Gradbeni stroji PB Dražba iz Nizozemska: novi in rabljeni Gradbeni stroji PB Dražba iz Nizozemska naprodaj - Truck1 Slovenija

Gradbeni stroji PB iz Nizozemska
Dražba

Najdeni rezultati: 6
za leasing
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
PB
Nizozemska
Dražba
2009 PB S225-12 ES 4x4 Electric Scissor Lift - Škarjasta dvižna ploščad: slika 1
2009 PB S225-12 ES 4x4 Electric Scissor Lift - Škarjasta dvižna ploščad: slika 2
2009 PB S225-12 ES 4x4 Electric Scissor Lift - Škarjasta dvižna ploščad: slika 3
2009 PB S225-12 ES 4x4 Electric Scissor Lift - Škarjasta dvižna ploščad: slika 4
2009 PB S225-12 ES 4x4 Electric Scissor Lift - Škarjasta dvižna ploščad: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2009 PB S225-12 ES 4x4 Electric Scissor Lift

Škarjasta dvižna ploščad
2009
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 1ura
Dražba
2009
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca
2015 PB LIFTTECHNIK PB S140-12EC AERIAL WORK PLATFORM - Dvižna ploščad: slika 1
2015 PB LIFTTECHNIK PB S140-12EC AERIAL WORK PLATFORM - Dvižna ploščad: slika 2
2015 PB LIFTTECHNIK PB S140-12EC AERIAL WORK PLATFORM - Dvižna ploščad: slika 3
2015 PB LIFTTECHNIK PB S140-12EC AERIAL WORK PLATFORM - Dvižna ploščad: slika 4
2015 PB LIFTTECHNIK PB S140-12EC AERIAL WORK PLATFORM - Dvižna ploščad: slika 5
Oglejte si vse fotografije (34)

2015 PB LIFTTECHNIK PB S140-12EC AERIAL WORK PLATFORM

Dvižna ploščad
2015
Nizozemska, Sittard
Objavljeno: 3dan

1 000EUR

Dražba
  • ≈ 1 162 USD
2015
Nizozemska, Sittard
2018 PB Lifttechnik PB S225-24DS 4x4 Diesel Scissor Lift - Škarjasta dvižna ploščad: slika 1
2018 PB Lifttechnik PB S225-24DS 4x4 Diesel Scissor Lift - Škarjasta dvižna ploščad: slika 2
2018 PB Lifttechnik PB S225-24DS 4x4 Diesel Scissor Lift - Škarjasta dvižna ploščad: slika 3
2018 PB Lifttechnik PB S225-24DS 4x4 Diesel Scissor Lift - Škarjasta dvižna ploščad: slika 4
2018 PB Lifttechnik PB S225-24DS 4x4 Diesel Scissor Lift - Škarjasta dvižna ploščad: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2018 PB Lifttechnik PB S225-24DS 4x4 Diesel Scissor Lift

Škarjasta dvižna ploščad
2018
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 15dan
Dražba
2018
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca
PB S225-12ES - Dvižna ploščad: slika 1
PB S225-12ES - Dvižna ploščad: slika 2
PB S225-12ES - Dvižna ploščad: slika 3
PB S225-12ES - Dvižna ploščad: slika 4
PB S225-12ES - Dvižna ploščad: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)
Električni

PB S225-12ES

Dvižna ploščad
2014Neto teža: 10290 kg
Nizozemska, Deinze
Objavljeno: 18danReferenčna številka 1103-55

1 250EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 1 452 USD
2014Neto teža: 10290 kg
Nizozemska, Deinze
Dürselen PB 06 - Gradbeni stroj: slika 1
Dürselen PB 06 - Gradbeni stroj: slika 2
Dürselen PB 06 - Gradbeni stroj: slika 3
Dürselen PB 06 - Gradbeni stroj: slika 4
Dürselen PB 06 - Gradbeni stroj: slika 5
Oglejte si vse fotografije (10)

Dürselen PB 06

Gradbeni stroj
1999
Nizozemska, Eupen
Objavljeno: 23danReferenčna številka 1098-264

1 500EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 1 743 USD
1999
Nizozemska, Eupen
Rilecart PB-796 HD ES BF - Gradbeni stroj: slika 1
Rilecart PB-796 HD ES BF - Gradbeni stroj: slika 2
Rilecart PB-796 HD ES BF - Gradbeni stroj: slika 3
Rilecart PB-796 HD ES BF - Gradbeni stroj: slika 4
Rilecart PB-796 HD ES BF - Gradbeni stroj: slika 5
Oglejte si vse fotografije (12)

Rilecart PB-796 HD ES BF

Gradbeni stroj
2009Neto teža: 2200 kg
Nizozemska, Eupen
Objavljeno: 23danReferenčna številka 1098-21

3 500EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 4 068 USD
2009Neto teža: 2200 kg
Nizozemska, Eupen

Cene za Gradbeni stroji PB

T1 new listing page - Gradbeni stroji PB iz Nizozemska
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij