Traktor Renault 651, 1983, 10850 EUR naprodaj na Truck1 Slovenija - ID: 10004016
Poišči RENAULTPojdi na oglase za RENAULT
Arhiviran oglas

Ta oglas je bil odstranjen iz naše baze podatkov. Vendar pa lahko pošljete obrazec "Iskano vozilo": Renault 651

Pošlji zahtevo "Iščem ..."
Odprite katalog
Oglas Traktor Renault 651 ni več na voljo, vendar smo našli podobne ponudbe (18)
Podobne ponudbe:
Traktor Renault 651 - Traktor: slika 1
Traktor Renault 651 - Traktor: slika 2
Traktor Renault 651 - Traktor: slika 3
Traktor Renault 651 - Traktor: slika 4
Traktor Renault 651 - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (13)

Traktor Renault 651

Traktor
Nizozemska, Bunde
Objavljeno: 4dan

4 950EUR

  • ≈ 5 706 USD
Nizozemska, Bunde
Kontaktirajte prodajalca
Renault 651 - Traktor: slika 1
Renault 651 - Traktor: slika 2
Renault 651 - Traktor: slika 3
Renault 651 - Traktor: slika 4
Renault 651 - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (9)

Renault 651

Traktor
6970 ur48 KM
Nemčija, Oyten
Vprašajte za ceno
6970 ur48 KM
Nemčija, Oyten
Kontaktirajte prodajalca
1983 Shibaura SE3040 4x4 - Traktor: slika 1
1983 Shibaura SE3040 4x4 - Traktor: slika 2
1983 Shibaura SE3040 4x4 - Traktor: slika 3
1983 Shibaura SE3040 4x4 - Traktor: slika 4
1983 Shibaura SE3040 4x4 - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (27)

1983 Shibaura SE3040 4x4

Traktor
1983
Norveška, Sandefjord
Objavljeno: 2mes Referenčna številka 8536

6 500EUR

  • ≈ 7 493 USD
1983
Norveška, Sandefjord
Kontaktirajte prodajalca
1983 John Deere 1140. WATCH THE VIDEO! - Traktor: slika 1
1983 John Deere 1140. WATCH THE VIDEO! - Traktor: slika 2
1983 John Deere 1140. WATCH THE VIDEO! - Traktor: slika 3
1983 John Deere 1140. WATCH THE VIDEO! - Traktor: slika 4
1983 John Deere 1140. WATCH THE VIDEO! - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (38)

1983 John Deere 1140. WATCH THE VIDEO!

Traktor
1983
Norveška, Rørvik

6 300EUR

  • ≈ 7 263 USD
1983
Norveška, Rørvik
Kontaktirajte prodajalca
Fiat 680 - Traktor: slika 1
Fiat 680 - Traktor: slika 2
Fiat 680 - Traktor: slika 3
Fiat 680 - Traktor: slika 4
Fiat 680 - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (10)

Fiat 680

Traktor
19837317 ur70 KM
Nizozemska, Callantsoog
Objavljeno: 29danReferenčna številka 02660
Vprašajte za ceno
19837317 ur70 KM
Nizozemska, Callantsoog
Kontaktirajte prodajalca
1983 Fiat 980DT 4x4. Repair Object - Traktor: slika 1
1983 Fiat 980DT 4x4. Repair Object - Traktor: slika 2
1983 Fiat 980DT 4x4. Repair Object - Traktor: slika 3
1983 Fiat 980DT 4x4. Repair Object - Traktor: slika 4
1983 Fiat 980DT 4x4. Repair Object - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (39)

1983 Fiat 980DT 4x4. Repair Object

Traktor
1983
Norveška, Meråker
Objavljeno: 2mes Referenčna številka 6290

9 300EUR

  • ≈ 10 721 USD
1983
Norveška, Meråker
Kontaktirajte prodajalca
Massey Ferguson 265 - Traktor: slika 1
Massey Ferguson 265 - Traktor: slika 2
Massey Ferguson 265 - Traktor: slika 3
Massey Ferguson 265 - Traktor: slika 4
Massey Ferguson 265 - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (11)

Massey Ferguson 265

Traktor
19836658 ur65 KM
Nizozemska, Callantsoog
Objavljeno: 21danReferenčna številka 02665
Vprašajte za ceno
19836658 ur65 KM
Nizozemska, Callantsoog
Kontaktirajte prodajalca
1983 Zetor 5011 S 4WD tractor - ONLY 1550 hours - Traktor: slika 1
1983 Zetor 5011 S 4WD tractor - ONLY 1550 hours - Traktor: slika 2
1983 Zetor 5011 S 4WD tractor - ONLY 1550 hours - Traktor: slika 3
1983 Zetor 5011 S 4WD tractor - ONLY 1550 hours - Traktor: slika 4
1983 Zetor 5011 S 4WD tractor - ONLY 1550 hours - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (17)

1983 Zetor 5011 S 4WD tractor - ONLY 1550 hours

Traktor
1983
Norveška, Terrak
Objavljeno: 1mes Referenčna številka 9252

9 300EUR

  • ≈ 10 721 USD
1983
Norveška, Terrak
Kontaktirajte prodajalca
Valmet 705 Turbo w/ forest shears and snow thrower 1983 - Traktor: slika 1
Valmet 705 Turbo w/ forest shears and snow thrower 1983 - Traktor: slika 2
Valmet 705 Turbo w/ forest shears and snow thrower 1983 - Traktor: slika 3
Valmet 705 Turbo w/ forest shears and snow thrower 1983 - Traktor: slika 4
Valmet 705 Turbo w/ forest shears and snow thrower 1983 - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (45)

19 800EUR

  • ≈ 22 827 USD
1983
Norveška, Sandnes
Kontaktirajte prodajalca
Vprašajte za vse razpoložljive slike

1983 DEUTZ-FAHR DX 110 ALL-WHEEL DRIVE FARM TRACTOR

Traktor
1983
Nizozemska, Stroobos
Objavljeno: 6ura

2 500EUR

Dražba
  • ≈ 2 882 USD
1983
Nizozemska, Stroobos
Vprašajte za vse razpoložljive slike

1983 FORD TW-15 FARM TRACTOR WITH FOUR-WHEEL DRIVE

Traktor
1983
Nemčija, Sanden
Objavljeno: 8dan

3 200EUR

Dražba
  • ≈ 3 689 USD
1983
Nemčija, Sanden
1983 Fiat 680 DT w/ front loader and winch. 3166 hours! - Traktor: slika 1
1983 Fiat 680 DT w/ front loader and winch. 3166 hours! - Traktor: slika 2
1983 Fiat 680 DT w/ front loader and winch. 3166 hours! - Traktor: slika 3
1983 Fiat 680 DT w/ front loader and winch. 3166 hours! - Traktor: slika 4
1983 Fiat 680 DT w/ front loader and winch. 3166 hours! - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

1983 Fiat 680 DT w/ front loader and winch. 3166 hours!

Traktor
1983
Norveška, Vegårshei
Objavljeno: 1mes Referenčna številka 9577

20 800EUR

  • ≈ 23 979 USD
1983
Norveška, Vegårshei
Kontaktirajte prodajalca
Vprašajte za vse razpoložljive slike

1983 FENDT FAVORIT 610LSA TURBOMATIK ALL-WHEEL DRIVE FARM TRACTOR

Traktor
1983
Nizozemska, Boven-Leeuwen
Objavljeno: 8dan

7 000EUR

Dražba
  • ≈ 8 070 USD
1983
Nizozemska, Boven-Leeuwen
MASSEY FERGUSON 274S - Traktor: slika 1
MASSEY FERGUSON 274S - Traktor: slika 2
MASSEY FERGUSON 274S - Traktor: slika 3
MASSEY FERGUSON 274S - Traktor: slika 4
MASSEY FERGUSON 274S - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (16)

MASSEY FERGUSON 274S

Traktor
198310370 ur
Avstrija, Deutsch Goritz
Objavljeno: 1mes Referenčna številka 20609
Vprašajte za ceno
198310370 ur
Avstrija, Deutsch Goritz
Kontaktirajte prodajalca
Chtz T-16MG - Traktor: slika 1
Chtz T-16MG - Traktor: slika 2
Chtz T-16MG - Traktor: slika 3
Chtz T-16MG - Traktor: slika 4
Chtz T-16MG - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Chtz T-16MG

Traktor
1983Neto teža: 1810 kg25 KM
Litva, Vilnius
Objavljeno: 11dan

1 700EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 1 959 USD
1983Neto teža: 1810 kg25 KM
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
Valmet 505 Tractor and forestry trailer - Traktor, Gozdarska prikolica: slika 1
Valmet 505 Tractor and forestry trailer - Traktor, Gozdarska prikolica: slika 2
Valmet 505 Tractor and forestry trailer - Traktor, Gozdarska prikolica: slika 3
Valmet 505 Tractor and forestry trailer - Traktor, Gozdarska prikolica: slika 4
Valmet 505 Tractor and forestry trailer - Traktor, Gozdarska prikolica: slika 5
Oglejte si vse fotografije (15)

Valmet 505 Tractor and forestry trailer

Traktor, Gozdarska prikolica
1983
Finska, Hankasalmi

9 900EUR

  • ≈ 11 413 USD
1983
Finska, Hankasalmi
Kontaktirajte prodajalca
Case IH 1490 Dismantled. Only specific spare parts  - Traktor: slika 1

Case IH 1490 Dismantled. Only specific spare parts

Traktor
1983
Švedska, Linköping
Vprašajte za ceno
1983
Švedska, Linköping
Kontaktirajte prodajalca
Renault 461S - Traktor: slika 1
Renault 461S - Traktor: slika 2
Renault 461S - Traktor: slika 3
Renault 461S - Traktor: slika 4
Renault 461S - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (7)

Renault 461S

Traktor
Nizozemska, Klimmen
Objavljeno: 25dan
Vprašajte za ceno
Nizozemska, Klimmen
Kontaktirajte prodajalca

Traktor Renault 651

Poglej podobne
Hmm, zdi se, da je izdelek prodan
Traktor Renault 651: slika 1

Poiščite nove ponudbe v katalogu

Odprite katalog
zoom in
Traktor Renault 651: slika 1
See what's in stock now
PRODANO

10 850EUR

  • ≈ 12 508 USD

17 Julij 2025

Ta oglas je shranjen v arhivu za referenco (specifikacije, običajna cena). Na spletnem mestu ni zastarelih oglasov — vse aktivne možnosti najdete spodaj.

Znamka

Leto proizvodnje

1983
Tehnični pregled

Next: 11,2026
Delovne ure

3260 ur
Najvišja hitrost

30 km/h
Lokacija

Nemčija, Auf dem Pfahl 4, 77974 Meißenheim-Kürzell, Germany
Motor/pogon
izhodna moč

65 KM
Šasija/vzmetenje
sprednje pnevmatike

7.50-16
zadnje pnevmatike

16.9R30
Oprema
oprema

čelni nakladalec

Ta ponudba je samo informativne narave. Prosimo, potrdite podrobnosti neposredno pri prodajalcu.

PRODANO

10 850EUR

  • ≈ 12 508 USD

17 Julij 2025

Ta ponudba je samo informativne narave. Prosimo, potrdite podrobnosti neposredno pri prodajalcu.

S klikom na katero koli povezavo na tej strani potrjujete vaše soglasje in dovoljenje za obdelavo vaših osebnih podatkov, vključno z uporabo piškotkov in drugih tehnologij za sledenje. Namen tega je izboljšati in prilagoditi vaše izkušnje na tej spletni strani, drugih naših straneh in straneh oglaševalcev tretjih oseb, ki sodelujejo z nami. Naše partnerske družbe lahko tudi shranijo datoteke piškotkov na vašem napravi ali uporabljajo podobne tehnologije za zbiranje in obdelavo osebnih podatkov. Preberite več o tem, kako obdelujemo vaše osebne podatke.
t1 old test archive
t1 test archive - Agricultural machinery
t1 test archive - Agrom Agrartechnik GmbH