Gradbeni stroji YOUNGMAN Dražba, 2016 Leto: novi in rabljeni Gradbeni stroji YOUNGMAN Dražba, 2016 Leto naprodaj - Truck1 Slovenija

Gradbeni stroji YOUNGMAN
Dražba, 2016 Leto

Najdeni rezultati: 0
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Noben oglas ne ustreza vašim kriterijem. Poskusite prilagoditi filtre.
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
YOUNGMAN
Dražba
2016

Podobne ponudbe

Weinig  - Gradbeni stroj: slika 1
Weinig  - Gradbeni stroj: slika 2
Weinig  - Gradbeni stroj: slika 3
Weinig  - Gradbeni stroj: slika 4
Weinig  - Gradbeni stroj: slika 5
Oglejte si vse fotografije (11)

Weinig

Gradbeni stroj
2008Neto teža: 250 kg
Nizozemska, Wijchen
Objavljeno: 11min Referenčna številka MAG8.521
Vprašajte za ceno
2008Neto teža: 250 kg
Nizozemska, Wijchen
Kontaktirajte prodajalca
2018 Stephill SSDK20 dieselaggregat 20 kVA / 16 kW - Kubota V2203 dieselmotor - 400 V trefase og 230 V enfase - 110 liter dieseltank - Gradbena oprema: slika 1
2018 Stephill SSDK20 dieselaggregat 20 kVA / 16 kW - Kubota V2203 dieselmotor - 400 V trefase og 230 V enfase - 110 liter dieseltank - Gradbena oprema: slika 2
2018 Stephill SSDK20 dieselaggregat 20 kVA / 16 kW - Kubota V2203 dieselmotor - 400 V trefase og 230 V enfase - 110 liter dieseltank - Gradbena oprema: slika 3
2018 Stephill SSDK20 dieselaggregat 20 kVA / 16 kW - Kubota V2203 dieselmotor - 400 V trefase og 230 V enfase - 110 liter dieseltank - Gradbena oprema: slika 4
2018 Stephill SSDK20 dieselaggregat 20 kVA / 16 kW - Kubota V2203 dieselmotor - 400 V trefase og 230 V enfase - 110 liter dieseltank - Gradbena oprema: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)
Dražba
20188356 ur
Norveška, Sandefjord
Kontaktirajte prodajalca
2015 dieseltank 1000 liter - ca. 30 % innhold - Gradbena oprema: slika 1
2015 dieseltank 1000 liter - ca. 30 % innhold - Gradbena oprema: slika 2
2015 dieseltank 1000 liter - ca. 30 % innhold - Gradbena oprema: slika 3
2015 dieseltank 1000 liter - ca. 30 % innhold - Gradbena oprema: slika 4
2015 dieseltank 1000 liter - ca. 30 % innhold - Gradbena oprema: slika 5
Oglejte si vse fotografije (12)

2015 dieseltank 1000 liter - ca. 30 % innhold

Gradbena oprema
2015
Norveška, Stokke
Objavljeno: 18min
Dražba
2015
Norveška, Stokke
Kontaktirajte prodajalca
AMMANN APF 20/50 - Vibracijska plošča: slika 1

AMMANN APF 20/50

Vibracijska plošča
2020
Avstrija, Deutsch Goritz
Objavljeno: 18min Referenčna številka 17759
Vprašajte za ceno
2020
Avstrija, Deutsch Goritz
Kontaktirajte prodajalca
ABECO Soosan sq120 - S70 feste pigghammer - Gradbena oprema: slika 1
ABECO Soosan sq120 - S70 feste pigghammer - Gradbena oprema: slika 2
ABECO Soosan sq120 - S70 feste pigghammer - Gradbena oprema: slika 3
ABECO Soosan sq120 - S70 feste pigghammer - Gradbena oprema: slika 4
ABECO Soosan sq120 - S70 feste pigghammer - Gradbena oprema: slika 5
Oglejte si vse fotografije (9)

ABECO Soosan sq120 - S70 feste pigghammer

Gradbena oprema
1900
Norveška, Flatdal
Objavljeno: 18min
Dražba
1900
Norveška, Flatdal
Kontaktirajte prodajalca
2015 Wacker Neuson CT 36-5A betongglatter med Honda GX160 og glattepanne - Gradbena oprema: slika 1
2015 Wacker Neuson CT 36-5A betongglatter med Honda GX160 og glattepanne - Gradbena oprema: slika 2
2015 Wacker Neuson CT 36-5A betongglatter med Honda GX160 og glattepanne - Gradbena oprema: slika 3
2015 Wacker Neuson CT 36-5A betongglatter med Honda GX160 og glattepanne - Gradbena oprema: slika 4
2015 Wacker Neuson CT 36-5A betongglatter med Honda GX160 og glattepanne - Gradbena oprema: slika 5
Oglejte si vse fotografije (9)

2015 Wacker Neuson CT 36-5A betongglatter med Honda GX160 og glattepanne

Gradbena oprema
2015
Norveška, Trondheim
Objavljeno: 18min
Dražba
2015
Norveška, Trondheim
Kontaktirajte prodajalca
1997 Åkerman Hjulgraver m/Tiltrotator og 2 skuffer m/Moi boggihenger - MVA FRI - Bager: slika 1
1997 Åkerman Hjulgraver m/Tiltrotator og 2 skuffer m/Moi boggihenger - MVA FRI - Bager: slika 2
1997 Åkerman Hjulgraver m/Tiltrotator og 2 skuffer m/Moi boggihenger - MVA FRI - Bager: slika 3
1997 Åkerman Hjulgraver m/Tiltrotator og 2 skuffer m/Moi boggihenger - MVA FRI - Bager: slika 4
1997 Åkerman Hjulgraver m/Tiltrotator og 2 skuffer m/Moi boggihenger - MVA FRI - Bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (40)

1997 Åkerman Hjulgraver m/Tiltrotator og 2 skuffer m/Moi boggihenger - MVA FRI

Bager
199716437 ur
Norveška, Dokka
Objavljeno: 19min
Dražba
199716437 ur
Norveška, Dokka
Kontaktirajte prodajalca
ADR-godkjent dieseltank – 1000 liter - ca. 50% innhold - Gradbena oprema: slika 1
ADR-godkjent dieseltank – 1000 liter - ca. 50% innhold - Gradbena oprema: slika 2
ADR-godkjent dieseltank – 1000 liter - ca. 50% innhold - Gradbena oprema: slika 3
ADR-godkjent dieseltank – 1000 liter - ca. 50% innhold - Gradbena oprema: slika 4
ADR-godkjent dieseltank – 1000 liter - ca. 50% innhold - Gradbena oprema: slika 5
Oglejte si vse fotografije (15)

ADR-godkjent dieseltank – 1000 liter - ca. 50% innhold

Gradbena oprema
Norveška, Stokke
Objavljeno: 19min
Dražba
Norveška, Stokke
Kontaktirajte prodajalca
2024 Komatsu PW98 MR Hjulgraver med knekkbom, skjær, støttelabber, og fast sorteringsklype - Kun 1095 timer - Bager: slika 1
2024 Komatsu PW98 MR Hjulgraver med knekkbom, skjær, støttelabber, og fast sorteringsklype - Kun 1095 timer - Bager: slika 2
2024 Komatsu PW98 MR Hjulgraver med knekkbom, skjær, støttelabber, og fast sorteringsklype - Kun 1095 timer - Bager: slika 3
2024 Komatsu PW98 MR Hjulgraver med knekkbom, skjær, støttelabber, og fast sorteringsklype - Kun 1095 timer - Bager: slika 4
2024 Komatsu PW98 MR Hjulgraver med knekkbom, skjær, støttelabber, og fast sorteringsklype - Kun 1095 timer - Bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)
Dražba
20241095 ur68 KM
Norveška, Sortland
Kontaktirajte prodajalca
2000 Hymax Hymas Sandspreder skuffe 650 Liter - Gradbena oprema: slika 1
2000 Hymax Hymas Sandspreder skuffe 650 Liter - Gradbena oprema: slika 2
2000 Hymax Hymas Sandspreder skuffe 650 Liter - Gradbena oprema: slika 3
2000 Hymax Hymas Sandspreder skuffe 650 Liter - Gradbena oprema: slika 4
2000 Hymax Hymas Sandspreder skuffe 650 Liter - Gradbena oprema: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

2000 Hymax Hymas Sandspreder skuffe 650 Liter

Gradbena oprema
2000
Norveška, Bodø
Objavljeno: 20min
Dražba
2000
Norveška, Bodø
Kontaktirajte prodajalca
Dieseltank 1000 liter med ca 500 liter diesel - Gradbena oprema: slika 1
Dieseltank 1000 liter med ca 500 liter diesel - Gradbena oprema: slika 2
Dieseltank 1000 liter med ca 500 liter diesel - Gradbena oprema: slika 3
Dieseltank 1000 liter med ca 500 liter diesel - Gradbena oprema: slika 4
Dieseltank 1000 liter med ca 500 liter diesel - Gradbena oprema: slika 5
Oglejte si vse fotografije (18)

Dieseltank 1000 liter med ca 500 liter diesel

Gradbena oprema
Norveška, Stokke
Objavljeno: 20min
Dražba
Norveška, Stokke
Kontaktirajte prodajalca
2014 Dieseltank 1000 liter – SPAW-MAL - Gradbena oprema: slika 1
2014 Dieseltank 1000 liter – SPAW-MAL - Gradbena oprema: slika 2
2014 Dieseltank 1000 liter – SPAW-MAL - Gradbena oprema: slika 3
2014 Dieseltank 1000 liter – SPAW-MAL - Gradbena oprema: slika 4
2014 Dieseltank 1000 liter – SPAW-MAL - Gradbena oprema: slika 5
Oglejte si vse fotografije (24)

2014 Dieseltank 1000 liter – SPAW-MAL

Gradbena oprema
2014
Norveška, Stokke
Objavljeno: 20min
Dražba
2014
Norveška, Stokke
Kontaktirajte prodajalca
LIEBHERR R964CHDS - Rušilni bager: slika 1
LIEBHERR R964CHDS - Rušilni bager: slika 2
LIEBHERR R964CHDS - Rušilni bager: slika 3
LIEBHERR R964CHDS - Rušilni bager: slika 4
LIEBHERR R964CHDS - Rušilni bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (15)

LIEBHERR R964CHDS

Rušilni bager
201012400 ur435 KM
Nemčija, Bornhöved
Objavljeno: 21min
Vprašajte za ceno
201012400 ur435 KM
Nemčija, Bornhöved
Kontaktirajte prodajalca
CATERPILLAR / GOTTWALD 631D / G45 - Avtodvigalo za grob teren: slika 1
CATERPILLAR / GOTTWALD 631D / G45 - Avtodvigalo za grob teren: slika 2
CATERPILLAR / GOTTWALD 631D / G45 - Avtodvigalo za grob teren: slika 3
CATERPILLAR / GOTTWALD 631D / G45 - Avtodvigalo za grob teren: slika 4
CATERPILLAR / GOTTWALD 631D / G45 - Avtodvigalo za grob teren: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

CATERPILLAR / GOTTWALD 631D / G45

Avtodvigalo za grob teren
19989600 ur457 KM
Nemčija, Bornhöved
Objavljeno: 21min

59 000EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 68 527 USD
19989600 ur457 KM
Nemčija, Bornhöved
Kontaktirajte prodajalca
KOMATSU PC1250-7 - Bager goseničar: slika 1
KOMATSU PC1250-7 - Bager goseničar: slika 2
KOMATSU PC1250-7 - Bager goseničar: slika 3
KOMATSU PC1250-7 - Bager goseničar: slika 4
KOMATSU PC1250-7 - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (34)

KOMATSU PC1250-7

Bager goseničar
200518903 ur660 KM
Nemčija, Bornhöved
Objavljeno: 21min
Vprašajte za ceno
200518903 ur660 KM
Nemčija, Bornhöved
Kontaktirajte prodajalca
Weserhütte SW191BSL - Gosenični žerjav: slika 1
Weserhütte SW191BSL - Gosenični žerjav: slika 2
Weserhütte SW191BSL - Gosenični žerjav: slika 3
Weserhütte SW191BSL - Gosenični žerjav: slika 4
Weserhütte SW191BSL - Gosenični žerjav: slika 5
Oglejte si vse fotografije (35)

Weserhütte SW191BSL

Gosenični žerjav
199415000 ur335 KM
Nemčija, Bornhöved
Objavljeno: 21min
Vprašajte za ceno
199415000 ur335 KM
Nemčija, Bornhöved
Kontaktirajte prodajalca
Liebherr LH40 LH 40 M LITRONIC | GRAB | MAGNET GEN | 16 METER - Bager za prekladanje primarnih/ Sekundarnih surovin: slika 1
Liebherr LH40 LH 40 M LITRONIC | GRAB | MAGNET GEN | 16 METER - Bager za prekladanje primarnih/ Sekundarnih surovin: slika 2
Liebherr LH40 LH 40 M LITRONIC | GRAB | MAGNET GEN | 16 METER - Bager za prekladanje primarnih/ Sekundarnih surovin: slika 3
Liebherr LH40 LH 40 M LITRONIC | GRAB | MAGNET GEN | 16 METER - Bager za prekladanje primarnih/ Sekundarnih surovin: slika 4
Liebherr LH40 LH 40 M LITRONIC | GRAB | MAGNET GEN | 16 METER - Bager za prekladanje primarnih/ Sekundarnih surovin: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Liebherr LH40 LH 40 M LITRONIC | GRAB | MAGNET GEN | 16 METER

Bager za prekladanje primarnih/ Sekundarnih surovin
201515840 urNeto teža: 41000 kg190 KM
Nizozemska, Marknesse
Objavljeno: 27min Referenčna številka 114115

89 750EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 104 242 USD
201515840 urNeto teža: 41000 kg190 KM
Nizozemska, Marknesse
Kontaktirajte prodajalca
BOMAG BT 60 - Nabijač: slika 1

BOMAG BT 60

Nabijač
2024
Avstrija, Deutsch Goritz
Objavljeno: 32min Referenčna številka 21138
Vprašajte za ceno
2024
Avstrija, Deutsch Goritz
Kontaktirajte prodajalca
New Hyundai R340 tracked excavator - Bager goseničar: slika 1
New Hyundai R340 tracked excavator - Bager goseničar: slika 2
New Hyundai R340 tracked excavator - Bager goseničar: slika 3
New Hyundai R340 tracked excavator - Bager goseničar: slika 4
New Hyundai R340 tracked excavator - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (5)
New Hyundai R340 tracked excavator - Bager goseničar: slika 2
New Hyundai R340 tracked excavator - Bager goseničar: slika 3
New ad

New Hyundai R340 tracked excavator

Bager goseničar
Novo20257 urKoristni tovor: 35000 kg276 KM
Novo
Indija, Sadashiva Nagar
Objavljeno: 33min
Vprašajte za ceno
Novo20257 urKoristni tovor: 35000 kg276 KM
Novo
Indija, Sadashiva Nagar
Kontaktirajte prodajalca
POTAIN IGO T130 - Samopostavljivi žerjav: slika 1
POTAIN IGO T130 - Samopostavljivi žerjav: slika 2
POTAIN IGO T130 - Samopostavljivi žerjav: slika 3
POTAIN IGO T130 - Samopostavljivi žerjav: slika 4
POTAIN IGO T130 - Samopostavljivi žerjav: slika 5
Oglejte si vse fotografije (5)

POTAIN IGO T130

Samopostavljivi žerjav
2018
Belgija, Chaudfontaine
Objavljeno: 34min

192 000EUR

  • ≈ 223 004 USD
2018
Belgija, Chaudfontaine
Kontaktirajte prodajalca
T1 new listing page - Gradbeni stroji YOUNGMAN
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij