Komunalna/ Posebna vozila VOLVO Dražba, oldtimer: novi in rabljeni Komunalna/ Posebna vozila VOLVO Dražba, oldtimer naprodaj - Truck1 Slovenija

Komunalna/ Posebna vozila VOLVO
Dražba, oldtimer

Najdeni rezultati: 0
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Noben oglas ne ustreza vašim kriterijem. Poskusite prilagoditi filtre.
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
VOLVO
Oldtimer
Dražba

Podobne ponudbe

Volvo FL6 - Gasilsko vozilo: slika 1
Volvo FL6 - Gasilsko vozilo: slika 2
Volvo FL6 - Gasilsko vozilo: slika 3
Volvo FL6 - Gasilsko vozilo: slika 4
Volvo FL6 - Gasilsko vozilo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Volvo FL6

Gasilsko vozilo
Združeno Kraljestvo, Goole
Objavljeno: 19ura Referenčna številka 140560500
Dražba
Združeno Kraljestvo, Goole
Kontaktirajte prodajalca
Sopbil / baklastare 2 - facks Volvo FE 6x2 CNG - Smetarski tovornjak: slika 1
Sopbil / baklastare 2 - facks Volvo FE 6x2 CNG - Smetarski tovornjak: slika 2
Sopbil / baklastare 2 - facks Volvo FE 6x2 CNG - Smetarski tovornjak: slika 3
Sopbil / baklastare 2 - facks Volvo FE 6x2 CNG - Smetarski tovornjak: slika 4
Sopbil / baklastare 2 - facks Volvo FE 6x2 CNG - Smetarski tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Sopbil / baklastare 2 - facks Volvo FE 6x2 CNG

Smetarski tovornjak
201588734 km
Norveška, Borlänge
Objavljeno: 1dan

90EUR

Dražba
  • ≈ 104 USD
201588734 km
Norveška, Borlänge
Kontaktirajte prodajalca
2015 Volvo FMX 4x4 brannbil, Ziegler/Braco påbygg, FPN 10-3000-1HR pumpe - Gasilsko vozilo: slika 1
2015 Volvo FMX 4x4 brannbil, Ziegler/Braco påbygg, FPN 10-3000-1HR pumpe - Gasilsko vozilo: slika 2
2015 Volvo FMX 4x4 brannbil, Ziegler/Braco påbygg, FPN 10-3000-1HR pumpe - Gasilsko vozilo: slika 3
2015 Volvo FMX 4x4 brannbil, Ziegler/Braco påbygg, FPN 10-3000-1HR pumpe - Gasilsko vozilo: slika 4
2015 Volvo FMX 4x4 brannbil, Ziegler/Braco påbygg, FPN 10-3000-1HR pumpe - Gasilsko vozilo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

2015 Volvo FMX 4x4 brannbil, Ziegler/Braco påbygg, FPN 10-3000-1HR pumpe

Gasilsko vozilo
2015187077 km460 KMKoristni tovor: 8600 kg
Norveška, Trondheim
Objavljeno: 1dan
Dražba
2015187077 km460 KMKoristni tovor: 8600 kg
Norveška, Trondheim
Kontaktirajte prodajalca
VOLVO FL 6 - Vlečno vozilo: slika 1
VOLVO FL 6 - Vlečno vozilo: slika 2
VOLVO FL 6 - Vlečno vozilo: slika 3
VOLVO FL 6 - Vlečno vozilo: slika 4
VOLVO FL 6 - Vlečno vozilo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (29)

VOLVO FL 6

Vlečno vozilo
2004492569 km
Združeno Kraljestvo, Doncaster
Objavljeno: 2danReferenčna številka YN04FYY
Dražba
2004492569 km
Združeno Kraljestvo, Doncaster
Kontaktirajte prodajalca
VOLVO FH 460 - Vakuumski tovornjak: slika 1
VOLVO FH 460 - Vakuumski tovornjak: slika 2
VOLVO FH 460 - Vakuumski tovornjak: slika 3
VOLVO FH 460 - Vakuumski tovornjak: slika 4
VOLVO FH 460 - Vakuumski tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (19)

VOLVO FH 460

Vakuumski tovornjak
2018269331 km
Združeno Kraljestvo, -
Objavljeno: 2danReferenčna številka T13BBT
Dražba
2018269331 km
Združeno Kraljestvo, -
Kontaktirajte prodajalca
VOLVO FL 260 - Vozilo za pometanje: slika 1
VOLVO FL 260 - Vozilo za pometanje: slika 2
VOLVO FL 260 - Vozilo za pometanje: slika 3
VOLVO FL 260 - Vozilo za pometanje: slika 4
VOLVO FL 260 - Vozilo za pometanje: slika 5
Oglejte si vse fotografije (18)

VOLVO FL 260

Vozilo za pometanje
2010250809 km
Združeno Kraljestvo, Bedford
Objavljeno: 2danReferenčna številka WX10KFD
Dražba
2010250809 km
Združeno Kraljestvo, Bedford
Kontaktirajte prodajalca
Bärgningsbil flakbärgare Volvo FL 280 Euro 6 - Vlečno vozilo: slika 1
Bärgningsbil flakbärgare Volvo FL 280 Euro 6 - Vlečno vozilo: slika 2
Bärgningsbil flakbärgare Volvo FL 280 Euro 6 - Vlečno vozilo: slika 3
Bärgningsbil flakbärgare Volvo FL 280 Euro 6 - Vlečno vozilo: slika 4
Bärgningsbil flakbärgare Volvo FL 280 Euro 6 - Vlečno vozilo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Bärgningsbil flakbärgare Volvo FL 280 Euro 6

Vlečno vozilo
2015675439 km280 KM
Norveška, Gånghester
Objavljeno: 2dan

720EUR

Dražba
  • ≈ 836 USD
2015675439 km280 KM
Norveška, Gånghester
Kontaktirajte prodajalca
Volvo FL 280 med Uraca KD 724-G Version B/C 1050 bars spuler / truck with spooler injector - Tovornjak zabojnik, Komunalno/ Posebno vozilo: slika 1
Volvo FL 280 med Uraca KD 724-G Version B/C 1050 bars spuler / truck with spooler injector - Tovornjak zabojnik, Komunalno/ Posebno vozilo: slika 2
Volvo FL 280 med Uraca KD 724-G Version B/C 1050 bars spuler / truck with spooler injector - Tovornjak zabojnik, Komunalno/ Posebno vozilo: slika 3
Volvo FL 280 med Uraca KD 724-G Version B/C 1050 bars spuler / truck with spooler injector - Tovornjak zabojnik, Komunalno/ Posebno vozilo: slika 4
Volvo FL 280 med Uraca KD 724-G Version B/C 1050 bars spuler / truck with spooler injector - Tovornjak zabojnik, Komunalno/ Posebno vozilo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Volvo FL 280 med Uraca KD 724-G Version B/C 1050 bars spuler / truck with spooler injector

Tovornjak zabojnik, Komunalno/ Posebno vozilo
200932435 kmEuro 5
Norveška, Sønderborg
Objavljeno: 4dan

1 338EUR

Dražba
  • ≈ 1 555 USD
200932435 kmEuro 5
Norveška, Sønderborg
Kontaktirajte prodajalca
Volvo FM/FH62* - Smetarski tovornjak: slika 1
Volvo FM/FH62* - Smetarski tovornjak: slika 2
Volvo FM/FH62* - Smetarski tovornjak: slika 3
Volvo FM/FH62* - Smetarski tovornjak: slika 4
Volvo FM/FH62* - Smetarski tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Volvo FM/FH62*

Smetarski tovornjak
2013419 KMKoristni tovor: 13000 kg
Litva, Vilnius
Objavljeno: 4dan

10 200EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 11 855 USD
2013419 KMKoristni tovor: 13000 kg
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
Volvo N 7-42 4X2 - Gasilsko vozilo: slika 1
Volvo N 7-42 4X2 - Gasilsko vozilo: slika 2
Volvo N 7-42 4X2 - Gasilsko vozilo: slika 3
Volvo N 7-42 4X2 - Gasilsko vozilo: slika 4
Volvo N 7-42 4X2 - Gasilsko vozilo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Volvo N 7-42 4X2

Gasilsko vozilo
Švedska, Växjö
Objavljeno: 8dan

540EUR

Dražba
  • ≈ 627 USD
Švedska, Växjö
Kontaktirajte prodajalca
VOLVO FL 614 4X2 AVK - Vozilo za pometanje: slika 1
VOLVO FL 614 4X2 AVK - Vozilo za pometanje: slika 2
VOLVO FL 614 4X2 AVK - Vozilo za pometanje: slika 3
VOLVO FL 614 4X2 AVK - Vozilo za pometanje: slika 4
VOLVO FL 614 4X2 AVK - Vozilo za pometanje: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

VOLVO FL 614 4X2 AVK

Vozilo za pometanje
Švedska, Växjö
Objavljeno: 8dan

1 619EUR

Dražba
  • ≈ 1 881 USD
Švedska, Växjö
Kontaktirajte prodajalca
Volvo FL610 4X2 - Vakuumski tovornjak: slika 1
Volvo FL610 4X2 - Vakuumski tovornjak: slika 2
Volvo FL610 4X2 - Vakuumski tovornjak: slika 3
Volvo FL610 4X2 - Vakuumski tovornjak: slika 4
Volvo FL610 4X2 - Vakuumski tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Volvo FL610 4X2

Vakuumski tovornjak
1998179 KMKoristni tovor: 3390 kg
Litva, Vilnius
Objavljeno: 10dan

3 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 3 486 USD
1998179 KMKoristni tovor: 3390 kg
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
2003 Volvo 4x2 Road Sweeper, Reverse Camera, Manual Gearbox (DVLA Scrapped Marker) (Non Runner) (NOT IN AUCTION) - Vozilo za pometanje: slika 1
2003 Volvo 4x2 Road Sweeper, Reverse Camera, Manual Gearbox (DVLA Scrapped Marker) (Non Runner) (NOT IN AUCTION) - Vozilo za pometanje: slika 2
2003 Volvo 4x2 Road Sweeper, Reverse Camera, Manual Gearbox (DVLA Scrapped Marker) (Non Runner) (NOT IN AUCTION) - Vozilo za pometanje: slika 3
2003 Volvo 4x2 Road Sweeper, Reverse Camera, Manual Gearbox (DVLA Scrapped Marker) (Non Runner) (NOT IN AUCTION) - Vozilo za pometanje: slika 4
2003 Volvo 4x2 Road Sweeper, Reverse Camera, Manual Gearbox (DVLA Scrapped Marker) (Non Runner) (NOT IN AUCTION) - Vozilo za pometanje: slika 5
Oglejte si vse fotografije (41)

2003 Volvo 4x2 Road Sweeper, Reverse Camera, Manual Gearbox (DVLA Scrapped Marker) (Non Runner) (NOT IN AUCTION)

Vozilo za pometanje
2003
Združeno Kraljestvo, Goole
Objavljeno: 11danReferenčna številka 140558851
Dražba
2003
Združeno Kraljestvo, Goole
Kontaktirajte prodajalca
Volvo FM540 - Vakuumski tovornjak: slika 1
Volvo FM540 - Vakuumski tovornjak: slika 2
Volvo FM540 - Vakuumski tovornjak: slika 3
Volvo FM540 - Vakuumski tovornjak: slika 4
Volvo FM540 - Vakuumski tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Volvo FM540

Vakuumski tovornjak
2018100685 km
Francija, Avignon
Objavljeno: 1mes Referenčna številka YV2XT60C5JB843335

190 000EUR

Dražba
  • ≈ 220 840 USD
2018100685 km
Francija, Avignon
Kontaktirajte prodajalca
Volvo FH12 340 LAWETA - Vlečno vozilo: slika 1
Volvo FH12 340 LAWETA - Vlečno vozilo: slika 2
Volvo FH12 340 LAWETA - Vlečno vozilo: slika 3
Volvo FH12 340 LAWETA - Vlečno vozilo: slika 4
Volvo FH12 340 LAWETA - Vlečno vozilo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Volvo FH12 340 LAWETA

Vlečno vozilo
1996996 km
Poljska, Kobyłka
Dražba
1996996 km
Poljska, Kobyłka
Kontaktirajte prodajalca
Volvo FM 12 - Smetarski tovornjak: slika 1
Volvo FM 12 - Smetarski tovornjak: slika 2
Volvo FM 12 - Smetarski tovornjak: slika 3
Volvo FM 12 - Smetarski tovornjak: slika 4
Volvo FM 12 - Smetarski tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Volvo FM 12

Smetarski tovornjak
2012125 km
Poljska, Kobyłka
Dražba
2012125 km
Poljska, Kobyłka
Kontaktirajte prodajalca
T1 new listing page - Komunalna/ Posebna vozila VOLVO
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij