Gradbeni stroji HITACHI Dražba
Najdeni rezultati: 123
za leasing
36
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?





Oglejte si vse fotografije (50)
2023 Hitachi ZX135US-7 - Gått 1388 timer - 3 skuffer - Rototilt - Sentralsmøring - Sertifisert - Serviceavtale
Bager
20231388 ur
Norveška, Eide
Objavljeno: 5ura
Dražba
20231388 ur
Norveška, Eide
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (6)
2022 Hitachi ZX250LC-7 Tracked Excavator
Bager goseničar
20224051 ur
Združeno Kraljestvo, Derby
Objavljeno: 5ura
Dražba
20224051 ur
Združeno Kraljestvo, Derby
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (6)
2022 Hitachi ZX26U-6 Mini Excavator: <6.6t
Mini bager
20222500 ur
Združeno Kraljestvo, Derby
Objavljeno: 5ura
Dražba
20222500 ur
Združeno Kraljestvo, Derby
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (17)
Gravemaskin Hitachi ZX 180 LC-5B
Bager
201310400 ur121 KM
Norveška, Dale
Objavljeno: 8ura
921EUR
Dražba
- ≈ 1 069 USD
201310400 ur121 KM
Norveška, Dale

Retrade AS
14
Kontaktirajte prodajalca
OGLASI


Excavators, Wheel Loaders & Cranes — Buy with Confidence Thanks to a MEVAS Inspection
25+ Countries • 60-Point Inspection • 80+ Photos • No Commissions





Oglejte si vse fotografije (50)
Grävmaskin Hitachi ZX200LC
Bager
200313694 ur
Norveška, Vemdalen
Objavljeno: 8ura
8 984EUR
Dražba
- ≈ 10 434 USD
200313694 ur
Norveška, Vemdalen

Retrade AS
14
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (20)
Hitachi ZW250-6
Kolesni nakladalec
201712000 urNeto teža: 22700 kg253 KM
Litva, Vilnius
Objavljeno: 12ura
36 000EUR
Cena brez DDV
Dražba
- ≈ 41 813 USD
201712000 urNeto teža: 22700 kg253 KM
Litva, Vilnius
Kontaktirajte prodajalca

Grävmaskin Hitachi EX15 med redskap
Bager
1996
Švedska, Ydre
Objavljeno: 12ura
Dražba
1996
Švedska, Ydre
Kontaktirajte prodajalca

Skruvdragare Hitachi DS 18DBL
Gradbena oprema
2010
Švedska, Gothenburg
Objavljeno: 12ura
9EUR
Dražba
- ≈ 10 USD
2010
Švedska, Gothenburg
Kontaktirajte prodajalca
2018 Hitachi ZX85USB-5A
Bager
2018
Združeno Kraljestvo, Goole
Objavljeno: 15ura Referenčna številka 140559634
Dražba
2018
Združeno Kraljestvo, Goole
Kontaktirajte prodajalca
2023 Hitachi ZX120-7
Bager
202354 ur
Združeno Kraljestvo, Omagh
Objavljeno: 15ura Referenčna številka 100355425
Dražba
202354 ur
Združeno Kraljestvo, Omagh
Kontaktirajte prodajalca
2004 Hitachi EG110R
Demper goseničar
2004
Združeno Kraljestvo, Omagh
Objavljeno: 15ura Referenčna številka 100376703
Dražba
2004
Združeno Kraljestvo, Omagh
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (41)
2023 Hitachi ZX120-7
Bager
2023153 ur
Združeno Kraljestvo, Omagh
Objavljeno: 15ura Referenčna številka 100355423
Dražba
2023153 ur
Združeno Kraljestvo, Omagh
Kontaktirajte prodajalca
OGLASI


Buying used machinery? Have it inspected before you buy! MEVAS — your independent expert since 2006
More peace of mind when buying machinery — with an independent on-site inspection





Oglejte si vse fotografije (8)
2014 Hitachi ZX70-3
Bager
2014
Združeno Kraljestvo, Omagh
Objavljeno: 15ura Referenčna številka 100366575
Dražba
2014
Združeno Kraljestvo, Omagh
Kontaktirajte prodajalca
2021 Hitachi ZX75US-5B
Bager
2021678 ur
Združeno Kraljestvo, Omagh
Objavljeno: 15ura Referenčna številka 140523443
Dražba
2021678 ur
Združeno Kraljestvo, Omagh
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (49)
2012 Hitachi ZX70-3
Bager
2012
Združeno Kraljestvo, Omagh
Objavljeno: 15ura Referenčna številka 100366571
Dražba
2012
Združeno Kraljestvo, Omagh
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (10)
2019 Hitachi ZX30U-5A
Mini bager
2019
Združeno Kraljestvo, Omagh
Objavljeno: 16ura Referenčna številka 100365122
Dražba
2019
Združeno Kraljestvo, Omagh
Kontaktirajte prodajalca
OGLASI
Post your ads and let buyers choose you!
4 million buyers per month search for vehicles and machinery on Truck1.





Oglejte si vse fotografije (6)
2018 Hitachi ZX17U-5 Mini Excavator: <6.6t
Mini bager
20182035 ur
Španija, Ocaña
Objavljeno: 17ura
Dražba
20182035 ur
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (6)
2016 Hitachi ZX17U-5 Mini Excavator: <6.6t
Mini bager
2016
Španija, Ocaña
Objavljeno: 17ura
Dražba
2016
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (6)
2016 Hitachi ZX85USB-5 Tracked Excavator
Bager goseničar
20167614 ur
Španija, Ocaña
Objavljeno: 17ura
Dražba
20167614 ur
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca





Oglejte si vse fotografije (6)
2026 Hitachi EX350LC-5G (Unused) Tracked Excavator
Bager goseničar
202617 ur
Španija, Ocaña
Objavljeno: 18ura
Dražba
202617 ur
Španija, Ocaña
Kontaktirajte prodajalca
Bodite obveščeni: naročite se na nove oglasePrejmite najnovejše oglase, prilagojene vašim željam
Gradbeni stroji HITACHI: pregled trga
Glavne lokacije za nakup
Združeno Kraljestvo (Ponudbe: 32), Nemčija (Ponudbe: 21), Belgija (Ponudbe: 11), Švedska (Ponudbe: 11), Nizozemska (Ponudbe: 10)
Tehnične specifikacije
| Delovne ure, ur | 7–20 000 |
| Izhodna moč, KM | 15–253 |
| Teža, kg | 1–55 000 |
| Cena, EUR | 9–73 614 |
| Leto | 2004–2026 |
Cene za Gradbeni stroji HITACHI
| Hitachi 225UsLC-3 | leto proizvodnje: 2013, delovne ure: 640 ur, neto teža: 24400 kg, izhodna moč: 166 KM | 13 760 EUR |
| Hitachi ZX65USB-3F | leto proizvodnje: 2012, delovne ure: 4353 ur, izhodna moč: 54 KM | 5 000 EUR |
| 2016 HITACHI ZX55U-5A MINI EXCAVATOR | leto proizvodnje: 2016 | 12 000 EUR |
| HITACHI HX64B ARTICULATED BOOM LIFT | 2 500 EUR | |
| Hitachi Seiki TF20 | neto teža: 2800 kg | 1 050 EUR |
| HITACHI - 2016 - ZX65USR-5A - MIDI EXCAVATOR | leto proizvodnje: 2016 | 4 099 EUR |
| Hitachi 225 US LC | 14 555 EUR | |
| 2020 HITACHI ZAXIS 65USB-6 CLR CRAWLER EXCAVATOR | leto proizvodnje: 2020 | 3 999 EUR |
| Grävmaskin Hitachi ZX225 USLC-6 med grävsystem | leto proizvodnje: 2017 | 22 641 EUR |
| Grävmaskin Hitachi ZX200LC | leto proizvodnje: 2003, delovne ure: 13694 ur | 8 984 EUR |
T1 new listing page - Gradbeni stroji HITACHI







