Gradbeni stroji INGERSOLL RAND Dražba, 2001 Leto: novi in rabljeni Gradbeni stroji INGERSOLL RAND Dražba, 2001 Leto naprodaj - Truck1 Slovenija

Gradbeni stroji INGERSOLL RAND
Dražba, 2001 Leto

Najdeni rezultati: 2
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
INGERSOLL RAND
Dražba
2001
INGERSOLL RAND HP355 - Zračni kompresor: slika 1
INGERSOLL RAND HP355 - Zračni kompresor: slika 2
INGERSOLL RAND HP355 - Zračni kompresor: slika 3
INGERSOLL RAND HP355 - Zračni kompresor: slika 4
INGERSOLL RAND HP355 - Zračni kompresor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (12)

INGERSOLL RAND HP355

Zračni kompresor
2001735 ur
Združeno Kraljestvo, Bedford
Objavljeno: 2danReferenčna številka 656216
Dražba
2001735 ur
Združeno Kraljestvo, Bedford
Kontaktirajte prodajalca
2001 Ingersoll Rand PT-240R 8 Wheel Pneumatic Roller - Pnevmatski valjar: slika 1
2001 Ingersoll Rand PT-240R 8 Wheel Pneumatic Roller - Pnevmatski valjar: slika 2
2001 Ingersoll Rand PT-240R 8 Wheel Pneumatic Roller - Pnevmatski valjar: slika 3
2001 Ingersoll Rand PT-240R 8 Wheel Pneumatic Roller - Pnevmatski valjar: slika 4
2001 Ingersoll Rand PT-240R 8 Wheel Pneumatic Roller - Pnevmatski valjar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2001 Ingersoll Rand PT-240R 8 Wheel Pneumatic Roller

Pnevmatski valjar
200121583 ur
Združeni Arabski Emirati, Jebel Ali Village
Objavljeno: 3dan
Dražba
200121583 ur
Združeni Arabski Emirati, Jebel Ali Village
Kontaktirajte prodajalca
T1 new listing page - Gradbeni stroji INGERSOLL RAND
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij