Gradbeni stroji MERCEDES-BENZ Dražba: novi in rabljeni Gradbeni stroji MERCEDES-BENZ Dražba naprodaj - Truck1 Slovenija

Gradbeni stroji MERCEDES-BENZ
Dražba

Najdeni rezultati: 20
za leasing
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
MERCEDES-BENZ
Dražba
Vprašajte za vse razpoložljive slike

Mercedes 511CDI

Dvižna ploščad montirana na tovornjak
Združeno Kraljestvo, Goole
Objavljeno: 13ura Referenčna številka 140560412
Dražba
Združeno Kraljestvo, Goole
Kontaktirajte prodajalca
Vprašajte za vse razpoložljive slike

2009 MERCEDES BENZ SPRINTER 313 CDI WITH GSR E200PX AERIAL WORK PLATFORM (MARGIN)

Dvižna ploščad
2009
Nizozemska, Breda
Objavljeno: 1dan

2 500EUR

Dražba
  • ≈ 2 905 USD
2009
Nizozemska, Breda
2003 Mercedes-Benz 1828 4x2 Asphalt Distributor Truck - Brizgalka za bitumen: slika 1
2003 Mercedes-Benz 1828 4x2 Asphalt Distributor Truck - Brizgalka za bitumen: slika 2
2003 Mercedes-Benz 1828 4x2 Asphalt Distributor Truck - Brizgalka za bitumen: slika 3
2003 Mercedes-Benz 1828 4x2 Asphalt Distributor Truck - Brizgalka za bitumen: slika 4
2003 Mercedes-Benz 1828 4x2 Asphalt Distributor Truck - Brizgalka za bitumen: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2003 Mercedes-Benz 1828 4x2 Asphalt Distributor Truck

Brizgalka za bitumen
2003282387 km
Španija, Ocaña
Objavljeno: 1dan
Dražba
2003282387 km
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
Billift Mercedes-Benz Sprinter 314 RWD med GSR kran - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 1

Billift Mercedes-Benz Sprinter 314 RWD med GSR kran

Dvižna ploščad montirana na tovornjak
2020
Švedska, Gothenburg
Objavljeno: 2dan

27 234EUR

Dražba
  • ≈ 31 654 USD
2020
Švedska, Gothenburg
Kontaktirajte prodajalca
Skåpbil Mercedes-Benz 515 CDI med korglift Versalift ET-38LF - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 1

Skåpbil Mercedes-Benz 515 CDI med korglift Versalift ET-38LF

Dvižna ploščad montirana na tovornjak
2009
Švedska, Kristinehamn
Objavljeno: 2dan

9EUR

Dražba
  • ≈ 10 USD
2009
Švedska, Kristinehamn
Kontaktirajte prodajalca
Mercedes 2532 - Gradbena oprema: slika 1
Mercedes 2532 - Gradbena oprema: slika 2
Mercedes 2532 - Gradbena oprema: slika 3
Mercedes 2532 - Gradbena oprema: slika 4
Mercedes 2532 - Gradbena oprema: slika 5
Oglejte si vse fotografije (43)

Mercedes 2532

Gradbena oprema
Združeno Kraljestvo, Goole
Objavljeno: 2danReferenčna številka 140559802
Dražba
Združeno Kraljestvo, Goole
Kontaktirajte prodajalca
MERCEDES BENZ 817 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 1
MERCEDES BENZ 817 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 2
MERCEDES BENZ 817 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 3
MERCEDES BENZ 817 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 4
MERCEDES BENZ 817 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (50)

MERCEDES BENZ 817

Dvižna ploščad montirana na tovornjak
Švedska, Växjö
Objavljeno: 2dan

541EUR

Dražba
  • ≈ 628 USD
Švedska, Växjö
Kontaktirajte prodajalca
Mercedes-Benz 313 - Gradbeni stroj: slika 1
Mercedes-Benz 313 - Gradbeni stroj: slika 2
Mercedes-Benz 313 - Gradbeni stroj: slika 3
Mercedes-Benz 313 - Gradbeni stroj: slika 4
Mercedes-Benz 313 - Gradbeni stroj: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Mercedes-Benz 313

Gradbeni stroj
2002463370 kmNeto teža: 2350 kgKoristni tovor: 450 kg129 KM
Litva, Vilnius
Objavljeno: 3dan

1 500EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 1 743 USD
2002463370 kmNeto teža: 2350 kgKoristni tovor: 450 kg129 KM
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
Marelli Motori M8B 200 MB 4 Generator Set - Generator: slika 1
Marelli Motori M8B 200 MB 4 Generator Set - Generator: slika 2
Marelli Motori M8B 200 MB 4 Generator Set - Generator: slika 3
Marelli Motori M8B 200 MB 4 Generator Set - Generator: slika 4
Marelli Motori M8B 200 MB 4 Generator Set - Generator: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

Marelli Motori M8B 200 MB 4 Generator Set

Generator
Španija, Ocaña
Objavljeno: 4dan
Dražba
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
2003 Mercedes-Benz Econic 2003 Bronto Skylift F32RL 32 m ... Bucket Truck - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 1
2003 Mercedes-Benz Econic 2003 Bronto Skylift F32RL 32 m ... Bucket Truck - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 2
2003 Mercedes-Benz Econic 2003 Bronto Skylift F32RL 32 m ... Bucket Truck - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 3
2003 Mercedes-Benz Econic 2003 Bronto Skylift F32RL 32 m ... Bucket Truck - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 4
2003 Mercedes-Benz Econic 2003 Bronto Skylift F32RL 32 m ... Bucket Truck - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2003 Mercedes-Benz Econic 2003 Bronto Skylift F32RL 32 m ... Bucket Truck

Dvižna ploščad montirana na tovornjak
2003136430 km
Združeno Kraljestvo, Derby
Objavljeno: 6dan
Dražba
2003136430 km
Združeno Kraljestvo, Derby
Kontaktirajte prodajalca
Mercedes-Benz Actros 2640 - Avtomešalec: slika 1
Mercedes-Benz Actros 2640 - Avtomešalec: slika 2
Mercedes-Benz Actros 2640 - Avtomešalec: slika 3
Mercedes-Benz Actros 2640 - Avtomešalec: slika 4
Mercedes-Benz Actros 2640 - Avtomešalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (15)

Mercedes-Benz Actros 2640

Avtomešalec
20031176852 kmNeto teža: 13640 kgKoristni tovor: 12360 kg394 KM
Litva, Vilnius
Objavljeno: 8dan

25 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 29 058 USD
20031176852 kmNeto teža: 13640 kgKoristni tovor: 12360 kg394 KM
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
Mercedes-Benz 1828 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 1
Mercedes-Benz 1828 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 2
Mercedes-Benz 1828 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 3
Mercedes-Benz 1828 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 4
Mercedes-Benz 1828 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

Mercedes-Benz 1828

Dvižna ploščad montirana na tovornjak
Francija, Bavilliers
Objavljeno: 8danReferenčna številka agora-432055

2 500EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 2 905 USD
Francija, Bavilliers
Kontaktirajte prodajalca
Mercedes-Benz 1524 METZ DLK 23-12 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 1
Mercedes-Benz 1524 METZ DLK 23-12 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 2
Mercedes-Benz 1524 METZ DLK 23-12 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 3
Mercedes-Benz 1524 METZ DLK 23-12 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 4
Mercedes-Benz 1524 METZ DLK 23-12 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Mercedes-Benz 1524 METZ DLK 23-12

Dvižna ploščad montirana na tovornjak
199620119 km241 KM
Litva, Vilnius
Objavljeno: 9dan

10 200EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 11 855 USD
199620119 km241 KM
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
Mercedes-Benz Axor 2628 - Stacionarna betonska črpalka: slika 1
Mercedes-Benz Axor 2628 - Stacionarna betonska črpalka: slika 2
Mercedes-Benz Axor 2628 - Stacionarna betonska črpalka: slika 3
Mercedes-Benz Axor 2628 - Stacionarna betonska črpalka: slika 4
Mercedes-Benz Axor 2628 - Stacionarna betonska črpalka: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Mercedes-Benz Axor 2628

Stacionarna betonska črpalka
2005349523 km3940 ur
Litva, Vilnius
Objavljeno: 9dan

40 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 46 492 USD
2005349523 km3940 ur
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
Mercedes-Benz 815 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 1
Mercedes-Benz 815 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 2
Mercedes-Benz 815 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 3
Mercedes-Benz 815 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 4
Mercedes-Benz 815 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Mercedes-Benz 815

Dvižna ploščad montirana na tovornjak
2000210551 kmNeto teža: 7290 kgKoristni tovor: 200 kg152 KM
Litva, Vilnius
Objavljeno: 9dan

10 200EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 11 855 USD
2000210551 kmNeto teža: 7290 kgKoristni tovor: 200 kg152 KM
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
Mercedes-Benz Sprinter 311CDI - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 1
Mercedes-Benz Sprinter 311CDI - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 2
Mercedes-Benz Sprinter 311CDI - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 3
Mercedes-Benz Sprinter 311CDI - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 4
Mercedes-Benz Sprinter 311CDI - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (25)

Mercedes-Benz Sprinter 311CDI

Dvižna ploščad montirana na tovornjak
2008125022 km
Švedska, Hortlax
Objavljeno: 18danReferenčna številka WDB9061331N403634

30 000EUR

Dražba
  • ≈ 34 869 USD
2008125022 km
Švedska, Hortlax
Kontaktirajte prodajalca
Mercedes-Benz Arocs 3740 8×4 BETONIERA/BETON MIXER 10 m3, NOU/NEW!!! - Avtomešalec: slika 1
Mercedes-Benz Arocs 3740 8×4 BETONIERA/BETON MIXER 10 m3, NOU/NEW!!! - Avtomešalec: slika 2
Mercedes-Benz Arocs 3740 8×4 BETONIERA/BETON MIXER 10 m3, NOU/NEW!!! - Avtomešalec: slika 3
Mercedes-Benz Arocs 3740 8×4 BETONIERA/BETON MIXER 10 m3, NOU/NEW!!! - Avtomešalec: slika 4
Mercedes-Benz Arocs 3740 8×4 BETONIERA/BETON MIXER 10 m3, NOU/NEW!!! - Avtomešalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (9)

Mercedes-Benz Arocs 3740 8×4 BETONIERA/BETON MIXER 10 m3, NOU/NEW!!!

Avtomešalec
202621 km
Romunija, Podari
Objavljeno: 1mes

46 487EUR

Dražba
  • ≈ 54 032 USD
202621 km
Romunija, Podari
Kontaktirajte prodajalca
Exhaust Mercedes Benz - Gradbena oprema: slika 1
Exhaust Mercedes Benz - Gradbena oprema: slika 2
Exhaust Mercedes Benz - Gradbena oprema: slika 3
Exhaust Mercedes Benz - Gradbena oprema: slika 4
Exhaust Mercedes Benz - Gradbena oprema: slika 5
Oglejte si vse fotografije (7)

Exhaust Mercedes Benz

Gradbena oprema
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 2mes Referenčna številka 200309090
Dražba
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
Mercedes Arocs 3246 - Avtomešalec: slika 1
Mercedes Arocs 3246 - Avtomešalec: slika 2
Mercedes Arocs 3246 - Avtomešalec: slika 3
Mercedes Arocs 3246 - Avtomešalec: slika 4
Mercedes Arocs 3246 - Avtomešalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Mercedes Arocs 3246

Avtomešalec
2018138 km
Poljska, Kobyłka
Dražba
2018138 km
Poljska, Kobyłka
Kontaktirajte prodajalca
Mercedes Arocs 3245 - Avtomešalec: slika 1
Mercedes Arocs 3245 - Avtomešalec: slika 2
Mercedes Arocs 3245 - Avtomešalec: slika 3
Mercedes Arocs 3245 - Avtomešalec: slika 4
Mercedes Arocs 3245 - Avtomešalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Mercedes Arocs 3245

Avtomešalec
Poljska, Kobyłka
Dražba
Poljska, Kobyłka
Kontaktirajte prodajalca

Gradbeni stroji MERCEDES-BENZ: pregled trga

Najbolj priljubljeni modeli

Arocs, Sprinter, Actros, Axor, Econic

Glavne lokacije za nakup

Litva (Ponudbe: 5), Švedska (Ponudbe: 4), Združeno Kraljestvo (Ponudbe: 3), Poljska (Ponudbe: 2), Španija (Ponudbe: 2)

Tehnične specifikacije

Delovne ure, ur3 940–3 940
Izhodna moč, KM129–394
Cena, EUR9–46 487
Leto1996–2026

Cene za Gradbeni stroji MERCEDES-BENZ

T1 new listing page - Gradbeni stroji MERCEDES-BENZ
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij