Polprikolice Dražba, 2001 Leto iz Norveška: novi in rabljeni Polprikolice Dražba, 2001 Leto iz Norveška naprodaj - Truck1 Slovenija

Polprikolice iz Norveška
Dražba, 2001 Leto

Najdeni rezultati: 0
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Noben oglas ne ustreza vašim kriterijem. Poskusite prilagoditi filtre.
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
Norveška
Dražba
2001

Podobne ponudbe

KEL-BERG 2019 MOD MASKINSEMI EU OK - Nizko noseča polprikolica: slika 1
KEL-BERG 2019 MOD MASKINSEMI EU OK - Nizko noseča polprikolica: slika 2
KEL-BERG 2019 MOD MASKINSEMI EU OK - Nizko noseča polprikolica: slika 3
KEL-BERG 2019 MOD MASKINSEMI EU OK - Nizko noseča polprikolica: slika 4
KEL-BERG 2019 MOD MASKINSEMI EU OK - Nizko noseča polprikolica: slika 5
Oglejte si vse fotografije (39)

KEL-BERG 2019 MOD MASKINSEMI EU OK

Nizko noseča polprikolica
20193-osni
Norveška, Neslandsvatn
Objavljeno: 1dan

185EUR

Dražba
  • ≈ 214 USD
20193-osni
Norveška, Neslandsvatn
Kontaktirajte prodajalca
HRD Utrekksemitrailer - Polprikolica s kesonom: slika 1
HRD Utrekksemitrailer - Polprikolica s kesonom: slika 2
HRD Utrekksemitrailer - Polprikolica s kesonom: slika 3
HRD Utrekksemitrailer - Polprikolica s kesonom: slika 4
HRD Utrekksemitrailer - Polprikolica s kesonom: slika 5
Oglejte si vse fotografije (7)

HRD Utrekksemitrailer

Polprikolica s kesonom
20133-osni
Norveška, Voss
Objavljeno: 2dan

92EUR

Dražba
  • ≈ 106 USD
20133-osni
Norveška, Voss
Kontaktirajte prodajalca
Ekeri L3 skapsemi m/full sideåpning - Polprikolica zabojnik: slika 1
Ekeri L3 skapsemi m/full sideåpning - Polprikolica zabojnik: slika 2
Ekeri L3 skapsemi m/full sideåpning - Polprikolica zabojnik: slika 3
Ekeri L3 skapsemi m/full sideåpning - Polprikolica zabojnik: slika 4
Ekeri L3 skapsemi m/full sideåpning - Polprikolica zabojnik: slika 5
Oglejte si vse fotografije (9)

Ekeri L3 skapsemi m/full sideåpning

Polprikolica zabojnik
2002Koristni tovor: 33360 kg
Norveška, Nyborg
Objavljeno: 2danReferenčna številka 24246

2 800EUR

  • ≈ 3 245 USD
2002Koristni tovor: 33360 kg
Norveška, Nyborg
Kontaktirajte prodajalca
Tipptrailer chassi KELBERG T40S3 - Polprikolica šasija: slika 1
Tipptrailer chassi KELBERG T40S3 - Polprikolica šasija: slika 2
Tipptrailer chassi KELBERG T40S3 - Polprikolica šasija: slika 3
Tipptrailer chassi KELBERG T40S3 - Polprikolica šasija: slika 4
Tipptrailer chassi KELBERG T40S3 - Polprikolica šasija: slika 5
Oglejte si vse fotografije (39)

Tipptrailer chassi KELBERG T40S3

Polprikolica šasija
20103-osni
Norveška, Falköping
Objavljeno: 6dan

89EUR

Dražba
  • ≈ 103 USD
20103-osni
Norveška, Falköping
Kontaktirajte prodajalca
2021 Kjøl/Frys Skaphenger SCHMITZ CARGOBULL SKO 24/L - 13.4 FP 45 COOL EU-Godkjent - Polprikolica hladilnik: slika 1
2021 Kjøl/Frys Skaphenger SCHMITZ CARGOBULL SKO 24/L - 13.4 FP 45 COOL EU-Godkjent - Polprikolica hladilnik: slika 2
2021 Kjøl/Frys Skaphenger SCHMITZ CARGOBULL SKO 24/L - 13.4 FP 45 COOL EU-Godkjent - Polprikolica hladilnik: slika 3
2021 Kjøl/Frys Skaphenger SCHMITZ CARGOBULL SKO 24/L - 13.4 FP 45 COOL EU-Godkjent - Polprikolica hladilnik: slika 4
2021 Kjøl/Frys Skaphenger SCHMITZ CARGOBULL SKO 24/L - 13.4 FP 45 COOL EU-Godkjent - Polprikolica hladilnik: slika 5
Oglejte si vse fotografije (33)

2021 Kjøl/Frys Skaphenger SCHMITZ CARGOBULL SKO 24/L - 13.4 FP 45 COOL EU-Godkjent

Polprikolica hladilnik
20213-osni
Norveška, Langhus
Objavljeno: 6dan

18 520EUR

Dražba
  • ≈ 21 469 USD
20213-osni
Norveška, Langhus
Kontaktirajte prodajalca
Tipptrailer chassi KELBERG T 350 - Polprikolica šasija: slika 1
Tipptrailer chassi KELBERG T 350 - Polprikolica šasija: slika 2
Tipptrailer chassi KELBERG T 350 - Polprikolica šasija: slika 3
Tipptrailer chassi KELBERG T 350 - Polprikolica šasija: slika 4
Tipptrailer chassi KELBERG T 350 - Polprikolica šasija: slika 5
Oglejte si vse fotografije (39)

Tipptrailer chassi KELBERG T 350

Polprikolica šasija
20073-osni
Norveška, Falköping
Objavljeno: 6dan
Dražba
20073-osni
Norveška, Falköping
Kontaktirajte prodajalca
Ifor Williams BV126 - Polprikolica zabojnik: slika 1
Ifor Williams BV126 - Polprikolica zabojnik: slika 2
Ifor Williams BV126 - Polprikolica zabojnik: slika 3
Ifor Williams BV126 - Polprikolica zabojnik: slika 4
Ifor Williams BV126 - Polprikolica zabojnik: slika 5
Oglejte si vse fotografije (16)

Ifor Williams BV126

Polprikolica zabojnik
2022Koristni tovor: 2390 kg
Norveška, Holmestrand
Objavljeno: 8danReferenčna številka 24205

11 200EUR

  • ≈ 12 983 USD
2022Koristni tovor: 2390 kg
Norveška, Holmestrand
Kontaktirajte prodajalca
Istrail 3 akslet maskinhenger m/ uttrekk, bredding og kjørebruer - Nizko noseča polprikolica: slika 1
Istrail 3 akslet maskinhenger m/ uttrekk, bredding og kjørebruer - Nizko noseča polprikolica: slika 2
Istrail 3 akslet maskinhenger m/ uttrekk, bredding og kjørebruer - Nizko noseča polprikolica: slika 3
Istrail 3 akslet maskinhenger m/ uttrekk, bredding og kjørebruer - Nizko noseča polprikolica: slika 4
Istrail 3 akslet maskinhenger m/ uttrekk, bredding og kjørebruer - Nizko noseča polprikolica: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Istrail 3 akslet maskinhenger m/ uttrekk, bredding og kjørebruer

Nizko noseča polprikolica
2018Koristni tovor: 39000 kg
Norveška, Sørstraumen
Objavljeno: 8danReferenčna številka 24208

59 800EUR

  • ≈ 69 324 USD
2018Koristni tovor: 39000 kg
Norveška, Sørstraumen
Kontaktirajte prodajalca
SCHMITZ Reefer Multitemp Double deck - Izotermična polprikolica: slika 1
SCHMITZ Reefer Multitemp Double deck - Izotermična polprikolica: slika 2
SCHMITZ Reefer Multitemp Double deck - Izotermična polprikolica: slika 3
SCHMITZ Reefer Multitemp Double deck - Izotermična polprikolica: slika 4
SCHMITZ Reefer Multitemp Double deck - Izotermična polprikolica: slika 5
Oglejte si vse fotografije (11)

SCHMITZ Reefer Multitemp Double deck

Izotermična polprikolica
20193-osniKoristni tovor: 33007 kgBruto teža: 42000 kg
Norveška, Gardermoen
Objavljeno: 8danReferenčna številka 5487585

23 984EUR

  • ≈ 27 803 USD
20193-osniKoristni tovor: 33007 kgBruto teža: 42000 kg
Norveška, Gardermoen
Kontaktirajte prodajalca
Damm 6 SD 382 6 akslet maskinhenger m/ bredding og nedsenk - Nizko noseča polprikolica: slika 1
Damm 6 SD 382 6 akslet maskinhenger m/ bredding og nedsenk - Nizko noseča polprikolica: slika 2
Damm 6 SD 382 6 akslet maskinhenger m/ bredding og nedsenk - Nizko noseča polprikolica: slika 3
Damm 6 SD 382 6 akslet maskinhenger m/ bredding og nedsenk - Nizko noseča polprikolica: slika 4
Damm 6 SD 382 6 akslet maskinhenger m/ bredding og nedsenk - Nizko noseča polprikolica: slika 5
Oglejte si vse fotografije (21)

Damm 6 SD 382 6 akslet maskinhenger m/ bredding og nedsenk

Nizko noseča polprikolica
1986Koristni tovor: 65120 kg
Norveška, Bjørnevatn
Objavljeno: 9danReferenčna številka 24201

28 000EUR

  • ≈ 32 459 USD
1986Koristni tovor: 65120 kg
Norveška, Bjørnevatn
Kontaktirajte prodajalca
Bodex Bodex 4 akslet maskinhenger m/ hydrauliske kjørebruer og uttrekk - Nizko noseča polprikolica: slika 1
Bodex Bodex 4 akslet maskinhenger m/ hydrauliske kjørebruer og uttrekk - Nizko noseča polprikolica: slika 2
Bodex Bodex 4 akslet maskinhenger m/ hydrauliske kjørebruer og uttrekk - Nizko noseča polprikolica: slika 3
Bodex Bodex 4 akslet maskinhenger m/ hydrauliske kjørebruer og uttrekk - Nizko noseča polprikolica: slika 4
Bodex Bodex 4 akslet maskinhenger m/ hydrauliske kjørebruer og uttrekk - Nizko noseča polprikolica: slika 5
Oglejte si vse fotografije (21)

Bodex Bodex 4 akslet maskinhenger m/ hydrauliske kjørebruer og uttrekk

Nizko noseča polprikolica
2015Koristni tovor: 48300 kg
Norveška, Vardø
Objavljeno: 9danReferenčna številka 24202

35 500EUR

  • ≈ 41 154 USD
2015Koristni tovor: 48300 kg
Norveška, Vardø
Kontaktirajte prodajalca
2016mod. ROJO GPE 3 MASKINHENGER - Nizko noseča polprikolica: slika 1
2016mod. ROJO GPE 3 MASKINHENGER - Nizko noseča polprikolica: slika 2
2016mod. ROJO GPE 3 MASKINHENGER - Nizko noseča polprikolica: slika 3
2016mod. ROJO GPE 3 MASKINHENGER - Nizko noseča polprikolica: slika 4
2016mod. ROJO GPE 3 MASKINHENGER - Nizko noseča polprikolica: slika 5
Oglejte si vse fotografije (13)

2016mod. ROJO GPE 3 MASKINHENGER

Nizko noseča polprikolica
20163-osni
Norveška, Nykirke
Objavljeno: 9dan

13 890EUR

Dražba
  • ≈ 16 102 USD
20163-osni
Norveška, Nykirke
Kontaktirajte prodajalca
Schmitz Cargobull Skapsemi m/ Kjøl/frys aggregat – Flere kan kjøpes! - Polprikolica zabojnik: slika 1
Schmitz Cargobull Skapsemi m/ Kjøl/frys aggregat – Flere kan kjøpes! - Polprikolica zabojnik: slika 2
Schmitz Cargobull Skapsemi m/ Kjøl/frys aggregat – Flere kan kjøpes! - Polprikolica zabojnik: slika 3
Schmitz Cargobull Skapsemi m/ Kjøl/frys aggregat – Flere kan kjøpes! - Polprikolica zabojnik: slika 4
Schmitz Cargobull Skapsemi m/ Kjøl/frys aggregat – Flere kan kjøpes! - Polprikolica zabojnik: slika 5
Oglejte si vse fotografije (17)

Schmitz Cargobull Skapsemi m/ Kjøl/frys aggregat – Flere kan kjøpes!

Polprikolica zabojnik
2021Koristni tovor: 33046 kg
Norveška, Frogner
Objavljeno: 10danReferenčna številka 24172

36 400EUR

  • ≈ 42 197 USD
2021Koristni tovor: 33046 kg
Norveška, Frogner
Kontaktirajte prodajalca
Schmitz Cargobull Skapsemi m/ Kjøl/frys aggregat og Bommer – Flere kan kjøpes! - Polprikolica zabojnik: slika 1
Schmitz Cargobull Skapsemi m/ Kjøl/frys aggregat og Bommer – Flere kan kjøpes! - Polprikolica zabojnik: slika 2
Schmitz Cargobull Skapsemi m/ Kjøl/frys aggregat og Bommer – Flere kan kjøpes! - Polprikolica zabojnik: slika 3
Schmitz Cargobull Skapsemi m/ Kjøl/frys aggregat og Bommer – Flere kan kjøpes! - Polprikolica zabojnik: slika 4
Schmitz Cargobull Skapsemi m/ Kjøl/frys aggregat og Bommer – Flere kan kjøpes! - Polprikolica zabojnik: slika 5
Oglejte si vse fotografije (21)

Schmitz Cargobull Skapsemi m/ Kjøl/frys aggregat og Bommer – Flere kan kjøpes!

Polprikolica zabojnik
2020Koristni tovor: 33204 kg
Norveška, Frogner
Objavljeno: 10danReferenčna številka 24175

29 900EUR

  • ≈ 34 662 USD
2020Koristni tovor: 33204 kg
Norveška, Frogner
Kontaktirajte prodajalca
Carnehl Tippsemi - Kiper polprikolica: slika 1
Carnehl Tippsemi - Kiper polprikolica: slika 2
Carnehl Tippsemi - Kiper polprikolica: slika 3
Carnehl Tippsemi - Kiper polprikolica: slika 4
Carnehl Tippsemi - Kiper polprikolica: slika 5
Oglejte si vse fotografije (16)

Carnehl Tippsemi

Kiper polprikolica
2011Koristni tovor: 33600 kg
Norveška, Tau
Objavljeno: 13danReferenčna številka 24161

15 900EUR

  • ≈ 18 432 USD
2011Koristni tovor: 33600 kg
Norveška, Tau
Kontaktirajte prodajalca
Damm Tippsemi - Eu - godkjent - Kiper polprikolica: slika 1
Damm Tippsemi - Eu - godkjent - Kiper polprikolica: slika 2
Damm Tippsemi - Eu - godkjent - Kiper polprikolica: slika 3
Damm Tippsemi - Eu - godkjent - Kiper polprikolica: slika 4
Damm Tippsemi - Eu - godkjent - Kiper polprikolica: slika 5
Oglejte si vse fotografije (24)

Damm Tippsemi - Eu - godkjent

Kiper polprikolica
2000Koristni tovor: 33200 kg
Norveška, Våler i Solør
Objavljeno: 13danReferenčna številka 24136

9 300EUR

  • ≈ 10 781 USD
2000Koristni tovor: 33200 kg
Norveška, Våler i Solør
Kontaktirajte prodajalca
Pacton Jumbo Kapellsemi - Polprikolica s ponjavo: slika 1
Pacton Jumbo Kapellsemi - Polprikolica s ponjavo: slika 2
Pacton Jumbo Kapellsemi - Polprikolica s ponjavo: slika 3
Pacton Jumbo Kapellsemi - Polprikolica s ponjavo: slika 4
Pacton Jumbo Kapellsemi - Polprikolica s ponjavo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (14)

Pacton Jumbo Kapellsemi

Polprikolica s ponjavo
2012Koristni tovor: 38500 kg
Norveška, Spillum
Objavljeno: 14danReferenčna številka 24134

26 200EUR

  • ≈ 30 372 USD
2012Koristni tovor: 38500 kg
Norveška, Spillum
Kontaktirajte prodajalca
Hoffermann Hoffermann 3 akslet containerhenger - Kontejnerska polprikolica/ Polprikolica z zamenljivim tovoriščem: slika 1
Hoffermann Hoffermann 3 akslet containerhenger - Kontejnerska polprikolica/ Polprikolica z zamenljivim tovoriščem: slika 2
Hoffermann Hoffermann 3 akslet containerhenger - Kontejnerska polprikolica/ Polprikolica z zamenljivim tovoriščem: slika 3
Hoffermann Hoffermann 3 akslet containerhenger - Kontejnerska polprikolica/ Polprikolica z zamenljivim tovoriščem: slika 4
Hoffermann Hoffermann 3 akslet containerhenger - Kontejnerska polprikolica/ Polprikolica z zamenljivim tovoriščem: slika 5
Oglejte si vse fotografije (16)

Hoffermann Hoffermann 3 akslet containerhenger

Kontejnerska polprikolica/ Polprikolica z zamenljivim tovoriščem
2005Koristni tovor: 22540 kg
Norveška, Fauske
Objavljeno: 17danReferenčna številka 24100

2 800EUR

  • ≈ 3 245 USD
2005Koristni tovor: 22540 kg
Norveška, Fauske
Kontaktirajte prodajalca
Tyllis rettsemi m/ HIAB XS 144 kran - Polprikolica s kesonom: slika 1
Tyllis rettsemi m/ HIAB XS 144 kran - Polprikolica s kesonom: slika 2
Tyllis rettsemi m/ HIAB XS 144 kran - Polprikolica s kesonom: slika 3
Tyllis rettsemi m/ HIAB XS 144 kran - Polprikolica s kesonom: slika 4
Tyllis rettsemi m/ HIAB XS 144 kran - Polprikolica s kesonom: slika 5
Oglejte si vse fotografije (28)

Tyllis rettsemi m/ HIAB XS 144 kran

Polprikolica s kesonom
2012Koristni tovor: 34540 kg
Norveška, Kvaløysletta
Objavljeno: 17danReferenčna številka 24099

17 700EUR

  • ≈ 20 519 USD
2012Koristni tovor: 34540 kg
Norveška, Kvaløysletta
Kontaktirajte prodajalca
Carnehl tippsemi med nytt kapell - Kiper polprikolica: slika 1
Carnehl tippsemi med nytt kapell - Kiper polprikolica: slika 2
Carnehl tippsemi med nytt kapell - Kiper polprikolica: slika 3
Carnehl tippsemi med nytt kapell - Kiper polprikolica: slika 4
Carnehl tippsemi med nytt kapell - Kiper polprikolica: slika 5
Oglejte si vse fotografije (16)

Carnehl tippsemi med nytt kapell

Kiper polprikolica
2018Koristni tovor: 35460 kg
Norveška, Storsteinnes
Objavljeno: 21danReferenčna številka 24060

92 600EUR

  • ≈ 107 348 USD
2018Koristni tovor: 35460 kg
Norveška, Storsteinnes
Kontaktirajte prodajalca
T1 new listing page - Polprikolice iz Norveška
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij