Vrtalne naprave Dražba, 2003 Leto: novi in rabljeni Vrtalne naprave Dražba, 2003 Leto naprodaj - Truck1 Slovenija

Vrtalne naprave
Dražba, 2003 Leto

Najdeni rezultati: 3
za leasing
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
Dražba
2003
2003 Nemek 407 TS energi/fundamenterings rigg - Vrtalna naprava: slika 1
2003 Nemek 407 TS energi/fundamenterings rigg - Vrtalna naprava: slika 2
2003 Nemek 407 TS energi/fundamenterings rigg - Vrtalna naprava: slika 3
2003 Nemek 407 TS energi/fundamenterings rigg - Vrtalna naprava: slika 4
2003 Nemek 407 TS energi/fundamenterings rigg - Vrtalna naprava: slika 5
Oglejte si vse fotografije (21)

2003 Nemek 407 TS energi/fundamenterings rigg

Vrtalna naprava
2003110 KM
Norveška, Brumunddal
Objavljeno: 13dan
Dražba
2003110 KM
Norveška, Brumunddal
Kontaktirajte prodajalca
Alzmetall ALZSTAR 15-T/S - Vrtalna naprava: slika 1
Alzmetall ALZSTAR 15-T/S - Vrtalna naprava: slika 2
Alzmetall ALZSTAR 15-T/S - Vrtalna naprava: slika 3
Alzmetall ALZSTAR 15-T/S - Vrtalna naprava: slika 4
Alzmetall ALZSTAR 15-T/S - Vrtalna naprava: slika 5
Oglejte si vse fotografije (10)

Alzmetall ALZSTAR 15-T/S

Vrtalna naprava
2003
Nizozemska, Haaksbergen
Objavljeno: 1mes Referenčna številka 1091-26

55EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 63 USD
2003
Nizozemska, Haaksbergen
Tamrock CHA560 - Vrtalna naprava: slika 1
Tamrock CHA560 - Vrtalna naprava: slika 2
Tamrock CHA560 - Vrtalna naprava: slika 3
Tamrock CHA560 - Vrtalna naprava: slika 4
Tamrock CHA560 - Vrtalna naprava: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Tamrock CHA560

Vrtalna naprava
2003
Španija, Algete

70 000EUR

Dražba
  • ≈ 81 303 USD
2003
Španija, Algete
Kontaktirajte prodajalca

Cene za Vrtalne naprave

T1 new listing page - Vrtalne naprave
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij