Gradbeni stroji Dražba iz Kitajska: novi in rabljeni Gradbeni stroji Dražba iz Kitajska naprodaj - Truck1 Slovenija

Gradbeni stroji iz Kitajska
Dražba

Najdeni rezultati: 14
za leasing
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
Kitajska
Dražba
CAT 140G - Greder: slika 1
CAT 140G - Greder: slika 2
CAT 140G - Greder: slika 3
CAT 140G - Greder: slika 4
CAT 140G - Greder: slika 5
Oglejte si vse fotografije (29)

CAT 140G

Greder
20245667 urNeto teža: 17390 kgKoristni tovor: 17390 kg176 KM
Kitajska, Shanghai
Objavljeno: 1mes

20 545EUR

Dražba
  • ≈ 23 799 USD
20245667 urNeto teža: 17390 kgKoristni tovor: 17390 kg176 KM
Kitajska, Shanghai
Yanmar yio55 - Mini bager: slika 1
Yanmar yio55 - Mini bager: slika 2
Yanmar yio55 - Mini bager: slika 3
Yanmar yio55 - Mini bager: slika 4
Yanmar yio55 - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (18)

Yanmar yio55

Mini bager
2023Neto teža: 5500 kgKoristni tovor: 5320 kg38 KM
Kitajska, Shanghai
Objavljeno: 1mes

16 401EUR

Dražba
  • ≈ 18 999 USD
2023Neto teža: 5500 kgKoristni tovor: 5320 kg38 KM
Kitajska, Shanghai
CAT 324D2L - Bager goseničar: slika 1
CAT 324D2L - Bager goseničar: slika 2
CAT 324D2L - Bager goseničar: slika 3
CAT 324D2L - Bager goseničar: slika 4
CAT 324D2L - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (34)

CAT 324D2L

Bager goseničar
2024578 urNeto teža: 24240 kgKoristni tovor: 24240 kg188 KM
Kitajska, Shanghai
Objavljeno: 1mes

25 897EUR

Dražba
  • ≈ 29 999 USD
2024578 urNeto teža: 24240 kgKoristni tovor: 24240 kg188 KM
Kitajska, Shanghai
HITACHI zx70 - Mini bager: slika 1
HITACHI zx70 - Mini bager: slika 2
HITACHI zx70 - Mini bager: slika 3
HITACHI zx70 - Mini bager: slika 4
HITACHI zx70 - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (16)

HITACHI zx70

Mini bager
2024775 urNeto teža: 7000 kgKoristni tovor: 7000 kg
Kitajska, Shanghai
Objavljeno: 1mes

14 675EUR

Dražba
  • ≈ 16 999 USD
2024775 urNeto teža: 7000 kgKoristni tovor: 7000 kg
Kitajska, Shanghai
DEVELON dx60d - Mini bager: slika 1
DEVELON dx60d - Mini bager: slika 2
DEVELON dx60d - Mini bager: slika 3
DEVELON dx60d - Mini bager: slika 4
DEVELON dx60d - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (10)

DEVELON dx60d

Mini bager
Novo20263 urNeto teža: 6000 kg52 KM
Novo
Kitajska, Jin Shan Qu
Objavljeno: 2mes

18 991EUR

Dražba
  • ≈ 21 999 USD
Novo20263 urNeto teža: 6000 kg52 KM
Novo
Kitajska, Jin Shan Qu
Kontaktirajte prodajalca
CATERPILLAR 980h - Kolesni nakladalec: slika 1
CATERPILLAR 980h - Kolesni nakladalec: slika 2
CATERPILLAR 980h - Kolesni nakladalec: slika 3
CATERPILLAR 980h - Kolesni nakladalec: slika 4
CATERPILLAR 980h - Kolesni nakladalec: slika 5
Oglejte si vse fotografije (9)

CATERPILLAR 980h

Kolesni nakladalec
20186415 urNeto teža: 30800 kg366 KM
Kitajska, Jin Shan Qu

67 332EUR

Dražba
  • ≈ 77 999 USD
20186415 urNeto teža: 30800 kg366 KM
Kitajska, Jin Shan Qu
Kontaktirajte prodajalca
Xcmg QY70K - Žerjav: slika 1
Xcmg QY70K - Žerjav: slika 2
Xcmg QY70K - Žerjav: slika 3
Xcmg QY70K - Žerjav: slika 4
Xcmg QY70K - Žerjav: slika 5
Oglejte si vse fotografije (10)

xcmg QY70K

Žerjav
20242341 ur
Kitajska, Jin Shan Qu

48 341EUR

Dražba
  • ≈ 55 999 USD
20242341 ur
Kitajska, Jin Shan Qu
Kontaktirajte prodajalca
XCMG XS123J - Kompaktor: slika 1
XCMG XS123J - Kompaktor: slika 2
XCMG XS123J - Kompaktor: slika 3
XCMG XS123J - Kompaktor: slika 4
XCMG XS123J - Kompaktor: slika 5
Oglejte si vse fotografije (12)

XCMG XS123J

Kompaktor
2025465 ur125 KM
Kitajska, Dianbu

18 200EUR

Dražba
  • ≈ 21 083 USD
2025465 ur125 KM
Kitajska, Dianbu
ZOOMLION ZLJ5441THBBE - Črpalka za beton: slika 1
ZOOMLION ZLJ5441THBBE - Črpalka za beton: slika 2
ZOOMLION ZLJ5441THBBE - Črpalka za beton: slika 3
ZOOMLION ZLJ5441THBBE - Črpalka za beton: slika 4
ZOOMLION ZLJ5441THBBE - Črpalka za beton: slika 5
Oglejte si vse fotografije (8)

ZOOMLION ZLJ5441THBBE

Črpalka za beton
2020422 KM
Kitajska, Changsha
Dražba
2020422 KM
Kitajska, Changsha
Kontaktirajte prodajalca
VOLVO EC200D - Bager goseničar: slika 1
VOLVO EC200D - Bager goseničar: slika 2
VOLVO EC200D - Bager goseničar: slika 3
VOLVO EC200D - Bager goseničar: slika 4
VOLVO EC200D - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (7)

VOLVO EC200D

Bager goseničar
2023865 ur
Kitajska, Kowloon
Objavljeno: 1let

22 800EUR

Dražba
  • ≈ 26 412 USD
2023865 ur
Kitajska, Kowloon
Xcmg 2024 used XCA130L8C_1 Hydraulic retraction all terrain crane - Gradbeni stroj: slika 1
Xcmg 2024 used XCA130L8C_1 Hydraulic retraction all terrain crane - Gradbeni stroj: slika 2
Xcmg 2024 used XCA130L8C_1 Hydraulic retraction all terrain crane - Gradbeni stroj: slika 3
Xcmg 2024 used XCA130L8C_1 Hydraulic retraction all terrain crane - Gradbeni stroj: slika 4
Xcmg 2024 used XCA130L8C_1 Hydraulic retraction all terrain crane - Gradbeni stroj: slika 5
Oglejte si vse fotografije (7)

xcmg 2024 used XCA130L8C_1 Hydraulic retraction all terrain crane

Gradbeni stroj
2024800 ur
Kitajska, Xuzhou
Objavljeno: 1let
Dražba
2024800 ur
Kitajska, Xuzhou
Kontaktirajte prodajalca
Komatsu PC200-8 - Bager goseničar: slika 1
Komatsu PC200-8 - Bager goseničar: slika 2
Komatsu PC200-8 - Bager goseničar: slika 3
Komatsu PC200-8 - Bager goseničar: slika 4
Komatsu PC200-8 - Bager goseničar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (12)

Komatsu PC200-8

Bager goseničar
20191145 urNeto teža: 18900 kgKoristni tovor: 1600 kg174 KM
Kitajska, Dianbu

22 500EUR

Dražba
  • ≈ 26 064 USD
20191145 urNeto teža: 18900 kgKoristni tovor: 1600 kg174 KM
Kitajska, Dianbu
XCMG XE75GA New machine - Mini bager: slika 1
XCMG XE75GA New machine - Mini bager: slika 2
XCMG XE75GA New machine - Mini bager: slika 3
XCMG XE75GA New machine - Mini bager: slika 4
XCMG XE75GA New machine - Mini bager: slika 5
Oglejte si vse fotografije (14)

XCMG XE75GA New machine

Mini bager
Novo2026Neto teža: 7600 kgKoristni tovor: 7500 kg57 KM
Novo
Kitajska, Dianbu

44 000EUR

Dražba
  • ≈ 50 970 USD
Novo2026Neto teža: 7600 kgKoristni tovor: 7500 kg57 KM
Novo
Kitajska, Dianbu
XCMG  - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 1
XCMG  - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 2
XCMG  - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 3
XCMG  - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 4
XCMG  - Dvižna ploščad montirana na tovornjak: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

XCMG

Dvižna ploščad montirana na tovornjak
202110000 km
Kitajska, Hefei
Objavljeno: 2let

21 322EUR

Dražba
  • ≈ 24 700 USD
202110000 km
Kitajska, Hefei
Kontaktirajte prodajalca

Cene za Gradbeni stroji

T1 new listing page - Gradbeni stroji iz Kitajska
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij