Gradbeni stroji IVECO Dražba, 2018 Leto: novi in rabljeni Gradbeni stroji IVECO Dražba, 2018 Leto naprodaj - Truck1 Slovenija

Gradbeni stroji IVECO
Dražba, 2018 Leto

Najdeni rezultati: 0
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Noben oglas ne ustreza vašim kriterijem. Poskusite prilagoditi filtre.
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
IVECO
Dražba
2018

Podobne ponudbe

IVECO DAILY 50-150 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 1
IVECO DAILY 50-150 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 2
IVECO DAILY 50-150 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 3
IVECO DAILY 50-150 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 4
IVECO DAILY 50-150 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (27)

IVECO DAILY 50-150

Dvižna ploščad montirana na tovornjak
2013124506 km
Združeno Kraljestvo, Doncaster
Objavljeno: 18ura Referenčna številka BD63HRO
Dražba
2013124506 km
Združeno Kraljestvo, Doncaster
Kontaktirajte prodajalca
Iveco Daily 35S14 - KLUBB KT48 | 16M | Euro 6 | 1.592H | B License | G - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 1
Iveco Daily 35S14 - KLUBB KT48 | 16M | Euro 6 | 1.592H | B License | G - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 2
Iveco Daily 35S14 - KLUBB KT48 | 16M | Euro 6 | 1.592H | B License | G - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 3
Iveco Daily 35S14 - KLUBB KT48 | 16M | Euro 6 | 1.592H | B License | G - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 4
Iveco Daily 35S14 - KLUBB KT48 | 16M | Euro 6 | 1.592H | B License | G - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Iveco Daily 35S14 - KLUBB KT48 | 16M | Euro 6 | 1.592H | B License | G

Dvižna ploščad montirana na tovornjak
201940673 kmNeto teža: 3294 kgKoristni tovor: 206 kg136 KM
Nizozemska, Sprang-Capelle
Objavljeno: 18ura Referenčna številka 272815

32 500EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 37 676 USD
201940673 kmNeto teža: 3294 kgKoristni tovor: 206 kg136 KM
Nizozemska, Sprang-Capelle
Kontaktirajte prodajalca
Iveco Daily Multitel MX170 - 17m - 200 kg - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 1
Iveco Daily Multitel MX170 - 17m - 200 kg - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 2
Iveco Daily Multitel MX170 - 17m - 200 kg - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 3
Iveco Daily Multitel MX170 - 17m - 200 kg - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 4
Iveco Daily Multitel MX170 - 17m - 200 kg - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (16)

Iveco Daily Multitel MX170 - 17m - 200 kg

Dvižna ploščad montirana na tovornjak
20173840 ur
Madžarska, Győr
Objavljeno: 22ura

22 900EUR

  • ≈ 26 547 USD
20173840 ur
Madžarska, Győr
Kontaktirajte prodajalca
Iveco NEF67TM3A - 176 kVA Genset UltraSilent- DPX- 21030 - Generator: slika 1
Iveco NEF67TM3A - 176 kVA Genset UltraSilent- DPX- 21030 - Generator: slika 2
Iveco NEF67TM3A - 176 kVA Genset UltraSilent- DPX- 21030 - Generator: slika 3

Iveco NEF67TM3A - 176 kVA Genset UltraSilent- DPX- 21030

Generator
Novo2026
Novo
Nizozemska, Dordrecht
Objavljeno: 23ura Referenčna številka DPX-21030

44 000EUR

  • ≈ 51 007 USD
Novo2026
Novo
Nizozemska, Dordrecht
Kontaktirajte prodajalca
Iveco NEF67TM3A - 187 kVA Genset UltraSilent - DPX-21031 - Generator: slika 1
Iveco NEF67TM3A - 187 kVA Genset UltraSilent - DPX-21031 - Generator: slika 2
Iveco NEF67TM3A - 187 kVA Genset UltraSilent - DPX-21031 - Generator: slika 3

Iveco NEF67TM3A - 187 kVA Genset UltraSilent - DPX-21031

Generator
Novo2026
Novo
Nizozemska, Dordrecht
Objavljeno: 23ura Referenčna številka DPX-21031

45 000EUR

  • ≈ 52 167 USD
Novo2026
Novo
Nizozemska, Dordrecht
Kontaktirajte prodajalca
Iveco N67TM7 - 220 kVA Genset Ultra Silent - DPX-21032 - Generator: slika 1
Iveco N67TM7 - 220 kVA Genset Ultra Silent - DPX-21032 - Generator: slika 2
Iveco N67TM7 - 220 kVA Genset Ultra Silent - DPX-21032 - Generator: slika 3

Iveco N67TM7 - 220 kVA Genset Ultra Silent - DPX-21032

Generator
Novo2026
Novo
Nizozemska, Dordrecht
Objavljeno: 23ura Referenčna številka DPX-21032

48 500EUR

  • ≈ 56 224 USD
Novo2026
Novo
Nizozemska, Dordrecht
Kontaktirajte prodajalca
Iveco Daily 40C15 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 1
Iveco Daily 40C15 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 2
Iveco Daily 40C15 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 3
Iveco Daily 40C15 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 4
Iveco Daily 40C15 - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (13)

Iveco Daily 40C15

Dvižna ploščad montirana na tovornjak
2012179199 km146 KM
Belgija, Antwerpen
Objavljeno: 2dan

5 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 5 796 USD
2012179199 km146 KM
Belgija, Antwerpen
Kontaktirajte prodajalca
2011 Iveco Daily 2011 Multitel MX170 15 m on 4x2 ... Bucket Truck - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 1
2011 Iveco Daily 2011 Multitel MX170 15 m on 4x2 ... Bucket Truck - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 2
2011 Iveco Daily 2011 Multitel MX170 15 m on 4x2 ... Bucket Truck - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 3
2011 Iveco Daily 2011 Multitel MX170 15 m on 4x2 ... Bucket Truck - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 4
2011 Iveco Daily 2011 Multitel MX170 15 m on 4x2 ... Bucket Truck - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2011 Iveco Daily 2011 Multitel MX170 15 m on 4x2 ... Bucket Truck

Dvižna ploščad montirana na tovornjak
201164302 km
Francija, Saint-Aubin-sur-Gaillon
Objavljeno: 2dan
Dražba
201164302 km
Francija, Saint-Aubin-sur-Gaillon
Kontaktirajte prodajalca
2021 Iveco Daily 35-140 2021 Comet 20 m on Bucket Truck - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 1
2021 Iveco Daily 35-140 2021 Comet 20 m on Bucket Truck - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 2

2021 Iveco Daily 35-140 2021 Comet 20 m on Bucket Truck

Dvižna ploščad montirana na tovornjak
202127250 km
Italija, Caorso
Objavljeno: 2dan
Dražba
202127250 km
Italija, Caorso
Kontaktirajte prodajalca
2021 Iveco Daily 35-140 2021 Comet 20 m on Bucket Truck - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 1
2021 Iveco Daily 35-140 2021 Comet 20 m on Bucket Truck - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 2

2021 Iveco Daily 35-140 2021 Comet 20 m on Bucket Truck

Dvižna ploščad montirana na tovornjak
202159210 km
Italija, Caorso
Objavljeno: 2dan
Dražba
202159210 km
Italija, Caorso
Kontaktirajte prodajalca
Iveco Magirus EuroTrakker - Avtomešalec: slika 1
Iveco Magirus EuroTrakker - Avtomešalec: slika 2
Iveco Magirus EuroTrakker - Avtomešalec: slika 3
Iveco Magirus EuroTrakker - Avtomešalec: slika 4
Iveco Magirus EuroTrakker - Avtomešalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (20)

Iveco Magirus EuroTrakker

Avtomešalec
2003324773 kmNeto teža: 22500 kgKoristni tovor: 15500 kg441 KM
Litva, Vilnius
Objavljeno: 2dan

28 000EUR

Cena brez DDV

Dražba
  • ≈ 32 459 USD
2003324773 kmNeto teža: 22500 kgKoristni tovor: 15500 kg441 KM
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca
2004 Astra HD7/C 84.50 2004 Cifa K47RZ 47 m on 8x4 Twi ... Concrete Pump Truck - Črpalka za beton: slika 1
2004 Astra HD7/C 84.50 2004 Cifa K47RZ 47 m on 8x4 Twi ... Concrete Pump Truck - Črpalka za beton: slika 2
2004 Astra HD7/C 84.50 2004 Cifa K47RZ 47 m on 8x4 Twi ... Concrete Pump Truck - Črpalka za beton: slika 3
2004 Astra HD7/C 84.50 2004 Cifa K47RZ 47 m on 8x4 Twi ... Concrete Pump Truck - Črpalka za beton: slika 4
2004 Astra HD7/C 84.50 2004 Cifa K47RZ 47 m on 8x4 Twi ... Concrete Pump Truck - Črpalka za beton: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2004 Astra HD7/C 84.50 2004 Cifa K47RZ 47 m on 8x4 Twi ... Concrete Pump Truck

Črpalka za beton
200452656 km
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 3dan
Dražba
200452656 km
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca
2016 Iveco Trakker 400 2016 Iveco Trakker 400 8x4 Twin-Steer Mixer Truck Mixer Truck - Avtomešalec: slika 1
2016 Iveco Trakker 400 2016 Iveco Trakker 400 8x4 Twin-Steer Mixer Truck Mixer Truck - Avtomešalec: slika 2
2016 Iveco Trakker 400 2016 Iveco Trakker 400 8x4 Twin-Steer Mixer Truck Mixer Truck - Avtomešalec: slika 3
2016 Iveco Trakker 400 2016 Iveco Trakker 400 8x4 Twin-Steer Mixer Truck Mixer Truck - Avtomešalec: slika 4
2016 Iveco Trakker 400 2016 Iveco Trakker 400 8x4 Twin-Steer Mixer Truck Mixer Truck - Avtomešalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2016 Iveco Trakker 400 2016 Iveco Trakker 400 8x4 Twin-Steer Mixer Truck Mixer Truck

Avtomešalec
201630237 km
Nizozemska, Zevenbergen
Objavljeno: 3dan
Dražba
201630237 km
Nizozemska, Zevenbergen
Kontaktirajte prodajalca
IVECO Eurocargo 120-250 4×2 / 90 tho. km / Telecom 20 drilling rig - Vrtalna naprava: slika 1
IVECO Eurocargo 120-250 4×2 / 90 tho. km / Telecom 20 drilling rig - Vrtalna naprava: slika 2
IVECO Eurocargo 120-250 4×2 / 90 tho. km / Telecom 20 drilling rig - Vrtalna naprava: slika 3
IVECO Eurocargo 120-250 4×2 / 90 tho. km / Telecom 20 drilling rig - Vrtalna naprava: slika 4
IVECO Eurocargo 120-250 4×2 / 90 tho. km / Telecom 20 drilling rig - Vrtalna naprava: slika 5
Oglejte si vse fotografije (19)

IVECO Eurocargo 120-250 4×2 / 90 tho. km / Telecom 20 drilling rig

Vrtalna naprava
201790000 km250 KM
Poljska, Wzgórza Krzesławickie
Objavljeno: 3danReferenčna številka 250426

39 700EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 46 023 USD
201790000 km250 KM
Poljska, Wzgórza Krzesławickie
Kontaktirajte prodajalca
ASTRA HD9 8448 CIFA MK32L - Avtomešalec s črpalko: slika 1
ASTRA HD9 8448 CIFA MK32L - Avtomešalec s črpalko: slika 2
ASTRA HD9 8448 CIFA MK32L - Avtomešalec s črpalko: slika 3
ASTRA HD9 8448 CIFA MK32L - Avtomešalec s črpalko: slika 4
ASTRA HD9 8448 CIFA MK32L - Avtomešalec s črpalko: slika 5
Oglejte si vse fotografije (10)

ASTRA HD9 8448 CIFA MK32L

Avtomešalec s črpalko
Italija, Lograto
Objavljeno: 4dan
Vprašajte za ceno
Italija, Lograto
Kontaktirajte prodajalca
MULTITEL MJ201 Iveco Daily boom lift - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 1
MULTITEL MJ201 Iveco Daily boom lift - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 2
MULTITEL MJ201 Iveco Daily boom lift - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 3
MULTITEL MJ201 Iveco Daily boom lift - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 4
MULTITEL MJ201 Iveco Daily boom lift - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (38)

MULTITEL MJ201 Iveco Daily boom lift

Dvižna ploščad montirana na tovornjak
201733400 km
Poljska, Rzeszów
Objavljeno: 6dan
Vprašajte za ceno
201733400 km
Poljska, Rzeszów
Kontaktirajte prodajalca
MULTITEL MX 170 Iveco Daily Boom lift - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 1
MULTITEL MX 170 Iveco Daily Boom lift - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 2
MULTITEL MX 170 Iveco Daily Boom lift - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 3
MULTITEL MX 170 Iveco Daily Boom lift - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 4
MULTITEL MX 170 Iveco Daily Boom lift - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (32)

MULTITEL MX 170 Iveco Daily Boom lift

Dvižna ploščad montirana na tovornjak
201739 km
Poljska, Rzeszów
Objavljeno: 6dan
Vprašajte za ceno
201739 km
Poljska, Rzeszów
Kontaktirajte prodajalca
Iveco Eurocargo 150E28 4x4 nacelle Time 16M - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 1
Iveco Eurocargo 150E28 4x4 nacelle Time 16M - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 2
Iveco Eurocargo 150E28 4x4 nacelle Time 16M - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 3
Iveco Eurocargo 150E28 4x4 nacelle Time 16M - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 4
Iveco Eurocargo 150E28 4x4 nacelle Time 16M - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (22)

Iveco Eurocargo 150E28 4x4 nacelle Time 16M

Dvižna ploščad montirana na tovornjak
2010430000 km16000 ur280 KM
Francija, La Cerlangue
Objavljeno: 7dan

28 000EUR

Cena brez DDV

  • ≈ 32 459 USD
2010430000 km16000 ur280 KM
Francija, La Cerlangue
Kontaktirajte prodajalca
IVECO EUROTRAKKER 410E44H CIFA MK28 - Avtomešalec s črpalko: slika 1
IVECO EUROTRAKKER 410E44H CIFA MK28 - Avtomešalec s črpalko: slika 2
IVECO EUROTRAKKER 410E44H CIFA MK28 - Avtomešalec s črpalko: slika 3
IVECO EUROTRAKKER 410E44H CIFA MK28 - Avtomešalec s črpalko: slika 4
IVECO EUROTRAKKER 410E44H CIFA MK28 - Avtomešalec s črpalko: slika 5
Oglejte si vse fotografije (10)

IVECO EUROTRAKKER 410E44H CIFA MK28

Avtomešalec s črpalko
Italija, Lograto
Objavljeno: 8dan
Vprašajte za ceno
Italija, Lograto
Kontaktirajte prodajalca
Vprašajte za vse razpoložljive slike

2003 IVECO EUROTRAKKER MP190E31W TIPPER WITH SPREADER ATTACHMENT

Mini demper
2003
Nemčija, Blieskastel
Objavljeno: 8dan

6 100EUR

Dražba
  • ≈ 7 071 USD
2003
Nemčija, Blieskastel
T1 new listing page - Gradbeni stroji IVECO
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij