Kmetijski stroji ROPA Dražba iz Nemčija: novi in rabljeni Kmetijski stroji ROPA Dražba iz Nemčija naprodaj - Truck1 Slovenija

Kmetijski stroji ROPA iz Nemčija
Dražba

Najdeni rezultati: 1
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
ROPA
Nemčija
Dražba
2016 Ropa Tiger 5C - Kombajn harvester: slika 1
2016 Ropa Tiger 5C - Kombajn harvester: slika 2
2016 Ropa Tiger 5C - Kombajn harvester: slika 3
2016 Ropa Tiger 5C - Kombajn harvester: slika 4
2016 Ropa Tiger 5C - Kombajn harvester: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

2016 Ropa Tiger 5C

Kombajn harvester
201679000 km
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 1mes Referenčna številka 200309856
Dražba
201679000 km
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
T1 new listing page - Kmetijski stroji ROPA iz Nemčija
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij