Tovornjaki IVECO Dražba, 2006 Leto: novi in rabljeni Tovornjaki IVECO Dražba, 2006 Leto naprodaj - Truck1 Slovenija

Tovornjaki IVECO
Dražba, 2006 Leto

Najdeni rezultati: 4
za leasing
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
IVECO
Dražba
2006
2006 Iveco Stralis 310 Fassi F130A.21 5730 kg Knuckle ... Flatbed Truck with Crane - Tovornjak s kesonom, Tovornjak z dvigalom: slika 1
2006 Iveco Stralis 310 Fassi F130A.21 5730 kg Knuckle ... Flatbed Truck with Crane - Tovornjak s kesonom, Tovornjak z dvigalom: slika 2
2006 Iveco Stralis 310 Fassi F130A.21 5730 kg Knuckle ... Flatbed Truck with Crane - Tovornjak s kesonom, Tovornjak z dvigalom: slika 3
2006 Iveco Stralis 310 Fassi F130A.21 5730 kg Knuckle ... Flatbed Truck with Crane - Tovornjak s kesonom, Tovornjak z dvigalom: slika 4
2006 Iveco Stralis 310 Fassi F130A.21 5730 kg Knuckle ... Flatbed Truck with Crane - Tovornjak s kesonom, Tovornjak z dvigalom: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2006 Iveco Stralis 310 Fassi F130A.21 5730 kg Knuckle ... Flatbed Truck with Crane

Tovornjak s kesonom, Tovornjak z dvigalom
2006636989 km
Francija, Saint-Aubin-sur-Gaillon
Objavljeno: 1dan
Dražba
2006636989 km
Francija, Saint-Aubin-sur-Gaillon
Kontaktirajte prodajalca
2006 Iveco ML180E28 4x2 Hooklift Truck - Kotalni prekucni tovornjak: slika 1
2006 Iveco ML180E28 4x2 Hooklift Truck - Kotalni prekucni tovornjak: slika 2
2006 Iveco ML180E28 4x2 Hooklift Truck - Kotalni prekucni tovornjak: slika 3
2006 Iveco ML180E28 4x2 Hooklift Truck - Kotalni prekucni tovornjak: slika 4
2006 Iveco ML180E28 4x2 Hooklift Truck - Kotalni prekucni tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2006 Iveco ML180E28 4x2 Hooklift Truck

Kotalni prekucni tovornjak
2006463298 km
Španija, Ocaña
Objavljeno: 1dan
Dražba
2006463298 km
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
Iveco AD260T35 - Tovornjak prekucnik: slika 1
Iveco AD260T35 - Tovornjak prekucnik: slika 2
Iveco AD260T35 - Tovornjak prekucnik: slika 3
Iveco AD260T35 - Tovornjak prekucnik: slika 4
Iveco AD260T35 - Tovornjak prekucnik: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Iveco AD260T35

Tovornjak prekucnik
2006359751 km6x4Euro 4352 KMKoristni tovor: 7875 kgBruto teža: 26000 kg
Litva, Vilnius
Objavljeno: 7dan

23 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 26 663 USD
2006359751 km6x4Euro 4352 KMKoristni tovor: 7875 kgBruto teža: 26000 kg
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
IVECO TRAKKER CHASSIS - Tovornjak-šasija: slika 1
IVECO TRAKKER CHASSIS - Tovornjak-šasija: slika 2
IVECO TRAKKER CHASSIS - Tovornjak-šasija: slika 3
IVECO TRAKKER CHASSIS - Tovornjak-šasija: slika 4

IVECO TRAKKER CHASSIS

Tovornjak-šasija
20068x4Euro 3380 KM
Romunija, Tupilați

9 500EUR

Dražba
  • ≈ 11 013 USD
20068x4Euro 3380 KM
Romunija, Tupilați
Kontaktirajte prodajalca

Cene za Tovornjaki IVECO

T1 new listing page - Tovornjaki IVECO
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij