Gradbeni stroji iz Švedska Dražba, 2008 Leto
Najdeni rezultati: 12
za leasing
12
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?

Grävmaskin Volvo EC140CLM förberedd för markberedning
Bager
2008
Švedska, Sala
Objavljeno: 1dan
9EUR
Dražba
- ≈ 10 USD
2008
Švedska, Sala
Kontaktirajte prodajalca

Grävmaskin Volvo EC140CL med grävskopa och planeringskopa S60
Bager
2008
Švedska, Hässleholm
Objavljeno: 1dan
9 085EUR
Dražba
- ≈ 10 559 USD
2008
Švedska, Hässleholm
Kontaktirajte prodajalca

Hjullastare CAT IT62H
Kolesni nakladalec
2008
Švedska, Pajala
Objavljeno: 3dan
54EUR
Dražba
- ≈ 62 USD
2008
Švedska, Pajala
Kontaktirajte prodajalca

Kompaktlastare Kramer Allrad 350 med 4st redskap
Nakladalec
2008
Švedska, Oskarshamn
Objavljeno: 4dan
3 193EUR
Dražba
- ≈ 3 711 USD
2008
Švedska, Oskarshamn
Kontaktirajte prodajalca

Vikbomslift Genie Z-30/20 N
Dvižna ploščad
2008
Švedska, Linköping
Objavljeno: 4dan
36EUR
Dražba
- ≈ 41 USD
2008
Švedska, Linköping
Kontaktirajte prodajalca

Grävmaskin Case CX135SR med tiltrotator och skopa
Bager
2008
Švedska, Höör
Objavljeno: 4dan
1 844EUR
Dražba
- ≈ 2 143 USD
2008
Švedska, Höör
Kontaktirajte prodajalca

Lyftbord Edmo-Lift CL2000
Škarjasta dvižna ploščad
2008
Švedska, Skellefteå
Objavljeno: 4dan
162EUR
Dražba
- ≈ 188 USD
2008
Švedska, Skellefteå
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (50)
Grävmaskin New Holland E 215B med tillbehör
Bager goseničar
20088398 ur158 KM
Švedska, Nacka Strand
Objavljeno: 4danReferenčna številka O-000013304
Dražba
20088398 ur158 KM
Švedska, Nacka Strand
Kontaktirajte prodajalca
OGLASI


Excavators, Wheel Loaders & Cranes — Buy with Confidence Thanks to a MEVAS Inspection
25+ Countries • 60-Point Inspection • 80+ Photos • No Commissions

Hjullastare CAT IT14G
Kolesni nakladalec
2008
Švedska, Gällivare
Objavljeno: 5dan
5 217EUR
Dražba
- ≈ 6 063 USD
2008
Švedska, Gällivare
Kontaktirajte prodajalca

Hjullastare Volvo L35B PRO med skopa och gafflar
Kolesni nakladalec
2008
Švedska, Sala
Objavljeno: 5dan
22 487EUR
Dražba
- ≈ 26 137 USD
2008
Švedska, Sala
Kontaktirajte prodajalca

Volvo L120F Hjullastare (137461)
Kolesni nakladalec
200824189 ur243 KM
Švedska, Landskrona
Objavljeno: 19danReferenčna številka M460-9054
Dražba
200824189 ur243 KM
Švedska, Landskrona
Fabeo AB
3
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (25)
Mercedes-Benz Sprinter 311CDI
Dvižna ploščad montirana na tovornjak
2008125022 km
Švedska, Hortlax
Objavljeno: 20danReferenčna številka WDB9061331N403634
30 000EUR
Dražba
- ≈ 34 869 USD
2008125022 km
Švedska, Hortlax
Kontaktirajte prodajalca
OGLASI


Buying used machinery? Have it inspected before you buy! MEVAS — your independent expert since 2006
More peace of mind when buying machinery — with an independent on-site inspection
Bodite obveščeni: naročite se na nove oglasePrejmite najnovejše oglase, prilagojene vašim željam
Cene za Gradbeni stroji
| Kompaktlastare Kramer Allrad 350 med 4st redskap | leto proizvodnje: 2008 | 3 193 EUR |
| Hjullastare Volvo L35B PRO med skopa och gafflar | leto proizvodnje: 2008 | 22 487 EUR |
| Grävmaskin Volvo EC140CL med grävskopa och planeringskopa S60 | leto proizvodnje: 2008 | 9 085 EUR |
| Mercedes-Benz Sprinter 311CDI | leto proizvodnje: 2008, prevoženi kilometri: 125022 km | 30 000 EUR |
| Hjullastare CAT IT14G | leto proizvodnje: 2008 | 5 217 EUR |
| Lyftbord Edmo-Lift CL2000 | leto proizvodnje: 2008 | 162 EUR |
| Grävmaskin Case CX135SR med tiltrotator och skopa | leto proizvodnje: 2008 | 1 844 EUR |
T1 new listing page - Gradbeni stroji iz Švedska







