Gradbeni stroji Dražba, 1992 Leto, električni: novi in rabljeni Gradbeni stroji Dražba, 1992 Leto, električni naprodaj - Truck1 Slovenija

Gradbeni stroji
Dražba, 1992 Leto, električni

Najdeni rezultati: 0
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Noben oglas ne ustreza vašim kriterijem. Poskusite prilagoditi filtre.
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
Dražba
1992
Električni

Podobne ponudbe

INSTALLATION DE CRIBLAGE HI-WAY 1992 1287 HEURES - Presejalnik: slika 1
INSTALLATION DE CRIBLAGE HI-WAY 1992 1287 HEURES - Presejalnik: slika 2
INSTALLATION DE CRIBLAGE HI-WAY 1992 1287 HEURES - Presejalnik: slika 3
INSTALLATION DE CRIBLAGE HI-WAY 1992 1287 HEURES - Presejalnik: slika 4
INSTALLATION DE CRIBLAGE HI-WAY 1992 1287 HEURES - Presejalnik: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

INSTALLATION DE CRIBLAGE HI-WAY 1992 1287 HEURES

Presejalnik
19921287 ur
Francija, Belmont-Tramonet
Objavljeno: 9ura Referenčna številka agora-422589

22 500EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 26 152 USD
19921287 ur
Francija, Belmont-Tramonet
Kontaktirajte prodajalca
Grävmaskin Atlas 1604k - Bager: slika 1

Grävmaskin Atlas 1604k

Bager
1992
Švedska, Ludvika
Objavljeno: 1dan

1 052EUR

Dražba
  • ≈ 1 222 USD
1992
Švedska, Ludvika
Kontaktirajte prodajalca
MAN M90 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 1
MAN M90 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 2
MAN M90 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 3
MAN M90 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 4
MAN M90 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

MAN M90

Dvižna ploščad montirana na tovornjak
1992534442 km
Litva, Vilnius
Objavljeno: 2dan

9 100EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 10 577 USD
1992534442 km
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
Bobcat 443 - Kolesni nakladalec: slika 1
Bobcat 443 - Kolesni nakladalec: slika 2
Bobcat 443 - Kolesni nakladalec: slika 3
Bobcat 443 - Kolesni nakladalec: slika 4
Bobcat 443 - Kolesni nakladalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Bobcat 443

Kolesni nakladalec
1992511 ur
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 3dan

2 500EUR

Dražba
  • ≈ 2 905 USD
1992511 ur
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca
Case 580 KT - Bager nakladalec: slika 1
Case 580 KT - Bager nakladalec: slika 2
Case 580 KT - Bager nakladalec: slika 3
Case 580 KT - Bager nakladalec: slika 4
Case 580 KT - Bager nakladalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Case 580 KT

Bager nakladalec
19927662 ur80 KM
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 7dan

4 500EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 5 230 USD
19927662 ur80 KM
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca
Zeppelin ZR 28 - Bager goseničar: slika 1
Zeppelin ZR 28 - Bager goseničar: slika 2
Zeppelin ZR 28 - Bager goseničar: slika 3
Zeppelin ZR 28 - Bager goseničar: slika 4
Zeppelin ZR 28 - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (13)

Zeppelin ZR 28

Bager goseničar
1992Neto teža: 28000 kg
Litva, Vilnius
Objavljeno: 9dan

5 100EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 5 927 USD
1992Neto teža: 28000 kg
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
FAI 556 - Kolesni nakladalec: slika 1
FAI 556 - Kolesni nakladalec: slika 2
FAI 556 - Kolesni nakladalec: slika 3
FAI 556 - Kolesni nakladalec: slika 4
FAI 556 - Kolesni nakladalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

FAI 556

Kolesni nakladalec
19923720 ur
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 10dan

3 500EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 4 068 USD
19923720 ur
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca
1992 Liebherr LTM1120 120 ton 10x6x8 All Terrain Crane - Avtodvigalo za vse namene: slika 1
1992 Liebherr LTM1120 120 ton 10x6x8 All Terrain Crane - Avtodvigalo za vse namene: slika 2
1992 Liebherr LTM1120 120 ton 10x6x8 All Terrain Crane - Avtodvigalo za vse namene: slika 3
1992 Liebherr LTM1120 120 ton 10x6x8 All Terrain Crane - Avtodvigalo za vse namene: slika 4
1992 Liebherr LTM1120 120 ton 10x6x8 All Terrain Crane - Avtodvigalo za vse namene: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

1992 Liebherr LTM1120 120 ton 10x6x8 All Terrain Crane

Avtodvigalo za vse namene
1992
Združeni Arabski Emirati, Jebel Ali Village
Objavljeno: 14dan
Dražba
1992
Združeni Arabski Emirati, Jebel Ali Village
Kontaktirajte prodajalca
ABC Zuber STM 40J - Stroj za asfalterska dela: slika 1
ABC Zuber STM 40J - Stroj za asfalterska dela: slika 2
ABC Zuber STM 40J - Stroj za asfalterska dela: slika 3
ABC Zuber STM 40J - Stroj za asfalterska dela: slika 4
ABC Zuber STM 40J - Stroj za asfalterska dela: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

ABC Zuber STM 40J

Stroj za asfalterska dela
1992
Danska, Albertslund
Objavljeno: 26dan
Dražba
1992
Danska, Albertslund
JCB 4CX eco T4i III B - Bager nakladalec: slika 1
JCB 4CX eco T4i III B - Bager nakladalec: slika 2
JCB 4CX eco T4i III B - Bager nakladalec: slika 3
JCB 4CX eco T4i III B - Bager nakladalec: slika 4
JCB 4CX eco T4i III B - Bager nakladalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (42)

JCB 4CX eco T4i III B

Bager nakladalec
19922608 ur
Danska, Albertslund
Dražba
19922608 ur
Danska, Albertslund
T1 new listing page - Gradbeni stroji
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij