Analog - Tovornjak prekucnik, Tovornjak z dvigalom: slika 1

MAN 17.232 BB Meiller 4x4 *ATLAS-Kran/5m3/AHK/Analog

Tovornjak prekucnik, Tovornjak z dvigalom
199269000 km4x4230 KMBruto teža: 17000 kg
Nemčija, Mühlheim am Main
Objavljeno: 8danReferenčna številka TS037 , M155065

29 990EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 34 857 USD
199269000 km4x4230 KMBruto teža: 17000 kg
Nemčija, Mühlheim am Main
IVECO Turbostar - Tovornjak prekucnik: slika 1
IVECO Turbostar - Tovornjak prekucnik: slika 2
IVECO Turbostar - Tovornjak prekucnik: slika 3
IVECO Turbostar - Tovornjak prekucnik: slika 4
IVECO Turbostar - Tovornjak prekucnik: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

IVECO Turbostar

Tovornjak prekucnik
19926x6
Slovaška, Štúrovo
Objavljeno: 8danReferenčna številka Iveco22222
Vprašajte za ceno
19926x6
Slovaška, Štúrovo
Kontaktirajte prodajalca
1992 DAF AE45CE FIRE TRUCK - Tovornjak: slika 1
1992 DAF AE45CE FIRE TRUCK - Tovornjak: slika 2
1992 DAF AE45CE FIRE TRUCK - Tovornjak: slika 3
1992 DAF AE45CE FIRE TRUCK - Tovornjak: slika 4
1992 DAF AE45CE FIRE TRUCK - Tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (22)

1992 DAF AE45CE FIRE TRUCK

Tovornjak
1992
Nizozemska, Emmer-Compascuum
Objavljeno: 9dan

1 000EUR

Dražba
  • ≈ 1 162 USD
1992
Nizozemska, Emmer-Compascuum
1992 VOLVO HYF 10-16 F10 INTERCOOLER ASPHALT TIPPER / TRACTOR UNIT - Tovornjak: slika 1
1992 VOLVO HYF 10-16 F10 INTERCOOLER ASPHALT TIPPER / TRACTOR UNIT - Tovornjak: slika 2
1992 VOLVO HYF 10-16 F10 INTERCOOLER ASPHALT TIPPER / TRACTOR UNIT - Tovornjak: slika 3
1992 VOLVO HYF 10-16 F10 INTERCOOLER ASPHALT TIPPER / TRACTOR UNIT - Tovornjak: slika 4
1992 VOLVO HYF 10-16 F10 INTERCOOLER ASPHALT TIPPER / TRACTOR UNIT - Tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (34)

1992 VOLVO HYF 10-16 F10 INTERCOOLER ASPHALT TIPPER / TRACTOR UNIT

Tovornjak
1992
Nizozemska, Vriezenveen
Objavljeno: 9dan

5 000EUR

Dražba
  • ≈ 5 811 USD
1992
Nizozemska, Vriezenveen
MAN VW-MAN 8.150 - Tovornjak cisterna: slika 1
MAN VW-MAN 8.150 - Tovornjak cisterna: slika 2
MAN VW-MAN 8.150 - Tovornjak cisterna: slika 3
MAN VW-MAN 8.150 - Tovornjak cisterna: slika 4
MAN VW-MAN 8.150 - Tovornjak cisterna: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

MAN VW-MAN 8.150

Tovornjak cisterna
1992339201 km4x2Euro 1150 KMKoristni tovor: 3010 kgBruto teža: 7490 kg
Litva, Vilnius
Objavljeno: 10dan

2 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 2 324 USD
1992339201 km4x2Euro 1150 KMKoristni tovor: 3010 kgBruto teža: 7490 kg
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
1992 DAF AE45CE FIRE TRUCK - Tovornjak: slika 1
1992 DAF AE45CE FIRE TRUCK - Tovornjak: slika 2
1992 DAF AE45CE FIRE TRUCK - Tovornjak: slika 3
1992 DAF AE45CE FIRE TRUCK - Tovornjak: slika 4
1992 DAF AE45CE FIRE TRUCK - Tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (22)

1992 DAF AE45CE FIRE TRUCK

Tovornjak
1992
Nizozemska, Emmer-Compascuum
Objavljeno: 11dan

1 000EUR

Dražba
  • ≈ 1 162 USD
1992
Nizozemska, Emmer-Compascuum
Iveco Eurocargo 85E15 - EURO 2 - FLATBED - Tovornjak s kesonom: slika 1
Iveco Eurocargo 85E15 - EURO 2 - FLATBED - Tovornjak s kesonom: slika 2
Iveco Eurocargo 85E15 - EURO 2 - FLATBED - Tovornjak s kesonom: slika 3
Iveco Eurocargo 85E15 - EURO 2 - FLATBED - Tovornjak s kesonom: slika 4
Iveco Eurocargo 85E15 - EURO 2 - FLATBED - Tovornjak s kesonom: slika 5
Oglejte si vse fotografije (15)

Iveco Eurocargo 85E15 - EURO 2 - FLATBED

Tovornjak s kesonom
1992230738 km4x2Euro 2Koristni tovor: 4340 kgBruto teža: 8600 kg
Belgija, Bernissart
Objavljeno: 24dan

6 500EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 7 555 USD
1992230738 km4x2Euro 2Koristni tovor: 4340 kgBruto teža: 8600 kg
Belgija, Bernissart
Kontaktirajte prodajalca
MAN 19.402, 4x4 - Tovornjak prekucnik: slika 1
MAN 19.402, 4x4 - Tovornjak prekucnik: slika 2
MAN 19.402, 4x4 - Tovornjak prekucnik: slika 3
MAN 19.402, 4x4 - Tovornjak prekucnik: slika 4
MAN 19.402, 4x4 - Tovornjak prekucnik: slika 5
Oglejte si vse fotografije (19)

MAN 19.402, 4x4

Tovornjak prekucnik
1992968851 km4x4Euro 2400 KMKoristni tovor: 9200 kgBruto teža: 19000 kg
Litva, Dievogala
Objavljeno: 29danReferenčna številka M795-9282
Vprašajte za ceno
1992968851 km4x4Euro 2400 KMKoristni tovor: 9200 kgBruto teža: 19000 kg
Litva, Dievogala
Kontaktirajte prodajalca
Mercedes-Benz 711 - Tovornjak s kesonom: slika 1
Mercedes-Benz 711 - Tovornjak s kesonom: slika 2
Mercedes-Benz 711 - Tovornjak s kesonom: slika 3
Mercedes-Benz 711 - Tovornjak s kesonom: slika 4
Mercedes-Benz 711 - Tovornjak s kesonom: slika 5
Oglejte si vse fotografije (30)

Mercedes-Benz 711

Tovornjak s kesonom
1992110 KM
Poljska, Złotów
Objavljeno: 30dan

4 500EUR

  • ≈ 5 230 USD
1992110 KM
Poljska, Złotów
Mercedes-Benz SK 2529 6x4 V8 Hiab*Atlas Kran*Org. 169 Tkm - Tovornjak z dvigalom: slika 1
Mercedes-Benz SK 2529 6x4 V8 Hiab*Atlas Kran*Org. 169 Tkm - Tovornjak z dvigalom: slika 2
Mercedes-Benz SK 2529 6x4 V8 Hiab*Atlas Kran*Org. 169 Tkm - Tovornjak z dvigalom: slika 3
Mercedes-Benz SK 2529 6x4 V8 Hiab*Atlas Kran*Org. 169 Tkm - Tovornjak z dvigalom: slika 4
Mercedes-Benz SK 2529 6x4 V8 Hiab*Atlas Kran*Org. 169 Tkm - Tovornjak z dvigalom: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Mercedes-Benz SK 2529 6x4 V8 Hiab*Atlas Kran*Org. 169 Tkm

Tovornjak z dvigalom
1992169158 km6x4290 KMBruto teža: 24000 kg
Nemčija, Lanzendorf
Objavljeno: 1mes

28 500EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 33 126 USD
1992169158 km6x4290 KMBruto teža: 24000 kg
Nemčija, Lanzendorf
Kontaktirajte prodajalca
Mercedes-Benz SK 2529 6x4 V8 Hiab*Atlas Kran*Org. 169 Tkm - Kotalni prekucni tovornjak, Tovornjak z dvigalom: slika 1
Mercedes-Benz SK 2529 6x4 V8 Hiab*Atlas Kran*Org. 169 Tkm - Kotalni prekucni tovornjak, Tovornjak z dvigalom: slika 2
Mercedes-Benz SK 2529 6x4 V8 Hiab*Atlas Kran*Org. 169 Tkm - Kotalni prekucni tovornjak, Tovornjak z dvigalom: slika 3
Mercedes-Benz SK 2529 6x4 V8 Hiab*Atlas Kran*Org. 169 Tkm - Kotalni prekucni tovornjak, Tovornjak z dvigalom: slika 4
Mercedes-Benz SK 2529 6x4 V8 Hiab*Atlas Kran*Org. 169 Tkm - Kotalni prekucni tovornjak, Tovornjak z dvigalom: slika 5
Oglejte si vse fotografije (19)

Mercedes-Benz SK 2529 6x4 V8 Hiab*Atlas Kran*Org. 169 Tkm

Kotalni prekucni tovornjak, Tovornjak z dvigalom
1992169158 km6x4290 KMBruto teža: 24000 kg
Nemčija, Lanzendorf
Objavljeno: 1mes

28 500EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 33 126 USD
1992169158 km6x4290 KMBruto teža: 24000 kg
Nemčija, Lanzendorf
Kontaktirajte prodajalca
T1 new listing page - Tovornjaki
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij