Gradbeni stroji OIL&STEEL Dražba: novi in rabljeni Gradbeni stroji OIL&STEEL Dražba naprodaj - Truck1 Slovenija

Gradbeni stroji OIL&STEEL
Dražba

Najdeni rezultati: 4
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
OIL&STEEL
Dražba
2017 Nissan Cabstar 2017 Oil&Steel 20 m on 4x2 Cami ... Bucket Truck - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 1
2017 Nissan Cabstar 2017 Oil&Steel 20 m on 4x2 Cami ... Bucket Truck - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 2
2017 Nissan Cabstar 2017 Oil&Steel 20 m on 4x2 Cami ... Bucket Truck - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 3
2017 Nissan Cabstar 2017 Oil&Steel 20 m on 4x2 Cami ... Bucket Truck - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 4
2017 Nissan Cabstar 2017 Oil&Steel 20 m on 4x2 Cami ... Bucket Truck - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2017 Nissan Cabstar 2017 Oil&Steel 20 m on 4x2 Cami ... Bucket Truck

Dvižna ploščad montirana na tovornjak
201745111 km
Francija, Saint-Aubin-sur-Gaillon
Objavljeno: 1ura
Dražba
201745111 km
Francija, Saint-Aubin-sur-Gaillon
Kontaktirajte prodajalca
2018 Nissan Cabstar NT400 35.13 2018 Oil&Steel Snake 2010H plus ... Bucket Truck - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 1
2018 Nissan Cabstar NT400 35.13 2018 Oil&Steel Snake 2010H plus ... Bucket Truck - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 2
2018 Nissan Cabstar NT400 35.13 2018 Oil&Steel Snake 2010H plus ... Bucket Truck - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 3
2018 Nissan Cabstar NT400 35.13 2018 Oil&Steel Snake 2010H plus ... Bucket Truck - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 4
2018 Nissan Cabstar NT400 35.13 2018 Oil&Steel Snake 2010H plus ... Bucket Truck - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2018 Nissan Cabstar NT400 35.13 2018 Oil&Steel Snake 2010H plus ... Bucket Truck

Dvižna ploščad montirana na tovornjak
201864780 km
Španija, Ocaña
Objavljeno: 6dan
Dražba
201864780 km
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
2013 Nissan Cabstar NT400 35.12 2013 Oil&Steel Snake 189 Smart ... Bucket Truck - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 1
2013 Nissan Cabstar NT400 35.12 2013 Oil&Steel Snake 189 Smart ... Bucket Truck - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 2
2013 Nissan Cabstar NT400 35.12 2013 Oil&Steel Snake 189 Smart ... Bucket Truck - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 3
2013 Nissan Cabstar NT400 35.12 2013 Oil&Steel Snake 189 Smart ... Bucket Truck - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 4
2013 Nissan Cabstar NT400 35.12 2013 Oil&Steel Snake 189 Smart ... Bucket Truck - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2013 Nissan Cabstar NT400 35.12 2013 Oil&Steel Snake 189 Smart ... Bucket Truck

Dvižna ploščad montirana na tovornjak
2013106111 km
Španija, Ocaña
Objavljeno: 6dan
Dražba
2013106111 km
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
2014 Nissan Cabstar NT400 35.12 2014 Oil&Steel Snake 2312 Compa ... Bucket Truck - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 1
2014 Nissan Cabstar NT400 35.12 2014 Oil&Steel Snake 2312 Compa ... Bucket Truck - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 2
2014 Nissan Cabstar NT400 35.12 2014 Oil&Steel Snake 2312 Compa ... Bucket Truck - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 3
2014 Nissan Cabstar NT400 35.12 2014 Oil&Steel Snake 2312 Compa ... Bucket Truck - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 4
2014 Nissan Cabstar NT400 35.12 2014 Oil&Steel Snake 2312 Compa ... Bucket Truck - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2014 Nissan Cabstar NT400 35.12 2014 Oil&Steel Snake 2312 Compa ... Bucket Truck

Dvižna ploščad montirana na tovornjak
201481038 km
Španija, Ocaña
Objavljeno: 6dan
Dražba
201481038 km
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
T1 new listing page - Gradbeni stroji OIL&STEEL
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij