Prikolice BENALU Dražba, 2011 Leto: novi in rabljeni Prikolice BENALU Dražba, 2011 Leto naprodaj - Truck1 Slovenija

Prikolice BENALU
Dražba, 2011 Leto

Najdeni rezultati: 0
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Noben oglas ne ustreza vašim kriterijem. Poskusite prilagoditi filtre.
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
BENALU
Dražba
2011

Podobne ponudbe

GHEYSEN & VERPOORT  - Nizko noseča prikolica: slika 1
GHEYSEN & VERPOORT  - Nizko noseča prikolica: slika 2
GHEYSEN & VERPOORT  - Nizko noseča prikolica: slika 3
GHEYSEN & VERPOORT  - Nizko noseča prikolica: slika 4
GHEYSEN & VERPOORT  - Nizko noseča prikolica: slika 5
Oglejte si vse fotografije (14)

GHEYSEN & VERPOORT

Nizko noseča prikolica
1990Koristni tovor: 20265 kgBruto teža: 28000 kg
Belgija
Objavljeno: 1min Referenčna številka TC84215

9 900EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 11 468 USD
1990Koristni tovor: 20265 kgBruto teža: 28000 kg
Belgija
Kontaktirajte prodajalca
Van Hool  - Prikolica hladilnik: slika 1
Van Hool  - Prikolica hladilnik: slika 2
Van Hool  - Prikolica hladilnik: slika 3
Van Hool  - Prikolica hladilnik: slika 4
Van Hool  - Prikolica hladilnik: slika 5
Oglejte si vse fotografije (13)

Van Hool

Prikolica hladilnik
2012Koristni tovor: 11110 kgBruto teža: 18000 kg
Belgija
Objavljeno: 2min Referenčna številka TC58508

1 900EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 2 201 USD
2012Koristni tovor: 11110 kgBruto teža: 18000 kg
Belgija
Kontaktirajte prodajalca
ASCA  - Prikolica s ponjavo: slika 1
ASCA  - Prikolica s ponjavo: slika 2
ASCA  - Prikolica s ponjavo: slika 3
ASCA  - Prikolica s ponjavo: slika 4
ASCA  - Prikolica s ponjavo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (15)

ASCA

Prikolica s ponjavo
2005Koristni tovor: 12720 kgBruto teža: 18000 kg
Belgija
Objavljeno: 3min Referenčna številka TC53699

2 250EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 2 606 USD
2005Koristni tovor: 12720 kgBruto teža: 18000 kg
Belgija
Kontaktirajte prodajalca
WAF  - Kiper prikolica: slika 1
WAF  - Kiper prikolica: slika 2
WAF  - Kiper prikolica: slika 3
WAF  - Kiper prikolica: slika 4
WAF  - Kiper prikolica: slika 5
Oglejte si vse fotografije (12)

WAF

Kiper prikolica
1994Koristni tovor: 13970 kgBruto teža: 20000 kg
Belgija
Objavljeno: 3min Referenčna številka TC30253

4 500EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 5 212 USD
1994Koristni tovor: 13970 kgBruto teža: 20000 kg
Belgija
Kontaktirajte prodajalca
Weymar  - Prikolica: slika 1
Weymar  - Prikolica: slika 2
Weymar  - Prikolica: slika 3
Weymar  - Prikolica: slika 4
Weymar  - Prikolica: slika 5
Oglejte si vse fotografije (10)

Weymar

Prikolica
Belgija
Objavljeno: 5min Referenčna številka TC98972

2 500EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 2 896 USD
Belgija
Kontaktirajte prodajalca
WAF  - Prikolica: slika 1
WAF  - Prikolica: slika 2
WAF  - Prikolica: slika 3
WAF  - Prikolica: slika 4
WAF  - Prikolica: slika 5
Oglejte si vse fotografije (9)

WAF

Prikolica
1992Koristni tovor: 13930 kgBruto teža: 19000 kg
Belgija
Objavljeno: 6min Referenčna številka TC25382

3 900EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 4 517 USD
1992Koristni tovor: 13930 kgBruto teža: 19000 kg
Belgija
Kontaktirajte prodajalca
TURBOS HOET  - Prikolica: slika 1
TURBOS HOET  - Prikolica: slika 2
TURBOS HOET  - Prikolica: slika 3
TURBOS HOET  - Prikolica: slika 4
TURBOS HOET  - Prikolica: slika 5
Oglejte si vse fotografije (13)

TURBOS HOET

Prikolica
2008Koristni tovor: 13740 kgBruto teža: 18000 kg
Belgija
Objavljeno: 6min Referenčna številka TC24634

2 750EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 3 185 USD
2008Koristni tovor: 13740 kgBruto teža: 18000 kg
Belgija
Kontaktirajte prodajalca
Fruehauf  - Prikolica s ponjavo: slika 1
Fruehauf  - Prikolica s ponjavo: slika 2
Fruehauf  - Prikolica s ponjavo: slika 3
Fruehauf  - Prikolica s ponjavo: slika 4
Fruehauf  - Prikolica s ponjavo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (11)

Fruehauf

Prikolica s ponjavo
2017Koristni tovor: 14640 kgBruto teža: 19000 kg
Belgija
Objavljeno: 8min Referenčna številka TC35453

4 250EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 4 923 USD
2017Koristni tovor: 14640 kgBruto teža: 19000 kg
Belgija
Kontaktirajte prodajalca
Biltrailer Koch 330dn - Avtomobilska prikolica: slika 1
Biltrailer Koch 330dn - Avtomobilska prikolica: slika 2
Biltrailer Koch 330dn - Avtomobilska prikolica: slika 3
Biltrailer Koch 330dn - Avtomobilska prikolica: slika 4
Biltrailer Koch 330dn - Avtomobilska prikolica: slika 5
Oglejte si vse fotografije (9)

Biltrailer Koch 330dn

Avtomobilska prikolica
2013
Norveška, -
Objavljeno: 35min

66EUR

Dražba
  • ≈ 76 USD
2013
Norveška, -
Kontaktirajte prodajalca
2021 Gigant ML80 Single-Axle Flatbed Trailer - Nizko noseča prikolica: slika 1
2021 Gigant ML80 Single-Axle Flatbed Trailer - Nizko noseča prikolica: slika 2
2021 Gigant ML80 Single-Axle Flatbed Trailer - Nizko noseča prikolica: slika 3
2021 Gigant ML80 Single-Axle Flatbed Trailer - Nizko noseča prikolica: slika 4
2021 Gigant ML80 Single-Axle Flatbed Trailer - Nizko noseča prikolica: slika 5
Oglejte si vse fotografije (15)

2021 Gigant ML80 Single-Axle Flatbed Trailer

Nizko noseča prikolica
2021
Norveška, Hemsedal
Objavljeno: 1ura Referenčna številka 10525

9 300EUR

  • ≈ 10 773 USD
2021
Norveška, Hemsedal
Kontaktirajte prodajalca
2010 KTS 630 Timber Trailer with Crane - Prikolica za prevoz lesa: slika 1
2010 KTS 630 Timber Trailer with Crane - Prikolica za prevoz lesa: slika 2
2010 KTS 630 Timber Trailer with Crane - Prikolica za prevoz lesa: slika 3
2010 KTS 630 Timber Trailer with Crane - Prikolica za prevoz lesa: slika 4
2010 KTS 630 Timber Trailer with Crane - Prikolica za prevoz lesa: slika 5
Oglejte si vse fotografije (18)

2010 KTS 630 Timber Trailer with Crane

Prikolica za prevoz lesa
2010
Norveška, Skage i Namdalen
Objavljeno: 1ura Referenčna številka 10519

15 400EUR

  • ≈ 17 839 USD
2010
Norveška, Skage i Namdalen
Kontaktirajte prodajalca
Velsa 8 Tractor Trailer - Nizko noseča prikolica: slika 1
Velsa 8 Tractor Trailer - Nizko noseča prikolica: slika 2
Velsa 8 Tractor Trailer - Nizko noseča prikolica: slika 3
Velsa 8 Tractor Trailer - Nizko noseča prikolica: slika 4
Velsa 8 Tractor Trailer - Nizko noseča prikolica: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Velsa 8 Tractor Trailer

Nizko noseča prikolica
1900
Norveška, Spillum
Objavljeno: 1ura Referenčna številka 10530

2 700EUR

  • ≈ 3 127 USD
1900
Norveška, Spillum
Kontaktirajte prodajalca
Krone AZ DB07CLNF 18F - Kontejnerska prikolica/ Prikolica z zamenljivim tovoriščem: slika 1
Krone AZ DB07CLNF 18F - Kontejnerska prikolica/ Prikolica z zamenljivim tovoriščem: slika 2
Krone AZ DB07CLNF 18F - Kontejnerska prikolica/ Prikolica z zamenljivim tovoriščem: slika 3
Krone AZ DB07CLNF 18F - Kontejnerska prikolica/ Prikolica z zamenljivim tovoriščem: slika 4
Krone AZ DB07CLNF 18F - Kontejnerska prikolica/ Prikolica z zamenljivim tovoriščem: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

Krone AZ DB07CLNF 18F

Kontejnerska prikolica/ Prikolica z zamenljivim tovoriščem
20152-osniKoristni tovor: 2760 kgBruto teža: 18000 kg
Nemčija, Dettelbach
Objavljeno: 2ura

1 900EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 2 201 USD
20152-osniKoristni tovor: 2760 kgBruto teža: 18000 kg
Nemčija, Dettelbach
Kontaktirajte prodajalca
ORTEN  - Plato/ Tovorna prikolica: slika 1
ORTEN  - Plato/ Tovorna prikolica: slika 2
ORTEN  - Plato/ Tovorna prikolica: slika 3
ORTEN  - Plato/ Tovorna prikolica: slika 4
ORTEN  - Plato/ Tovorna prikolica: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

ORTEN

Plato/ Tovorna prikolica
19992-osniKoristni tovor: 13490 kgBruto teža: 18000 kg
Litva, Vilnius
Objavljeno: 2ura

1 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 1 158 USD
19992-osniKoristni tovor: 13490 kgBruto teža: 18000 kg
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
Thomsen ITM45-B - Kiper prikolica: slika 1
Thomsen ITM45-B - Kiper prikolica: slika 2
Thomsen ITM45-B - Kiper prikolica: slika 3
Thomsen ITM45-B - Kiper prikolica: slika 4
Thomsen ITM45-B - Kiper prikolica: slika 5
Oglejte si vse fotografije (10)

Thomsen ITM45-B

Kiper prikolica
19911-osniBruto teža: 820 kg
Litva, Vilnius
Objavljeno: 2ura

500EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 579 USD
19911-osniBruto teža: 820 kg
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
Hauser  - Prikolica s ponjavo: slika 1
Hauser  - Prikolica s ponjavo: slika 2
Hauser  - Prikolica s ponjavo: slika 3
Hauser  - Prikolica s ponjavo: slika 4
Hauser  - Prikolica s ponjavo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Hauser

Prikolica s ponjavo
20082-osniKoristni tovor: 2300 kgBruto teža: 3500 kg
Litva, Vilnius
Objavljeno: 3ura

2 200EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 2 548 USD
20082-osniKoristni tovor: 2300 kgBruto teža: 3500 kg
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
At-Site Equipment MVT 2000 - Prikolica cisterna: slika 1
At-Site Equipment MVT 2000 - Prikolica cisterna: slika 2
At-Site Equipment MVT 2000 - Prikolica cisterna: slika 3
At-Site Equipment MVT 2000 - Prikolica cisterna: slika 4
At-Site Equipment MVT 2000 - Prikolica cisterna: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

At-Site Equipment MVT 2000

Prikolica cisterna
20222-osni
Litva, Vilnius
Objavljeno: 3ura

7 700EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 8 919 USD
20222-osni
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
Trailer  - Kiper prikolica: slika 1
Trailer  - Kiper prikolica: slika 2
Trailer  - Kiper prikolica: slika 3
Trailer  - Kiper prikolica: slika 4
Trailer  - Kiper prikolica: slika 5
Oglejte si vse fotografije (11)

Trailer

Kiper prikolica
Litva, Vilnius
Objavljeno: 3ura

1 500EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 1 737 USD
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
T-127  - Kiper prikolica: slika 1
T-127  - Kiper prikolica: slika 2
T-127  - Kiper prikolica: slika 3
T-127  - Kiper prikolica: slika 4
T-127  - Kiper prikolica: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

T-127

Kiper prikolica
20111-osni
Litva, Vilnius
Objavljeno: 3ura

2 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 2 316 USD
20111-osni
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
Trailer  - Kiper prikolica: slika 1
Trailer  - Kiper prikolica: slika 2
Trailer  - Kiper prikolica: slika 3
Trailer  - Kiper prikolica: slika 4
Trailer  - Kiper prikolica: slika 5
Oglejte si vse fotografije (19)

Trailer

Kiper prikolica
2012Bruto teža: 15000 kg
Litva, Vilnius
Objavljeno: 3ura

5 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 5 792 USD
2012Bruto teža: 15000 kg
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
T1 new listing page - Prikolice BENALU
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij