Kmetijski stroji CLAAS Axion Dražba: novi in rabljeni Kmetijski stroji CLAAS Axion Dražba naprodaj - Truck1 Slovenija

Kmetijski stroji CLAAS Axion
Dražba

Najdeni rezultati: 9
za leasing
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
CLAAS
Axion
Dražba
2023 CLAAS AXION C-MATIC 800 ALL-WHEEL DRIVE FARM TRACTOR - Traktor: slika 1
2023 CLAAS AXION C-MATIC 800 ALL-WHEEL DRIVE FARM TRACTOR - Traktor: slika 2
2023 CLAAS AXION C-MATIC 800 ALL-WHEEL DRIVE FARM TRACTOR - Traktor: slika 3
2023 CLAAS AXION C-MATIC 800 ALL-WHEEL DRIVE FARM TRACTOR - Traktor: slika 4
2023 CLAAS AXION C-MATIC 800 ALL-WHEEL DRIVE FARM TRACTOR - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (33)

2023 CLAAS AXION C-MATIC 800 ALL-WHEEL DRIVE FARM TRACTOR

Traktor
2023
Belgija, Sint-Truiden
Objavljeno: 1dan

7 500EUR

Dražba
  • ≈ 8 717 USD
2023
Belgija, Sint-Truiden
2009 CLAAS AXION 820 C-MATIC FARM TRACTOR WITH ALL-WHEEL DRIVE - Traktor: slika 1
2009 CLAAS AXION 820 C-MATIC FARM TRACTOR WITH ALL-WHEEL DRIVE - Traktor: slika 2
2009 CLAAS AXION 820 C-MATIC FARM TRACTOR WITH ALL-WHEEL DRIVE - Traktor: slika 3
2009 CLAAS AXION 820 C-MATIC FARM TRACTOR WITH ALL-WHEEL DRIVE - Traktor: slika 4
2009 CLAAS AXION 820 C-MATIC FARM TRACTOR WITH ALL-WHEEL DRIVE - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (44)

2009 CLAAS AXION 820 C-MATIC FARM TRACTOR WITH ALL-WHEEL DRIVE

Traktor
2009
Nemčija, Wierling
Objavljeno: 2dan

10 000EUR

Dražba
  • ≈ 11 623 USD
2009
Nemčija, Wierling
Claas 830 axion vægtklodser med ophæng - Traktor: slika 1
Claas 830 axion vægtklodser med ophæng - Traktor: slika 2
Claas 830 axion vægtklodser med ophæng - Traktor: slika 3
Claas 830 axion vægtklodser med ophæng - Traktor: slika 4
Claas 830 axion vægtklodser med ophæng - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (5)

Claas 830 axion vægtklodser med ophæng

Traktor
20101000 ur
Danska, Albertslund
Objavljeno: 3dan
Dražba
20101000 ur
Danska, Albertslund
CLAAS AXION 850 - Traktor: slika 1
CLAAS AXION 850 - Traktor: slika 2
CLAAS AXION 850 - Traktor: slika 3
CLAAS AXION 850 - Traktor: slika 4
CLAAS AXION 850 - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

CLAAS AXION 850

Traktor
Švedska, Växjö
Objavljeno: 3dan

3 148EUR

Dražba
  • ≈ 3 658 USD
Švedska, Växjö
Kontaktirajte prodajalca
2023 Claas Axion 800Cis 4WD Tractor - Traktor: slika 1
2023 Claas Axion 800Cis 4WD Tractor - Traktor: slika 2
2023 Claas Axion 800Cis 4WD Tractor - Traktor: slika 3
2023 Claas Axion 800Cis 4WD Tractor - Traktor: slika 4
2023 Claas Axion 800Cis 4WD Tractor - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2023 Claas Axion 800Cis 4WD Tractor

Traktor
2023385 ur
Nemčija, Meppen
Objavljeno: 4dan
Dražba
2023385 ur
Nemčija, Meppen
Kontaktirajte prodajalca
2015 CLAAS AXION 810 CEBIS CMATIC FOUR WHEEL DRIVE FARM TRACTOR - Traktor: slika 1
2015 CLAAS AXION 810 CEBIS CMATIC FOUR WHEEL DRIVE FARM TRACTOR - Traktor: slika 2
2015 CLAAS AXION 810 CEBIS CMATIC FOUR WHEEL DRIVE FARM TRACTOR - Traktor: slika 3
2015 CLAAS AXION 810 CEBIS CMATIC FOUR WHEEL DRIVE FARM TRACTOR - Traktor: slika 4
2015 CLAAS AXION 810 CEBIS CMATIC FOUR WHEEL DRIVE FARM TRACTOR - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (14)

12 250EUR

Dražba
  • ≈ 14 238 USD
2015
Nizozemska
2019 Claas Axion 960 4WD Tractor - Traktor: slika 1
2019 Claas Axion 960 4WD Tractor - Traktor: slika 2
2019 Claas Axion 960 4WD Tractor - Traktor: slika 3
2019 Claas Axion 960 4WD Tractor - Traktor: slika 4
2019 Claas Axion 960 4WD Tractor - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2019 Claas Axion 960 4WD Tractor

Traktor
20197262 ur
Združeno Kraljestvo, Derby
Objavljeno: 15dan
Dražba
20197262 ur
Združeno Kraljestvo, Derby
Kontaktirajte prodajalca
2016 Claas Axion 950 Cmatic 4WD Tractor - Traktor: slika 1
2016 Claas Axion 950 Cmatic 4WD Tractor - Traktor: slika 2
2016 Claas Axion 950 Cmatic 4WD Tractor - Traktor: slika 3
2016 Claas Axion 950 Cmatic 4WD Tractor - Traktor: slika 4
2016 Claas Axion 950 Cmatic 4WD Tractor - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2016 Claas Axion 950 Cmatic 4WD Tractor

Traktor
20165493 ur
Nemčija, Meppen
Objavljeno: 15dan
Dražba
20165493 ur
Nemčija, Meppen
Kontaktirajte prodajalca
Claas 810 Axion Cmatic - Traktor: slika 1
Claas 810 Axion Cmatic - Traktor: slika 2
Claas 810 Axion Cmatic - Traktor: slika 3
Claas 810 Axion Cmatic - Traktor: slika 4
Claas 810 Axion Cmatic - Traktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Claas 810 Axion Cmatic

Traktor
20145700 ur
Danska, Albertslund
Objavljeno: 1mes
Dražba
20145700 ur
Danska, Albertslund
T1 new listing page - Kmetijski stroji CLAAS Axion
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij