Tovornjaki TOYOTA Dražba
Najdeni rezultati: 0
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Noben oglas ne ustreza vašim kriterijem. Poskusite prilagoditi filtre.
Podobne ponudbe





Oglejte si vse fotografije (20)
Volvo FM 500!!RIJPLATEN AUTO!!10x4!!BESTUURBAAR VANAF DE KRAAN!!
Tovornjak z dvigalom
2016457178 kmEuro 6509 KMKoristni tovor: 29370 kgBruto teža: 49000 kg
Nizozemska, Hedel
Objavljeno: 1ura Referenčna številka DK1288
Vprašajte za ceno
2016457178 kmEuro 6509 KMKoristni tovor: 29370 kgBruto teža: 49000 kg
Nizozemska, Hedel
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (20)
Volvo FH4-420 / ENGINE RUNNING / RETARDER / !!ONLY:129957 KM!! / LIFT+LENKACHSE / HYDRAULICS / AUTOMATIC / EURO-6 / 2020
Tovornjak-šasija
2020129957 km6x2Euro 6420 KMKoristni tovor: 12045 kgBruto teža: 26000 kg
Poškodovan
Nizozemska, Velddriel
Objavljeno: 2ura Referenčna številka T260886777
37 750EUR
Cena brez DDV
- ≈ 43 877 USD
2020129957 km6x2Euro 6420 KMKoristni tovor: 12045 kgBruto teža: 26000 kg
Damaged
Nizozemska, Velddriel
Vos Trucks
14
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (20)
Volvo FH 16.750 / LOGGING TRUCK / 6X4 / VEB+ / RETARDER / 2XBIG AXLE / FRIEDERICH 281SL / 9 METER / 596187 KM / 3AXLE DOLLY / 9TON BPW
Tovornjak za prevoz lesa
2016596187 km6x4Euro 6750 KMKoristni tovor: 8545 kgBruto teža: 26000 kg
Nizozemska, Velddriel
Objavljeno: 2ura Referenčna številka T263104959+T263111727
38 500EUR
Cena brez DDV
- ≈ 44 749 USD
2016596187 km6x4Euro 6750 KMKoristni tovor: 8545 kgBruto teža: 26000 kg
Nizozemska, Velddriel
Vos Trucks
14
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (20)
Mercedes-Benz SK 2638 + manual + spring + 6x4 + big axles
Tovornjak prekucnik
1995706560 km380 KM
Nizozemska, Roosendaal
Objavljeno: 2ura Referenčna številka TR2032
Vprašajte za ceno
1995706560 km380 KM
Nizozemska, Roosendaal
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (20)
Volvo FH4-500 / RETARDER / I-SAVE / XL / VEB+ / I-PARKCOOL / ACC / LWDS / 2XTHERMOKING UT1200 / 2X ON STOCK / EURO-6 / 2021
Tovornjak hladilnik
2021846412 km6x2Euro 6500 KMKoristni tovor: 12229 kgBruto teža: 26000 kg
Nizozemska, Velddriel
Objavljeno: 2ura Referenčna številka T25721136180+T257226465
77 000EUR
Cena brez DDV
- ≈ 89 498 USD
2021846412 km6x2Euro 6500 KMKoristni tovor: 12229 kgBruto teža: 26000 kg
Nizozemska, Velddriel
Vos Trucks
14
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (20)
Mercedes-Benz Atego 1523 / THERMOKING T560R / 201691 KM / LAMBERET ISOLATED COOLBOX 7MTR / PLATFORM 1500KG / TUV:06-11-2026 / TOP CONDITION /
Tovornjak hladilnik
2020201691 km4x2Euro 6230 KMKoristni tovor: 6870 kgBruto teža: 15000 kg
Nizozemska, Velddriel
Objavljeno: 2ura Referenčna številka T263958896
46 500EUR
Cena brez DDV
- ≈ 54 047 USD
2020201691 km4x2Euro 6230 KMKoristni tovor: 6870 kgBruto teža: 15000 kg
Nizozemska, Velddriel
Vos Trucks
14
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (20)
Renault T 380 + 19t + lift + euro 6
Tovornjak zabojnik
2013867538 km4x2Euro 6387 KMKoristni tovor: 8825 kgBruto teža: 19500 kg
Nizozemska, Roosendaal
Objavljeno: 2ura Referenčna številka TR2025
16 950EUR
Cena brez DDV
- ≈ 19 701 USD
2013867538 km4x2Euro 6387 KMKoristni tovor: 8825 kgBruto teža: 19500 kg
Nizozemska, Roosendaal
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (20)
DAF LF 45.160 + euro 5 + lift + 12ton
Tovornjak zabojnik
2008487561 km4x2Euro 5160 KMKoristni tovor: 6160 kgBruto teža: 11990 kg
Nizozemska, Roosendaal
Objavljeno: 2ura Referenčna številka TR2027
8 950EUR
Cena brez DDV
- ≈ 10 402 USD
2008487561 km4x2Euro 5160 KMKoristni tovor: 6160 kgBruto teža: 11990 kg
Nizozemska, Roosendaal
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (20)
DAF LF 45.180 + euro 5 + 12ton + 5.58m box + lift
Tovornjak zabojnik
2012285207 km4x2Euro 5180 KMKoristni tovor: 6430 kgBruto teža: 11990 kg
Nizozemska, Roosendaal
Objavljeno: 4ura Referenčna številka TR2021
9 950EUR
Cena brez DDV
- ≈ 11 565 USD
2012285207 km4x2Euro 5180 KMKoristni tovor: 6430 kgBruto teža: 11990 kg
Nizozemska, Roosendaal
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (20)
MAN TGL 7.150 + DHOLLANDIA LOADLIFT + APK 10-03-2027
Tovornjak zabojnik
2010746249 km4x2Euro 5150 KMKoristni tovor: 2420 kgBruto teža: 7490 kg
Nizozemska, Roosendaal
Objavljeno: 5ura Referenčna številka TR1942
7 950EUR
Cena brez DDV
- ≈ 9 240 USD
2010746249 km4x2Euro 5150 KMKoristni tovor: 2420 kgBruto teža: 7490 kg
Nizozemska, Roosendaal
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (18)
MAN TGL 12.180 full steel suspension, APK tot 02-2027
Tovornjak zabojnik
2007485245 km4x2Euro 4177 KMKoristni tovor: 9135 kgBruto teža: 11990 kg
Nizozemska, Enschede
Objavljeno: 6ura Referenčna številka M5242
7 500EUR
- ≈ 8 717 USD
2007485245 km4x2Euro 4177 KMKoristni tovor: 9135 kgBruto teža: 11990 kg
Nizozemska, Enschede
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (19)
Good price
Mercedes Benz Antos 2543
Kotalni prekucni tovornjak, Tovornjak z dvigalom
2016250000 kmEuro 6428 KMKoristni tovor: 15055 kg
Danska, Egernsund
Objavljeno: 6ura
48 000EUR
Cena brez DDV
Dražba
- ≈ 55 791 USD
2016250000 kmEuro 6428 KMKoristni tovor: 15055 kg
Danska, Egernsund
Kontaktirajte prodajalca
MAN TGX 26.510
Tovornjak s ponjavo
2023535000 km6x2Euro 6510 KM
Madžarska, XVIII. kerület
Objavljeno: 6ura Referenčna številka JOA-0372
63 400EUR
Cena brez DDV
- ≈ 73 691 USD
2023535000 km6x2Euro 6510 KM
Madžarska, XVIII. kerület
Kontaktirajte prodajalca
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (30)
DAF XG 480 Euro 6E FAR 50 CC Combi Carrier TRS Koeling 2x Dhollandia Klep Cameras Nieuw Staat NL-Combi
Tovornjak hladilnik
2023638000 km6x2Euro 6476 KMKoristni tovor: 14107 kgBruto teža: 28000 kg
Nizozemska, Maasdijk
Objavljeno: 6ura Referenčna številka 31BVD3
Vprašajte za ceno
2023638000 km6x2Euro 6476 KMKoristni tovor: 14107 kgBruto teža: 28000 kg
Nizozemska, Maasdijk
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (30)
Volvo FH 13.500 I-Park Cool Carrier TRS CoolING Isolated BOX Flower Wide Tail Lift TOP Condition Holland-Combi
Tovornjak hladilnik
20181313000 km6x2Euro 6502 KMKoristni tovor: 18140 kgBruto teža: 32000 kg
Nizozemska, Maasdijk
Objavljeno: 6ura Referenčna številka 89BKK6
Vprašajte za ceno
20181313000 km6x2Euro 6502 KMKoristni tovor: 18140 kgBruto teža: 32000 kg
Nizozemska, Maasdijk
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (14)
DAF XB 260 FA
Kotalni prekucni tovornjak
Novo202612 km4x2Euro 6257 KMKoristni tovor: 6790 kgBruto teža: 12000 kg
Novo
Poljska, Słupsk
Objavljeno: 7ura
84 165EUR
Cena brez DDV
- ≈ 97 826 USD
Novo202612 km4x2Euro 6257 KMKoristni tovor: 6790 kgBruto teža: 12000 kg
Novo
Poljska, Słupsk
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (6)
Iveco Daily 50C18 Hakowiec (do 3.5 t DMC)
Kotalni prekucni tovornjak
Novo202612 kmEuro 6176 KM
Novo
Poljska, Słupsk
Objavljeno: 7ura
56 010EUR
Cena brez DDV
- ≈ 65 101 USD
Novo202612 kmEuro 6176 KM
Novo
Poljska, Słupsk
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (11)
Renault D 18
Kotalni prekucni tovornjak
Novo202612 km4x2Euro 6280 KMBruto teža: 18000 kg
Novo
Poljska, Słupsk
Objavljeno: 7ura
98 568EUR
Cena brez DDV
- ≈ 114 567 USD
Novo202612 km4x2Euro 6280 KMBruto teža: 18000 kg
Novo
Poljska, Słupsk
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (5)
DAF XB 210 FA
Kotalni prekucni tovornjak
Novo202612 km4x2208 KMBruto teža: 12000 kg
Novo
Poljska, Słupsk
Objavljeno: 7ura
80 710EUR
Cena brez DDV
- ≈ 93 810 USD
Novo202612 km4x2208 KMBruto teža: 12000 kg
Novo
Poljska, Słupsk
Kontaktirajte prodajalca
Bodite obveščeni: naročite se na nove oglasePrejmite najnovejše oglase, prilagojene vašim željam
Poglej tudi
T1 new listing page - Tovornjaki TOYOTA



