Tovornjaki IVECO Daily 35c13 Dražba: novi in rabljeni Tovornjaki IVECO Daily 35c13 Dražba naprodaj - Truck1 Slovenija

Tovornjaki IVECO Daily 35c13
Dražba

Najdeni rezultati: 0
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Noben oglas ne ustreza vašim kriterijem. Poskusite prilagoditi filtre.
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
IVECO
Daily 35c13
Dražba

Podobne ponudbe

2006 Iveco ML180E28 4x2 Hooklift Truck - Kotalni prekucni tovornjak: slika 1
2006 Iveco ML180E28 4x2 Hooklift Truck - Kotalni prekucni tovornjak: slika 2
2006 Iveco ML180E28 4x2 Hooklift Truck - Kotalni prekucni tovornjak: slika 3
2006 Iveco ML180E28 4x2 Hooklift Truck - Kotalni prekucni tovornjak: slika 4
2006 Iveco ML180E28 4x2 Hooklift Truck - Kotalni prekucni tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2006 Iveco ML180E28 4x2 Hooklift Truck

Kotalni prekucni tovornjak
2006463298 km
Španija, Ocaña
Objavljeno: 55min
Dražba
2006463298 km
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
2005 Iveco Eurocargo 280 4x2 Hooklift Truck - Kotalni prekucni tovornjak: slika 1
2005 Iveco Eurocargo 280 4x2 Hooklift Truck - Kotalni prekucni tovornjak: slika 2
2005 Iveco Eurocargo 280 4x2 Hooklift Truck - Kotalni prekucni tovornjak: slika 3
2005 Iveco Eurocargo 280 4x2 Hooklift Truck - Kotalni prekucni tovornjak: slika 4
2005 Iveco Eurocargo 280 4x2 Hooklift Truck - Kotalni prekucni tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2005 Iveco Eurocargo 280 4x2 Hooklift Truck

Kotalni prekucni tovornjak
2005459454 km
Španija, Ocaña
Objavljeno: 1ura
Dražba
2005459454 km
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
2023 Iveco Daily 35S18 4x2 Refrigerated Truck - Tovornjak hladilnik: slika 1
2023 Iveco Daily 35S18 4x2 Refrigerated Truck - Tovornjak hladilnik: slika 2
2023 Iveco Daily 35S18 4x2 Refrigerated Truck - Tovornjak hladilnik: slika 3
2023 Iveco Daily 35S18 4x2 Refrigerated Truck - Tovornjak hladilnik: slika 4
2023 Iveco Daily 35S18 4x2 Refrigerated Truck - Tovornjak hladilnik: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2023 Iveco Daily 35S18 4x2 Refrigerated Truck

Tovornjak hladilnik
202396031 km
Španija, Ocaña
Objavljeno: 1ura
Dražba
202396031 km
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
Iveco Daily ideal als Foodtruck Camper Wohnmobil - Tovornjak s hrano: slika 1
Iveco Daily ideal als Foodtruck Camper Wohnmobil - Tovornjak s hrano: slika 2
Iveco Daily ideal als Foodtruck Camper Wohnmobil - Tovornjak s hrano: slika 3
Iveco Daily ideal als Foodtruck Camper Wohnmobil - Tovornjak s hrano: slika 4
Iveco Daily ideal als Foodtruck Camper Wohnmobil - Tovornjak s hrano: slika 5
Oglejte si vse fotografije (18)

Iveco Daily ideal als Foodtruck Camper Wohnmobil

Tovornjak s hrano
201272000 kmEuro 4106 KMBruto teža: 3500 kg
Nemčija, Tabakried
Objavljeno: 1ura Referenčna številka DAILY4402115023

6 390EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 7 402 USD
201272000 kmEuro 4106 KMBruto teža: 3500 kg
Nemčija, Tabakried
Kontaktirajte prodajalca
Iveco Stralis 270 4X2 CNG engine! 20 tonner 2000kg Underfold tailgate Automatic ACC Euro 6 - Tovornjak zabojnik: slika 1
Iveco Stralis 270 4X2 CNG engine! 20 tonner 2000kg Underfold tailgate Automatic ACC Euro 6 - Tovornjak zabojnik: slika 2
Iveco Stralis 270 4X2 CNG engine! 20 tonner 2000kg Underfold tailgate Automatic ACC Euro 6 - Tovornjak zabojnik: slika 3
Iveco Stralis 270 4X2 CNG engine! 20 tonner 2000kg Underfold tailgate Automatic ACC Euro 6 - Tovornjak zabojnik: slika 4
Iveco Stralis 270 4X2 CNG engine! 20 tonner 2000kg Underfold tailgate Automatic ACC Euro 6 - Tovornjak zabojnik: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Iveco Stralis 270 4X2 CNG engine! 20 tonner 2000kg Underfold tailgate Automatic ACC Euro 6

Tovornjak zabojnik
2016252560 km4x2Euro 6270 KMBruto teža: 20000 kg
Nizozemska, Veghel
Objavljeno: 1ura Referenčna številka 70329475

9 800EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 11 352 USD
2016252560 km4x2Euro 6270 KMBruto teža: 20000 kg
Nizozemska, Veghel
Kontaktirajte prodajalca
2018 Iveco Daily 35C14 CNG 4x2 Van Truck - Tovornjak zabojnik: slika 1
2018 Iveco Daily 35C14 CNG 4x2 Van Truck - Tovornjak zabojnik: slika 2
2018 Iveco Daily 35C14 CNG 4x2 Van Truck - Tovornjak zabojnik: slika 3
2018 Iveco Daily 35C14 CNG 4x2 Van Truck - Tovornjak zabojnik: slika 4
2018 Iveco Daily 35C14 CNG 4x2 Van Truck - Tovornjak zabojnik: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2018 Iveco Daily 35C14 CNG 4x2 Van Truck

Tovornjak zabojnik
2018132422 km
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 2ura
Dražba
2018132422 km
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca
Iveco X-WAY 500 AD BB Meiller *Retarder/ACC/Klima - Tovornjak prekucnik: slika 1

Iveco X-WAY 500 AD BB Meiller *Retarder/ACC/Klima

Tovornjak prekucnik
Novo20268x4Euro 6500 KMBruto teža: 36000 kg
Novo
Nemčija, Mühlheim am Main
Objavljeno: 4ura Referenčna številka TS047 , C541641

139 990EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 162 168 USD
Novo20268x4Euro 6500 KMBruto teža: 36000 kg
Novo
Nemčija, Mühlheim am Main
Iveco Eurocargo 160E25 + LOADLIFT + SCHUIFDAK + DUBBEL BED + EURO 6 + 16T - Tovornjak s ponjavo: slika 1
Iveco Eurocargo 160E25 + LOADLIFT + SCHUIFDAK + DUBBEL BED + EURO 6 + 16T - Tovornjak s ponjavo: slika 2
Iveco Eurocargo 160E25 + LOADLIFT + SCHUIFDAK + DUBBEL BED + EURO 6 + 16T - Tovornjak s ponjavo: slika 3
Iveco Eurocargo 160E25 + LOADLIFT + SCHUIFDAK + DUBBEL BED + EURO 6 + 16T - Tovornjak s ponjavo: slika 4
Iveco Eurocargo 160E25 + LOADLIFT + SCHUIFDAK + DUBBEL BED + EURO 6 + 16T - Tovornjak s ponjavo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Iveco Eurocargo 160E25 + LOADLIFT + SCHUIFDAK + DUBBEL BED + EURO 6 + 16T

Tovornjak s ponjavo
2020376075 km4x2Euro 6250 KMKoristni tovor: 7787 kgBruto teža: 16000 kg
Nizozemska, Roosendaal
Objavljeno: 5ura Referenčna številka TR2008
Vprašajte za ceno
2020376075 km4x2Euro 6250 KMKoristni tovor: 7787 kgBruto teža: 16000 kg
Nizozemska, Roosendaal
Kontaktirajte prodajalca
Iveco Euro cargo ml120e25 - Tovornjak avtotransporter: slika 1
Iveco Euro cargo ml120e25 - Tovornjak avtotransporter: slika 2
Iveco Euro cargo ml120e25 - Tovornjak avtotransporter: slika 3
Iveco Euro cargo ml120e25 - Tovornjak avtotransporter: slika 4
Iveco Euro cargo ml120e25 - Tovornjak avtotransporter: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Iveco Euro cargo ml120e25

Tovornjak avtotransporter
2006661000 km
Nizozemska, Beringe
Objavljeno: 6ura

10 750EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 12 453 USD
2006661000 km
Nizozemska, Beringe
Kontaktirajte prodajalca
IVECO STRALIS 360 - Kotalni prekucni tovornjak: slika 1
IVECO STRALIS 360 - Kotalni prekucni tovornjak: slika 2
IVECO STRALIS 360 - Kotalni prekucni tovornjak: slika 3
IVECO STRALIS 360 - Kotalni prekucni tovornjak: slika 4
IVECO STRALIS 360 - Kotalni prekucni tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (24)

IVECO STRALIS 360

Kotalni prekucni tovornjak
2009203046 km6x2Euro 5Koristni tovor: 16000 kgBruto teža: 26000 kg
Francija, Chaponost
Objavljeno: 6ura Referenčna številka LP 1377
Vprašajte za ceno
2009203046 km6x2Euro 5Koristni tovor: 16000 kgBruto teža: 26000 kg
Francija, Chaponost
Kontaktirajte prodajalca
IVECO 8X4 - EURO 6 - IVECO 450 TRAKKER - VERSION - Tovornjak prekucnik: slika 1
IVECO 8X4 - EURO 6 - IVECO 450 TRAKKER - VERSION - Tovornjak prekucnik: slika 2
IVECO 8X4 - EURO 6 - IVECO 450 TRAKKER - VERSION - Tovornjak prekucnik: slika 3
IVECO 8X4 - EURO 6 - IVECO 450 TRAKKER - VERSION - Tovornjak prekucnik: slika 4
IVECO 8X4 - EURO 6 - IVECO 450 TRAKKER - VERSION - Tovornjak prekucnik: slika 5
Oglejte si vse fotografije (12)

IVECO 8X4 - EURO 6 - IVECO 450 TRAKKER - VERSION

Tovornjak prekucnik
201772127 km
Francija, Chaponost
Objavljeno: 6ura Referenčna številka LP 1320
Vprašajte za ceno
201772127 km
Francija, Chaponost
Kontaktirajte prodajalca
IVECO 65C17 - Tovornjak prekucnik: slika 1
IVECO 65C17 - Tovornjak prekucnik: slika 2
IVECO 65C17 - Tovornjak prekucnik: slika 3
IVECO 65C17 - Tovornjak prekucnik: slika 4
IVECO 65C17 - Tovornjak prekucnik: slika 5
Oglejte si vse fotografije (13)

IVECO 65C17

Tovornjak prekucnik
181630 km
Francija, Annecy
Objavljeno: 8ura Referenčna številka agora-432991

1 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 1 158 USD
181630 km
Francija, Annecy
Kontaktirajte prodajalca
IVECO EUROCARGO 190-280L - Tovornjak-šasija: slika 1
IVECO EUROCARGO 190-280L - Tovornjak-šasija: slika 2
IVECO EUROCARGO 190-280L - Tovornjak-šasija: slika 3
IVECO EUROCARGO 190-280L - Tovornjak-šasija: slika 4
IVECO EUROCARGO 190-280L - Tovornjak-šasija: slika 5
Oglejte si vse fotografije (17)

IVECO EUROCARGO 190-280L

Tovornjak-šasija
2016360000 km4x2Euro 6280 KM
Italija, San Cipriano Picentino
Objavljeno: 10ura Referenčna številka PM2220

33 000EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 38 228 USD
2016360000 km4x2Euro 6280 KM
Italija, San Cipriano Picentino
Kontaktirajte prodajalca
Iveco Eurocargo 90E18 - Tovornjak prekucnik: slika 1
Iveco Eurocargo 90E18 - Tovornjak prekucnik: slika 2
Iveco Eurocargo 90E18 - Tovornjak prekucnik: slika 3
Iveco Eurocargo 90E18 - Tovornjak prekucnik: slika 4
Iveco Eurocargo 90E18 - Tovornjak prekucnik: slika 5
Oglejte si vse fotografije (7)

Iveco Eurocargo 90E18

Tovornjak prekucnik
2009Bruto teža: 9000 kg
Poškodovan
Poljska, Słopnice
Objavljeno: 12ura

8 177EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 9 472 USD
2009Bruto teža: 9000 kg
Damaged
Poljska, Słopnice
Kontaktirajte prodajalca
IVECO DAILY 70C18HA8/P - Tovornjak s ponjavo: slika 1
IVECO DAILY 70C18HA8/P - Tovornjak s ponjavo: slika 2
IVECO DAILY 70C18HA8/P - Tovornjak s ponjavo: slika 3
IVECO DAILY 70C18HA8/P - Tovornjak s ponjavo: slika 4
IVECO DAILY 70C18HA8/P - Tovornjak s ponjavo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

IVECO DAILY 70C18HA8/P

Tovornjak s ponjavo
Novo20265 km4x2176 KM
Novo
Poljska, Żórawina
Objavljeno: 13ura

69 081EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 80 025 USD
Novo20265 km4x2176 KM
Novo
Poljska, Żórawina
Kontaktirajte prodajalca
IVECO DAILY 70C18HA8/P - Tovornjak s ponjavo: slika 1
IVECO DAILY 70C18HA8/P - Tovornjak s ponjavo: slika 2
IVECO DAILY 70C18HA8/P - Tovornjak s ponjavo: slika 3
IVECO DAILY 70C18HA8/P - Tovornjak s ponjavo: slika 4
IVECO DAILY 70C18HA8/P - Tovornjak s ponjavo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (10)

IVECO DAILY 70C18HA8/P

Tovornjak s ponjavo
Novo20265 km4x2Euro 6176 KM
Novo
Poljska, Żórawina
Objavljeno: 13ura

75 900EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 87 924 USD
Novo20265 km4x2Euro 6176 KM
Novo
Poljska, Żórawina
Kontaktirajte prodajalca
IVECO DAILY 70C18H - Tovornjak z dvigalom: slika 1
IVECO DAILY 70C18H - Tovornjak z dvigalom: slika 2
IVECO DAILY 70C18H - Tovornjak z dvigalom: slika 3
IVECO DAILY 70C18H - Tovornjak z dvigalom: slika 4
IVECO DAILY 70C18H - Tovornjak z dvigalom: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

IVECO DAILY 70C18H

Tovornjak z dvigalom
Novo20268 km4x2Euro 6176 KMKoristni tovor: 3200 kg
Novo
Poljska, Zorawina
Objavljeno: 13ura

87 302EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 101 133 USD
Novo20268 km4x2Euro 6176 KMKoristni tovor: 3200 kg
Novo
Poljska, Zorawina
Kontaktirajte prodajalca
IVECO 72C18 - Tovornjak hladilnik: slika 1
IVECO 72C18 - Tovornjak hladilnik: slika 2
IVECO 72C18 - Tovornjak hladilnik: slika 3
IVECO 72C18 - Tovornjak hladilnik: slika 4
IVECO 72C18 - Tovornjak hladilnik: slika 5
Oglejte si vse fotografije (16)

IVECO 72C18

Tovornjak hladilnik
2019175000 kmEuro 6180 KMKoristni tovor: 3705 kg
Španija, Manises
Objavljeno: 13ura

14 000EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 16 218 USD
2019175000 kmEuro 6180 KMKoristni tovor: 3705 kg
Španija, Manises
Kontaktirajte prodajalca
IVECO Eurocargo 140-190 4x2 E6 / Meat hook refrigerator / Dhollandia carcass elevator / Carrier Supra 850 - Tovornjak hladilnik: slika 1
IVECO Eurocargo 140-190 4x2 E6 / Meat hook refrigerator / Dhollandia carcass elevator / Carrier Supra 850 - Tovornjak hladilnik: slika 2
IVECO Eurocargo 140-190 4x2 E6 / Meat hook refrigerator / Dhollandia carcass elevator / Carrier Supra 850 - Tovornjak hladilnik: slika 3
IVECO Eurocargo 140-190 4x2 E6 / Meat hook refrigerator / Dhollandia carcass elevator / Carrier Supra 850 - Tovornjak hladilnik: slika 4
IVECO Eurocargo 140-190 4x2 E6 / Meat hook refrigerator / Dhollandia carcass elevator / Carrier Supra 850 - Tovornjak hladilnik: slika 5
Oglejte si vse fotografije (17)

IVECO Eurocargo 140-190 4x2 E6 / Meat hook refrigerator / Dhollandia carcass elevator / Carrier Supra 850

Tovornjak hladilnik
2017260000 km4x2Euro 6190 KMKoristni tovor: 5480 kgBruto teža: 14000 kg
Poljska, Wzgórza Krzesławickie
Objavljeno: 13ura Referenčna številka 248311

24 300EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 28 149 USD
2017260000 km4x2Euro 6190 KMKoristni tovor: 5480 kgBruto teža: 14000 kg
Poljska, Wzgórza Krzesławickie
Kontaktirajte prodajalca
Iveco Iveco Foodtruck Daily/Luftfeder/1. Hand - Tovornjak s hrano: slika 1
Iveco Iveco Foodtruck Daily/Luftfeder/1. Hand - Tovornjak s hrano: slika 2
Iveco Iveco Foodtruck Daily/Luftfeder/1. Hand - Tovornjak s hrano: slika 3
Iveco Iveco Foodtruck Daily/Luftfeder/1. Hand - Tovornjak s hrano: slika 4
Iveco Iveco Foodtruck Daily/Luftfeder/1. Hand - Tovornjak s hrano: slika 5
Oglejte si vse fotografije (15)
Iveco Iveco Foodtruck Daily/Luftfeder/1. Hand - Tovornjak s hrano: slika 2
Iveco Iveco Foodtruck Daily/Luftfeder/1. Hand - Tovornjak s hrano: slika 3

Iveco Iveco Foodtruck Daily/Luftfeder/1. Hand

Tovornjak s hrano
201369636 kmEuro 5106 KM
Nemčija, Gewerbegebiet Nord
Objavljeno: 14ura

14 000EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 16 218 USD
201369636 kmEuro 5106 KM
Nemčija, Gewerbegebiet Nord
Kontaktirajte prodajalca
T1 new listing page - Tovornjaki IVECO Daily 35c13
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij