Kmetijski stroji SMITHCO Dražba, 2015 Leto: novi in rabljeni Kmetijski stroji SMITHCO Dražba, 2015 Leto naprodaj - Truck1 Slovenija

Kmetijski stroji SMITHCO
Dražba, 2015 Leto

Najdeni rezultati: 0
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Noben oglas ne ustreza vašim kriterijem. Poskusite prilagoditi filtre.
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
SMITHCO
Dražba
2015

Podobne ponudbe

Schäffer 2028-2 HOFLADER - Zgibni nakladalnik: slika 1
Schäffer 2028-2 HOFLADER - Zgibni nakladalnik: slika 2
Schäffer 2028-2 HOFLADER - Zgibni nakladalnik: slika 3
Schäffer 2028-2 HOFLADER - Zgibni nakladalnik: slika 4
Schäffer 2028-2 HOFLADER - Zgibni nakladalnik: slika 2
Schäffer 2028-2 HOFLADER - Zgibni nakladalnik: slika 3

Schäffer 2028-2 HOFLADER

Zgibni nakladalnik
Novo24 KM
Novo
Nemčija, Gottenheim
Objavljeno: 48min Referenčna številka 70070-MXSC101-2080-003/0002
Vprašajte za ceno
Novo24 KM
Novo
Nemčija, Gottenheim
Kontaktirajte prodajalca
VALMET 702 - Traktor: slika 1
VALMET 702 - Traktor: slika 2
VALMET 702 - Traktor: slika 3
VALMET 702 - Traktor: slika 4
VALMET 702 - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

VALMET 702

Traktor
19778782 ur
Finska, Nousiainen
Objavljeno: 58min

6 200EUR

  • ≈ 7 206 USD
19778782 ur
Finska, Nousiainen
Kontaktirajte prodajalca
Claas Xerion 3800 Trac VC - Traktor: slika 1
Claas Xerion 3800 Trac VC - Traktor: slika 2
Claas Xerion 3800 Trac VC - Traktor: slika 3
Claas Xerion 3800 Trac VC - Traktor: slika 4
Claas Xerion 3800 Trac VC - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Claas Xerion 3800 Trac VC

Traktor
201012556 ur379 KM
Nizozemska, Drachten
Objavljeno: 1ura Referenčna številka UM0002868
Vprašajte za ceno
201012556 ur379 KM
Nizozemska, Drachten
Kontaktirajte prodajalca
John Deere 7250R MOTOR ÜBERHOLT - Traktor: slika 1
John Deere 7250R MOTOR ÜBERHOLT - Traktor: slika 2
John Deere 7250R MOTOR ÜBERHOLT - Traktor: slika 3
John Deere 7250R MOTOR ÜBERHOLT - Traktor: slika 4
John Deere 7250R MOTOR ÜBERHOLT - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (22)
John Deere 7250R MOTOR ÜBERHOLT - Traktor: slika 2
John Deere 7250R MOTOR ÜBERHOLT - Traktor: slika 3

John Deere 7250R MOTOR ÜBERHOLT

Traktor
20153904 ur250 KM
Nemčija, Altenweddingen
Objavljeno: 2ura Referenčna številka 8611

85 000EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 98 797 USD
20153904 ur250 KM
Nemčija, Altenweddingen
Kontaktirajte prodajalca
Fendt 728 gen7 profi plus - Traktor: slika 1
Fendt 728 gen7 profi plus - Traktor: slika 2
Fendt 728 gen7 profi plus - Traktor: slika 3
Fendt 728 gen7 profi plus - Traktor: slika 4
Fendt 728 gen7 profi plus - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (23)

Fendt 728 gen7 profi plus

Traktor
20241947 ur226 KM
Nemčija, Düngstrup
Objavljeno: 7ura Referenčna številka 46618-XCZB8PE

209 884EUR

  • ≈ 243 952 USD
20241947 ur226 KM
Nemčija, Düngstrup
Kontaktirajte prodajalca
Joskin cargo-lift cargo-lift cl6500 - Kmetijska kiper prikolica/ Demper: slika 1
Joskin cargo-lift cargo-lift cl6500 - Kmetijska kiper prikolica/ Demper: slika 2
Joskin cargo-lift cargo-lift cl6500 - Kmetijska kiper prikolica/ Demper: slika 3
Joskin cargo-lift cargo-lift cl6500 - Kmetijska kiper prikolica/ Demper: slika 4
Joskin cargo-lift cargo-lift cl6500 - Kmetijska kiper prikolica/ Demper: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

Joskin cargo-lift cargo-lift cl6500

Kmetijska kiper prikolica/ Demper
2026
Nemčija, Hejnsvig
Objavljeno: 7ura Referenčna številka 46618-3SP3P1L

97 022EUR

  • ≈ 112 770 USD
2026
Nemčija, Hejnsvig
Kontaktirajte prodajalca
Case-IH 9230 mit sw+ sww+ sonnenblumen-sw - Kombajn harvester: slika 1
Case-IH 9230 mit sw+ sww+ sonnenblumen-sw - Kombajn harvester: slika 2
Case-IH 9230 mit sw+ sww+ sonnenblumen-sw - Kombajn harvester: slika 3

Case-IH 9230 mit sw+ sww+ sonnenblumen-sw

Kombajn harvester
20142295 ur395 KM
Nemčija, County of Rietberg
Objavljeno: 7ura Referenčna številka 46618-NYNXITL

114 900EUR

  • ≈ 133 550 USD
20142295 ur395 KM
Nemčija, County of Rietberg
Kontaktirajte prodajalca
CLAAS axion 870 cmatic cebis - Traktor: slika 1
CLAAS axion 870 cmatic cebis - Traktor: slika 2
CLAAS axion 870 cmatic cebis - Traktor: slika 3
CLAAS axion 870 cmatic cebis - Traktor: slika 4
CLAAS axion 870 cmatic cebis - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (10)

CLAAS axion 870 cmatic cebis

Traktor
2023895 ur209 KM
Nemčija, Oppin
Objavljeno: 9ura Referenčna številka 46618-CRZIZ4U

169 000EUR

  • ≈ 196 432 USD
2023895 ur209 KM
Nemčija, Oppin
Kontaktirajte prodajalca
Massey Ferguson 3065 - Traktor: slika 1
Massey Ferguson 3065 - Traktor: slika 2
Massey Ferguson 3065 - Traktor: slika 3
Massey Ferguson 3065 - Traktor: slika 4
Massey Ferguson 3065 - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

Massey Ferguson 3065

Traktor
19908413 ur
Nemčija, Pfreimd
Objavljeno: 9ura Referenčna številka 46618-BEAZFWI

27 500EUR

  • ≈ 31 963 USD
19908413 ur
Nemčija, Pfreimd
Kontaktirajte prodajalca
Vprašajte za vse razpoložljive slike

CLAAS rollant 255 rc

Balirka za kvadratne bale
2007
Nemčija, Zell an der Pram
Objavljeno: 9ura Referenčna številka 46618-RCX3CEI

19 500EUR

  • ≈ 22 665 USD
2007
Nemčija, Zell an der Pram
Kontaktirajte prodajalca
John Deere 5115gv stufe v - Traktor: slika 1

John Deere 5115gv stufe v

Traktor
2023399 ur87 KM
Nemčija, Niederkirchen bei Deidesheim
Objavljeno: 9ura Referenčna številka 46618-B1LSGJ4

77 500EUR

  • ≈ 90 079 USD
2023399 ur87 KM
Nemčija, Niederkirchen bei Deidesheim
Kontaktirajte prodajalca
John Deere 6r 150 - Traktor: slika 1
John Deere 6r 150 - Traktor: slika 2
John Deere 6r 150 - Traktor: slika 3
John Deere 6r 150 - Traktor: slika 4

John Deere 6r 150

Traktor
2022920 ur112 KM
Nemčija, Oberndorf
Objavljeno: 9ura Referenčna številka 46618-IYV18HX

129 500EUR

  • ≈ 150 520 USD
2022920 ur112 KM
Nemčija, Oberndorf
Kontaktirajte prodajalca
JCB fastrac 8250 - Traktor: slika 1
JCB fastrac 8250 - Traktor: slika 2
JCB fastrac 8250 - Traktor: slika 3
JCB fastrac 8250 - Traktor: slika 4
JCB fastrac 8250 - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (13)

JCB fastrac 8250

Traktor
20075040 ur194 KM
Nemčija, Pfeffenhausen
Objavljeno: 9ura Referenčna številka 46618-HIUIXIL

96 000EUR

  • ≈ 111 582 USD
20075040 ur194 KM
Nemčija, Pfeffenhausen
Kontaktirajte prodajalca
John Deere 6155R - Traktor: slika 1
John Deere 6155R - Traktor: slika 2
John Deere 6155R - Traktor: slika 3
John Deere 6155R - Traktor: slika 4
John Deere 6155R - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (19)

John Deere 6155R

Traktor
20203625 ur151 KM
Nemčija, -
Objavljeno: 9ura Referenčna številka 46618-8PWFWLF

124 916EUR

  • ≈ 145 192 USD
20203625 ur151 KM
Nemčija, -
Kontaktirajte prodajalca
Massey Ferguson 7618 dyna-vt - Traktor: slika 1
Massey Ferguson 7618 dyna-vt - Traktor: slika 2
Massey Ferguson 7618 dyna-vt - Traktor: slika 3
Massey Ferguson 7618 dyna-vt - Traktor: slika 4
Massey Ferguson 7618 dyna-vt - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (40)

Massey Ferguson 7618 dyna-vt

Traktor
20155774 ur130 KM
Nemčija, Itterbeck
Objavljeno: 9ura Referenčna številka 46618-8WBIIJR

59 989EUR

  • ≈ 69 726 USD
20155774 ur130 KM
Nemčija, Itterbeck
Kontaktirajte prodajalca
Reisch rutdk-140.513 - Kmetijska kiper prikolica/ Demper: slika 1
Reisch rutdk-140.513 - Kmetijska kiper prikolica/ Demper: slika 2
Reisch rutdk-140.513 - Kmetijska kiper prikolica/ Demper: slika 3
Reisch rutdk-140.513 - Kmetijska kiper prikolica/ Demper: slika 4
Reisch rutdk-140.513 - Kmetijska kiper prikolica/ Demper: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

Reisch rutdk-140.513

Kmetijska kiper prikolica/ Demper
2023
Nemčija, Brual
Objavljeno: 9ura Referenčna številka 46618-BZRKSRT

28 000EUR

  • ≈ 32 544 USD
2023
Nemčija, Brual
Kontaktirajte prodajalca
Fendt 726 gebr. allradschleppe - Traktor: slika 1
Fendt 726 gebr. allradschleppe - Traktor: slika 2
Fendt 726 gebr. allradschleppe - Traktor: slika 3
Fendt 726 gebr. allradschleppe - Traktor: slika 4
Fendt 726 gebr. allradschleppe - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (10)

Fendt 726 gebr. allradschleppe

Traktor
2024563 ur194 KM
Nemčija, Karlsruhe
Objavljeno: 9ura Referenčna številka 46618-XQIWPXA

237 000EUR

  • ≈ 275 469 USD
2024563 ur194 KM
Nemčija, Karlsruhe
Kontaktirajte prodajalca
John Deere f440 m - Balirka za kvadratne bale: slika 1
John Deere f440 m - Balirka za kvadratne bale: slika 2
John Deere f440 m - Balirka za kvadratne bale: slika 3
John Deere f440 m - Balirka za kvadratne bale: slika 4
John Deere f440 m - Balirka za kvadratne bale: slika 5
Oglejte si vse fotografije (15)

John Deere f440 m

Balirka za kvadratne bale
2014
Nemčija, Bodenmais
Objavljeno: 9ura Referenčna številka 46618-UEHVBN5

25 500EUR

  • ≈ 29 639 USD
2014
Nemčija, Bodenmais
Kontaktirajte prodajalca
New Holland bb 9070 / bb9070 - Balirka za kvadratne bale: slika 1
New Holland bb 9070 / bb9070 - Balirka za kvadratne bale: slika 2
New Holland bb 9070 / bb9070 - Balirka za kvadratne bale: slika 3
New Holland bb 9070 / bb9070 - Balirka za kvadratne bale: slika 4
New Holland bb 9070 / bb9070 - Balirka za kvadratne bale: slika 5
Oglejte si vse fotografije (29)

New Holland bb 9070 / bb9070

Balirka za kvadratne bale
2012
Nemčija, Altenberge
Objavljeno: 9ura Referenčna številka 46618-RBGDS49

43 612EUR

  • ≈ 50 691 USD
2012
Nemčija, Altenberge
Kontaktirajte prodajalca
Krampe hp 20 - Kmetijska kiper prikolica/ Demper: slika 1
Krampe hp 20 - Kmetijska kiper prikolica/ Demper: slika 2
Krampe hp 20 - Kmetijska kiper prikolica/ Demper: slika 3
Krampe hp 20 - Kmetijska kiper prikolica/ Demper: slika 4
Krampe hp 20 - Kmetijska kiper prikolica/ Demper: slika 5
Oglejte si vse fotografije (23)

Krampe hp 20

Kmetijska kiper prikolica/ Demper
2014
Nemčija, Salsitz
Objavljeno: 9ura Referenčna številka 46618-CAKXHEV

29 000EUR

  • ≈ 33 707 USD
2014
Nemčija, Salsitz
Kontaktirajte prodajalca
T1 new listing page - Kmetijski stroji SMITHCO
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij