Nov Rezilo Cat 12M naprodaj iz Nizozemska na Truck1 Slovenija, ID: 8961413
Poišči CATERPILLARPojdi na oglase za CATERPILLAR
Arhiviran oglas

Ta oglas je bil odstranjen iz naše baze podatkov. Vendar pa lahko pošljete obrazec "Iskano vozilo": Cat 12M

Pošlji zahtevo "Iščem ..."
Odprite katalog
Oglas Rezilo Cat 12M ni več na voljo, vendar smo našli podobne ponudbe (61)
Podobne ponudbe:
Najprimernejše
Podobne po ceni
V vaši bližini
Isto leto
Cat 12M - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 1
Cat 12M - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 2
Cat 12M - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 3
Cat 12M - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 4
Cat 12M - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

Cat 12M

Rezilo za Gradbeni stroj
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Objavljeno: 12danReferenčna številka 904159

6 500EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 7 452 USD
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Kontaktirajte prodajalca
Cat 12M3 - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 1
Cat 12M3 - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 2
Cat 12M3 - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 3
Cat 12M3 - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 4
Cat 12M3 - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

Cat 12M3

Rezilo za Gradbeni stroj
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Objavljeno: 12danReferenčna številka 905911

6 500EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 7 452 USD
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Kontaktirajte prodajalca
Cat 12K - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 1
Cat 12K - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 2
Cat 12K - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 3
Cat 12K - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 4
Cat 12K - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

Cat 12K

Rezilo za Gradbeni stroj
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Objavljeno: 12danReferenčna številka 904245

6 500EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 7 452 USD
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Kontaktirajte prodajalca
Cat 12H - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 1
Cat 12H - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 2
Cat 12H - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 3
Cat 12H - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 4
Cat 12H - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

Cat 12H

Rezilo za Gradbeni stroj
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Objavljeno: 12danReferenčna številka 903765

6 500EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 7 452 USD
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Kontaktirajte prodajalca
Cat 140M - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 1
Cat 140M - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 2
Cat 140M - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 3
Cat 140M - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 4
Cat 140M - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

Cat 140M

Rezilo za Gradbeni stroj
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Objavljeno: 12danReferenčna številka 903771

6 500EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 7 452 USD
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Kontaktirajte prodajalca
Cat 160M - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 1
Cat 160M - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 2
Cat 160M - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 3
Cat 160M - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 4
Cat 160M - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

Cat 160M

Rezilo za Gradbeni stroj
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Objavljeno: 12danReferenčna številka 903775

6 500EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 7 452 USD
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Kontaktirajte prodajalca
Cat 120M - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 1
Cat 120M - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 2
Cat 120M - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 3
Cat 120M - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 4
Cat 120M - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

Cat 120M

Rezilo za Gradbeni stroj
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Objavljeno: 12danReferenčna številka 903766

6 500EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 7 452 USD
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Kontaktirajte prodajalca
Cat 140M2 - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 1
Cat 140M2 - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 2
Cat 140M2 - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 3
Cat 140M2 - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 4
Cat 140M2 - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

Cat 140M2

Rezilo za Gradbeni stroj
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Objavljeno: 12danReferenčna številka 903778

6 500EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 7 452 USD
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Kontaktirajte prodajalca
Cat 160M3 - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 1
Cat 160M3 - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 2
Cat 160M3 - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 3
Cat 160M3 - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 4
Cat 160M3 - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

Cat 160M3

Rezilo za Gradbeni stroj
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Objavljeno: 12danReferenčna številka 903781

6 500EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 7 452 USD
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Kontaktirajte prodajalca
Cat 140M3 - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 1
Cat 140M3 - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 2
Cat 140M3 - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 3
Cat 140M3 - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 4
Cat 140M3 - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

Cat 140M3

Rezilo za Gradbeni stroj
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Objavljeno: 12danReferenčna številka 903779

6 500EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 7 452 USD
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Kontaktirajte prodajalca
Cat 160M2 - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 1
Cat 160M2 - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 2
Cat 160M2 - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 3
Cat 160M2 - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 4
Cat 160M2 - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

Cat 160M2

Rezilo za Gradbeni stroj
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Objavljeno: 12danReferenčna številka 903780

6 500EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 7 452 USD
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Kontaktirajte prodajalca
Cat 120M2 - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 1
Cat 120M2 - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 2
Cat 120M2 - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 3
Cat 120M2 - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 4
Cat 120M2 - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

Cat 120M2

Rezilo za Gradbeni stroj
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Objavljeno: 12danReferenčna številka 903776

6 500EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 7 452 USD
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Kontaktirajte prodajalca
Cat 120M3 - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 1
Cat 120M3 - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 2
Cat 120M3 - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 3
Cat 120M3 - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 4
Cat 120M3 - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

Cat 120M3

Rezilo za Gradbeni stroj
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Objavljeno: 12danReferenčna številka 903777

6 500EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 7 452 USD
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Kontaktirajte prodajalca
Cat 12M Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 1
Cat 12M Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 2
Cat 12M Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 3
Cat 12M Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 4

Cat 12M Moldboard

Rezilo za Gradbeni stroj
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Objavljeno: 10danReferenčna številka 907886

4 950EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 5 675 USD
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Kontaktirajte prodajalca
Cat 12M2 Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 1
Cat 12M2 Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 2
Cat 12M2 Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 3
Cat 12M2 Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 4

Cat 12M2 Moldboard

Rezilo za Gradbeni stroj
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Objavljeno: 10danReferenčna številka 907885

4 950EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 5 675 USD
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Kontaktirajte prodajalca
Cat 12G Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 1
Cat 12G Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 2
Cat 12G Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 3
Cat 12G Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 4
Cat 12G Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

Cat 12G Moldboard

Rezilo za Gradbeni stroj
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Objavljeno: 10danReferenčna številka 904699

4 950EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 5 675 USD
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Kontaktirajte prodajalca
Cat 12H Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 1
Cat 12H Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 2
Cat 12H Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 3
Cat 12H Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 4
Cat 12H Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

Cat 12H Moldboard

Rezilo za Gradbeni stroj
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Objavljeno: 10danReferenčna številka 904700

4 950EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 5 675 USD
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Kontaktirajte prodajalca
Cat 12K Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 1
Cat 12K Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 2
Cat 12K Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 3
Cat 12K Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 4
Cat 12K Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

Cat 12K Moldboard

Rezilo za Gradbeni stroj
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Objavljeno: 10danReferenčna številka 904701

4 950EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 5 675 USD
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Kontaktirajte prodajalca
Cat 140M Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 1
Cat 140M Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 2
Cat 140M Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 3
Cat 140M Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 4

Cat 140M Moldboard

Rezilo za Gradbeni stroj
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Objavljeno: 10danReferenčna številka 905542

4 950EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 5 675 USD
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Kontaktirajte prodajalca
Cat 160M Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 1
Cat 160M Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 2
Cat 160M Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 3
Cat 160M Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 4

Cat 160M Moldboard

Rezilo za Gradbeni stroj
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Objavljeno: 10danReferenčna številka 905541

4 950EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 5 675 USD
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Kontaktirajte prodajalca
Cat 120M2 Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 1
Cat 120M2 Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 2
Cat 120M2 Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 3
Cat 120M2 Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 4

Cat 120M2 Moldboard

Rezilo za Gradbeni stroj
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Objavljeno: 10danReferenčna številka 905538

4 950EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 5 675 USD
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Kontaktirajte prodajalca
Cat 120M3 Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 1
Cat 120M3 Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 2
Cat 120M3 Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 3
Cat 120M3 Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 4

Cat 120M3 Moldboard

Rezilo za Gradbeni stroj
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Objavljeno: 10danReferenčna številka 905536

4 950EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 5 675 USD
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Kontaktirajte prodajalca
Cat Blade Extension 12H / 12K / 140H / 140K - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 1
Cat Blade Extension 12H / 12K / 140H / 140K - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 2
Cat Blade Extension 12H / 12K / 140H / 140K - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 3
Cat Blade Extension 12H / 12K / 140H / 140K - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 4

Cat Blade Extension 12H / 12K / 140H / 140K

Rezilo za Gradbeni stroj
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Objavljeno: 10danReferenčna številka 904223

750EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 859 USD
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Kontaktirajte prodajalca
Cat QR - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 1
Cat QR - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 2
Cat QR - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 3
Cat QR - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 4
Cat QR - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 5
Oglejte si vse fotografije (10)

Cat QR

Rezilo za Gradbeni stroj
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Objavljeno: 12danReferenčna številka 903764

3 500EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 4 012 USD
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Kontaktirajte prodajalca
Cat 140K Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 1
Cat 140K Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 2
Cat 140K Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 3
Cat 140K Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 4
Cat 140K Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

Cat 140K Moldboard

Rezilo za Gradbeni stroj
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Objavljeno: 10danReferenčna številka 904704

4 950EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 5 675 USD
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Kontaktirajte prodajalca
Cat D8R - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 1
Cat D8R - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 2
Cat D8R - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 3
Cat D8R - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 4
Cat D8R - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 5
Oglejte si vse fotografije (12)

Cat D8R

Rezilo za Gradbeni stroj
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Objavljeno: 10danReferenčna številka 904486

34 000EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 38 979 USD
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Kontaktirajte prodajalca
Cat D8T - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 1
Cat D8T - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 2
Cat D8T - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 3
Cat D8T - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 4
Cat D8T - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 5
Oglejte si vse fotografije (12)

Cat D8T

Rezilo za Gradbeni stroj
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Objavljeno: 10danReferenčna številka 904487

34 000EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 38 979 USD
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Kontaktirajte prodajalca
Cat 140H Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 1
Cat 140H Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 2
Cat 140H Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 3
Cat 140H Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 4
Cat 140H Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

Cat 140H Moldboard

Rezilo za Gradbeni stroj
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Objavljeno: 10danReferenčna številka 904703

4 950EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 5 675 USD
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Kontaktirajte prodajalca
Cat 140G Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 1
Cat 140G Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 2
Cat 140G Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 3
Cat 140G Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 4
Cat 140G Moldboard - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

Cat 140G Moldboard

Rezilo za Gradbeni stroj
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Objavljeno: 10danReferenčna številka 904702

4 950EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 5 675 USD
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Kontaktirajte prodajalca
Cat D8N SU - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 1
Cat D8N SU - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 2
Cat D8N SU - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 3
Cat D8N SU - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 4
Cat D8N SU - Rezilo za Gradbeni stroj: slika 5
Oglejte si vse fotografije (12)

Cat D8N SU

Rezilo za Gradbeni stroj
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Objavljeno: 10danReferenčna številka 905245

34 000EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 38 979 USD
Novo2026
Novo
Nizozemska, Venlo
Kontaktirajte prodajalca

Nov Rezilo za Gradbeni stroji Cat 12M

Poglej podobne
Hmm, zdi se, da je izdelek prodan
Nov Rezilo za Gradbeni stroj Cat 12M: slika 1

Poiščite nove ponudbe v katalogu

Odprite katalog
zoom in
Nov Rezilo za Gradbeni stroj Cat 12M: slika 1
See what's in stock now
PRODANO

6 500EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 7 452 USD

2 September 2024

Ta oglas je shranjen v arhivu za referenco (specifikacije, običajna cena). Na spletnem mestu ni zastarelih oglasov — vse aktivne možnosti najdete spodaj.

Referenčna številka

904159
Leto proizvodnje

Novo

Stanje

novo
Neto teža

1350 kg
Lokacija

Nizozemska, Venlo

Ta ponudba je samo informativne narave. Prosimo, potrdite podrobnosti neposredno pri prodajalcu.

PRODANO

6 500EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 7 452 USD

2 September 2024

Ta ponudba je samo informativne narave. Prosimo, potrdite podrobnosti neposredno pri prodajalcu.

Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij
t1 old test archive
t1 test archive - Attachment
t1 test archive - Smitma B.V.