Kompaktor Hamm HD12VV (5986), 2021, 21500 EUR naprodaj na Truck1 Slovenija - ID: 11143563
Poišči HAMMPojdi na oglase za HAMM
Arhiviran oglas

Ta oglas je bil odstranjen iz naše baze podatkov. Vendar pa lahko pošljete obrazec "Iskano vozilo": Hamm HD12VV (5986)

Pošlji zahtevo "Iščem ..."
Odprite katalog
Oglas Kompaktor Hamm HD12VV (5986) ni več na voljo, vendar smo našli podobne ponudbe (10)
Podobne ponudbe:
Hamm HD12VV (5986)  - Kompaktor: slika 1
Hamm HD12VV (5986)  - Kompaktor: slika 2
Hamm HD12VV (5986)  - Kompaktor: slika 3
Hamm HD12VV (5986)  - Kompaktor: slika 4
Hamm HD12VV (5986)  - Kompaktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (11)

Hamm HD12VV (5986)

Kompaktor
2021550 ur
Belgija, Sint-Katelijne-Waver
Objavljeno: 18ura

21 500EUR

  • ≈ 24 563 USD
2021550 ur
Belgija, Sint-Katelijne-Waver
Kontaktirajte prodajalca
Hamm HD12VV (9036)  - Kompaktor: slika 1
Hamm HD12VV (9036)  - Kompaktor: slika 2
Hamm HD12VV (9036)  - Kompaktor: slika 3
Hamm HD12VV (9036)  - Kompaktor: slika 4
Hamm HD12VV (9036)  - Kompaktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (13)

Hamm HD12VV (9036)

Kompaktor
2023200 ur
Belgija, Sint-Katelijne-Waver
Objavljeno: 19ura

24 900EUR

  • ≈ 28 448 USD
2023200 ur
Belgija, Sint-Katelijne-Waver
Kontaktirajte prodajalca
HAMM H16i - Kompaktor: slika 1
HAMM H16i - Kompaktor: slika 2
HAMM H16i - Kompaktor: slika 3
HAMM H16i - Kompaktor: slika 4
HAMM H16i - Kompaktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (17)

HAMM H16i

Kompaktor
20213210 ur
Španija, Madrid

73 000EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 83 402 USD
20213210 ur
Španija, Madrid
Kontaktirajte prodajalca
HAMM H16i - Kompaktor: slika 1
HAMM H16i - Kompaktor: slika 2
HAMM H16i - Kompaktor: slika 3
HAMM H16i - Kompaktor: slika 4
HAMM H16i - Kompaktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (17)

HAMM H16i

Kompaktor
20212770 ur
Španija, Madrid

73 000EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 83 402 USD
20212770 ur
Španija, Madrid
Kontaktirajte prodajalca
CAT CS12GC - Kompaktor: slika 1
CAT CS12GC - Kompaktor: slika 2
CAT CS12GC - Kompaktor: slika 3
CAT CS12GC - Kompaktor: slika 4
CAT CS12GC - Kompaktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

CAT CS12GC

Kompaktor
2021980 ur
Romunija, Mogoșoaia
Objavljeno: 1mes Referenčna številka TTK00118

76 850EUR

  • ≈ 87 801 USD
2021980 ur
Romunija, Mogoșoaia
Kontaktirajte prodajalca
CAT CP12 GC  - Kompaktor: slika 1
CAT CP12 GC  - Kompaktor: slika 2
CAT CP12 GC  - Kompaktor: slika 3
CAT CP12 GC  - Kompaktor: slika 4
CAT CP12 GC  - Kompaktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (13)

CAT CP12 GC

Kompaktor
2021400 ur
Nemčija, Sindelfingen
Objavljeno: 10danReferenčna številka 00122

79 000EUR

  • ≈ 90 257 USD
2021400 ur
Nemčija, Sindelfingen
Kontaktirajte prodajalca
HAMM HD12 VV Tandemvals - Valjar: slika 1
HAMM HD12 VV Tandemvals - Valjar: slika 2
HAMM HD12 VV Tandemvals - Valjar: slika 3
HAMM HD12 VV Tandemvals - Valjar: slika 4
HAMM HD12 VV Tandemvals - Valjar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (15)

HAMM HD12 VV Tandemvals

Valjar
2019
Norveška, Larvik

20 500EUR

  • ≈ 23 421 USD
2019
Norveška, Larvik
Kontaktirajte prodajalca
Walec Hamm HD14VV 2014 Walec HAMM HD 14VV silnik KUBOTA - Valjar: slika 1
Walec Hamm HD14VV 2014 Walec HAMM HD 14VV silnik KUBOTA - Valjar: slika 2
Walec Hamm HD14VV 2014 Walec HAMM HD 14VV silnik KUBOTA - Valjar: slika 3
Walec Hamm HD14VV 2014 Walec HAMM HD 14VV silnik KUBOTA - Valjar: slika 4
Walec Hamm HD14VV 2014 Walec HAMM HD 14VV silnik KUBOTA - Valjar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (18)

Walec Hamm HD14VV 2014 Walec HAMM HD 14VV silnik KUBOTA

Valjar
201447 ur
Poljska, Bolechowice

23 317EUR

Cena brez DDV

Najem
  • ≈ 26 639 USD
201447 ur
Poljska, Bolechowice
Kontaktirajte prodajalca
HAMM HD128 - Valjar: slika 1
HAMM HD128 - Valjar: slika 2
HAMM HD128 - Valjar: slika 3
HAMM HD128 - Valjar: slika 4
HAMM HD128 - Valjar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (13)

HAMM HD128

Valjar
20174900 ur134 KM
Kitajska, Song Jiang Qu
Objavljeno: 1danReferenčna številka M05

27 133EUR

  • ≈ 30 999 USD
20174900 ur134 KM
Kitajska, Song Jiang Qu
Kontaktirajte prodajalca
Hamm HD10 C VV - Valjar: slika 1
Hamm HD10 C VV - Valjar: slika 2
Hamm HD10 C VV - Valjar: slika 3
Hamm HD10 C VV - Valjar: slika 4
Hamm HD10 C VV - Valjar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Hamm HD10 C VV

Valjar
2017489 urNeto teža: 1730 kg20 KM
Nizozemska, Venlo
Objavljeno: 3danReferenčna številka 212861

13 950EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 15 937 USD
2017489 urNeto teža: 1730 kg20 KM
Nizozemska, Venlo
Kontaktirajte prodajalca

Kompaktor Hamm HD12VV (5986)

Poglej podobne
Hmm, zdi se, da je izdelek prodan
Kompaktor Hamm HD12VV (5986): slika 1

Poiščite nove ponudbe v katalogu

Odprite katalog
zoom in
Kompaktor Hamm HD12VV (5986): slika 1
See what's in stock now
PRODANO

21 500EUR

  • ≈ 24 563 USD

3 April 2026

Ta oglas je shranjen v arhivu za referenco (specifikacije, običajna cena). Na spletnem mestu ni zastarelih oglasov — vse aktivne možnosti najdete spodaj.

Znamka

Leto proizvodnje

Delovne ure

550 ur
Lokacija

Belgija, Belgien
Motor/pogon
motor

Kubota
Dodatno
servisna knjiga

število prejšnjih lastnikov

1
certifikati

EPA, CE

Ta ponudba je samo informativne narave. Prosimo, potrdite podrobnosti neposredno pri prodajalcu.

PRODANO

21 500EUR

  • ≈ 24 563 USD

3 April 2026

Ta ponudba je samo informativne narave. Prosimo, potrdite podrobnosti neposredno pri prodajalcu.

S klikom na katero koli povezavo na tej strani potrjujete vaše soglasje in dovoljenje za obdelavo vaših osebnih podatkov, vključno z uporabo piškotkov in drugih tehnologij za sledenje. Namen tega je izboljšati in prilagoditi vaše izkušnje na tej spletni strani, drugih naših straneh in straneh oglaševalcev tretjih oseb, ki sodelujejo z nami. Naše partnerske družbe lahko tudi shranijo datoteke piškotkov na vašem napravi ali uporabljajo podobne tehnologije za zbiranje in obdelavo osebnih podatkov. Preberite več o tem, kako obdelujemo vaše osebne podatke.
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - Trackstore BvbA