Traktorji Dražba, 2004 Leto: novi in rabljeni Traktorji Dražba, 2004 Leto naprodaj - Truck1 Slovenija

Traktorji
Dražba, 2004 Leto

Najdeni rezultati: 13
za leasing
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
Dražba
2004
Traktor New Holland TM155 - Traktor: slika 1

Traktor New Holland TM155

Traktor
2004
Švedska, Enköping
Objavljeno: 3dan

18 534EUR

Dražba
  • ≈ 21 467 USD
2004
Švedska, Enköping
Kontaktirajte prodajalca
Vprašajte za vse razpoložljive slike

2004 JOHN DEERE 6220 FOUR WHEEL DRIVE FARM TRACTOR

Traktor
2004
Nizozemska
Objavljeno: 5dan

3 100EUR

Dražba
  • ≈ 3 590 USD
2004
Nizozemska
Vprašajte za vse razpoložljive slike

2004 LINDNER GEOTRAC 83 FOUR WHEEL DRIVE FARM TRACTOR

Traktor
2004
Nizozemska
Objavljeno: 5dan

2 600EUR

Dražba
  • ≈ 3 011 USD
2004
Nizozemska
Challenger MT 865 - Traktor goseničar: slika 1
Challenger MT 865 - Traktor goseničar: slika 2
Challenger MT 865 - Traktor goseničar: slika 3
Challenger MT 865 - Traktor goseničar: slika 4
Challenger MT 865 - Traktor goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Challenger MT 865

Traktor goseničar
200413419 urNeto teža: 23500 kg556 KM
Litva, Vilnius
Objavljeno: 5dan

30 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 34 749 USD
200413419 urNeto teža: 23500 kg556 KM
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
Vprašajte za vse razpoložljive slike

2004 FENDT 916 VARIO TMS ALL-WHEEL DRIVE AGRICULTURAL TRACTOR

Traktor
2004
Nizozemska, Oirschot
Objavljeno: 8dan

7 400EUR

Dražba
  • ≈ 8 571 USD
2004
Nizozemska, Oirschot
Vprašajte za vse razpoložljive slike

CATERPILLAR - 2004 - CHALLENGER MT765 - CRAWLER TRACTOR

Traktor goseničar
2004
Belgija, Oostkamp
Objavljeno: 8dan

5 000EUR

Dražba
  • ≈ 5 791 USD
2004
Belgija, Oostkamp
Vprašajte za vse razpoložljive slike

2004 FENDT 916 VARIO TMS ALL-WHEEL DRIVE AGRICULTURAL TRACTOR

Traktor
2004
Nizozemska, Oirschot
Objavljeno: 8dan

8 600EUR

Dražba
  • ≈ 9 961 USD
2004
Nizozemska, Oirschot
Vprašajte za vse razpoložljive slike

CASE - 2004 - MAGNUM 285 IH - ALL-WHEEL DRIVE FARM TRACTOR

Traktor
2004
Belgija, Oostkamp
Objavljeno: 8dan

4 000EUR

Dražba
  • ≈ 4 633 USD
2004
Belgija, Oostkamp
Traktor VALTRA 6550-4WD UOPLYST - Traktor: slika 1
Traktor VALTRA 6550-4WD UOPLYST - Traktor: slika 2
Traktor VALTRA 6550-4WD UOPLYST - Traktor: slika 3
Traktor VALTRA 6550-4WD UOPLYST - Traktor: slika 4
Traktor VALTRA 6550-4WD UOPLYST - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (49)

Traktor VALTRA 6550-4WD UOPLYST

Traktor
200412041 ur
Norveška, Thisted
Objavljeno: 10dan

8 695EUR

Dražba
  • ≈ 10 071 USD
200412041 ur
Norveška, Thisted
Kontaktirajte prodajalca
Vprašajte za vse razpoložljive slike

15 600EUR

Dražba
  • ≈ 18 069 USD
2004
Nizozemska
Vprašajte za vse razpoložljive slike

2004 NEW HOLLAND T8030 FOUR WHEEL DRIVE FARM TRACTOR

Traktor
2004
Nizozemska
Objavljeno: 16dan

5 000EUR

Dražba
  • ≈ 5 791 USD
2004
Nizozemska
2004 John Deere 7720 4WD Tractor - Traktor: slika 1
2004 John Deere 7720 4WD Tractor - Traktor: slika 2
2004 John Deere 7720 4WD Tractor - Traktor: slika 3
2004 John Deere 7720 4WD Tractor - Traktor: slika 4
2004 John Deere 7720 4WD Tractor - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2004 John Deere 7720 4WD Tractor

Traktor
200410386 ur
Španija, Ocaña
Objavljeno: 2mes
Dražba
200410386 ur
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
2004 Massey Ferguson 6485 4WD Tractor - Traktor: slika 1
2004 Massey Ferguson 6485 4WD Tractor - Traktor: slika 2
2004 Massey Ferguson 6485 4WD Tractor - Traktor: slika 3
2004 Massey Ferguson 6485 4WD Tractor - Traktor: slika 4
2004 Massey Ferguson 6485 4WD Tractor - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2004 Massey Ferguson 6485 4WD Tractor

Traktor
20049666 ur
Španija, Ocaña
Objavljeno: 2mes
Dražba
20049666 ur
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca

Cene za Traktorji

T1 new listing page - Traktorji
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij