Komunalna/ Posebna vozila DAF CF 85 Dražba: novi in rabljeni Komunalna/ Posebna vozila DAF CF 85 Dražba naprodaj - Truck1 Slovenija

Komunalna/ Posebna vozila DAF CF 85
Dražba

Najdeni rezultati: 0
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Noben oglas ne ustreza vašim kriterijem. Poskusite prilagoditi filtre.
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
DAF
CF 85
Dražba

Podobne ponudbe

DAF XF 530 Wrecker Tevor 8X4 HDRV Double Extension !!2x available !! Wrecker NEW Sofort Verfügbar Bergingsvoertuig - Vlečno vozilo: slika 1
DAF XF 530 Wrecker Tevor 8X4 HDRV Double Extension !!2x available !! Wrecker NEW Sofort Verfügbar Bergingsvoertuig - Vlečno vozilo: slika 2
DAF XF 530 Wrecker Tevor 8X4 HDRV Double Extension !!2x available !! Wrecker NEW Sofort Verfügbar Bergingsvoertuig - Vlečno vozilo: slika 3
DAF XF 530 Wrecker Tevor 8X4 HDRV Double Extension !!2x available !! Wrecker NEW Sofort Verfügbar Bergingsvoertuig - Vlečno vozilo: slika 4
DAF XF 530 Wrecker Tevor 8X4 HDRV Double Extension !!2x available !! Wrecker NEW Sofort Verfügbar Bergingsvoertuig - Vlečno vozilo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)
DAF XF 530 Wrecker Tevor 8X4 HDRV Double Extension !!2x available !! Wrecker NEW Sofort Verfügbar Bergingsvoertuig - Vlečno vozilo: slika 2
DAF XF 530 Wrecker Tevor 8X4 HDRV Double Extension !!2x available !! Wrecker NEW Sofort Verfügbar Bergingsvoertuig - Vlečno vozilo: slika 3

DAF XF 530 Wrecker Tevor 8X4 HDRV Double Extension !!2x available !! Wrecker NEW Sofort Verfügbar Bergingsvoertuig

Vlečno vozilo
Novo20261 km530 KM
Novo
Nizozemska, Drachten
Objavljeno: 23ura Referenčna številka DA6298

409 950EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 476 148 USD
Novo20261 km530 KM
Novo
Nizozemska, Drachten
Kontaktirajte prodajalca
2007 DAF 75.360 6x2 Telescopic Aerial Platform Fire Truck - Gasilsko vozilo: slika 1
2007 DAF 75.360 6x2 Telescopic Aerial Platform Fire Truck - Gasilsko vozilo: slika 2
2007 DAF 75.360 6x2 Telescopic Aerial Platform Fire Truck - Gasilsko vozilo: slika 3
2007 DAF 75.360 6x2 Telescopic Aerial Platform Fire Truck - Gasilsko vozilo: slika 4
2007 DAF 75.360 6x2 Telescopic Aerial Platform Fire Truck - Gasilsko vozilo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2007 DAF 75.360 6x2 Telescopic Aerial Platform Fire Truck

Gasilsko vozilo
200786627 km
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 1dan
Dražba
200786627 km
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca
2007 DAF 75.360 6x2 Telescopic Aerial Platform Fire Truck - Gasilsko vozilo: slika 1
2007 DAF 75.360 6x2 Telescopic Aerial Platform Fire Truck - Gasilsko vozilo: slika 2
2007 DAF 75.360 6x2 Telescopic Aerial Platform Fire Truck - Gasilsko vozilo: slika 3
2007 DAF 75.360 6x2 Telescopic Aerial Platform Fire Truck - Gasilsko vozilo: slika 4
2007 DAF 75.360 6x2 Telescopic Aerial Platform Fire Truck - Gasilsko vozilo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2007 DAF 75.360 6x2 Telescopic Aerial Platform Fire Truck

Gasilsko vozilo
2007131659 km
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 1dan
Dražba
2007131659 km
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca
DAF LF55.220 Sweeper Truck - Vozilo za pometanje: slika 1
DAF LF55.220 Sweeper Truck - Vozilo za pometanje: slika 2
DAF LF55.220 Sweeper Truck - Vozilo za pometanje: slika 3
DAF LF55.220 Sweeper Truck - Vozilo za pometanje: slika 4
DAF LF55.220 Sweeper Truck - Vozilo za pometanje: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

DAF LF55.220 Sweeper Truck

Vozilo za pometanje
Združeni Arabski Emirati, Jebel Ali Village
Objavljeno: 1dan
Dražba
Združeni Arabski Emirati, Jebel Ali Village
Kontaktirajte prodajalca
DAF LF 55.180 Sweeper Truck - Vozilo za pometanje: slika 1
DAF LF 55.180 Sweeper Truck - Vozilo za pometanje: slika 2
DAF LF 55.180 Sweeper Truck - Vozilo za pometanje: slika 3
DAF LF 55.180 Sweeper Truck - Vozilo za pometanje: slika 4
DAF LF 55.180 Sweeper Truck - Vozilo za pometanje: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

DAF LF 55.180 Sweeper Truck

Vozilo za pometanje
Združeni Arabski Emirati, Jebel Ali Village
Objavljeno: 1dan
Dražba
Združeni Arabski Emirati, Jebel Ali Village
Kontaktirajte prodajalca
DAF CF 85.360 6x2 Pomoc Drogowa Laweta Nowa Zabudowa - Vlečno vozilo: slika 1
DAF CF 85.360 6x2 Pomoc Drogowa Laweta Nowa Zabudowa - Vlečno vozilo: slika 2
DAF CF 85.360 6x2 Pomoc Drogowa Laweta Nowa Zabudowa - Vlečno vozilo: slika 3
DAF CF 85.360 6x2 Pomoc Drogowa Laweta Nowa Zabudowa - Vlečno vozilo: slika 4
DAF CF 85.360 6x2 Pomoc Drogowa Laweta Nowa Zabudowa - Vlečno vozilo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (33)

DAF CF 85.360 6x2 Pomoc Drogowa Laweta Nowa Zabudowa

Vlečno vozilo
2012557180 km360 KMKoristni tovor: 14500 kg
Poljska, Piasek
Objavljeno: 2dan

38 079EUR

  • ≈ 44 227 USD
2012557180 km360 KMKoristni tovor: 14500 kg
Poljska, Piasek
Kontaktirajte prodajalca
DAF XB 290, zabudowa asenizacyjna GP Truck Trading - Smetarski tovornjak: slika 1
DAF XB 290, zabudowa asenizacyjna GP Truck Trading - Smetarski tovornjak: slika 2
DAF XB 290, zabudowa asenizacyjna GP Truck Trading - Smetarski tovornjak: slika 3
DAF XB 290, zabudowa asenizacyjna GP Truck Trading - Smetarski tovornjak: slika 4
DAF XB 290, zabudowa asenizacyjna GP Truck Trading - Smetarski tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (7)

DAF XB 290, zabudowa asenizacyjna GP Truck Trading

Smetarski tovornjak
Novo20261 km
Novo
Poljska, Wilanów
Objavljeno: 2dan

105 930EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 123 035 USD
Novo20261 km
Novo
Poljska, Wilanów
DAF LF 55 260 - Smetarski tovornjak: slika 1
DAF LF 55 260 - Smetarski tovornjak: slika 2
DAF LF 55 260 - Smetarski tovornjak: slika 3
DAF LF 55 260 - Smetarski tovornjak: slika 4
DAF LF 55 260 - Smetarski tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

DAF LF 55 260

Smetarski tovornjak
Novo20261 km260 KM
Novo
Poljska, Wilanów
Objavljeno: 2dan

87 467EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 101 591 USD
Novo20261 km260 KM
Novo
Poljska, Wilanów
DAF FAN CF 290 Euro 6 Hiab 21 Tonmeter laadkraan - Smetarski tovornjak: slika 1
DAF FAN CF 290 Euro 6 Hiab 21 Tonmeter laadkraan - Smetarski tovornjak: slika 2
DAF FAN CF 290 Euro 6 Hiab 21 Tonmeter laadkraan - Smetarski tovornjak: slika 3
DAF FAN CF 290 Euro 6 Hiab 21 Tonmeter laadkraan - Smetarski tovornjak: slika 4
DAF FAN CF 290 Euro 6 Hiab 21 Tonmeter laadkraan - Smetarski tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

DAF FAN CF 290 Euro 6 Hiab 21 Tonmeter laadkraan

Smetarski tovornjak
2017212207 km286 KMKoristni tovor: 7820 kg
Nizozemska, Andelst
Objavljeno: 4danReferenčna številka 46560

59 500EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 69 108 USD
2017212207 km286 KMKoristni tovor: 7820 kg
Nizozemska, Andelst
Kontaktirajte prodajalca
DAF BV 730 BergingsKraan 28 Ton/Meter / t.b.v truck haakarm / 5 units available! - Vlečno vozilo: slika 1
DAF BV 730 BergingsKraan 28 Ton/Meter / t.b.v truck haakarm / 5 units available! - Vlečno vozilo: slika 2
DAF BV 730 BergingsKraan 28 Ton/Meter / t.b.v truck haakarm / 5 units available! - Vlečno vozilo: slika 3
DAF BV 730 BergingsKraan 28 Ton/Meter / t.b.v truck haakarm / 5 units available! - Vlečno vozilo: slika 4
DAF BV 730 BergingsKraan 28 Ton/Meter / t.b.v truck haakarm / 5 units available! - Vlečno vozilo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

DAF BV 730 BergingsKraan 28 Ton/Meter / t.b.v truck haakarm / 5 units available!

Vlečno vozilo
1986
Nizozemska, Groot-Ammers
Objavljeno: 4danReferenčna številka RHT20791

15 950EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 18 525 USD
1986
Nizozemska, Groot-Ammers
Kontaktirajte prodajalca
DAF LF 55.220 - Vozilo za zimsko službo: slika 1
DAF LF 55.220 - Vozilo za zimsko službo: slika 2
DAF LF 55.220 - Vozilo za zimsko službo: slika 3
DAF LF 55.220 - Vozilo za zimsko službo: slika 4
DAF LF 55.220 - Vozilo za zimsko službo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

DAF LF 55.220

Vozilo za zimsko službo
2011
Združeno Kraljestvo, Doncaster
Objavljeno: 5danReferenčna številka YJ61EHD
Dražba
2011
Združeno Kraljestvo, Doncaster
Kontaktirajte prodajalca
2007 DAF 75.360 6x2 Telescopic Aerial Platform Fire Truck - Gasilsko vozilo: slika 1
2007 DAF 75.360 6x2 Telescopic Aerial Platform Fire Truck - Gasilsko vozilo: slika 2
2007 DAF 75.360 6x2 Telescopic Aerial Platform Fire Truck - Gasilsko vozilo: slika 3
2007 DAF 75.360 6x2 Telescopic Aerial Platform Fire Truck - Gasilsko vozilo: slika 4
2007 DAF 75.360 6x2 Telescopic Aerial Platform Fire Truck - Gasilsko vozilo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2007 DAF 75.360 6x2 Telescopic Aerial Platform Fire Truck

Gasilsko vozilo
2007116123 km
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 5dan
Dražba
2007116123 km
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca
DAF FAN CF340Y - Smetarski tovornjak: slika 1
DAF FAN CF340Y - Smetarski tovornjak: slika 2
DAF FAN CF340Y - Smetarski tovornjak: slika 3
DAF FAN CF340Y - Smetarski tovornjak: slika 4
DAF FAN CF340Y - Smetarski tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

DAF FAN CF340Y

Smetarski tovornjak
Švedska, Växjö
Objavljeno: 5dan

17 488EUR

Dražba
  • ≈ 20 311 USD
Švedska, Växjö
Kontaktirajte prodajalca
DAF FAG XD 300 Euro 6 Geesink 20m³ - Smetarski tovornjak: slika 1
DAF FAG XD 300 Euro 6 Geesink 20m³ - Smetarski tovornjak: slika 2
DAF FAG XD 300 Euro 6 Geesink 20m³ - Smetarski tovornjak: slika 3
DAF FAG XD 300 Euro 6 Geesink 20m³ - Smetarski tovornjak: slika 4
DAF FAG XD 300 Euro 6 Geesink 20m³ - Smetarski tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

DAF FAG XD 300 Euro 6 Geesink 20m³

Smetarski tovornjak
202645 km300 KMKoristni tovor: 12530 kg
Nizozemska, Andelst
Objavljeno: 5danReferenčna številka 46363
Vprašajte za ceno
202645 km300 KMKoristni tovor: 12530 kg
Nizozemska, Andelst
Kontaktirajte prodajalca
DAF LF 230 - Vozilo za pometanje: slika 1
DAF LF 230 - Vozilo za pometanje: slika 2
DAF LF 230 - Vozilo za pometanje: slika 3
DAF LF 230 - Vozilo za pometanje: slika 4
DAF LF 230 - Vozilo za pometanje: slika 5
Oglejte si vse fotografije (23)

DAF LF 230

Vozilo za pometanje
2020103378 km
Združeno Kraljestvo, Bristol
Objavljeno: 6danReferenčna številka RK20EZL
Dražba
2020103378 km
Združeno Kraljestvo, Bristol
Kontaktirajte prodajalca
DAF CF 290 6X2 NL-truck APK MOL Pusher 4000 CB011 EUROLIFT Steering axle Euro 6 - Smetarski tovornjak: slika 1
DAF CF 290 6X2 NL-truck APK MOL Pusher 4000 CB011 EUROLIFT Steering axle Euro 6 - Smetarski tovornjak: slika 2
DAF CF 290 6X2 NL-truck APK MOL Pusher 4000 CB011 EUROLIFT Steering axle Euro 6 - Smetarski tovornjak: slika 3
DAF CF 290 6X2 NL-truck APK MOL Pusher 4000 CB011 EUROLIFT Steering axle Euro 6 - Smetarski tovornjak: slika 4
DAF CF 290 6X2 NL-truck APK MOL Pusher 4000 CB011 EUROLIFT Steering axle Euro 6 - Smetarski tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

DAF CF 290 6X2 NL-truck APK MOL Pusher 4000 CB011 EUROLIFT Steering axle Euro 6

Smetarski tovornjak
2015457482 km290 KMKoristni tovor: 9824 kg
Nizozemska, Veghel
Objavljeno: 6danReferenčna številka 70333516

16 900EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 19 629 USD
2015457482 km290 KMKoristni tovor: 9824 kg
Nizozemska, Veghel
Kontaktirajte prodajalca
DAF CF 75.250 EEV + GEESINK - Smetarski tovornjak: slika 1
DAF CF 75.250 EEV + GEESINK - Smetarski tovornjak: slika 2
DAF CF 75.250 EEV + GEESINK - Smetarski tovornjak: slika 3
DAF CF 75.250 EEV + GEESINK - Smetarski tovornjak: slika 4
DAF CF 75.250 EEV + GEESINK - Smetarski tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (18)

DAF CF 75.250 EEV + GEESINK

Smetarski tovornjak
2013223710 km249 KMKoristni tovor: 12300 kg
Belgija, Hoogstraten

13 500EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 15 679 USD
2013223710 km249 KMKoristni tovor: 12300 kg
Belgija, Hoogstraten
Kontaktirajte prodajalca
DAF FAG LF 220 Euro 6 Zoeller 14m³ Just 144.272 km! - Smetarski tovornjak: slika 1
DAF FAG LF 220 Euro 6 Zoeller 14m³ Just 144.272 km! - Smetarski tovornjak: slika 2
DAF FAG LF 220 Euro 6 Zoeller 14m³ Just 144.272 km! - Smetarski tovornjak: slika 3
DAF FAG LF 220 Euro 6 Zoeller 14m³ Just 144.272 km! - Smetarski tovornjak: slika 4
DAF FAG LF 220 Euro 6 Zoeller 14m³ Just 144.272 km! - Smetarski tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

DAF FAG LF 220 Euro 6 Zoeller 14m³ Just 144.272 km!

Smetarski tovornjak
2016144272 km223 KMKoristni tovor: 9989 kg
Nizozemska, Andelst
Objavljeno: 6danReferenčna številka 46557

39 500EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 45 878 USD
2016144272 km223 KMKoristni tovor: 9989 kg
Nizozemska, Andelst
Kontaktirajte prodajalca
DAF CF65.250 Falkom FAS 5000 HMF 1720 T4 kraan Bergingsvoertuig - Vlečno vozilo: slika 1
DAF CF65.250 Falkom FAS 5000 HMF 1720 T4 kraan Bergingsvoertuig - Vlečno vozilo: slika 2
DAF CF65.250 Falkom FAS 5000 HMF 1720 T4 kraan Bergingsvoertuig - Vlečno vozilo: slika 3
DAF CF65.250 Falkom FAS 5000 HMF 1720 T4 kraan Bergingsvoertuig - Vlečno vozilo: slika 4
DAF CF65.250 Falkom FAS 5000 HMF 1720 T4 kraan Bergingsvoertuig - Vlečno vozilo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

DAF CF65.250 Falkom FAS 5000 HMF 1720 T4 kraan Bergingsvoertuig

Vlečno vozilo
2008417188 km247 KMKoristni tovor: 6780 kg
Poškodovan
Nizozemska, Ureterp
Objavljeno: 6danReferenčna številka BVFV14

44 950EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 52 208 USD
2008417188 km247 KMKoristni tovor: 6780 kg
Damaged
Nizozemska, Ureterp
Kontaktirajte prodajalca
DAF FAG CF 340 Euro 6 Geesink/Van Schijndel 20m³ - Smetarski tovornjak: slika 1
DAF FAG CF 340 Euro 6 Geesink/Van Schijndel 20m³ - Smetarski tovornjak: slika 2
DAF FAG CF 340 Euro 6 Geesink/Van Schijndel 20m³ - Smetarski tovornjak: slika 3
DAF FAG CF 340 Euro 6 Geesink/Van Schijndel 20m³ - Smetarski tovornjak: slika 4
DAF FAG CF 340 Euro 6 Geesink/Van Schijndel 20m³ - Smetarski tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

DAF FAG CF 340 Euro 6 Geesink/Van Schijndel 20m³

Smetarski tovornjak
202287145 km343 KMKoristni tovor: 11321 kg
Nizozemska, Andelst
Objavljeno: 6danReferenčna številka 44365

145 000EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 168 414 USD
202287145 km343 KMKoristni tovor: 11321 kg
Nizozemska, Andelst
Kontaktirajte prodajalca
T1 new listing page - Komunalna/ Posebna vozila DAF CF 85
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij