Dražba, 2011 Leto - Tovornjaki lizing na Truck1 Slovenija

Dražba, 2011 Leto Tovornjaki lizing

Najdeni rezultati: 12
Dražba, 2011 Leto
naprodaj
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
Dražba
2011
MAN TGX 24.440 6X2-2 LL-U - Tovornjak s ponjavo: slika 1
MAN TGX 24.440 6X2-2 LL-U - Tovornjak s ponjavo: slika 2
MAN TGX 24.440 6X2-2 LL-U - Tovornjak s ponjavo: slika 3
MAN TGX 24.440 6X2-2 LL-U - Tovornjak s ponjavo: slika 4
MAN TGX 24.440 6X2-2 LL-U - Tovornjak s ponjavo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

MAN TGX 24.440 6X2-2 LL-U

Tovornjak s ponjavo
2011991677 km6x2Euro 5400 KMKoristni tovor: 15925 kgBruto teža: 25000 kg
Litva, Vilnius
Objavljeno: 1dan

5 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 5 811 USD
2011991677 km6x2Euro 5400 KMKoristni tovor: 15925 kgBruto teža: 25000 kg
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
Lastväxlare Scania R560LB6X4HNB JOAB L20 - Kotalni prekucni tovornjak: slika 1

Lastväxlare Scania R560LB6X4HNB JOAB L20

Kotalni prekucni tovornjak
2011
Švedska, Bergsjö
Objavljeno: 3dan

26EUR

Dražba
  • ≈ 30 USD
2011
Švedska, Bergsjö
Kontaktirajte prodajalca
Volvo FMX 6x4 krokbil – kun 144 000 km – Hiab Multilift 21T – EU til 04/2027 - Kotalni prekucni tovornjak: slika 1
Volvo FMX 6x4 krokbil – kun 144 000 km – Hiab Multilift 21T – EU til 04/2027 - Kotalni prekucni tovornjak: slika 2
Volvo FMX 6x4 krokbil – kun 144 000 km – Hiab Multilift 21T – EU til 04/2027 - Kotalni prekucni tovornjak: slika 3
Volvo FMX 6x4 krokbil – kun 144 000 km – Hiab Multilift 21T – EU til 04/2027 - Kotalni prekucni tovornjak: slika 4
Volvo FMX 6x4 krokbil – kun 144 000 km – Hiab Multilift 21T – EU til 04/2027 - Kotalni prekucni tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Volvo FMX 6x4 krokbil – kun 144 000 km – Hiab Multilift 21T – EU til 04/2027

Kotalni prekucni tovornjak
2011144630 km428 KMKoristni tovor: 21400 kgBruto teža: 34000 kg
Norveška, Torp
Objavljeno: 3dan
Dražba
2011144630 km428 KMKoristni tovor: 21400 kgBruto teža: 34000 kg
Norveška, Torp
Kontaktirajte prodajalca
2011 Scania R620 6x4 med Renders tippkjerre - Tovornjak prekucnik: slika 1
2011 Scania R620 6x4 med Renders tippkjerre - Tovornjak prekucnik: slika 2
2011 Scania R620 6x4 med Renders tippkjerre - Tovornjak prekucnik: slika 3
2011 Scania R620 6x4 med Renders tippkjerre - Tovornjak prekucnik: slika 4
2011 Scania R620 6x4 med Renders tippkjerre - Tovornjak prekucnik: slika 5
Oglejte si vse fotografije (12)

2011 Scania R620 6x4 med Renders tippkjerre

Tovornjak prekucnik
2011530000 km620 KMKoristni tovor: 13400 kgBruto teža: 27000 kg
Norveška, Sør-fron
Objavljeno: 3dan
Dražba
2011530000 km620 KMKoristni tovor: 13400 kgBruto teža: 27000 kg
Norveška, Sør-fron
Kontaktirajte prodajalca
2011 - 20 fots container med containerramme - Tovornjak: slika 1
2011 - 20 fots container med containerramme - Tovornjak: slika 2
2011 - 20 fots container med containerramme - Tovornjak: slika 3
2011 - 20 fots container med containerramme - Tovornjak: slika 4
2011 - 20 fots container med containerramme - Tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (16)

2011 - 20 fots container med containerramme

Tovornjak
201199999 kmBruto teža: 8388607 kg
Norveška, Stjørdal
Objavljeno: 3dan
Dražba
201199999 kmBruto teža: 8388607 kg
Norveška, Stjørdal
Kontaktirajte prodajalca
Tungdragare Volvo FH 16 700 8x4 - Tovornjak: slika 1

Tungdragare Volvo FH 16 700 8x4

Tovornjak
2011
Švedska, Örnsköldsvik
Objavljeno: 4dan

11 781EUR

Dražba
  • ≈ 13 693 USD
2011
Švedska, Örnsköldsvik
Kontaktirajte prodajalca
Lastväxlare Scania R480 - Kotalni prekucni tovornjak: slika 1

Lastväxlare Scania R480

Kotalni prekucni tovornjak
2011
Švedska, Linköping
Objavljeno: 4dan

1 843EUR

Dražba
  • ≈ 2 142 USD
2011
Švedska, Linköping
Kontaktirajte prodajalca
Lastväxlare Scania G480LB6X2*4HSA - Kotalni prekucni tovornjak: slika 1

Lastväxlare Scania G480LB6X2*4HSA

Kotalni prekucni tovornjak
2011
Švedska, Sigtuna
Objavljeno: 4dan

2 743EUR

Dražba
  • ≈ 3 188 USD
2011
Švedska, Sigtuna
Kontaktirajte prodajalca
Lastebil VOLVO FM -410 krokbil - Kotalni prekucni tovornjak: slika 1
Lastebil VOLVO FM -410 krokbil - Kotalni prekucni tovornjak: slika 2
Lastebil VOLVO FM -410 krokbil - Kotalni prekucni tovornjak: slika 3
Lastebil VOLVO FM -410 krokbil - Kotalni prekucni tovornjak: slika 4
Lastebil VOLVO FM -410 krokbil - Kotalni prekucni tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (23)

Lastebil VOLVO FM -410 krokbil

Kotalni prekucni tovornjak
2011213930 kmEuro 5419 KM
Norveška, Skedsmokorset
Objavljeno: 7dan

1 110EUR

Dražba
  • ≈ 1 290 USD
2011213930 kmEuro 5419 KM
Norveška, Skedsmokorset
Kontaktirajte prodajalca
Volvo FM 8X4 FMX460 Lastväxlare (122917) - Kotalni prekucni tovornjak: slika 1

Volvo FM 8X4 FMX460 Lastväxlare (122917)

Kotalni prekucni tovornjak
2011395933 kmEuro 5469 KMKoristni tovor: 19060 kgBruto teža: 33000 kg
Švedska, Landskrona
Dražba
2011395933 kmEuro 5469 KMKoristni tovor: 19060 kgBruto teža: 33000 kg
Švedska, Landskrona
Kontaktirajte prodajalca
Mercedes Atego 816 L - Tovornjak zabojnik: slika 1
Mercedes Atego 816 L - Tovornjak zabojnik: slika 2
Mercedes Atego 816 L - Tovornjak zabojnik: slika 3
Mercedes Atego 816 L - Tovornjak zabojnik: slika 4
Mercedes Atego 816 L - Tovornjak zabojnik: slika 5
Oglejte si vse fotografije (15)

Mercedes Atego 816 L

Tovornjak zabojnik
2011232000 kmEuro 5Koristni tovor: 2900 kgBruto teža: 8600 kg
Danska, Albertslund
Dražba
2011232000 kmEuro 5Koristni tovor: 2900 kgBruto teža: 8600 kg
Danska, Albertslund
Opel Movano - Tovornjak s kesonom: slika 1
Opel Movano - Tovornjak s kesonom: slika 2
Opel Movano - Tovornjak s kesonom: slika 3
Opel Movano - Tovornjak s kesonom: slika 4
Opel Movano - Tovornjak s kesonom: slika 5
Oglejte si vse fotografije (42)

Opel Movano

Tovornjak s kesonom
2011107419 kmKoristni tovor: 1050 kgBruto teža: 3500 kg
Danska, Albertslund
Dražba
2011107419 kmKoristni tovor: 1050 kgBruto teža: 3500 kg
Danska, Albertslund
T1 new listing page - Dražba, 2011 Leto Tovornjaki lizing
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij