Vrtalne naprave SANY Dražba: novi in rabljeni Vrtalne naprave SANY Dražba naprodaj - Truck1 Slovenija

Vrtalne naprave SANY
Dražba

Najdeni rezultati: 0
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Noben oglas ne ustreza vašim kriterijem. Poskusite prilagoditi filtre.
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
SANY
Dražba

Podobne ponudbe

CMA RN 12 - Vrtalna naprava: slika 1
CMA RN 12 - Vrtalna naprava: slika 2
CMA RN 12 - Vrtalna naprava: slika 3
CMA RN 12 - Vrtalna naprava: slika 4
CMA RN 12 - Vrtalna naprava: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

CMA RN 12

Vrtalna naprava
Nizozemska, Höhenkirchen-Siegertsbrunn
Objavljeno: 2ura Referenčna številka 1102-157

50EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 58 USD
Nizozemska, Höhenkirchen-Siegertsbrunn
Metallkraft MB 754 - Vrtalna naprava: slika 1
Metallkraft MB 754 - Vrtalna naprava: slika 2
Metallkraft MB 754 - Vrtalna naprava: slika 3
Metallkraft MB 754 - Vrtalna naprava: slika 4

Metallkraft MB 754

Vrtalna naprava
Nizozemska, Höhenkirchen-Siegertsbrunn
Objavljeno: 2ura Referenčna številka 1102-123

100EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 116 USD
Nizozemska, Höhenkirchen-Siegertsbrunn
Maxion BTB 18 STP - Vrtalna naprava: slika 1
Maxion BTB 18 STP - Vrtalna naprava: slika 2
Maxion BTB 18 STP - Vrtalna naprava: slika 3
Maxion BTB 18 STP - Vrtalna naprava: slika 4
Maxion BTB 18 STP - Vrtalna naprava: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

Maxion BTB 18 STP

Vrtalna naprava
2015
Nizozemska, Höhenkirchen-Siegertsbrunn
Objavljeno: 2ura Referenčna številka 1102-8

50EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 58 USD
2015
Nizozemska, Höhenkirchen-Siegertsbrunn
Alzmetall AX2/S - Vrtalna naprava: slika 1
Alzmetall AX2/S - Vrtalna naprava: slika 2
Alzmetall AX2/S - Vrtalna naprava: slika 3
Alzmetall AX2/S - Vrtalna naprava: slika 4
Alzmetall AX2/S - Vrtalna naprava: slika 5
Oglejte si vse fotografije (9)

Alzmetall AX2/S

Vrtalna naprava
Nizozemska, Höhenkirchen-Siegertsbrunn
Objavljeno: 2ura Referenčna številka 1102-7

50EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 58 USD
Nizozemska, Höhenkirchen-Siegertsbrunn
Optimum BF 20 Vario - Vrtalna naprava: slika 1
Optimum BF 20 Vario - Vrtalna naprava: slika 2
Optimum BF 20 Vario - Vrtalna naprava: slika 3
Optimum BF 20 Vario - Vrtalna naprava: slika 4
Optimum BF 20 Vario - Vrtalna naprava: slika 5
Oglejte si vse fotografije (9)

Optimum BF 20 Vario

Vrtalna naprava
Nizozemska, Höhenkirchen-Siegertsbrunn
Objavljeno: 2ura Referenčna številka 1102-6

250EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 290 USD
Nizozemska, Höhenkirchen-Siegertsbrunn
Röperwerk E 302/150 - Vrtalna naprava: slika 1
Röperwerk E 302/150 - Vrtalna naprava: slika 2
Röperwerk E 302/150 - Vrtalna naprava: slika 3
Röperwerk E 302/150 - Vrtalna naprava: slika 4
Röperwerk E 302/150 - Vrtalna naprava: slika 5
Oglejte si vse fotografije (10)

Röperwerk E 302/150

Vrtalna naprava
Nizozemska, Höhenkirchen-Siegertsbrunn
Objavljeno: 2ura Referenčna številka 1102-5

50EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 58 USD
Nizozemska, Höhenkirchen-Siegertsbrunn
Donau DR 40 Z - Vrtalna naprava: slika 1
Donau DR 40 Z - Vrtalna naprava: slika 2
Donau DR 40 Z - Vrtalna naprava: slika 3
Donau DR 40 Z - Vrtalna naprava: slika 4
Donau DR 40 Z - Vrtalna naprava: slika 5
Oglejte si vse fotografije (13)

Donau DR 40 Z

Vrtalna naprava
29540 ur
Nizozemska, Höhenkirchen-Siegertsbrunn
Objavljeno: 2ura Referenčna številka 1102-4

250EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 290 USD
29540 ur
Nizozemska, Höhenkirchen-Siegertsbrunn
Deckel FP 4A - Vrtalna naprava: slika 1
Deckel FP 4A - Vrtalna naprava: slika 2
Deckel FP 4A - Vrtalna naprava: slika 3
Deckel FP 4A - Vrtalna naprava: slika 4
Deckel FP 4A - Vrtalna naprava: slika 5
Oglejte si vse fotografije (17)

deckel FP 4A

Vrtalna naprava
Nizozemska, Höhenkirchen-Siegertsbrunn
Objavljeno: 2ura Referenčna številka 1102-3

250EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 290 USD
Nizozemska, Höhenkirchen-Siegertsbrunn
2026 Welgtek Diamond Core Drill JDC08 (Unused) Blasthole Drill Attachment - Vrtalna naprava: slika 1
2026 Welgtek Diamond Core Drill JDC08 (Unused) Blasthole Drill Attachment - Vrtalna naprava: slika 2
2026 Welgtek Diamond Core Drill JDC08 (Unused) Blasthole Drill Attachment - Vrtalna naprava: slika 3
2026 Welgtek Diamond Core Drill JDC08 (Unused) Blasthole Drill Attachment - Vrtalna naprava: slika 4
2026 Welgtek Diamond Core Drill JDC08 (Unused) Blasthole Drill Attachment - Vrtalna naprava: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2026 Welgtek Diamond Core Drill JDC08 (Unused) Blasthole Drill Attachment

Vrtalna naprava
2026
Francija, Saint-Aubin-sur-Gaillon
Objavljeno: 5ura
Dražba
2026
Francija, Saint-Aubin-sur-Gaillon
Kontaktirajte prodajalca
2026 Welgtek Wall Grooving Machine WGM5000 (Unused) Blasthole Drill Attachment - Vrtalna naprava: slika 1
2026 Welgtek Wall Grooving Machine WGM5000 (Unused) Blasthole Drill Attachment - Vrtalna naprava: slika 2
2026 Welgtek Wall Grooving Machine WGM5000 (Unused) Blasthole Drill Attachment - Vrtalna naprava: slika 3
2026 Welgtek Wall Grooving Machine WGM5000 (Unused) Blasthole Drill Attachment - Vrtalna naprava: slika 4
2026 Welgtek Wall Grooving Machine WGM5000 (Unused) Blasthole Drill Attachment - Vrtalna naprava: slika 5
Oglejte si vse fotografije (5)

2026 Welgtek Wall Grooving Machine WGM5000 (Unused) Blasthole Drill Attachment

Vrtalna naprava
2026
Francija, Saint-Aubin-sur-Gaillon
Objavljeno: 5ura
Dražba
2026
Francija, Saint-Aubin-sur-Gaillon
Kontaktirajte prodajalca
2026 Welgtek J1C-28B Perceuse Magnetique (Non Utilis ... Blasthole Drill Attachment - Vrtalna naprava: slika 1
2026 Welgtek J1C-28B Perceuse Magnetique (Non Utilis ... Blasthole Drill Attachment - Vrtalna naprava: slika 2
2026 Welgtek J1C-28B Perceuse Magnetique (Non Utilis ... Blasthole Drill Attachment - Vrtalna naprava: slika 3
2026 Welgtek J1C-28B Perceuse Magnetique (Non Utilis ... Blasthole Drill Attachment - Vrtalna naprava: slika 4

2026 Welgtek J1C-28B Perceuse Magnetique (Non Utilis ... Blasthole Drill Attachment

Vrtalna naprava
2026
Francija, Saint-Aubin-sur-Gaillon
Objavljeno: 5ura
Dražba
2026
Francija, Saint-Aubin-sur-Gaillon
Kontaktirajte prodajalca
2026 Welgtek Gasoline Cut Off Saw ECF350 (Unused) Blasthole Drill Attachment - Vrtalna naprava: slika 1
2026 Welgtek Gasoline Cut Off Saw ECF350 (Unused) Blasthole Drill Attachment - Vrtalna naprava: slika 2
2026 Welgtek Gasoline Cut Off Saw ECF350 (Unused) Blasthole Drill Attachment - Vrtalna naprava: slika 3
2026 Welgtek Gasoline Cut Off Saw ECF350 (Unused) Blasthole Drill Attachment - Vrtalna naprava: slika 4
2026 Welgtek Gasoline Cut Off Saw ECF350 (Unused) Blasthole Drill Attachment - Vrtalna naprava: slika 5
Oglejte si vse fotografije (5)

2026 Welgtek Gasoline Cut Off Saw ECF350 (Unused) Blasthole Drill Attachment

Vrtalna naprava
2026
Francija, Saint-Aubin-sur-Gaillon
Objavljeno: 5ura
Dražba
2026
Francija, Saint-Aubin-sur-Gaillon
Kontaktirajte prodajalca
Optimum BF 20 Vario - Vrtalna naprava: slika 1
Optimum BF 20 Vario - Vrtalna naprava: slika 2
Optimum BF 20 Vario - Vrtalna naprava: slika 3
Optimum BF 20 Vario - Vrtalna naprava: slika 4
Optimum BF 20 Vario - Vrtalna naprava: slika 5
Oglejte si vse fotografije (9)

Optimum BF 20 Vario

Vrtalna naprava
Nizozemska, Höhenkirchen-Siegertsbrunn
Objavljeno: 15ura Referenčna številka 1102-6

250EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 290 USD
Nizozemska, Höhenkirchen-Siegertsbrunn
Furukawa HRC1800-ED (UNUSED) - Vrtalna naprava: slika 1
Furukawa HRC1800-ED (UNUSED) - Vrtalna naprava: slika 2
Furukawa HRC1800-ED (UNUSED) - Vrtalna naprava: slika 3
Furukawa HRC1800-ED (UNUSED) - Vrtalna naprava: slika 4
Furukawa HRC1800-ED (UNUSED) - Vrtalna naprava: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Furukawa HRC1800-ED (UNUSED)

Vrtalna naprava
Novo2022Neto teža: 18960 kg
Novo
Belgija, Stabroek
Objavljeno: 18ura Referenčna številka ATR-1932
Vprašajte za ceno
Novo2022Neto teža: 18960 kg
Novo
Belgija, Stabroek
Kontaktirajte prodajalca
Furukawa HCRL100-E3 (Unused) - Vrtalna naprava: slika 1
Furukawa HCRL100-E3 (Unused) - Vrtalna naprava: slika 2
Furukawa HCRL100-E3 (Unused) - Vrtalna naprava: slika 3
Furukawa HCRL100-E3 (Unused) - Vrtalna naprava: slika 4
Furukawa HCRL100-E3 (Unused) - Vrtalna naprava: slika 5
Oglejte si vse fotografije (15)

Furukawa HCRL100-E3 (Unused)

Vrtalna naprava
Novo2023Neto teža: 17370 kg
Novo
Belgija, Stabroek
Objavljeno: 18ura Referenčna številka ATR-1931
Vprašajte za ceno
Novo2023Neto teža: 17370 kg
Novo
Belgija, Stabroek
Kontaktirajte prodajalca
Liebherr 941 excavator drilling rig - Vrtalna naprava: slika 1
Liebherr 941 excavator drilling rig - Vrtalna naprava: slika 2
Liebherr 941 excavator drilling rig - Vrtalna naprava: slika 3
Liebherr 941 excavator drilling rig - Vrtalna naprava: slika 4
Liebherr 941 excavator drilling rig - Vrtalna naprava: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Liebherr 941 excavator drilling rig

Vrtalna naprava
19854844 urNeto teža: 30000 kgKoristni tovor: 30000 kg
Nizozemska, Steenwijk
Objavljeno: 19ura

18 000EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 20 921 USD
19854844 urNeto teža: 30000 kgKoristni tovor: 30000 kg
Nizozemska, Steenwijk
Kontaktirajte prodajalca
Drilling pipe 4 meter boorpijpen - Vrtalna naprava: slika 1
Drilling pipe 4 meter boorpijpen - Vrtalna naprava: slika 2
Drilling pipe 4 meter boorpijpen - Vrtalna naprava: slika 3
Drilling pipe 4 meter boorpijpen - Vrtalna naprava: slika 4
Drilling pipe 4 meter boorpijpen - Vrtalna naprava: slika 5
Oglejte si vse fotografije (16)

drilling pipe 4 meter boorpijpen

Vrtalna naprava
Nizozemska, Steenwijk
Objavljeno: 19ura
Vprašajte za ceno
Nizozemska, Steenwijk
Kontaktirajte prodajalca
Boormotor drilling head - Vrtalna naprava: slika 1
Boormotor drilling head - Vrtalna naprava: slika 2
Boormotor drilling head - Vrtalna naprava: slika 3
Boormotor drilling head - Vrtalna naprava: slika 4
Boormotor drilling head - Vrtalna naprava: slika 5
Oglejte si vse fotografije (9)

boormotor drilling head

Vrtalna naprava
Nizozemska, Steenwijk
Objavljeno: 19ura
Vprašajte za ceno
Nizozemska, Steenwijk
Kontaktirajte prodajalca
Extractor boorpijp casing trekker en roterende boortafels Extractor drilling pipe puller and drilling tables - Vrtalna naprava: slika 1
Extractor boorpijp casing trekker en roterende boortafels Extractor drilling pipe puller and drilling tables - Vrtalna naprava: slika 2
Extractor boorpijp casing trekker en roterende boortafels Extractor drilling pipe puller and drilling tables - Vrtalna naprava: slika 3
Extractor boorpijp casing trekker en roterende boortafels Extractor drilling pipe puller and drilling tables - Vrtalna naprava: slika 4
Extractor boorpijp casing trekker en roterende boortafels Extractor drilling pipe puller and drilling tables - Vrtalna naprava: slika 5
Oglejte si vse fotografije (12)
Vprašajte za ceno
Nizozemska, Steenwijk
Kontaktirajte prodajalca
Unimog boormachine bronboring boorinstalatie-drilling rig - Vrtalna naprava: slika 1
Unimog boormachine bronboring boorinstalatie-drilling rig - Vrtalna naprava: slika 2
Unimog boormachine bronboring boorinstalatie-drilling rig - Vrtalna naprava: slika 3
Unimog boormachine bronboring boorinstalatie-drilling rig - Vrtalna naprava: slika 4
Unimog boormachine bronboring boorinstalatie-drilling rig - Vrtalna naprava: slika 5
Oglejte si vse fotografije (14)

Unimog boormachine bronboring boorinstalatie-drilling rig

Vrtalna naprava
130 KM
Nizozemska, Steenwijk
Objavljeno: 19ura
Vprašajte za ceno
130 KM
Nizozemska, Steenwijk
Kontaktirajte prodajalca
T1 new listing page - Vrtalne naprave SANY
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij