Gradbeni stroji VOLVO Dražba, 2017 Leto: novi in rabljeni Gradbeni stroji VOLVO Dražba, 2017 Leto naprodaj - Truck1 Slovenija

Gradbeni stroji VOLVO
Dražba, 2017 Leto

Najdeni rezultati: 19
za leasing
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
VOLVO
Dražba
2017
2017 Volvo ECR25D Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 1
2017 Volvo ECR25D Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 2
2017 Volvo ECR25D Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 3
2017 Volvo ECR25D Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 4
2017 Volvo ECR25D Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2017 Volvo ECR25D Mini Excavator: <6.6t

Mini bager
20173256 ur
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 6ura
Dražba
20173256 ur
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca
2017 Volvo EWR150E hjulmaskin - Knekkbom - Leica maskinstyring - Sentralsmøring - Sertifisert - Bager: slika 1
2017 Volvo EWR150E hjulmaskin - Knekkbom - Leica maskinstyring - Sentralsmøring - Sertifisert - Bager: slika 2
2017 Volvo EWR150E hjulmaskin - Knekkbom - Leica maskinstyring - Sentralsmøring - Sertifisert - Bager: slika 3
2017 Volvo EWR150E hjulmaskin - Knekkbom - Leica maskinstyring - Sentralsmøring - Sertifisert - Bager: slika 4
2017 Volvo EWR150E hjulmaskin - Knekkbom - Leica maskinstyring - Sentralsmøring - Sertifisert - Bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (41)
Dražba
201710964 ur
Norveška, Hovdebygda
Kontaktirajte prodajalca
2017 Volvo ECR35D minigraver med 3 skuffer - Bager: slika 1
2017 Volvo ECR35D minigraver med 3 skuffer - Bager: slika 2
2017 Volvo ECR35D minigraver med 3 skuffer - Bager: slika 3
2017 Volvo ECR35D minigraver med 3 skuffer - Bager: slika 4
2017 Volvo ECR35D minigraver med 3 skuffer - Bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

2017 Volvo ECR35D minigraver med 3 skuffer

Bager
2017748 ur
Norveška, Nordkisa
Objavljeno: 3dan
Dražba
2017748 ur
Norveška, Nordkisa
Kontaktirajte prodajalca
Volvo A30G - Zglobni demper: slika 1
Volvo A30G - Zglobni demper: slika 2
Volvo A30G - Zglobni demper: slika 3
Volvo A30G - Zglobni demper: slika 4
Volvo A30G - Zglobni demper: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Volvo A30G

Zglobni demper
201712888 ur
Združeno Kraljestvo, Maltby
Objavljeno: 4danReferenčna številka VCEQA30GL00342052
Dražba
201712888 ur
Združeno Kraljestvo, Maltby
Kontaktirajte prodajalca
Redskapsfäste B20 Volvo Hydraulhammare - Gradbena oprema: slika 1

Redskapsfäste B20 Volvo Hydraulhammare

Gradbena oprema
2017
Švedska, Mullsjö
Objavljeno: 4dan

107EUR

Dražba
  • ≈ 123 USD
2017
Švedska, Mullsjö
Kontaktirajte prodajalca
2017 Volvo EC480EL Beltegraver, KM3 HK-feste, 3000 l graveskuffe, sentralsmøring, 11 792 t - nylig sertifisert - Bager: slika 1
2017 Volvo EC480EL Beltegraver, KM3 HK-feste, 3000 l graveskuffe, sentralsmøring, 11 792 t - nylig sertifisert - Bager: slika 2
2017 Volvo EC480EL Beltegraver, KM3 HK-feste, 3000 l graveskuffe, sentralsmøring, 11 792 t - nylig sertifisert - Bager: slika 3
2017 Volvo EC480EL Beltegraver, KM3 HK-feste, 3000 l graveskuffe, sentralsmøring, 11 792 t - nylig sertifisert - Bager: slika 4
2017 Volvo EC480EL Beltegraver, KM3 HK-feste, 3000 l graveskuffe, sentralsmøring, 11 792 t - nylig sertifisert - Bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)
Dražba
201711792 ur
Norveška, Vøringsfoss
Kontaktirajte prodajalca
Grävmaskin Volvo EC220EL med rotator med grip & 6 redskap - Bager: slika 1

Grävmaskin Volvo EC220EL med rotator med grip & 6 redskap

Bager
2017
Švedska, Gothenburg
Objavljeno: 6dan

41 329EUR

Dražba
  • ≈ 47 876 USD
2017
Švedska, Gothenburg
Kontaktirajte prodajalca
2017 Volvo ECR25D Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 1
2017 Volvo ECR25D Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 2
2017 Volvo ECR25D Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 3
2017 Volvo ECR25D Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 4
2017 Volvo ECR25D Mini Excavator: <6.6t - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2017 Volvo ECR25D Mini Excavator: <6.6t

Mini bager
20174419 ur
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 6dan
Dražba
20174419 ur
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca
Volvo EC480EL - Bager goseničar: slika 1
Volvo EC480EL - Bager goseničar: slika 2
Volvo EC480EL - Bager goseničar: slika 3
Volvo EC480EL - Bager goseničar: slika 4
Volvo EC480EL - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Volvo EC480EL

Bager goseničar
201715637 ur
Švedska, Undrom
Objavljeno: 7danReferenčna številka VCEC480EE00310575

75 000EUR

Dražba
  • ≈ 86 882 USD
201715637 ur
Švedska, Undrom
Kontaktirajte prodajalca
2017 Volvo L30G Wheel Loader - Kolesni nakladalec: slika 1
2017 Volvo L30G Wheel Loader - Kolesni nakladalec: slika 2
2017 Volvo L30G Wheel Loader - Kolesni nakladalec: slika 3
2017 Volvo L30G Wheel Loader - Kolesni nakladalec: slika 4
2017 Volvo L30G Wheel Loader - Kolesni nakladalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2017 Volvo L30G Wheel Loader

Kolesni nakladalec
20175768 ur
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 9dan
Dražba
20175768 ur
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca
Hjulgrävare Volvo EW160E med tillbehör - Bager goseničar: slika 1
Hjulgrävare Volvo EW160E med tillbehör - Bager goseničar: slika 2
Hjulgrävare Volvo EW160E med tillbehör - Bager goseničar: slika 3
Hjulgrävare Volvo EW160E med tillbehör - Bager goseničar: slika 4
Hjulgrävare Volvo EW160E med tillbehör - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Hjulgrävare Volvo EW160E med tillbehör

Bager goseničar
201711363 ur152 KM
Švedska, Nacka Strand
Objavljeno: 10danReferenčna številka O-000013172
Dražba
201711363 ur152 KM
Švedska, Nacka Strand
Kontaktirajte prodajalca
Volvo A30G - Zglobni demper: slika 1
Volvo A30G - Zglobni demper: slika 2
Volvo A30G - Zglobni demper: slika 3
Volvo A30G - Zglobni demper: slika 4
Volvo A30G - Zglobni demper: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Volvo A30G

Zglobni demper
201713534 ur
Združeno Kraljestvo, Maltby
Objavljeno: 15danReferenčna številka VCE0A30GH00342053
Dražba
201713534 ur
Združeno Kraljestvo, Maltby
Kontaktirajte prodajalca
2017 Volvo ECR25D - Mini bager: slika 1
2017 Volvo ECR25D - Mini bager: slika 2
2017 Volvo ECR25D - Mini bager: slika 3
2017 Volvo ECR25D - Mini bager: slika 4
2017 Volvo ECR25D - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (35)

2017 Volvo ECR25D

Mini bager
2017
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 18danReferenčna številka 200312869
Dražba
2017
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
2017 Volvo ECR25D - Mini bager: slika 1
2017 Volvo ECR25D - Mini bager: slika 2
2017 Volvo ECR25D - Mini bager: slika 3
2017 Volvo ECR25D - Mini bager: slika 4
2017 Volvo ECR25D - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

2017 Volvo ECR25D

Mini bager
2017
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 18danReferenčna številka 200312911
Dražba
2017
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
2017 Volvo ECR25D - Mini bager: slika 1
2017 Volvo ECR25D - Mini bager: slika 2
2017 Volvo ECR25D - Mini bager: slika 3
2017 Volvo ECR25D - Mini bager: slika 4
2017 Volvo ECR25D - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (33)

2017 Volvo ECR25D

Mini bager
2017
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 19danReferenčna številka 200312669
Dražba
2017
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
Vprašajte za vse razpoložljive slike

2017 VOLVO ECR88D MINI-EXCAVATOR

Mini bager
2017
Romunija, Soars
Objavljeno: 21dan

9 300EUR

Dražba
  • ≈ 10 773 USD
2017
Romunija, Soars
2017 Volvo ECR88D - Mini bager: slika 1
2017 Volvo ECR88D - Mini bager: slika 2
2017 Volvo ECR88D - Mini bager: slika 3
2017 Volvo ECR88D - Mini bager: slika 4
2017 Volvo ECR88D - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (38)

2017 Volvo ECR88D

Mini bager
2017
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 26danReferenčna številka 200311963
Dražba
2017
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
2017 Volvo ECR25D - Mini bager: slika 1
2017 Volvo ECR25D - Mini bager: slika 2
2017 Volvo ECR25D - Mini bager: slika 3
2017 Volvo ECR25D - Mini bager: slika 4
2017 Volvo ECR25D - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (35)

2017 Volvo ECR25D

Mini bager
2017
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 26danReferenčna številka 200311962
Dražba
2017
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
Volvo EWR150 E - Bager na kolesih: slika 1
Volvo EWR150 E - Bager na kolesih: slika 2
Volvo EWR150 E - Bager na kolesih: slika 3
Volvo EWR150 E - Bager na kolesih: slika 4
Volvo EWR150 E - Bager na kolesih: slika 5
Oglejte si vse fotografije (7)

Volvo EWR150 E

Bager na kolesih
20179391 ur140 KM
Švedska, Tierp
Dražba
20179391 ur140 KM
Švedska, Tierp
Kontaktirajte prodajalca
T1 new listing page - Gradbeni stroji VOLVO
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij