Tovornjaki SCANIA R Dražba
Najdeni rezultati: 47
za leasing
35
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?

Kontaktirajte prodajalca

Dragbil Scania R 580 6x2
Tovornjak
2018
Švedska
Objavljeno: 14ura
947EUR
Dražba
- ≈ 1 097 USD
2018
Švedska
Kontaktirajte prodajalca

Lastväxlare tridem Scania R480LB 8X4
Kotalni prekucni tovornjak
2013
Švedska, Halmstad
Objavljeno: 14ura
Dražba
2013
Švedska, Halmstad
Kontaktirajte prodajalca

Dunderbygge Scania R560LB8X4HNB
Tovornjak
2014
Švedska, Norrköping
Objavljeno: 14ura
Dražba
2014
Švedska, Norrköping
Kontaktirajte prodajalca
OGLASI
Post your ads and let buyers choose you!
4 million buyers per month search for vehicles and machinery on Truck1.

Dragbil Scania R500 med tipptrailer
Tovornjak
2019
Švedska
Objavljeno: 14ura
9EUR
Dražba
- ≈ 10 USD
2019
Švedska
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (41)
2020 Scania R540 tippbil - Nylig EU-godkjent - 540HK
Tovornjak prekucnik
2020451681 km540 KMKoristni tovor: 16700 kgBruto teža: 30000 kg
Norveška, Solbergmoen
Objavljeno: 18ura
Dražba
2020451681 km540 KMKoristni tovor: 16700 kgBruto teža: 30000 kg
Norveška, Solbergmoen
Kontaktirajte prodajalca
2022 SCANIA R660 RAILCAR/ CHASSIS/BDF
Tovornjak
2022
Nizozemska, Heteren
Objavljeno: 22ura
5 700EUR
Dražba
- ≈ 6 607 USD
2022
Nizozemska, Heteren

Tippbil Scania R450 6x2 12.7 450hk Euro6
Tovornjak
2016
Švedska, Brevik
Objavljeno: 1dan
36EUR
Dražba
- ≈ 41 USD
2016
Švedska, Brevik
Kontaktirajte prodajalca

Lastväxlare Scania R560LB6X4HNB JOAB L20
Kotalni prekucni tovornjak
2011
Švedska, Bergsjö
Objavljeno: 2dan
27EUR
Dražba
- ≈ 31 USD
2011
Švedska, Bergsjö
Kontaktirajte prodajalca

Kranbil Scania R560 med Palfinger PK33002EH kran
Tovornjak z dvigalom
2013
Švedska, Hässleholm
Objavljeno: 2dan
6 899EUR
Dražba
- ≈ 7 997 USD
2013
Švedska, Hässleholm
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (12)
2011 Scania R620 6x4 med Renders tippkjerre
Tovornjak prekucnik
2011530000 km620 KMKoristni tovor: 13400 kgBruto teža: 27000 kg
Norveška, Sør-fron
Objavljeno: 2dan
Dražba
2011530000 km620 KMKoristni tovor: 13400 kgBruto teža: 27000 kg
Norveška, Sør-fron
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (50)
2018 Scania R 580 chassis
Tovornjak-šasija
2018710023 km581 KMKoristni tovor: 16280 kgBruto teža: 28000 kg
Norveška, Brumunddal
Objavljeno: 2dan
Dražba
2018710023 km581 KMKoristni tovor: 16280 kgBruto teža: 28000 kg
Norveška, Brumunddal
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (50)
SCANIA R450 LB 6x2*HNB
Tovornjak zabojnik, Tovornjak z dvigalom
Švedska, Växjö
Objavljeno: 2dan
5 230EUR
Dražba
- ≈ 6 062 USD
Švedska, Växjö
Blinto
7
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (19)
2008 Scania R-serie krokbil
Kotalni prekucni tovornjak
2008477730 km500 KMKoristni tovor: 14450 kgBruto teža: 27000 kg
Norveška, Skien
Objavljeno: 2dan
Dražba
2008477730 km500 KMKoristni tovor: 14450 kgBruto teža: 27000 kg
Norveška, Skien
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (50)
2008 Scania R560 LA6X2HNB
Tovornjak prekucnik
2008859858 km6x2560 KMKoristni tovor: 16820 kgBruto teža: 27000 kg
Norveška, Fauske
Objavljeno: 2dan
Dražba
2008859858 km6x2560 KMKoristni tovor: 16820 kgBruto teža: 27000 kg
Norveška, Fauske
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (15)
2007 Scania R-serie R620 tippbil EU OK
Tovornjak prekucnik
20076810841 km620 KMKoristni tovor: 14700 kgBruto teža: 27000 kg
Norveška, Brattvåg
Objavljeno: 2dan
Dražba
20076810841 km620 KMKoristni tovor: 14700 kgBruto teža: 27000 kg
Norveška, Brattvåg
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (40)
2013 Scania R-serie m/20Tonns Joab Krok og Tandem
Kotalni prekucni tovornjak
2013569000 km620 KMKoristni tovor: 14920 kgBruto teža: 28000 kg
Norveška, Fagernes
Objavljeno: 2dan
Dražba
2013569000 km620 KMKoristni tovor: 14920 kgBruto teža: 28000 kg
Norveška, Fagernes
Kontaktirajte prodajalca

Lastväxlare Scania R470 B8X2
Kotalni prekucni tovornjak
2006
Švedska, Uppsala
Objavljeno: 3dan
36EUR
Dražba
- ≈ 41 USD
2006
Švedska, Uppsala
Kontaktirajte prodajalca

Kranbil Scania R410 med Hiab kran ePTO
Tovornjak z dvigalom
2014
Švedska, Sölvesborg
Objavljeno: 3dan
11 904EUR
Dražba
- ≈ 13 799 USD
2014
Švedska, Sölvesborg
Kontaktirajte prodajalca

Kassettebil Scania R730 6x4 16.4 med släp och tre flak 3x12m3
Kotalni prekucni tovornjak
2013
Švedska, Lidköping
Objavljeno: 3dan
18EUR
Dražba
- ≈ 20 USD
2013
Švedska, Lidköping
Kontaktirajte prodajalca
Bodite obveščeni: naročite se na nove oglasePrejmite najnovejše oglase, prilagojene vašim željam
Tovornjaki SCANIA R: pregled trga
Glavne lokacije za nakup
Švedska (Ponudbe: 21), Norveška (Ponudbe: 17), Litva (Ponudbe: 4), Nizozemska (Ponudbe: 4), Finska (Ponudbe: 1)
Tehnične specifikacije
| Koristni tovor, kg | 11 309–25 900 |
| Bruto teža, kg | 2–38 120 |
| Izhodna moč, KM | 400–730 |
| Cena, EUR | 9–80 000 |
| Leto | 2006–2020 |
| Kilometrina km | 1 234–6 810 841 |
| Leto registracije | 2007–2020 |
Cene za Tovornjaki SCANIA R
| SCANIA R650 | 27 955 EUR | |
| 2022 SCANIA R660 RAILCAR/ CHASSIS/BDF | leto proizvodnje: 2022 | 5 700 EUR |
| Kranbil Scania R410 med Hiab kran ePTO | leto proizvodnje: 2014 | 11 904 EUR |
| SCANIA R580LB6X2*4HNB | 2 525 EUR | |
| Dragbil Scania R 580 6x2 | leto proizvodnje: 2018 | 947 EUR |
| Scania R 480 | leto proizvodnje: 2007, prevoženi kilometri: 416615 km, osna konfiguracija: 8x4, emisijski razred: Euro 4, izhodna moč: 480 KM, koristni tovor: 19750 kg, bruto teža: 33200 kg | 15 000 EUR |
| Lastväxlare Scania R490 Hiab multilift 20 T | leto proizvodnje: 2016, prevoženi kilometri: 720155 km, emisijski razred: Euro 6 | 7 304 EUR |
| Kranbil Scania R560 med Palfinger PK33002EH kran | leto proizvodnje: 2013 | 6 899 EUR |
| 2006 SCANIA R500 TRUCK WITH NCH CABLE SYSTEM | leto proizvodnje: 2006 | 3 400 EUR |
| Scania R 620 LB | leto proizvodnje: 2007, prevoženi kilometri: 1019992 km, osna konfiguracija: 6x4, emisijski razred: Euro 3, izhodna moč: 620 KM, koristni tovor: 12490 kg, bruto teža: 26000 kg | 12 000 EUR |
T1 new listing page - Tovornjaki SCANIA R


