Kmetijski stroji Dražba, 2024 Leto: novi in rabljeni Kmetijski stroji Dražba, 2024 Leto naprodaj - Truck1 Slovenija

Kmetijski stroji
Dražba, 2024 Leto

Najdeni rezultati: 46
za leasing
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
1 / 3
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
Dražba
2024
Balspjut SE Trima/SMS - Kmetijski stroj: slika 1

Balspjut SE Trima/SMS

Kmetijski stroj
2024
Švedska, Bräcke
Objavljeno: 10min
Dražba
2024
Švedska, Bräcke
Kontaktirajte prodajalca
2024 Hardi Mega 1200 Sprøyte, 15 m bom, RTK/GPS seksjonskontroll - Kmetijski stroj: slika 1
2024 Hardi Mega 1200 Sprøyte, 15 m bom, RTK/GPS seksjonskontroll - Kmetijski stroj: slika 2
2024 Hardi Mega 1200 Sprøyte, 15 m bom, RTK/GPS seksjonskontroll - Kmetijski stroj: slika 3
2024 Hardi Mega 1200 Sprøyte, 15 m bom, RTK/GPS seksjonskontroll - Kmetijski stroj: slika 4
2024 Hardi Mega 1200 Sprøyte, 15 m bom, RTK/GPS seksjonskontroll - Kmetijski stroj: slika 5
Oglejte si vse fotografije (19)

2024 Hardi Mega 1200 Sprøyte, 15 m bom, RTK/GPS seksjonskontroll

Kmetijski stroj
2024
Norveška, Ringebu
Objavljeno: 1ura
Dražba
2024
Norveška, Ringebu
Kontaktirajte prodajalca
2024 John Deere 6195M Tracteur Agricole 4WD Tractor - Traktor: slika 1

2024 John Deere 6195M Tracteur Agricole 4WD Tractor

Traktor
20243858 ur
Francija, Saint-Aubin-sur-Gaillon
Objavljeno: 18ura
Dražba
20243858 ur
Francija, Saint-Aubin-sur-Gaillon
Kontaktirajte prodajalca
2024 John Deere 8R310 Command Pro Tracteur Agricole 4WD Tractor - Traktor: slika 1

2024 John Deere 8R310 Command Pro Tracteur Agricole 4WD Tractor

Traktor
20242164 ur
Francija, Saint-Aubin-sur-Gaillon
Objavljeno: 18ura
Dražba
20242164 ur
Francija, Saint-Aubin-sur-Gaillon
Kontaktirajte prodajalca
2024 Deutz-Fahr 5115 TTV (Unused) 4WD Tractor - Traktor: slika 1
2024 Deutz-Fahr 5115 TTV (Unused) 4WD Tractor - Traktor: slika 2
2024 Deutz-Fahr 5115 TTV (Unused) 4WD Tractor - Traktor: slika 3
2024 Deutz-Fahr 5115 TTV (Unused) 4WD Tractor - Traktor: slika 4
2024 Deutz-Fahr 5115 TTV (Unused) 4WD Tractor - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2024 Deutz-Fahr 5115 TTV (Unused) 4WD Tractor

Traktor
202417 ur
Italija, Caorso
Objavljeno: 22ura
Dražba
202417 ur
Italija, Caorso
Kontaktirajte prodajalca
Betesputs Bonnet EFGC145D - Kosilnica: slika 1

Betesputs Bonnet EFGC145D

Kosilnica
2024
Švedska
Objavljeno: 1dan

125EUR

Dražba
  • ≈ 145 USD
2024
Švedska
Kontaktirajte prodajalca
Strängläggare Elho V-Twin 950 S - Obračalnik/ Zgrabljalnik: slika 1

Strängläggare Elho V-Twin 950 S

Obračalnik/ Zgrabljalnik
2024
Švedska, Mjölby
Objavljeno: 1dan

896EUR

Dražba
  • ≈ 1 040 USD
2024
Švedska, Mjölby
Kontaktirajte prodajalca
2024 Gascon Otho (Unused) Disc Harrow - Disk brana: slika 1
2024 Gascon Otho (Unused) Disc Harrow - Disk brana: slika 2
2024 Gascon Otho (Unused) Disc Harrow - Disk brana: slika 3
2024 Gascon Otho (Unused) Disc Harrow - Disk brana: slika 4
2024 Gascon Otho (Unused) Disc Harrow - Disk brana: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2024 Gascon Otho (Unused) Disc Harrow

Disk brana
2024
Španija, Ocaña
Objavljeno: 1dan
Dražba
2024
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
2024 Massey Ferguson 7S.210 4WD Tractor - Traktor: slika 1

2024 Massey Ferguson 7S.210 4WD Tractor

Traktor
20243437 ur
Španija, Ocaña
Objavljeno: 1dan
Dražba
20243437 ur
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
2024 Fendt 620 Vario Profi+ 4WD Tractor - Traktor: slika 1
2024 Fendt 620 Vario Profi+ 4WD Tractor - Traktor: slika 2
2024 Fendt 620 Vario Profi+ 4WD Tractor - Traktor: slika 3
2024 Fendt 620 Vario Profi+ 4WD Tractor - Traktor: slika 4
2024 Fendt 620 Vario Profi+ 4WD Tractor - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2024 Fendt 620 Vario Profi+ 4WD Tractor

Traktor
2024164 ur
Nemčija, Meppen
Objavljeno: 1dan
Dražba
2024164 ur
Nemčija, Meppen
Kontaktirajte prodajalca
2024 Kuhn Prolander 6000 (Unused) Cultivator - Kultivator: slika 1
2024 Kuhn Prolander 6000 (Unused) Cultivator - Kultivator: slika 2
2024 Kuhn Prolander 6000 (Unused) Cultivator - Kultivator: slika 3
2024 Kuhn Prolander 6000 (Unused) Cultivator - Kultivator: slika 4
2024 Kuhn Prolander 6000 (Unused) Cultivator - Kultivator: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2024 Kuhn Prolander 6000 (Unused) Cultivator

Kultivator
2024
Nemčija, Meppen
Objavljeno: 1dan
Dražba
2024
Nemčija, Meppen
Kontaktirajte prodajalca
2024 Fendt 616 Vario Power+ (Unused) 4WD Tractor - Traktor: slika 1
2024 Fendt 616 Vario Power+ (Unused) 4WD Tractor - Traktor: slika 2
2024 Fendt 616 Vario Power+ (Unused) 4WD Tractor - Traktor: slika 3
2024 Fendt 616 Vario Power+ (Unused) 4WD Tractor - Traktor: slika 4
2024 Fendt 616 Vario Power+ (Unused) 4WD Tractor - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2024 Fendt 616 Vario Power+ (Unused) 4WD Tractor

Traktor
202411 ur
Nemčija, Meppen
Objavljeno: 1dan
Dražba
202411 ur
Nemčija, Meppen
Kontaktirajte prodajalca
2024 Maschio Gaspardo LEVANTE T 880 8R Hay Tedder - Obračalnik/ Zgrabljalnik: slika 1
2024 Maschio Gaspardo LEVANTE T 880 8R Hay Tedder - Obračalnik/ Zgrabljalnik: slika 2
2024 Maschio Gaspardo LEVANTE T 880 8R Hay Tedder - Obračalnik/ Zgrabljalnik: slika 3
2024 Maschio Gaspardo LEVANTE T 880 8R Hay Tedder - Obračalnik/ Zgrabljalnik: slika 4
2024 Maschio Gaspardo LEVANTE T 880 8R Hay Tedder - Obračalnik/ Zgrabljalnik: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2024 Maschio Gaspardo LEVANTE T 880 8R Hay Tedder

Obračalnik/ Zgrabljalnik
2024
Nemčija, Meppen
Objavljeno: 1dan
Dražba
2024
Nemčija, Meppen
Kontaktirajte prodajalca
Power Harrow LXG110 - Zemeljska freza: slika 1
Power Harrow LXG110 - Zemeljska freza: slika 2
Power Harrow LXG110 - Zemeljska freza: slika 3
Power Harrow LXG110 - Zemeljska freza: slika 4
Power Harrow LXG110 - Zemeljska freza: slika 5
Oglejte si vse fotografije (17)

Power Harrow LXG110

Zemeljska freza
Novo2024
Novo
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 1dan

1 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 1 161 USD
Novo2024
Novo
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca
Power Harrow LXG110 - Zemeljska freza: slika 1
Power Harrow LXG110 - Zemeljska freza: slika 2
Power Harrow LXG110 - Zemeljska freza: slika 3
Power Harrow LXG110 - Zemeljska freza: slika 4
Power Harrow LXG110 - Zemeljska freza: slika 5
Oglejte si vse fotografije (17)

Power Harrow LXG110

Zemeljska freza
Novo2024
Novo
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 1dan

1 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 1 161 USD
Novo2024
Novo
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca
Lövsug K-vagnen K-Sugen - Vrtna oprema: slika 1

Lövsug K-vagnen K-Sugen

Vrtna oprema
2024
Švedska, Kävlinge
Objavljeno: 2dan

2 107EUR

Dražba
  • ≈ 2 447 USD
2024
Švedska, Kävlinge
Kontaktirajte prodajalca
2024 Gran XL Ø50 vedmaskin - hydraulisk stokkebord - joystick - Kmetijski stroj: slika 1
2024 Gran XL Ø50 vedmaskin - hydraulisk stokkebord - joystick - Kmetijski stroj: slika 2
2024 Gran XL Ø50 vedmaskin - hydraulisk stokkebord - joystick - Kmetijski stroj: slika 3
2024 Gran XL Ø50 vedmaskin - hydraulisk stokkebord - joystick - Kmetijski stroj: slika 4
2024 Gran XL Ø50 vedmaskin - hydraulisk stokkebord - joystick - Kmetijski stroj: slika 5
Oglejte si vse fotografije (22)

2024 Gran XL Ø50 vedmaskin - hydraulisk stokkebord - joystick

Kmetijski stroj
2024
Norveška, Grålum
Objavljeno: 2dan
Dražba
2024
Norveška, Grålum
Kontaktirajte prodajalca
2024 Massey Ferguson 716V Combination Baler Wrapper - Balirka za okrogle bale, Ovijalnik za bale: slika 1
2024 Massey Ferguson 716V Combination Baler Wrapper - Balirka za okrogle bale, Ovijalnik za bale: slika 2

2024 Massey Ferguson 716V Combination Baler Wrapper

Balirka za okrogle bale, Ovijalnik za bale
2024
Nemčija, Meppen
Objavljeno: 4dan
Dražba
2024
Nemčija, Meppen
Kontaktirajte prodajalca
John Deere 8R 370 - Traktor: slika 1
John Deere 8R 370 - Traktor: slika 2
John Deere 8R 370 - Traktor: slika 3
John Deere 8R 370 - Traktor: slika 4
John Deere 8R 370 - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

John Deere 8R 370

Traktor
20241956 ur
Združeno Kraljestvo, Maltby
Objavljeno: 5danReferenčna številka 1RW8370DHPC226195

233 258EUR

Dražba
  • ≈ 270 924 USD
20241956 ur
Združeno Kraljestvo, Maltby
Kontaktirajte prodajalca
Nokian traktor vinterdekk sett med John deere felg kun brukt i 30 timer - Kmetijski stroj: slika 1
Nokian traktor vinterdekk sett med John deere felg kun brukt i 30 timer - Kmetijski stroj: slika 2
Nokian traktor vinterdekk sett med John deere felg kun brukt i 30 timer - Kmetijski stroj: slika 3
Nokian traktor vinterdekk sett med John deere felg kun brukt i 30 timer - Kmetijski stroj: slika 4
Nokian traktor vinterdekk sett med John deere felg kun brukt i 30 timer - Kmetijski stroj: slika 5
Oglejte si vse fotografije (21)

Nokian traktor vinterdekk sett med John deere felg kun brukt i 30 timer

Kmetijski stroj
2024
Norveška, Gjerdrum
Objavljeno: 5dan
Dražba
2024
Norveška, Gjerdrum
Kontaktirajte prodajalca
1 / 3
123
Stran 1 od 3

Cene za Kmetijski stroji

T1 new listing page - Kmetijski stroji
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij