Kmetijski stroji CLAAS Variant 365 RC Dražba: novi in rabljeni Kmetijski stroji CLAAS Variant 365 RC Dražba naprodaj - Truck1 Slovenija

Kmetijski stroji CLAAS Variant 365 RC
Dražba

Najdeni rezultati: 0
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Noben oglas ne ustreza vašim kriterijem. Poskusite prilagoditi filtre.
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
CLAAS
Variant 365 RC
Dražba

Podobne ponudbe

CLAAS Volto 1320 T - Obračalnik/ Zgrabljalnik: slika 1
CLAAS Volto 1320 T - Obračalnik/ Zgrabljalnik: slika 2
CLAAS Volto 1320 T - Obračalnik/ Zgrabljalnik: slika 3
CLAAS Volto 1320 T - Obračalnik/ Zgrabljalnik: slika 4
CLAAS Volto 1320 T - Obračalnik/ Zgrabljalnik: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

CLAAS Volto 1320 T

Obračalnik/ Zgrabljalnik
2010
Nemčija, Münsingen
Objavljeno: 2ura Referenčna številka Mü10597

7 900EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 9 158 USD
2010
Nemčija, Münsingen
Kontaktirajte prodajalca
2023 Claas Axion 800Cis 4WD Tractor - Traktor: slika 1
2023 Claas Axion 800Cis 4WD Tractor - Traktor: slika 2
2023 Claas Axion 800Cis 4WD Tractor - Traktor: slika 3
2023 Claas Axion 800Cis 4WD Tractor - Traktor: slika 4
2023 Claas Axion 800Cis 4WD Tractor - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2023 Claas Axion 800Cis 4WD Tractor

Traktor
2023385 ur
Nemčija, Meppen
Objavljeno: 4ura
Dražba
2023385 ur
Nemčija, Meppen
Kontaktirajte prodajalca
2004 Claas disco 3000Fc front slåmaskin - Kmetijski stroj: slika 1
2004 Claas disco 3000Fc front slåmaskin - Kmetijski stroj: slika 2
2004 Claas disco 3000Fc front slåmaskin - Kmetijski stroj: slika 3
2004 Claas disco 3000Fc front slåmaskin - Kmetijski stroj: slika 4
2004 Claas disco 3000Fc front slåmaskin - Kmetijski stroj: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2004 Claas disco 3000Fc front slåmaskin

Kmetijski stroj
2004
Norveška, Rødberg
Objavljeno: 7ura
Dražba
2004
Norveška, Rødberg
Kontaktirajte prodajalca
CLAAS AXION 930 - Traktor: slika 1
CLAAS AXION 930 - Traktor: slika 2
CLAAS AXION 930 - Traktor: slika 3
CLAAS AXION 930 - Traktor: slika 4
CLAAS AXION 930 - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

CLAAS AXION 930

Traktor
201410207 ur
Poljska, Wola
Objavljeno: 10ura Referenčna številka 19651

41 576,58EUR

  • ≈ 48 197,80 USD
201410207 ur
Poljska, Wola
Kontaktirajte prodajalca
CLAAS ROLLANT 455 - Balirka za okrogle bale: slika 1
CLAAS ROLLANT 455 - Balirka za okrogle bale: slika 2
CLAAS ROLLANT 455 - Balirka za okrogle bale: slika 3
CLAAS ROLLANT 455 - Balirka za okrogle bale: slika 4
CLAAS ROLLANT 455 - Balirka za okrogle bale: slika 5
Oglejte si vse fotografije (28)

CLAAS ROLLANT 455

Balirka za okrogle bale
Švedska, Växjö
Objavljeno: 10ura

1 794EUR

Dražba
  • ≈ 2 079 USD
Švedska, Växjö
Kontaktirajte prodajalca
CLAAS arion 550 - Traktor: slika 1
CLAAS arion 550 - Traktor: slika 2
CLAAS arion 550 - Traktor: slika 3
CLAAS arion 550 - Traktor: slika 4
CLAAS arion 550 - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (11)

CLAAS arion 550

Traktor
20155500 ur118 KM
Nemčija, Marxen
Objavljeno: 11ura Referenčna številka 46618-1AQIPF3

44 500EUR

  • ≈ 51 587 USD
20155500 ur118 KM
Nemčija, Marxen
Kontaktirajte prodajalca
CLAAS tucano 320 - Kombajn harvester: slika 1
CLAAS tucano 320 - Kombajn harvester: slika 2
CLAAS tucano 320 - Kombajn harvester: slika 3
CLAAS tucano 320 - Kombajn harvester: slika 4
CLAAS tucano 320 - Kombajn harvester: slika 5
Oglejte si vse fotografije (14)

CLAAS tucano 320

Kombajn harvester
20082574 ur
Nemčija, Wullersdorf
Objavljeno: 11ura Referenčna številka 46618-DBQ52LR

69 900EUR

  • ≈ 81 032 USD
20082574 ur
Nemčija, Wullersdorf
Kontaktirajte prodajalca
CLAAS jaguar 840 - Kombajn za krmo: slika 1
CLAAS jaguar 840 - Kombajn za krmo: slika 2
CLAAS jaguar 840 - Kombajn za krmo: slika 3
CLAAS jaguar 840 - Kombajn za krmo: slika 4
CLAAS jaguar 840 - Kombajn za krmo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

CLAAS jaguar 840

Kombajn za krmo
19966564 ur
Nemčija, Ilz
Objavljeno: 11ura Referenčna številka 46618-QGXCPF7

28 500EUR

  • ≈ 33 039 USD
19966564 ur
Nemčija, Ilz
Kontaktirajte prodajalca
1984 Claas Dominator 38 Tresker, 2230 t, 270 cm skjærebord, halmkutter - Kombajn harvester: slika 1
1984 Claas Dominator 38 Tresker, 2230 t, 270 cm skjærebord, halmkutter - Kombajn harvester: slika 2
1984 Claas Dominator 38 Tresker, 2230 t, 270 cm skjærebord, halmkutter - Kombajn harvester: slika 3
1984 Claas Dominator 38 Tresker, 2230 t, 270 cm skjærebord, halmkutter - Kombajn harvester: slika 4
1984 Claas Dominator 38 Tresker, 2230 t, 270 cm skjærebord, halmkutter - Kombajn harvester: slika 5
Oglejte si vse fotografije (7)

1984 Claas Dominator 38 Tresker, 2230 t, 270 cm skjærebord, halmkutter

Kombajn harvester
19842230 ur
Norveška, Halden
Objavljeno: 20ura
Dražba
19842230 ur
Norveška, Halden
Kontaktirajte prodajalca
Claas ROLLANT 540 Rollant 540F - Kmetijski stroj: slika 1
Claas ROLLANT 540 Rollant 540F - Kmetijski stroj: slika 2
Claas ROLLANT 540 Rollant 540F - Kmetijski stroj: slika 3
Claas ROLLANT 540 Rollant 540F - Kmetijski stroj: slika 4
Claas ROLLANT 540 Rollant 540F - Kmetijski stroj: slika 5
Oglejte si vse fotografije (17)

Claas ROLLANT 540 Rollant 540F

Kmetijski stroj
20244436 km
Nizozemska, Bennekom
Objavljeno: 22ura Referenčna številka LRR08F

27 500EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 31 879 USD
20244436 km
Nizozemska, Bennekom
Kontaktirajte prodajalca
CLAAS LINER 1550 TWIN - Obračalnik/ Zgrabljalnik: slika 1
CLAAS LINER 1550 TWIN - Obračalnik/ Zgrabljalnik: slika 2
CLAAS LINER 1550 TWIN - Obračalnik/ Zgrabljalnik: slika 3
CLAAS LINER 1550 TWIN - Obračalnik/ Zgrabljalnik: slika 4
CLAAS LINER 1550 TWIN - Obračalnik/ Zgrabljalnik: slika 5
Oglejte si vse fotografije (5)

CLAAS LINER 1550 TWIN

Obračalnik/ Zgrabljalnik
2004
Italija, Grosseto
Objavljeno: 23ura Referenčna številka 3384

5 500EUR

  • ≈ 6 375 USD
2004
Italija, Grosseto
Kontaktirajte prodajalca
2016 Claas Arion 620 Cmatic 4WD Tractor - Traktor: slika 1
2016 Claas Arion 620 Cmatic 4WD Tractor - Traktor: slika 2
2016 Claas Arion 620 Cmatic 4WD Tractor - Traktor: slika 3
2016 Claas Arion 620 Cmatic 4WD Tractor - Traktor: slika 4
2016 Claas Arion 620 Cmatic 4WD Tractor - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2016 Claas Arion 620 Cmatic 4WD Tractor

Traktor
20165245 ur
Francija, Saint-Aubin-sur-Gaillon
Objavljeno: 1dan
Dražba
20165245 ur
Francija, Saint-Aubin-sur-Gaillon
Kontaktirajte prodajalca
Claas LINER 1800 TWIN - Obračalnik/ Zgrabljalnik: slika 1
Claas LINER 1800 TWIN - Obračalnik/ Zgrabljalnik: slika 2
Claas LINER 1800 TWIN - Obračalnik/ Zgrabljalnik: slika 3
Claas LINER 1800 TWIN - Obračalnik/ Zgrabljalnik: slika 4
Claas LINER 1800 TWIN - Obračalnik/ Zgrabljalnik: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

Claas LINER 1800 TWIN

Obračalnik/ Zgrabljalnik
2023
Francija, La Grimaudière
Objavljeno: 1danReferenčna številka E020799

24 000EUR

  • ≈ 27 822 USD
2023
Francija, La Grimaudière
Kontaktirajte prodajalca
Claas Ares 816 RZ Ares 816 RZ airco powershift - Mini traktor: slika 1
Claas Ares 816 RZ Ares 816 RZ airco powershift - Mini traktor: slika 2
Claas Ares 816 RZ Ares 816 RZ airco powershift - Mini traktor: slika 3
Claas Ares 816 RZ Ares 816 RZ airco powershift - Mini traktor: slika 4
Claas Ares 816 RZ Ares 816 RZ airco powershift - Mini traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (19)

Claas Ares 816 RZ Ares 816 RZ airco powershift

Mini traktor
200412200 ur
Nizozemska, Ruinerwold
Objavljeno: 1dan

25 000EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 28 981 USD
200412200 ur
Nizozemska, Ruinerwold
Kontaktirajte prodajalca
Claas markant 40 firkantballepresse - Kmetijski stroj: slika 1
Claas markant 40 firkantballepresse - Kmetijski stroj: slika 2
Claas markant 40 firkantballepresse - Kmetijski stroj: slika 3
Claas markant 40 firkantballepresse - Kmetijski stroj: slika 4
Claas markant 40 firkantballepresse - Kmetijski stroj: slika 5
Oglejte si vse fotografije (14)

Claas markant 40 firkantballepresse

Kmetijski stroj
1900
Norveška, Ise
Objavljeno: 1dan
Dražba
1900
Norveška, Ise
Kontaktirajte prodajalca
Claas Jaguar 870 - Kombajn za krmo: slika 1
Claas Jaguar 870 - Kombajn za krmo: slika 2
Claas Jaguar 870 - Kombajn za krmo: slika 3
Claas Jaguar 870 - Kombajn za krmo: slika 4
Claas Jaguar 870 - Kombajn za krmo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (12)

Claas Jaguar 870

Kombajn za krmo
20163210 ur598 KM
Poljska, Witobel
Objavljeno: 1dan

128 000EUR

  • ≈ 148 386 USD
20163210 ur598 KM
Poljska, Witobel
Kontaktirajte prodajalca
Claas Jaguar 850 - Kombajn za krmo: slika 1
Claas Jaguar 850 - Kombajn za krmo: slika 2
Claas Jaguar 850 - Kombajn za krmo: slika 3
Claas Jaguar 850 - Kombajn za krmo: slika 4
Claas Jaguar 850 - Kombajn za krmo: slika 5
Oglejte si vse fotografije (12)

Claas Jaguar 850

Kombajn za krmo
20192454 ur462 KM
Poljska, Witobel
Objavljeno: 1dan

133 000EUR

  • ≈ 154 182 USD
20192454 ur462 KM
Poljska, Witobel
Kontaktirajte prodajalca
2012 Claas Lexion 750TT Combine Harvester - Kombajn harvester: slika 1
2012 Claas Lexion 750TT Combine Harvester - Kombajn harvester: slika 2
2012 Claas Lexion 750TT Combine Harvester - Kombajn harvester: slika 3
2012 Claas Lexion 750TT Combine Harvester - Kombajn harvester: slika 4
2012 Claas Lexion 750TT Combine Harvester - Kombajn harvester: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2012 Claas Lexion 750TT Combine Harvester

Kombajn harvester
20125486 ur
Italija, Caorso
Objavljeno: 1dan
Dražba
20125486 ur
Italija, Caorso
Kontaktirajte prodajalca
Rundbalspress Claas 250 roto cut - Oprema za obračalnike: slika 1

Rundbalspress Claas 250 roto cut

Oprema za obračalnike
2001
Švedska, Gislaved
Objavljeno: 1dan

502EUR

Dražba
  • ≈ 581 USD
2001
Švedska, Gislaved
Kontaktirajte prodajalca
Hövändare Claas Volto 540 H - Obračalnik/ Zgrabljalnik: slika 1

Hövändare Claas Volto 540 H

Obračalnik/ Zgrabljalnik
1996
Švedska, Västerås
Objavljeno: 1dan

17EUR

Dražba
  • ≈ 19 USD
1996
Švedska, Västerås
Kontaktirajte prodajalca
T1 new listing page - Kmetijski stroji CLAAS Variant 365 RC
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij