Traktorji Dražba, menjalnik: ročni: novi in rabljeni Traktorji Dražba, menjalnik: ročni naprodaj - Truck1 Slovenija

Traktorji
Dražba, menjalnik: ročni

Najdeni rezultati: 30
za leasing
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
1 / 2
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
Dražba
Ročni
New Holland 5640 2WD Tractor - Traktor: slika 1
New Holland 5640 2WD Tractor - Traktor: slika 2
New Holland 5640 2WD Tractor - Traktor: slika 3
New Holland 5640 2WD Tractor - Traktor: slika 4
New Holland 5640 2WD Tractor - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

New Holland 5640 2WD Tractor

Traktor
8106 ur
Španija, Ocaña
Objavljeno: 2dan
Dražba
8106 ur
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
Deutz-Fahr Agroprima 6.16 4WD Tractor - Traktor: slika 1
Deutz-Fahr Agroprima 6.16 4WD Tractor - Traktor: slika 2
Deutz-Fahr Agroprima 6.16 4WD Tractor - Traktor: slika 3
Deutz-Fahr Agroprima 6.16 4WD Tractor - Traktor: slika 4
Deutz-Fahr Agroprima 6.16 4WD Tractor - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

Deutz-Fahr Agroprima 6.16 4WD Tractor

Traktor
860 ur
Španija, Ocaña
Objavljeno: 2dan
Dražba
860 ur
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
Traktor Massey Ferguson 175 - Traktor: slika 1
Traktor Massey Ferguson 175 - Traktor: slika 2
Traktor Massey Ferguson 175 - Traktor: slika 3
Traktor Massey Ferguson 175 - Traktor: slika 4
Traktor Massey Ferguson 175 - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (13)

Traktor Massey Ferguson 175

Traktor
66 KM
Norveška, Grong
Objavljeno: 2dan

308EUR

Dražba
  • ≈ 357 USD
66 KM
Norveška, Grong
Kontaktirajte prodajalca
Traktor Massey Ferguson MF 165 - Traktor: slika 1
Traktor Massey Ferguson MF 165 - Traktor: slika 2
Traktor Massey Ferguson MF 165 - Traktor: slika 3
Traktor Massey Ferguson MF 165 - Traktor: slika 4
Traktor Massey Ferguson MF 165 - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Traktor Massey Ferguson MF 165

Traktor
Norveška, Grong
Objavljeno: 2dan

334EUR

Dražba
  • ≈ 388 USD
Norveška, Grong
Kontaktirajte prodajalca
Traktor Massey Ferguson 35 X - Traktor: slika 1
Traktor Massey Ferguson 35 X - Traktor: slika 2
Traktor Massey Ferguson 35 X - Traktor: slika 3
Traktor Massey Ferguson 35 X - Traktor: slika 4
Traktor Massey Ferguson 35 X - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (14)

Traktor Massey Ferguson 35 X

Traktor
41 KM
Norveška, Grong
Objavljeno: 2dan

1 512EUR

Dražba
  • ≈ 1 757 USD
41 KM
Norveška, Grong
Kontaktirajte prodajalca
Traktor IH 955 - Traktor: slika 1
Traktor IH 955 - Traktor: slika 2
Traktor IH 955 - Traktor: slika 3
Traktor IH 955 - Traktor: slika 4
Traktor IH 955 - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (28)

Traktor IH 955

Traktor
90 KM
Norveška, Grong
Objavljeno: 2dan

1 110EUR

Dražba
  • ≈ 1 290 USD
90 KM
Norveška, Grong
Kontaktirajte prodajalca
Kubota M9540H-R 4WD Tractor - Traktor: slika 1
Kubota M9540H-R 4WD Tractor - Traktor: slika 2
Kubota M9540H-R 4WD Tractor - Traktor: slika 3
Kubota M9540H-R 4WD Tractor - Traktor: slika 4
Kubota M9540H-R 4WD Tractor - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

Kubota M9540H-R 4WD Tractor

Traktor
1985 ur
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 2dan
Dražba
1985 ur
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca
Ford 4600 2WD Tractor - Traktor: slika 1
Ford 4600 2WD Tractor - Traktor: slika 2
Ford 4600 2WD Tractor - Traktor: slika 3
Ford 4600 2WD Tractor - Traktor: slika 4
Ford 4600 2WD Tractor - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

Ford 4600 2WD Tractor

Traktor
262 ur
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 2dan
Dražba
262 ur
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca
Traktor Ford 8200 - Traktor: slika 1
Traktor Ford 8200 - Traktor: slika 2
Traktor Ford 8200 - Traktor: slika 3
Traktor Ford 8200 - Traktor: slika 4
Traktor Ford 8200 - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Traktor Ford 8200

Traktor
6117 ur110 KM
Norveška, -
Objavljeno: 3dan

2 809EUR

Dražba
  • ≈ 3 264 USD
6117 ur110 KM
Norveška, -
Kontaktirajte prodajalca
Deutz-Fahr AGROTRON 90 - Traktor: slika 1
Deutz-Fahr AGROTRON 90 - Traktor: slika 2
Deutz-Fahr AGROTRON 90 - Traktor: slika 3
Deutz-Fahr AGROTRON 90 - Traktor: slika 4
Deutz-Fahr AGROTRON 90 - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (7)

Deutz-Fahr AGROTRON 90

Traktor
20006512 ur120 KM
Litva, Vilnius
Objavljeno: 3dan

11 250EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 13 076 USD
20006512 ur120 KM
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
Belarus MTZ 1025 - Traktor: slika 1
Belarus MTZ 1025 - Traktor: slika 2
Belarus MTZ 1025 - Traktor: slika 3
Belarus MTZ 1025 - Traktor: slika 4
Belarus MTZ 1025 - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Belarus MTZ 1025

Traktor
19988295 urNeto teža: 4115 kg105 KM
Litva, Vilnius
Objavljeno: 4dan

6 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 6 973 USD
19988295 urNeto teža: 4115 kg105 KM
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
1996 Deutz-Fahr Agrotron 620 S 4WD Tractor - Traktor: slika 1
1996 Deutz-Fahr Agrotron 620 S 4WD Tractor - Traktor: slika 2
1996 Deutz-Fahr Agrotron 620 S 4WD Tractor - Traktor: slika 3
1996 Deutz-Fahr Agrotron 620 S 4WD Tractor - Traktor: slika 4
1996 Deutz-Fahr Agrotron 620 S 4WD Tractor - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

1996 Deutz-Fahr Agrotron 620 S 4WD Tractor

Traktor
1996
Nemčija, Meppen
Objavljeno: 5dan
Dražba
1996
Nemčija, Meppen
Kontaktirajte prodajalca
Claas ERGOS 456 - Traktor: slika 1
Claas ERGOS 456 - Traktor: slika 2
Claas ERGOS 456 - Traktor: slika 3
Claas ERGOS 456 - Traktor: slika 4
Claas ERGOS 456 - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (7)

Claas ERGOS 456

Traktor
11260 ur100 KM
Francija, Guérande
Objavljeno: 8danReferenčna številka agora-432585

9 990EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 11 611 USD
11260 ur100 KM
Francija, Guérande
Kontaktirajte prodajalca
IH 955 - Traktor: slika 1
IH 955 - Traktor: slika 2
IH 955 - Traktor: slika 3
IH 955 - Traktor: slika 4
IH 955 - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (33)

IH 955

Traktor
19794495 ur
Danska, Albertslund
Objavljeno: 9dan
Dražba
19794495 ur
Danska, Albertslund
Massey Ferguson 699 - Traktor: slika 1
Massey Ferguson 699 - Traktor: slika 2
Massey Ferguson 699 - Traktor: slika 3
Massey Ferguson 699 - Traktor: slika 4
Massey Ferguson 699 - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (22)

Massey Ferguson 699

Traktor
196414466 ur
Danska, Albertslund
Objavljeno: 9dan
Dražba
196414466 ur
Danska, Albertslund
JCB 2CX - Traktor: slika 1
JCB 2CX - Traktor: slika 2
JCB 2CX - Traktor: slika 3
JCB 2CX - Traktor: slika 4
JCB 2CX - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

JCB 2CX

Traktor
2007
Združeno Kraljestvo, -
Objavljeno: 10danReferenčna številka NK07HRE
Dražba
2007
Združeno Kraljestvo, -
Kontaktirajte prodajalca
XTZ T-150K - Traktor: slika 1
XTZ T-150K - Traktor: slika 2
XTZ T-150K - Traktor: slika 3
XTZ T-150K - Traktor: slika 4
XTZ T-150K - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (14)

XTZ T-150K

Traktor
1988857 ur165 KM
Litva, Vilnius
Objavljeno: 11dan

2 200EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 2 557 USD
1988857 ur165 KM
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
2021 VST Fieldtrac 224D 4WD Utility Tractor - Mini traktor: slika 1
2021 VST Fieldtrac 224D 4WD Utility Tractor - Mini traktor: slika 2
2021 VST Fieldtrac 224D 4WD Utility Tractor - Mini traktor: slika 3
2021 VST Fieldtrac 224D 4WD Utility Tractor - Mini traktor: slika 4
2021 VST Fieldtrac 224D 4WD Utility Tractor - Mini traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2021 VST Fieldtrac 224D 4WD Utility Tractor

Mini traktor
2021231 ur
Španija, Ocaña
Objavljeno: 14dan
Dražba
2021231 ur
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
Kubota LA301-F - Mini traktor: slika 1
Kubota LA301-F - Mini traktor: slika 2
Kubota LA301-F - Mini traktor: slika 3
Kubota LA301-F - Mini traktor: slika 4
Kubota LA301-F - Mini traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

Kubota LA301-F

Mini traktor
Francija, Bagnolet
Objavljeno: 24danReferenčna številka agora-431074

1 250EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 1 452 USD
Francija, Bagnolet
Kontaktirajte prodajalca
Fiat 18 La Piccola - Traktor: slika 1
Fiat 18 La Piccola - Traktor: slika 2
Fiat 18 La Piccola - Traktor: slika 3
Fiat 18 La Piccola - Traktor: slika 4
Fiat 18 La Piccola - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (36)

Fiat 18 La Piccola

Traktor
1957
Danska, Albertslund
Objavljeno: 26dan
Dražba
1957
Danska, Albertslund
1 / 2
12
Stran 1 od 2

Traktorji: pregled trga

Vodilni proizvajalci

DEUTZ, FORD, KUBOTA, MASSEY FERGUSON, NEW HOLLAND

Glavne lokacije za nakup

Danska (Ponudbe: 11), Norveška (Ponudbe: 5), Litva (Ponudbe: 3), Združeno Kraljestvo (Ponudbe: 3), Španija (Ponudbe: 3)

Tehnične specifikacije

Delovne ure, ur231–14 466
Izhodna moč, KM30–165
Najvišja hitrost, km/h21–40
Neto teža, kg4 115–4 115
Delovna širina, mm1 900–2 200
Cena, EUR308–11 250
Leto1957–2021

Cene za Traktorji

T1 new listing page - Traktorji
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij