Nakladalci FUCHS Dražba: novi in rabljeni Nakladalci FUCHS Dražba naprodaj - Truck1 Slovenija

Nakladalci FUCHS
Dražba

Najdeni rezultati: 0
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Noben oglas ne ustreza vašim kriterijem. Poskusite prilagoditi filtre.
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
FUCHS
Dražba

Podobne ponudbe

Taian TL2500 Hjullaster m/ 2 skuffer og Pallegaffel - 40 timer - Kolesni nakladalec: slika 1
Taian TL2500 Hjullaster m/ 2 skuffer og Pallegaffel - 40 timer - Kolesni nakladalec: slika 2
Taian TL2500 Hjullaster m/ 2 skuffer og Pallegaffel - 40 timer - Kolesni nakladalec: slika 3
Taian TL2500 Hjullaster m/ 2 skuffer og Pallegaffel - 40 timer - Kolesni nakladalec: slika 4
Taian TL2500 Hjullaster m/ 2 skuffer og Pallegaffel - 40 timer - Kolesni nakladalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (27)

Taian TL2500 Hjullaster m/ 2 skuffer og Pallegaffel - 40 timer

Kolesni nakladalec
2024101 KM
Norveška
Objavljeno: 10min Referenčna številka 24267

26 100EUR

  • ≈ 30 314 USD
2024101 KM
Norveška
Kontaktirajte prodajalca
Volvo L110E - Kolesni nakladalec: slika 1
Volvo L110E - Kolesni nakladalec: slika 2
Volvo L110E - Kolesni nakladalec: slika 3
Volvo L110E - Kolesni nakladalec: slika 4
Volvo L110E - Kolesni nakladalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Volvo L110E

Kolesni nakladalec
Švedska, Växjö
Objavljeno: 18min

1 796EUR

Dražba
  • ≈ 2 086 USD
Švedska, Växjö
Kontaktirajte prodajalca
Volvo BM 218 - Kolesni nakladalec: slika 1
Volvo BM 218 - Kolesni nakladalec: slika 2
Volvo BM 218 - Kolesni nakladalec: slika 3
Volvo BM 218 - Kolesni nakladalec: slika 4
Volvo BM 218 - Kolesni nakladalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (44)

Volvo BM 218

Kolesni nakladalec
Švedska, Växjö
Objavljeno: 20min

179EUR

Dražba
  • ≈ 207 USD
Švedska, Växjö
Kontaktirajte prodajalca
Kramer 5035 - Kolesni nakladalec: slika 1
Kramer 5035 - Kolesni nakladalec: slika 2
Kramer 5035 - Kolesni nakladalec: slika 3
Kramer 5035 - Kolesni nakladalec: slika 4
Kramer 5035 - Kolesni nakladalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (9)

Kramer 5035

Kolesni nakladalec
2021996 ur19 KM
Nemčija, Oberderdingen
Objavljeno: 24min

24 500EUR

  • ≈ 28 456 USD
2021996 ur19 KM
Nemčija, Oberderdingen
Kontaktirajte prodajalca
Multiva  1500 ZE 15F - Kolesni nakladalec: slika 1
Multiva  1500 ZE 15F - Kolesni nakladalec: slika 2
Multiva  1500 ZE 15F - Kolesni nakladalec: slika 3
Multiva  1500 ZE 15F - Kolesni nakladalec: slika 4
Multiva  1500 ZE 15F - Kolesni nakladalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

Multiva 1500 ZE 15F

Kolesni nakladalec
Švedska, Växjö
Objavljeno: 37min

628EUR

Dražba
  • ≈ 729 USD
Švedska, Växjö
Kontaktirajte prodajalca
CAT 232D - Mini nakladalec: slika 1
CAT 232D - Mini nakladalec: slika 2
CAT 232D - Mini nakladalec: slika 3
CAT 232D - Mini nakladalec: slika 4
CAT 232D - Mini nakladalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

CAT 232D

Mini nakladalec
20192682 ur
Poljska, Łomianki
Objavljeno: 45min Referenčna številka DPR01442

18 000EUR

  • ≈ 20 906 USD
20192682 ur
Poljska, Łomianki
Kontaktirajte prodajalca
Caterpillar 980XE - Kolesni nakladalec: slika 1
Caterpillar 980XE - Kolesni nakladalec: slika 2
Caterpillar 980XE - Kolesni nakladalec: slika 3
Caterpillar 980XE - Kolesni nakladalec: slika 4
Caterpillar 980XE - Kolesni nakladalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (12)

Caterpillar 980XE

Kolesni nakladalec
20215697 urNeto teža: 30000 kg
Francija, Neuville-Saint-Amand
Objavljeno: 47min Referenčna številka 2203632

282 900EUR

  • ≈ 328 582 USD
20215697 urNeto teža: 30000 kg
Francija, Neuville-Saint-Amand
Kontaktirajte prodajalca
Caterpillar 963 - Nakladalec goseničar: slika 1
Caterpillar 963 - Nakladalec goseničar: slika 2
Caterpillar 963 - Nakladalec goseničar: slika 3
Caterpillar 963 - Nakladalec goseničar: slika 4
Caterpillar 963 - Nakladalec goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (9)

Caterpillar 963

Nakladalec goseničar
198720000 urNeto teža: 19400 kg
Francija, Neuville-Saint-Amand
Objavljeno: 47min Referenčna številka 9203123

19 900EUR

  • ≈ 23 113 USD
198720000 urNeto teža: 19400 kg
Francija, Neuville-Saint-Amand
Kontaktirajte prodajalca
Caterpillar 926M - Kolesni nakladalec: slika 1
Caterpillar 926M - Kolesni nakladalec: slika 2
Caterpillar 926M - Kolesni nakladalec: slika 3
Caterpillar 926M - Kolesni nakladalec: slika 4
Caterpillar 926M - Kolesni nakladalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (38)

Caterpillar 926M

Kolesni nakladalec
20195025 urNeto teža: 12800 kg
Francija, Neuville-Saint-Amand
Objavljeno: 47min Referenčna številka 7203217

135 900EUR

  • ≈ 157 845 USD
20195025 urNeto teža: 12800 kg
Francija, Neuville-Saint-Amand
Kontaktirajte prodajalca
Volvo L 35 G - Kolesni nakladalec: slika 1
Volvo L 35 G - Kolesni nakladalec: slika 2
Volvo L 35 G - Kolesni nakladalec: slika 3
Volvo L 35 G - Kolesni nakladalec: slika 4
Volvo L 35 G - Kolesni nakladalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Volvo L 35 G

Kolesni nakladalec
2023437 ur
Nizozemska, Brucht
Objavljeno: 5ura

57 750EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 67 075 USD
2023437 ur
Nizozemska, Brucht
Kontaktirajte prodajalca
JCB 170HF - Mini nakladalec: slika 1
JCB 170HF - Mini nakladalec: slika 2
JCB 170HF - Mini nakladalec: slika 3
JCB 170HF - Mini nakladalec: slika 4
JCB 170HF - Mini nakladalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (14)

JCB 170HF

Mini nakladalec
20071600 ur
Italija, Rome
Objavljeno: 6ura Referenčna številka n_15321

14 900EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 17 306 USD
20071600 ur
Italija, Rome
Kontaktirajte prodajalca
1994 Cat 988F (Inoperable) Wheel Loader - Kolesni nakladalec: slika 1
1994 Cat 988F (Inoperable) Wheel Loader - Kolesni nakladalec: slika 2
1994 Cat 988F (Inoperable) Wheel Loader - Kolesni nakladalec: slika 3
1994 Cat 988F (Inoperable) Wheel Loader - Kolesni nakladalec: slika 4
1994 Cat 988F (Inoperable) Wheel Loader - Kolesni nakladalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

1994 Cat 988F (Inoperable) Wheel Loader

Kolesni nakladalec
1994
Združeni Arabski Emirati, Jebel Ali Village
Objavljeno: 7ura
Dražba
1994
Združeni Arabski Emirati, Jebel Ali Village
Kontaktirajte prodajalca
2002 Cat 972G Wheel Loader - Kolesni nakladalec: slika 1
2002 Cat 972G Wheel Loader - Kolesni nakladalec: slika 2
2002 Cat 972G Wheel Loader - Kolesni nakladalec: slika 3
2002 Cat 972G Wheel Loader - Kolesni nakladalec: slika 4
2002 Cat 972G Wheel Loader - Kolesni nakladalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2002 Cat 972G Wheel Loader

Kolesni nakladalec
200265535 ur
Združeni Arabski Emirati, Jebel Ali Village
Objavljeno: 7ura
Dražba
200265535 ur
Združeni Arabski Emirati, Jebel Ali Village
Kontaktirajte prodajalca
2023 BLANCHE TW36 Wheel Loader - Kolesni nakladalec: slika 1
2023 BLANCHE TW36 Wheel Loader - Kolesni nakladalec: slika 2
2023 BLANCHE TW36 Wheel Loader - Kolesni nakladalec: slika 3
2023 BLANCHE TW36 Wheel Loader - Kolesni nakladalec: slika 4
2023 BLANCHE TW36 Wheel Loader - Kolesni nakladalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2023 BLANCHE TW36 Wheel Loader

Kolesni nakladalec
2023
Združeni Arabski Emirati, Jebel Ali Village
Objavljeno: 7ura
Dražba
2023
Združeni Arabski Emirati, Jebel Ali Village
Kontaktirajte prodajalca
Bobcat 543 - Kolesni nakladalec: slika 1
Bobcat 543 - Kolesni nakladalec: slika 2
Bobcat 543 - Kolesni nakladalec: slika 3
Bobcat 543 - Kolesni nakladalec: slika 4
Bobcat 543 - Kolesni nakladalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Bobcat 543

Kolesni nakladalec
9479 ur
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 8ura

3 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 3 484 USD
9479 ur
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca
Bobcat 443 - Kolesni nakladalec: slika 1
Bobcat 443 - Kolesni nakladalec: slika 2
Bobcat 443 - Kolesni nakladalec: slika 3
Bobcat 443 - Kolesni nakladalec: slika 4
Bobcat 443 - Kolesni nakladalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Bobcat 443

Kolesni nakladalec
1992511 ur
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 8ura

2 500EUR

Dražba
  • ≈ 2 903 USD
1992511 ur
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca
Onbekend  - Kolesni nakladalec: slika 1
Onbekend  - Kolesni nakladalec: slika 2
Onbekend  - Kolesni nakladalec: slika 3
Onbekend  - Kolesni nakladalec: slika 4
Onbekend  - Kolesni nakladalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Onbekend

Kolesni nakladalec
1702 ur
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 8ura

2 000EUR

Dražba
  • ≈ 2 322 USD
1702 ur
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca
Knikmops 90 - Kolesni nakladalec: slika 1
Knikmops 90 - Kolesni nakladalec: slika 2
Knikmops 90 - Kolesni nakladalec: slika 3
Knikmops 90 - Kolesni nakladalec: slika 4
Knikmops 90 - Kolesni nakladalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Knikmops 90

Kolesni nakladalec
20087308 ur29 KM
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 8ura

5 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 5 807 USD
20087308 ur29 KM
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca
Thomas 9112T173HL - Kolesni nakladalec: slika 1
Thomas 9112T173HL - Kolesni nakladalec: slika 2
Thomas 9112T173HL - Kolesni nakladalec: slika 3
Thomas 9112T173HL - Kolesni nakladalec: slika 4
Thomas 9112T173HL - Kolesni nakladalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Thomas 9112T173HL

Kolesni nakladalec
3526 ur
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 8ura

3 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 3 484 USD
3526 ur
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca
ZJ-380  - Nakladalec goseničar: slika 1
ZJ-380  - Nakladalec goseničar: slika 2
ZJ-380  - Nakladalec goseničar: slika 3
ZJ-380  - Nakladalec goseničar: slika 4
ZJ-380  - Nakladalec goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

ZJ-380

Nakladalec goseničar
202611 KM
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 8ura

1 750EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 2 032 USD
202611 KM
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca
T1 new listing page - Nakladalci FUCHS
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij