Kmetijski stroji Dražba, 2004 Leto
Najdeni rezultati: 26
za leasing
18
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?

Betesputs / slaghack W Perfect KT-300
Kosilnica
2004
Švedska, Sandviken
Objavljeno: 12ura
1 798EUR
Dražba
- ≈ 2 089 USD
2004
Švedska, Sandviken
Kontaktirajte prodajalca

Traktor New Holland TN60DA med frontlastare
Traktor
2004
Švedska, Eksjö
Objavljeno: 12ura
35EUR
Dražba
- ≈ 40 USD
2004
Švedska, Eksjö
Kontaktirajte prodajalca

Traktor Valtra C90 vinterutrustad
Traktor
2004
Švedska, Köping
Objavljeno: 12ura
17EUR
Dražba
- ≈ 19 USD
2004
Švedska, Köping
Kontaktirajte prodajalca



Niemeyer HR67.5 DH
Obračalnik/ Zgrabljalnik
2004
Francija, Belmont-Tramonet
Objavljeno: 12ura Referenčna številka agora-414163
4 250EUR
Cena brez DDV
Dražba
- ≈ 4 939 USD
2004
Francija, Belmont-Tramonet
AGORASTORE
10
Kontaktirajte prodajalca
OGLASI


Reliable farm machinery from WekoAgro – delivery across Europe!
Backed by our farming expertise to ensure you get the best value and reliable performance





Oglejte si vse fotografije (28)
Redskabsbærer EGHOLM 2100 Redskabsbærer
Kmetijski stroj
200420 KM
Norveška, Herning
Objavljeno: 2dan
1 672EUR
Dražba
- ≈ 1 943 USD
200420 KM
Norveška, Herning

Retrade AS
14
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (18)
Præstbro LAR-1800
Oprema za obračalnike
2004
Danska, Albertslund
Objavljeno: 2dan
Dražba
2004
Danska, Albertslund





Oglejte si vse fotografije (6)
2004 Claas disco 3000Fc front slåmaskin
Kmetijski stroj
2004
Norveška, Rødberg
Objavljeno: 3dan
Dražba
2004
Norveška, Rødberg
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (20)
204S
Traktor
2004641 ur19 KM
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 4dan
1 750EUR
Cena brez DDV
Dražba
- ≈ 2 034 USD
2004641 ur19 KM
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca
OGLASI
Post your ads and let buyers choose you!
4 million buyers per month search for vehicles and machinery on Truck1.




2004 Dalen 278 B snøfres
Kmetijski stroj
2004
Norveška, Hallingby
Objavljeno: 4dan
Dražba
2004
Norveška, Hallingby
Kontaktirajte prodajalca

Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (20)
Ponsse Beaver
Kombajn
200423412 urNeto teža: 17100 kg
Litva, Vilnius
Objavljeno: 4dan
25 500EUR
Cena brez DDV
Dražba
- ≈ 29 639 USD
200423412 urNeto teža: 17100 kg
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (6)
2004 John Deere 6620 4WD Tractor
Traktor
2004
Španija, Ocaña
Objavljeno: 4dan
Dražba
2004
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (48)
Såsæt Kongskilde Demeter Multiseed 4000
Sejalni kombajn
2004
Norveška, -
Objavljeno: 7dan
1 605EUR
Dražba
- ≈ 1 865 USD
2004
Norveška, -

Retrade AS
14
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (11)
2004 JOHN DEERE 6220 FOUR WHEEL DRIVE FARM TRACTOR
Traktor
2004
Nizozemska
Objavljeno: 10dan
5 800EUR
Dražba
- ≈ 6 741 USD
2004
Nizozemska





Oglejte si vse fotografije (12)
2004 LINDNER GEOTRAC 83 FOUR WHEEL DRIVE FARM TRACTOR
Traktor
2004
Nizozemska
Objavljeno: 10dan
7 500EUR
Dražba
- ≈ 8 717 USD
2004
Nizozemska





Oglejte si vse fotografije (20)
DeLaval HB30C
Oprema za živino
2004
Litva, Vilnius
Objavljeno: 10dan
24 000EUR
Cena brez DDV
Dražba
- ≈ 27 895 USD
2004
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (20)
Challenger MT 865
Traktor goseničar
200413419 urNeto teža: 23500 kg556 KM
Litva, Vilnius
Objavljeno: 10dan
30 000EUR
Cena brez DDV
Dražba
- ≈ 34 869 USD
200413419 urNeto teža: 23500 kg556 KM
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (6)
2004 John Deere 832 Pull-Type Sprayer
Vlečna škropilnica
2004
Španija, Ocaña
Objavljeno: 10dan
Dražba
2004
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (14)
Fiona Astra FR 4
Sejalna oprema
2004
Danska, Albertslund
Objavljeno: 12dan
Dražba
2004
Danska, Albertslund





Oglejte si vse fotografije (50)
Gaspardo MTI 12 File
Sejalnica
2004
Švedska, Sturefors
Objavljeno: 1mes Referenčna številka 240223
7 500EUR
Dražba
- ≈ 8 717 USD
2004
Švedska, Sturefors
Kontaktirajte prodajalca
Stran 1 od 2
Bodite obveščeni: naročite se na nove oglasePrejmite najnovejše oglase, prilagojene vašim željam
Cene za Kmetijski stroji
| DeLaval HB30C | leto proizvodnje: 2004 | 24 000 EUR |
| Betesputs / slaghack W Perfect KT-300 | leto proizvodnje: 2004 | 1 798 EUR |
| 204S | leto proizvodnje: 2004, delovne ure: 641 ur, izhodna moč: 19 KM | 1 750 EUR |
| Såsæt Kongskilde Demeter Multiseed 4000 | leto proizvodnje: 2004 | 1 605 EUR |
| Betesputs Lagarde GN250 | leto proizvodnje: 2004 | 197 EUR |
| Gaspardo MTI 12 File | leto proizvodnje: 2004 | 7 500 EUR |
| Niemeyer HR67.5 DH | leto proizvodnje: 2004 | 4 250 EUR |
| 2004 JOHN DEERE 6220 FOUR WHEEL DRIVE FARM TRACTOR | leto proizvodnje: 2004 | 5 800 EUR |
| Challenger MT 865 | leto proizvodnje: 2004, delovne ure: 13419 ur, neto teža: 23500 kg, izhodna moč: 556 KM | 30 000 EUR |
| Ponsse Beaver | leto proizvodnje: 2004, delovne ure: 23412 ur, neto teža: 17100 kg | 25 500 EUR |
T1 new listing page - Kmetijski stroji

