Komunalna/ Posebna vozila SCARAB Dražba
Najdeni rezultati: 0
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Noben oglas ne ustreza vašim kriterijem. Poskusite prilagoditi filtre.
Podobne ponudbe





Oglejte si vse fotografije (20)
MAN TGS 28.470 KROLLCOMBI K14.0/28P!! 89dkm en 2292 PTO uren
Vakuumski tovornjak
202189465 km470 KMKoristni tovor: 10547 kg
Nizozemska, Hedel
Objavljeno: 8ura Referenčna številka DK1289
Vprašajte za ceno
202189465 km470 KMKoristni tovor: 10547 kg
Nizozemska, Hedel
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (20)
MTS 4A 11T 36.000 V reanult saugbagger vacuum truck
Vakuumski tovornjak
2011290443 km
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 10ura
49 000EUR
Cena brez DDV
- ≈ 56 953 USD
2011290443 km
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (6)
TICAB New Salt and Sand Spreader, Hopper spreader,Manufacturer, 1,5m³
Vozilo za zimsko službo
Novo2025
Novo
Poljska, Rzeszów
Objavljeno: 12ura
9 020EUR
Cena brez DDV
- ≈ 10 484 USD
Novo2025
Novo
Poljska, Rzeszów
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (38)
Volvo FL6(E) 618 Bakluft
Smetarski tovornjak
2006162 KM
Švedska, Moensteras
Objavljeno: 16ura
7 210EUR
- ≈ 8 380 USD
2006162 KM
Švedska, Moensteras
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (50)
Scania P320B4X2NB
Smetarski tovornjak
2020235 KM
Švedska, Vrigstad
Objavljeno: 16ura
65 782EUR
- ≈ 76 459 USD
2020235 KM
Švedska, Vrigstad
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (13)
Mercedes-Benz Atego 1524
Smetarski tovornjak
201094200 km238 KMKoristni tovor: 4436 kg
Poljska, Chojnice
Objavljeno: 20ura
18 530EUR
Cena brez DDV
- ≈ 21 537 USD
201094200 km238 KMKoristni tovor: 4436 kg
Poljska, Chojnice
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (20)
Igland 5002 TL Winch
Komunalno/ Posebno vozilo
1900
Norveška, Steinkjer
Objavljeno: 20ura Referenčna številka 10648
11 200EUR
- ≈ 13 017 USD
1900
Norveška, Steinkjer
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (17)
Pronar PUV‑3000M V-Plow
Komunalno/ Posebno vozilo
1900
Norveška, Steinkjer
Objavljeno: 20ura Referenčna številka 10652
4 600EUR
- ≈ 5 346 USD
1900
Norveška, Steinkjer
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (20)
Volvo FM 300 6x2 GARBAGE TRUCK / MULLWAGEN / BOM POUBELLE - ZOELLER - I-SHIFT
Smetarski tovornjak
2006343661 km
Belgija, Pelt
Objavljeno: 20ura Referenčna številka MJC111553
Vprašajte za ceno
2006343661 km
Belgija, Pelt
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (8)
Mercedes-Benz Actros Saug + Spülwagen 2841 L 6x2 Kroll Kombi
Vakuumski tovornjak
2012168953 km410 KMKoristni tovor: 9570 kg
Nemčija, Stederdorf
Objavljeno: 23ura Referenčna številka 29830
134 900EUR
Cena brez DDV
- ≈ 156 796 USD
2012168953 km410 KMKoristni tovor: 9570 kg
Nemčija, Stederdorf
Kontaktirajte prodajalca

Redskapsbärare Belos Trans Pro 4560
Komunalno/ Posebno vozilo
2011
Švedska, Huddinge
Objavljeno: 23ura
Dražba
2011
Švedska, Huddinge
Kontaktirajte prodajalca

Kompakttraktor/redskapsbärare Iseki TM 3267, 2018
Komunalno/ Posebno vozilo
2018
Švedska, Arlöv
Objavljeno: 23ura
6 386EUR
Dražba
- ≈ 7 422 USD
2018
Švedska, Arlöv
Kontaktirajte prodajalca

Bärgningsbil Mercedes-Benz Antos
Vlečno vozilo
2014
Švedska, Vaggeryd
Objavljeno: 23ura
27EUR
Dražba
- ≈ 31 USD
2014
Švedska, Vaggeryd
Kontaktirajte prodajalca

Redskapsbärare BO-BO Bolens QT16
Komunalno/ Posebno vozilo
Švedska, Hallstahammar
Objavljeno: 23ura
9EUR
Dražba
- ≈ 10 USD
Švedska, Hallstahammar
Kontaktirajte prodajalca

Redskapsbärare Kärcher Mic 50 med vinterredskap
Komunalno/ Posebno vozilo
2016
Švedska, Huddinge
Objavljeno: 23ura
2 833EUR
Dražba
- ≈ 3 292 USD
2016
Švedska, Huddinge
Kontaktirajte prodajalca

Redskapsbärare Belos Trans Pro 70100 Eco med redskap
Komunalno/ Posebno vozilo
2019
Švedska, Boxholm
Objavljeno: 23ura
13 672EUR
Dražba
- ≈ 15 891 USD
2019
Švedska, Boxholm
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (6)
Mercedes-Benz Econic 2630L ENA 4 kammer NTM
Smetarski tovornjak
202076000 km300 KM
Danska, Hårup
Objavljeno: 23ura Referenčna številka 7712
Vprašajte za ceno
202076000 km300 KM
Danska, Hårup
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (5)
Renault MASTER
Komunalno/ Posebno vozilo
114 KM
Francija, Hasparren
Objavljeno: 23ura Referenčna številka agora-433656
500EUR
Cena brez DDV
Dražba
- ≈ 581 USD
114 KM
Francija, Hasparren
AGORASTORE
10
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (15)
IVECO 180CV
Gasilsko vozilo
Francija, Belmont-Tramonet
Objavljeno: 23ura Referenčna številka agora-428301
6 500EUR
Cena brez DDV
Dražba
- ≈ 7 555 USD
Francija, Belmont-Tramonet
AGORASTORE
10
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (22)
MERCEDES-BENZ SPRINTER 519 CDI
Reševalno vozilo
2019543356 km
Združeno Kraljestvo, Doncaster
Objavljeno: 1danReferenčna številka SN19KPX
Dražba
2019543356 km
Združeno Kraljestvo, Doncaster
Kontaktirajte prodajalca
Bodite obveščeni: naročite se na nove oglasePrejmite najnovejše oglase, prilagojene vašim željam
Poglej tudi
Xweed Varmt VandVlečna vozila na JesenicahVozila za zimsko službo v MariboruSmetarski tovornjaki do €1000Komunalna/ Posebna vozila na PtujuSmetarski tovornjaki v KamnikuApplied SweepersReševalna vozila do €2000Nova BusesSmetarski tovornjaki v DomžalahKomunalna/ Posebna vozila do €8000Električna komunalna vozila v Velenju
T1 new listing page - Komunalna/ Posebna vozila SCARAB
