Hyundai 50DA-9 naprodaj
Najdeni rezultati: 0
Noben oglas ne ustreza vašim kriterijem. Poskusite prilagoditi filtre.
Podobne ponudbe

Oglejte si vse fotografije (20)
Toyota 42-5FGF-18
Plinski viličar
1992LPG13643 urVišina dviga: 6000 mmDvigalna zmogljivost: 1800 kg
Belgija, Schenkeldijk 1-5, 2030 Antwerpen, Belgium
Objavljeno: 3min
2 000EUR
Cena brez DDV
Dražba
- ≈ 2 347 USD
Belgija, Schenkeldijk 1-5, 2030 Antwerpen, Belgium
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (20)
Električni
Toyota 7FBMF20
Električni viličar
2004elektro6253 urVišina dviga: 5000 mmDvigalna zmogljivost: 2000 kg
Belgija, Schenkeldijk 1-5, 2030 Antwerpen, Belgium
Objavljeno: 3min
3 000EUR
Cena brez DDV
Dražba
- ≈ 3 521 USD
Belgija, Schenkeldijk 1-5, 2030 Antwerpen, Belgium
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (19)
Linde H 30 D Forklift - Bouwjaar 2020 - Freelift - Side shift - Draaiuren 5321 - Goede conditie - DEUTZ motor
Diesel viličar
2020diesel5321 urVišina dviga: 52000 mmDvigalna zmogljivost: 3000 kg
Nizozemska, Ambachtsweg 00001 7451PM Holten, Netherlands
Objavljeno: 9min Referenčna številka CB1429
25 950EUR
Cena brez DDV
- ≈ 30 464 USD
Nizozemska, Ambachtsweg 00001 7451PM Holten, Netherlands
CABSTORE
7
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (20)
AUSA AUSA C350H x4 4WD Diesel Forklift – Enclosed Cab
Diesel viličar
2019diesel771 urDvigalna zmogljivost: 3500 kg
Madžarska, Futó u. 73, Miskolc, 3508
Objavljeno: 1ura 35min
32 500EUR
-8%
29 900EUR
Cena brez DDV
- ≈ 35 101 USD
2019diesel771 urDvigalna zmogljivost: 3500 kg
Madžarska, Futó u. 73, Miskolc, 3508
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (12)
TOYOTA 02-8FDJF35 3500kg diesel cabine+sideshift
Diesel viličar
diesel8767 urVišina dviga: 3700 mmDvigalna zmogljivost: 3500 kg
Nizozemska, Kleiland 7, 8271 RV, IJsselmuiden, Netherlands
Objavljeno: 1ura 56min
11 500EUR
Cena brez DDV
- ≈ 13 500 USD
Nizozemska, Kleiland 7, 8271 RV, IJsselmuiden, Netherlands
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (14)
Električni
Linde E18-02 5355hours+triplex6.47m+sideshift+battery70%
Električni viličar
elektro5355 urVišina dviga: 6470 mmDvigalna zmogljivost: 1800 kg
Nizozemska, Kleiland 7, 8271 RV, IJsselmuiden, Netherlands
Objavljeno: 2ura 17min
8 900EUR
Cena brez DDV
- ≈ 10 448 USD
Nizozemska, Kleiland 7, 8271 RV, IJsselmuiden, Netherlands
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (20)
Onbekend
Viličar
Novo
Novo
Belgija, Schenkeldijk 1-5, 2030 Antwerpen, Belgium
Objavljeno: 2ura 31min
4 500EUR
Cena brez DDV
Dražba
- ≈ 5 282 USD
Novo
Novo
Belgija, Schenkeldijk 1-5, 2030 Antwerpen, Belgium
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (13)
Linde H80T/900-03 2156hours+Perkins+sideshift+4xhydraulic
Plinski viličar
LPG2156 urVišina dviga: 5300 mmDvigalna zmogljivost: 8000 kg
Nizozemska, Kleiland 7, 8271 RV, IJsselmuiden, Netherlands
Objavljeno: 2ura 38min
13 950EUR
Cena brez DDV
- ≈ 16 376 USD
Nizozemska, Kleiland 7, 8271 RV, IJsselmuiden, Netherlands
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (20)
Eurotrac Agri 12
Diesel viličar
2022diesel13 urDvigalna zmogljivost: 1400 kg
Belgija, Schenkeldijk 1-5, 2030 Antwerpen, Belgium
Objavljeno: 4ura 59min
9 000EUR
Cena brez DDV
Dražba
- ≈ 10 565 USD
2022diesel13 urDvigalna zmogljivost: 1400 kg
Belgija, Schenkeldijk 1-5, 2030 Antwerpen, Belgium
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (20)
Prins 850
Diesel viličar
diesel15050 urDvigalna zmogljivost: 1000 kg
Belgija, Schenkeldijk 1-5, 2030 Antwerpen, Belgium
Objavljeno: 5ura 9min
2 500EUR
Cena brez DDV
Dražba
- ≈ 2 934 USD
diesel15050 urDvigalna zmogljivost: 1000 kg
Belgija, Schenkeldijk 1-5, 2030 Antwerpen, Belgium
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (20)
Prins 850
Diesel viličar
diesel15050 urDvigalna zmogljivost: 1000 kg
Belgija, Schenkeldijk 1-5, 2030 Antwerpen, Belgium
Objavljeno: 5ura 9min
2 500EUR
Cena brez DDV
Dražba
- ≈ 2 934 USD
diesel15050 urDvigalna zmogljivost: 1000 kg
Belgija, Schenkeldijk 1-5, 2030 Antwerpen, Belgium
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (15)
Moffet M4 20.4 / Kooi Aap / Mitnahme Stapler / 2000 kg Lift / Reach Forks
Diesel viličar
2011diesel
Nizozemska, Minosstraat 8A, 5048 CK, The Netherlands
Objavljeno: 6ura 1minReferenčna številka AAP13
7 800EUR
Cena brez DDV
- ≈ 9 156 USD
2011diesel
Nizozemska, Minosstraat 8A, 5048 CK, The Netherlands
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (18)
JCB TLT35D 2WD WM
Diesel viličar
2019diesel5508 ur
Poljska, Fabryczna 5, 34-100 Wadowice, Malopolskie, Poland
Objavljeno: 6ura 39min
22 572EUR
Cena brez DDV
- ≈ 26 498 USD
2019diesel5508 ur
Poljska, Fabryczna 5, 34-100 Wadowice, Malopolskie, Poland
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (14)
Električni
EP CPD 50 F8 Li-on
Električni viličar
2021elektro632 urVišina dviga: 4800 mmDvigalna zmogljivost: 5000 kg
Nizozemska, STADHOUDERSMOLENWEG 00216 7317AZ APELDOORN, The Netherlands
Objavljeno: 6ura 57minReferenčna številka KH10044
27 900EUR
Cena brez DDV
- ≈ 32 753 USD
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (6)
2007 Manitou M26-4 Forklift
Viličar
20072927 ur
Združeno Kraljestvo, Castle Donington Derby DE74 2RP, United Kingdom
Objavljeno: 7ura 21min
Dražba
20072927 ur
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (5)
HELI CPCD35-XC26H
Diesel viličar
2024diesel623 urDvigalna zmogljivost: 3500 kg
Estonija, Läike tee 22, Peetri, 75312, Rae vald, Estonia
Objavljeno: 7ura 41min
17 500EUR
Cena brez DDV
- ≈ 20 544 USD
2024diesel623 urDvigalna zmogljivost: 3500 kg
Estonija, Läike tee 22, Peetri, 75312, Rae vald, Estonia
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (5)
Dantruck 2504 dieseltruck
Diesel viličar
Danska, Roskilde, Dänemark
Objavljeno: 7ura 56minReferenčna številka FV 811548
3 345EUR
- ≈ 3 926 USD
Danska, Roskilde, Dänemark
Kontaktirajte prodajalca

Eurotrac FE30 Heftruck Diversen
Električni viličar
2025Višina dviga: 4500 mmDvigalna zmogljivost: 3000 kg
Nizozemska, Noordwolderweg 19 8393 RC Vinkega (Region: Friesland) Netherlands
Objavljeno: 7ura 56min
20 000EUR
- ≈ 23 479 USD
2025Višina dviga: 4500 mmDvigalna zmogljivost: 3000 kg
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (8)
QINGDAO PROMISING 3T 4WD Rough Terrain Forklift CPCD30
Terenski viličar
Novo2026diesel5 urVišina dviga: 3000 mmDvigalna zmogljivost: 3000 kg
Novo
Kitajska, 24th Floor Tianzhi International Building, Qingdao Free Trade Zone
Objavljeno: 7ura 56minReferenčna številka 20211117RTCPCD30
15 800EUR
Cena brez DDV
- ≈ 18 548 USD
Novo
Kontaktirajte prodajalca

Yale
Viličar
2011
Litva, VARKALIAI
Objavljeno: 7ura 56min
7 900EUR
- ≈ 9 274 USD
2011
Litva, VARKALIAI
Kontaktirajte prodajalca
Poglej tudi
Landini 10000Viličarji v Škofji LokiOprema za rokovanje z materiali v Novem MestuOprema za rokovanje z materiali v CeljuOprema za rokovanje z materiali na PtujuOprema za rokovanje z materiali v Škofji LokiKubota B2410Oprema za rokovanje z materiali v VelenjuOprema za rokovanje z materiali v KranjuViličarji v KamnikuLgmg 1840Viličarji v Celju
T1 new listing page - Hyundai 50DA-9 naprodaj