Prikolice s ponjavo Dražba: novi in rabljeni Prikolice s ponjavo Dražba naprodaj - Truck1 Slovenija

Prikolice s ponjavo
Dražba

Najdeni rezultati: 6
za leasing
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
Dražba
2010 SDC Trailer Tri Axle Curtainsider Trailer - Prikolica s ponjavo: slika 1
2010 SDC Trailer Tri Axle Curtainsider Trailer - Prikolica s ponjavo: slika 2
2010 SDC Trailer Tri Axle Curtainsider Trailer - Prikolica s ponjavo: slika 3
2010 SDC Trailer Tri Axle Curtainsider Trailer - Prikolica s ponjavo: slika 4
2010 SDC Trailer Tri Axle Curtainsider Trailer - Prikolica s ponjavo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (28)

2010 SDC Trailer Tri Axle Curtainsider Trailer

Prikolica s ponjavo
2010
Združeno Kraljestvo, Goole
Objavljeno: 12ura Referenčna številka 140560533
Dražba
2010
Združeno Kraljestvo, Goole
Kontaktirajte prodajalca
2012 SDC Trailer Tri Axle Curtainsider Trailer - Prikolica s ponjavo: slika 1
2012 SDC Trailer Tri Axle Curtainsider Trailer - Prikolica s ponjavo: slika 2
2012 SDC Trailer Tri Axle Curtainsider Trailer - Prikolica s ponjavo: slika 3
2012 SDC Trailer Tri Axle Curtainsider Trailer - Prikolica s ponjavo: slika 4
2012 SDC Trailer Tri Axle Curtainsider Trailer - Prikolica s ponjavo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (32)

2012 SDC Trailer Tri Axle Curtainsider Trailer

Prikolica s ponjavo
2012
Združeno Kraljestvo, Goole
Objavljeno: 1danReferenčna številka 140560123
Dražba
2012
Združeno Kraljestvo, Goole
Kontaktirajte prodajalca
Hauser  - Prikolica s ponjavo: slika 1
Hauser  - Prikolica s ponjavo: slika 2
Hauser  - Prikolica s ponjavo: slika 3
Hauser  - Prikolica s ponjavo: slika 4
Hauser  - Prikolica s ponjavo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Hauser

Prikolica s ponjavo
20082-osniKoristni tovor: 2300 kgBruto teža: 3500 kg
Litva, Vilnius
Objavljeno: 4dan

2 200EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 2 557 USD
20082-osniKoristni tovor: 2300 kgBruto teža: 3500 kg
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
2015 Lecitrailer 3E20 Tri/A Curtain Side Trailer - Prikolica s ponjavo: slika 1
2015 Lecitrailer 3E20 Tri/A Curtain Side Trailer - Prikolica s ponjavo: slika 2
2015 Lecitrailer 3E20 Tri/A Curtain Side Trailer - Prikolica s ponjavo: slika 3
2015 Lecitrailer 3E20 Tri/A Curtain Side Trailer - Prikolica s ponjavo: slika 4
2015 Lecitrailer 3E20 Tri/A Curtain Side Trailer - Prikolica s ponjavo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2015 Lecitrailer 3E20 Tri/A Curtain Side Trailer

Prikolica s ponjavo
2015
Španija, Ocaña
Objavljeno: 4dan
Dražba
2015
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
2015 Lecitrailer 3E20 Tri/A Curtain Side Trailer - Prikolica s ponjavo: slika 1
2015 Lecitrailer 3E20 Tri/A Curtain Side Trailer - Prikolica s ponjavo: slika 2
2015 Lecitrailer 3E20 Tri/A Curtain Side Trailer - Prikolica s ponjavo: slika 3
2015 Lecitrailer 3E20 Tri/A Curtain Side Trailer - Prikolica s ponjavo: slika 4
2015 Lecitrailer 3E20 Tri/A Curtain Side Trailer - Prikolica s ponjavo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2015 Lecitrailer 3E20 Tri/A Curtain Side Trailer

Prikolica s ponjavo
2015
Španija, Ocaña
Objavljeno: 10dan
Dražba
2015
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
2015 Lecitrailer 3E20 Tri/A Curtain Side Trailer - Prikolica s ponjavo: slika 1
2015 Lecitrailer 3E20 Tri/A Curtain Side Trailer - Prikolica s ponjavo: slika 2
2015 Lecitrailer 3E20 Tri/A Curtain Side Trailer - Prikolica s ponjavo: slika 3
2015 Lecitrailer 3E20 Tri/A Curtain Side Trailer - Prikolica s ponjavo: slika 4
2015 Lecitrailer 3E20 Tri/A Curtain Side Trailer - Prikolica s ponjavo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2015 Lecitrailer 3E20 Tri/A Curtain Side Trailer

Prikolica s ponjavo
2015
Španija, Ocaña
Objavljeno: 14dan
Dražba
2015
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca

Cene za Prikolice s ponjavo

T1 new listing page - Prikolice s ponjavo
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij