Komunalna/ Posebna vozila DAF Dražba, 2024 Leto: novi in rabljeni Komunalna/ Posebna vozila DAF Dražba, 2024 Leto naprodaj - Truck1 Slovenija

Komunalna/ Posebna vozila DAF
Dražba, 2024 Leto

Najdeni rezultati: 1
za leasing
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
DAF
Dražba
2024
2024 DAF LF210FA - 12T bergingsbi/planbil med Omars-plan, 3-seter - Gasilsko vozilo: slika 1
2024 DAF LF210FA - 12T bergingsbi/planbil med Omars-plan, 3-seter - Gasilsko vozilo: slika 2
2024 DAF LF210FA - 12T bergingsbi/planbil med Omars-plan, 3-seter - Gasilsko vozilo: slika 3
2024 DAF LF210FA - 12T bergingsbi/planbil med Omars-plan, 3-seter - Gasilsko vozilo: slika 4
2024 DAF LF210FA - 12T bergingsbi/planbil med Omars-plan, 3-seter - Gasilsko vozilo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (47)

2024 DAF LF210FA - 12T bergingsbi/planbil med Omars-plan, 3-seter

Gasilsko vozilo
2024143050 km208 KMKoristni tovor: 4616 kg
Norveška, Sem
Objavljeno: 26dan
Dražba
2024143050 km208 KMKoristni tovor: 4616 kg
Norveška, Sem
Kontaktirajte prodajalca
T1 new listing page - Komunalna/ Posebna vozila DAF
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij