Valjarji HAMM Dražba: novi in rabljeni Valjarji HAMM Dražba naprodaj - Truck1 Slovenija

Valjarji HAMM
Dražba

Najdeni rezultati: 42
za leasing
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
1 / 3
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
HAMM
Dražba
2006 Hamm DV90VO Compacteur Vibrant Tandem Double Drum Roller - Cestni valjar: slika 1
2006 Hamm DV90VO Compacteur Vibrant Tandem Double Drum Roller - Cestni valjar: slika 2
2006 Hamm DV90VO Compacteur Vibrant Tandem Double Drum Roller - Cestni valjar: slika 3
2006 Hamm DV90VO Compacteur Vibrant Tandem Double Drum Roller - Cestni valjar: slika 4
2006 Hamm DV90VO Compacteur Vibrant Tandem Double Drum Roller - Cestni valjar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2006 Hamm DV90VO Compacteur Vibrant Tandem Double Drum Roller

Cestni valjar
20067349 ur
Francija, Saint-Aubin-sur-Gaillon
Objavljeno: 2dan
Dražba
20067349 ur
Francija, Saint-Aubin-sur-Gaillon
Kontaktirajte prodajalca
Vält Hamm HD8VV - Valjar: slika 1
Vält Hamm HD8VV - Valjar: slika 2
Vält Hamm HD8VV - Valjar: slika 3
Vält Hamm HD8VV - Valjar: slika 4
Vält Hamm HD8VV - Valjar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (23)

Vält Hamm HD8VV

Valjar
2011501 ur
Norveška, Västerås
Objavljeno: 2danReferenčna številka 10000274

90EUR

Dražba
  • ≈ 104 USD
2011501 ur
Norveška, Västerås
Kontaktirajte prodajalca
2010 Hamm HD10vv Double Drum Roller - Cestni valjar: slika 1
2010 Hamm HD10vv Double Drum Roller - Cestni valjar: slika 2
2010 Hamm HD10vv Double Drum Roller - Cestni valjar: slika 3
2010 Hamm HD10vv Double Drum Roller - Cestni valjar: slika 4
2010 Hamm HD10vv Double Drum Roller - Cestni valjar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2010 Hamm HD10vv Double Drum Roller

Cestni valjar
2010
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 3dan
Dražba
2010
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca
Hamm HD8VV - Cestni valjar: slika 1
Hamm HD8VV - Cestni valjar: slika 2
Hamm HD8VV - Cestni valjar: slika 3
Hamm HD8VV - Cestni valjar: slika 4
Hamm HD8VV - Cestni valjar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (32)

Hamm HD8VV

Cestni valjar
Švedska, Växjö
Objavljeno: 3dan

4 222EUR

Dražba
  • ≈ 4 890 USD
Švedska, Växjö
Kontaktirajte prodajalca
2014 Hamm HD80VV-S - Valjar: slika 1
2014 Hamm HD80VV-S - Valjar: slika 2
2014 Hamm HD80VV-S - Valjar: slika 3
2014 Hamm HD80VV-S - Valjar: slika 4
2014 Hamm HD80VV-S - Valjar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (42)

2014 Hamm HD80VV-S

Valjar
2014
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 4danReferenčna številka 200312878
Dražba
2014
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
2014 Hamm HD10CVV Double Drum Roller - Cestni valjar: slika 1
2014 Hamm HD10CVV Double Drum Roller - Cestni valjar: slika 2
2014 Hamm HD10CVV Double Drum Roller - Cestni valjar: slika 3
2014 Hamm HD10CVV Double Drum Roller - Cestni valjar: slika 4
2014 Hamm HD10CVV Double Drum Roller - Cestni valjar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2014 Hamm HD10CVV Double Drum Roller

Cestni valjar
2014926 ur
Združeno Kraljestvo, Derby
Objavljeno: 4dan
Dražba
2014926 ur
Združeno Kraljestvo, Derby
Kontaktirajte prodajalca
2016 Hamm HD8VV Double Drum Roller - Cestni valjar: slika 1
2016 Hamm HD8VV Double Drum Roller - Cestni valjar: slika 2
2016 Hamm HD8VV Double Drum Roller - Cestni valjar: slika 3
2016 Hamm HD8VV Double Drum Roller - Cestni valjar: slika 4
2016 Hamm HD8VV Double Drum Roller - Cestni valjar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2016 Hamm HD8VV Double Drum Roller

Cestni valjar
2016
Združeno Kraljestvo, Derby
Objavljeno: 4dan
Dražba
2016
Združeno Kraljestvo, Derby
Kontaktirajte prodajalca
2019 Hamm HD+90iVV Double Drum Roller - Cestni valjar: slika 1
2019 Hamm HD+90iVV Double Drum Roller - Cestni valjar: slika 2
2019 Hamm HD+90iVV Double Drum Roller - Cestni valjar: slika 3
2019 Hamm HD+90iVV Double Drum Roller - Cestni valjar: slika 4
2019 Hamm HD+90iVV Double Drum Roller - Cestni valjar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2019 Hamm HD+90iVV Double Drum Roller

Cestni valjar
20192219 ur
Združeno Kraljestvo, Derby
Objavljeno: 4dan
Dražba
20192219 ur
Združeno Kraljestvo, Derby
Kontaktirajte prodajalca
2022 Hamm HD10VV Double Drum Roller - Cestni valjar: slika 1
2022 Hamm HD10VV Double Drum Roller - Cestni valjar: slika 2
2022 Hamm HD10VV Double Drum Roller - Cestni valjar: slika 3
2022 Hamm HD10VV Double Drum Roller - Cestni valjar: slika 4
2022 Hamm HD10VV Double Drum Roller - Cestni valjar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2022 Hamm HD10VV Double Drum Roller

Cestni valjar
2022
Španija, Ocaña
Objavljeno: 4dan
Dražba
2022
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
Vält Hamm DV 8 Super - Valjar: slika 1

Vält Hamm DV 8 Super

Valjar
Švedska, Eksjö
Objavljeno: 4dan

9EUR

Dražba
  • ≈ 10 USD
Švedska, Eksjö
Kontaktirajte prodajalca
Hamm HD10C-VV - Valjar: slika 1
Hamm HD10C-VV - Valjar: slika 2
Hamm HD10C-VV - Valjar: slika 3
Hamm HD10C-VV - Valjar: slika 4
Hamm HD10C-VV - Valjar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Hamm HD10C-VV

Valjar
20072109 ur22 KM
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 5dan

2 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 2 316 USD
20072109 ur22 KM
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca
Hamm HD 10C VV - Kompaktor: slika 1
Hamm HD 10C VV - Kompaktor: slika 2
Hamm HD 10C VV - Kompaktor: slika 3
Hamm HD 10C VV - Kompaktor: slika 4
Hamm HD 10C VV - Kompaktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Hamm HD 10C VV

Kompaktor
2017635 ur19 KM
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 5dan

6 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 6 950 USD
2017635 ur19 KM
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca
2013 Hamm HD75 - Valjar: slika 1
2013 Hamm HD75 - Valjar: slika 2
2013 Hamm HD75 - Valjar: slika 3
2013 Hamm HD75 - Valjar: slika 4
2013 Hamm HD75 - Valjar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (41)

2013 Hamm HD75

Valjar
2013
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 6danReferenčna številka 200312874
Dražba
2013
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
Hamm HD75 - Valjar: slika 1
Hamm HD75 - Valjar: slika 2
Hamm HD75 - Valjar: slika 3
Hamm HD75 - Valjar: slika 4
Hamm HD75 - Valjar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (34)

Hamm HD75

Valjar
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 6danReferenčna številka 200312903
Dražba
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
Hamm 3307 - Valjar: slika 1
Hamm 3307 - Valjar: slika 2
Hamm 3307 - Valjar: slika 3
Hamm 3307 - Valjar: slika 4
Hamm 3307 - Valjar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (41)

Hamm 3307

Valjar
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 6danReferenčna številka 200312875
Dražba
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
Hamm HD90 - Valjar: slika 1
Hamm HD90 - Valjar: slika 2
Hamm HD90 - Valjar: slika 3
Hamm HD90 - Valjar: slika 4
Hamm HD90 - Valjar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (44)

Hamm HD90

Valjar
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 6danReferenčna številka 200312876
Dražba
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
2015 Hamm HD14VV - Valjar: slika 1
2015 Hamm HD14VV - Valjar: slika 2
2015 Hamm HD14VV - Valjar: slika 3
2015 Hamm HD14VV - Valjar: slika 4
2015 Hamm HD14VV - Valjar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (35)

2015 Hamm HD14VV

Valjar
2015
Združeno Kraljestvo, Omagh
Objavljeno: 7danReferenčna številka 100376267
Dražba
2015
Združeno Kraljestvo, Omagh
Kontaktirajte prodajalca
Hamm DV70 - Valjar: slika 1
Hamm DV70 - Valjar: slika 2
Hamm DV70 - Valjar: slika 3
Hamm DV70 - Valjar: slika 4
Hamm DV70 - Valjar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (36)

Hamm DV70

Valjar
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 7danReferenčna številka 200312933
Dražba
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
Hamm HD10 VT tromle - Valjar: slika 1
Hamm HD10 VT tromle - Valjar: slika 2
Hamm HD10 VT tromle - Valjar: slika 3
Hamm HD10 VT tromle - Valjar: slika 4
Hamm HD10 VT tromle - Valjar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (11)

Hamm HD10 VT tromle

Valjar
2015
Norveška, Otta
Objavljeno: 9dan

1 070EUR

Dražba
  • ≈ 1 239 USD
2015
Norveška, Otta
Kontaktirajte prodajalca
Hamm DV-90I VT - S - Tromle - Valjar: slika 1
Hamm DV-90I VT - S - Tromle - Valjar: slika 2
Hamm DV-90I VT - S - Tromle - Valjar: slika 3
Hamm DV-90I VT - S - Tromle - Valjar: slika 4
Hamm DV-90I VT - S - Tromle - Valjar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (27)

Hamm DV-90I VT - S - Tromle

Valjar
2015
Norveška, Otta
Objavljeno: 9dan

14 850EUR

Dražba
  • ≈ 17 202 USD
2015
Norveška, Otta
Kontaktirajte prodajalca
1 / 3
123
Stran 1 od 3

Valjarji HAMM: pregled trga

Glavne lokacije za nakup

Nemčija (Ponudbe: 15), Norveška (Ponudbe: 7), Združeno Kraljestvo (Ponudbe: 6), Švedska (Ponudbe: 3), Belgija (Ponudbe: 2)

Tehnične specifikacije

Delovne ure, ur175–10 000
Izhodna moč, KM19–88
Teža, kg1 540–25 000
Cena, EUR9–85 000
Leto1992–2023

Cene za Valjarji HAMM

T1 new listing page - Valjarji HAMM
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij