Gradbeni stroji BOMAG Dražba, 2016 Leto: novi in rabljeni Gradbeni stroji BOMAG Dražba, 2016 Leto naprodaj - Truck1 Slovenija

Gradbeni stroji BOMAG
Dražba, 2016 Leto

Najdeni rezultati: 7
za leasing
Ali potrebujete več možnosti filtriranja?
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
Razvrsti po
Razvrsti po
Pomembnosti
Datumu: najnovejše
Datumu: najstarejše
Ceni: najnižja
Ceni: najvišja
Letu: najnovejše
Letu: najstarejše
Znamka, model
BOMAG
Dražba
2016
BOMAG BW120AD - Valjar: slika 1
BOMAG BW120AD - Valjar: slika 2
BOMAG BW120AD - Valjar: slika 3
BOMAG BW120AD - Valjar: slika 4
BOMAG BW120AD - Valjar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (19)

BOMAG BW120AD

Valjar
20163289 ur
Združeno Kraljestvo, -
Objavljeno: 6ura Referenčna številka 381534
Dražba
20163289 ur
Združeno Kraljestvo, -
Kontaktirajte prodajalca
2016 Bomag BW161AD-5 Double Drum Roller - Cestni valjar: slika 1
2016 Bomag BW161AD-5 Double Drum Roller - Cestni valjar: slika 2
2016 Bomag BW161AD-5 Double Drum Roller - Cestni valjar: slika 3
2016 Bomag BW161AD-5 Double Drum Roller - Cestni valjar: slika 4
2016 Bomag BW161AD-5 Double Drum Roller - Cestni valjar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (6)

2016 Bomag BW161AD-5 Double Drum Roller

Cestni valjar
20167930 ur
Združeno Kraljestvo, Derby
Objavljeno: 15ura
Dražba
20167930 ur
Združeno Kraljestvo, Derby
Kontaktirajte prodajalca
2016 Bomag BW154AD-5 - Valjar: slika 1
2016 Bomag BW154AD-5 - Valjar: slika 2
2016 Bomag BW154AD-5 - Valjar: slika 3
2016 Bomag BW154AD-5 - Valjar: slika 4
2016 Bomag BW154AD-5 - Valjar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (40)

2016 Bomag BW154AD-5

Valjar
2016
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 5danReferenčna številka 200312880
Dražba
2016
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
2016 Bomag BW100AD-5 - Valjar: slika 1
2016 Bomag BW100AD-5 - Valjar: slika 2
2016 Bomag BW100AD-5 - Valjar: slika 3
2016 Bomag BW100AD-5 - Valjar: slika 4
2016 Bomag BW100AD-5 - Valjar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (32)

2016 Bomag BW100AD-5

Valjar
2016769 ur
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 5danReferenčna številka 200313722
Dražba
2016769 ur
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
Bomag BW138 AC-5 Tromle - Valjar: slika 1
Bomag BW138 AC-5 Tromle - Valjar: slika 2
Bomag BW138 AC-5 Tromle - Valjar: slika 3
Bomag BW138 AC-5 Tromle - Valjar: slika 4
Bomag BW138 AC-5 Tromle - Valjar: slika 5
Oglejte si vse fotografije (16)

Bomag BW138 AC-5 Tromle

Valjar
2016
Norveška, Otta
Objavljeno: 10dan

14 716EUR

Dražba
  • ≈ 17 092 USD
2016
Norveška, Otta
Kontaktirajte prodajalca
2016 Bomag BPR50/55D - Vibracijska plošča: slika 1
2016 Bomag BPR50/55D - Vibracijska plošča: slika 2
2016 Bomag BPR50/55D - Vibracijska plošča: slika 3
2016 Bomag BPR50/55D - Vibracijska plošča: slika 4
2016 Bomag BPR50/55D - Vibracijska plošča: slika 5
Oglejte si vse fotografije (12)

2016 Bomag BPR50/55D

Vibracijska plošča
2016
Nemčija, Dormagen
Objavljeno: 1mes Referenčna številka 200310063
Dražba
2016
Nemčija, Dormagen
Kontaktirajte prodajalca
Bomag BPR 50/55 D - Vibracijska plošča: slika 1
Bomag BPR 50/55 D - Vibracijska plošča: slika 2
Bomag BPR 50/55 D - Vibracijska plošča: slika 3
Bomag BPR 50/55 D - Vibracijska plošča: slika 4
Bomag BPR 50/55 D - Vibracijska plošča: slika 5
Oglejte si vse fotografije (14)

Bomag BPR 50/55 D

Vibracijska plošča
2016385 ur
Danska, Albertslund
Dražba
2016385 ur
Danska, Albertslund
T1 new listing page - Gradbeni stroji BOMAG
Z uporabo tega spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov in obdelavo svojih osebnih podatkov. Več informacij