Gradbeni stroji DOOSAN 2022 Leto, klima
Najdeni rezultati: 37
za leasing
31

Oglejte si vse fotografije (6)
2022 Doosan DX140LC-7 Tracked Excavator
Bager goseničar
20224660 ur
Združeno Kraljestvo, Castle Donington Derby DE74 2RP, United Kingdom
Objavljeno: 3dan
Dražba
20224660 ur
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (6)
2022 Doosan DX140LC-7 Tracked Excavator
Bager goseničar
20224646 ur
Objavljeno: 3dan
Dražba
20224646 ur
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (10)
Doosan DX 300 Korea imports doosan DX300
Bager goseničar
2022900 ur144 KM
Kitajska, Kyushu World Trade Center, Songjiang District, Shanghai, China
Objavljeno: 3dan
28 300EUR
- ≈ 33 352 USD
2022900 ur144 KM
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (8)
DOOSAN DH225
Bager goseničar
20223000 ur144 KM
Objavljeno: 3dan
16 970EUR
- ≈ 19 999 USD
20223000 ur144 KM
Kontaktirajte prodajalca
OGLASI

Excavators, Wheel Loaders & Cranes — Buy with Confidence Thanks to a MEVAS Inspection
25+ Countries • 60-Point Inspection • 80+ Photos • No Commissions

Oglejte si vse fotografije (11)
Doosan Used Excavator 225 DX225 DX300 DH150 DX300 DX420 DX520 Excavadora UsadaExcavadora Usada for Sale
Bager goseničar
20222000 urNeto teža: 21500 kg148 KM
Kitajska, Shanghai City
Objavljeno: 3dan
28 000EUR
-10,7%
25 000EUR
- ≈ 29 463 USD
20222000 urNeto teža: 21500 kg148 KM
Kitajska, Shanghai City
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (11)
Doosan Used Excavator 225 DX225 DX300 DH150W DX300 DX420 DX520 Second hand Crawler Excavators in Excellent Work Condition Excavadora Usada
Bager goseničar
20222000 urNeto teža: 21500 kg148 KM
Kitajska, Shanghai City
Objavljeno: 3dan
28 000EUR
-10,7%
25 000EUR
- ≈ 29 463 USD
20222000 urNeto teža: 21500 kg148 KM
Kitajska, Shanghai City
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (6)
2022 Doosan DX140LC-7 Tracked Excavator
Bager goseničar
20225665 ur
Objavljeno: 9dan
Dražba
20225665 ur
Kontaktirajte prodajalca

DOGOVORLJIVO
DOOSAN DX160W-7
Bager na kolesih
20224500 KM
Nizozemska, Dorpsvaart 9, 1648LZ De Goorn
Objavljeno: 10dan
93 000EUR
- ≈ 109 603 USD
20224500 KM
Nizozemska, Dorpsvaart 9, 1648LZ De Goorn
Kontaktirajte prodajalca
OGLASI

Heavy Machinery You Can Trust
Top brands like CAT, Volvo & Komatsu — ready to work, ready to ship

Oglejte si vse fotografije (6)
2022 Doosan DX140LC-7 Tracked Excavator
Bager goseničar
20224407 ur
Objavljeno: 10dan
Dražba
20224407 ur
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (11)
DOGOVORLJIVO
DOOSAN DX420LC
Bager
20222000 urNeto teža: 42000 kg271 KM
Kitajska, Building 25, Lane 501, Changbang Road, Songjiang District, Shanghai
Objavljeno: 21dan
25 000EUR
- ≈ 29 463 USD
20222000 urNeto teža: 42000 kg271 KM
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (8)
DOGOVORLJIVO
DOOSAN DX340LC-9C
Bager
20222000 urNeto teža: 34100 kg256 KM
Objavljeno: 21dan
19 000EUR
- ≈ 22 392 USD
20222000 urNeto teža: 34100 kg256 KM
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (8)
DOGOVORLJIVO
DOOSAN DX260LC
Bager
20222000 urNeto teža: 24670 kg177 KM
Objavljeno: 21dan
18 000EUR
- ≈ 21 213 USD
20222000 urNeto teža: 24670 kg177 KM
Kontaktirajte prodajalca
OGLASI
Post your ads and let buyers choose you!
4 million buyers per month search for vehicles and machinery on Truck1.

Oglejte si vse fotografije (8)
DOGOVORLJIVO
DOOSAN DX225LC
Bager
20222000 urNeto teža: 21800 kg148 KM
Objavljeno: 21dan
17 000EUR
- ≈ 20 035 USD
20222000 urNeto teža: 21800 kg148 KM
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (8)
DOGOVORLJIVO
DOOSAN DH500LC-7
Bager
20222000 urNeto teža: 46900 kg311 KM
Objavljeno: 22dan
25 000EUR
- ≈ 29 463 USD
20222000 urNeto teža: 46900 kg311 KM
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (12)
DOGOVORLJIVO
DOOSAN DH220LC-7
Bager
20222000 urNeto teža: 21400 kg145 KM
Objavljeno: 22dan
16 000EUR
- ≈ 18 856 USD
20222000 urNeto teža: 21400 kg145 KM
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (6)
DOOSAN DX225LC-9C
Bager goseničar
20221600 ur115 KM
Kitajska, Shanghai,China
Objavljeno: 26dan
Vprašajte za ceno
20221600 ur115 KM
Kitajska, Shanghai,China
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (9)
DOGOVORLJIVO
Doosan DH300-7
Bager
20222000 urNeto teža: 29000 kg197 KM
Objavljeno: 1mes 10dan
21 500EUR
-4,7%
20 500EUR
Cena brez DDV
- ≈ 24 159 USD
20222000 urNeto teža: 29000 kg197 KM
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (9)
DOOSAN DX225 LC-9C
Bager goseničar
20221055 ur
Kitajska, No. 168, Chengzu Road, Jinshan District, Shanghai, P.R.China
Objavljeno: 1mes 13danReferenčna številka Ryan DX225 LC-9C
24 522EUR
- ≈ 28 899 USD
20221055 ur
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (9)
DOOSAN DH210W
Bager na kolesih
20221330 urKoristni tovor: 20000 kg115 KM
Kitajska, Hefei City, Anhui Province, China
Objavljeno: 1mes 18dan
33 500EUR
-17,9%
27 500EUR
- ≈ 32 409 USD
20221330 urKoristni tovor: 20000 kg115 KM
Kitajska, Hefei City, Anhui Province, China
Kontaktirajte prodajalca

Oglejte si vse fotografije (8)
Doosan DX 300 LC - 9 C
Mini bager
2022216 KM
Kitajska, China
Objavljeno: 4mes 5dan
44 819EUR
- ≈ 52 820 USD
2022216 KM
Kitajska, China
Kontaktirajte prodajalca
Stran 1 od 2
Cene za Gradbeni stroji DOOSAN
| Doosan DX 60-9C | leto proizvodnje: 2022, delovne ure: 1200 ur, izhodna moč: 48 KM | 10 961 EUR |
| DOOSAN DH210W | leto proizvodnje: 2022, delovne ure: 1330 ur, koristni tovor: 20000 kg, izhodna moč: 115 KM | 27 500 EUR |
| DOOSAN DX225 LC-9C | leto proizvodnje: 2022, delovne ure: 1055 ur | 24 522 EUR |
| Doosan DX 300 LC - 9 C | leto proizvodnje: 2022, izhodna moč: 216 KM | 44 819 EUR |
| DOOSAN DX160W-7 | leto proizvodnje: 2022, izhodna moč: 4500 KM | 93 000 EUR |
| Doosan DH 55 | leto proizvodnje: 2022, delovne ure: 546 ur, izhodna moč: 551 KM | 9 300 EUR |
| Doosan DX 225 LC | leto proizvodnje: 2022, izhodna moč: 156 KM | 25 576 EUR |
| Doosan DH55 | leto proizvodnje: 2022, delovne ure: 1046 ur, izhodna moč: 54 KM | 8 000 EUR |
| DOOSAN DX340LC-9C | leto proizvodnje: 2022, delovne ure: 2000 ur, neto teža: 34100 kg, izhodna moč: 256 KM | 19 000 EUR |
| Doosan DX 300 Korea imports doosan DX300 | leto proizvodnje: 2022, delovne ure: 900 ur, izhodna moč: 144 KM | 28 300 EUR |
Poglej tudi
27 kW generator GENERAC32 kW generator GENERACDemperji v Velenju130 kW generator700 kW generator DOOSAN1 kW generator HONDADvižne ploščadi montirane na tovornjak v VelenjuMini valjarji v Novem MestuBagri na kolesih v MariboruRovokopači v Novi Gorici200 kW generator DOOSANDvižne košare pajek na Jesenicah