Gradbeni stroji BOMAG Dražba, 2024 Leto: novi in rabljeni Gradbeni stroji BOMAG Dražba, 2024 Leto naprodaj - Truck1 Slovenija

Gradbeni stroji BOMAG
Dražba, 2024 Leto

Najdeni rezultati: 2
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
BOMAG
Dražba
2024
2024 Bomag BW100 AD-5 - Valjar: slika 1
2024 Bomag BW100 AD-5 - Valjar: slika 2
2024 Bomag BW100 AD-5 - Valjar: slika 3
2024 Bomag BW100 AD-5 - Valjar: slika 4
2024 Bomag BW100 AD-5 - Valjar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (35)

2024 Bomag BW100 AD-5

Valjar
2024132 ur
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 4danReferenčna številka 200313226
Dražba
2024132 ur
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
2024 Bomag BW120AD-5 - Valjar: slika 1
2024 Bomag BW120AD-5 - Valjar: slika 2
2024 Bomag BW120AD-5 - Valjar: slika 3
2024 Bomag BW120AD-5 - Valjar: slika 4
2024 Bomag BW120AD-5 - Valjar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (5)

2024 Bomag BW120AD-5

Valjar
2024183 ur
Združeno Kraljestvo, Goole
Objavljeno: 7danReferenčna številka 140558246
Dražba
2024183 ur
Združeno Kraljestvo, Goole
Kontaktirajte prodajalca
T1 new listing page - Gradbeni stroji BOMAG
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij